|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktrobrke 2014
29.1.2014 14:56:03   
anonimna91
Hey :)
No da se vam še jst pridružim :D Rok imam okoli 4.10 :)

Čestitke vsem bodočim mamicam :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktrobrke 2014
29.1.2014 16:35:32   
littlestar5
Živjo. Tudi jaz srečka user posted image . No vsaj upam, da se bo obdržalo. Lani se žal ni :(. Upam, na najboljše. PDP naj bi bil 4.10.2014. Glede na to, da je bila včeraj črtica zelo rahla, naredim konec tedna še en test, in se v prihodnjem tednu naročim na pregled. Sem pa zelo zelo utrujena kar en čas. Zaspim že ful zgodaj, spodaj čutim špikanje in bolečine. Kakšen teden nazaj sem imela občutljive prsi, me pa skrbi, ker so zdaj manj občutljive. Upam, da ni to kaj narobe. No, so pa malo večje kot normalno user posted image .Me pa nekaj zanima. Kako je s čiščenjem zobnega kamna v nosečnosti? Namreč 5.2. sem naročena in če ni dobro to naredit v nosečnosti raje ne grem. Se že veselim tipkanja z oktobrkami 2014 user posted image

(odgovor članu anonimna91)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
30.1.2014 11:43:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu littlestar5)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktrobrke 2014
30.1.2014 15:33:51   
kamajuš
Pozdravljene!

Tudi jaz sem vam pridružujem. Po online izračunu naj bi bil PDP 2.10. Pregled imam 10.2.

Doma imamo že 2 fanta in 1 deklico.

Glede imen: o potencialnih imenih razmišljam, od kar smo povili zadnjega user posted image !

Uživajte!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktrobrke 2014
30.1.2014 17:07:48   
Ann*
Zdravo!
še ena nova =) PDP imam na začetku oktobra, pregled pri ginekologu pa čez 3 tedne.
Sem prvič noseča, otrok ni bil planiran, in po pravici nimam pojma o nosečnosti in dojenčkih, zato je vsaka info dobrodošla :)
Ne počutim se noseča (razen večjih prsi, občasnega špikanja v spodnjem delu trebuha, utrujenosti...) nobenih jutranjih slabosti ipd. Je to ok? =)
lp, ann.

(odgovor članu kamajuš)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktrobrke 2014
30.1.2014 17:22:29   
littlestar5
tudi jaz sem zaenkar samo utrujena, občasno šikanje, bolečine spodaj, in malo občutljive prsi..glede imen, pa že imava zbrano user posted image ...če bo fant bo TIM, punčka pa LARA....zelo se želiva fantka, vendar je kitajska napoved napovedala punčko user posted image ampak, kar bo bo, samo da bo zdrav/a user posted image

(odgovor članu Ann*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktrobrke 2014
30.1.2014 17:35:55   
Ann*
Tudi midva imava sicer že dolgo časa izbrana imena, ki pa sta daljši od štirih črk.. vsa ta tri in štiri-črkna imena so se mi prav zagabila, ker jih je toliko =)

(odgovor članu littlestar5)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktrobrke 2014
1.2.2014 5:03:29   
Anonimen
Hej punce,

sem tako neučakana. Včeraj sem delala FS zvečer, ker mi je že par dni tako čudno slabo in me peče kislina. Prepričana, da je to samo še en od znakov pms,ker sem imela 3 dni izcedek, ki se je potem spremenil v beli tok....no, pa vseeno probam, čeravno po tolokem času poskušanja in 1ss nisem imela upanja.... in

pokaže se bleda druga črtica...seveda sem ga sedaj ponovila, črtica je še vedno bleda, je pa :D

Počakam še na clear blue digital in se takrat razkrijem
user posted image user posted image

Upam,da se bomo družile skupaj v pričakovanju! user posted image

(odgovor članu anonimna91)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktrobrke 2014
1.2.2014 10:10:49   
littlestar5

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hej punce,

sem tako neučakana. Včeraj sem delala FS zvečer, ker mi je že par dni tako čudno slabo in me peče kislina. Prepričana, da je to samo še en od znakov pms,ker sem imela 3 dni izcedek, ki se je potem spremenil v beli tok....no, pa vseeno probam, čeravno po tolokem času poskušanja in 1ss nisem imela upanja.... in

pokaže se bleda druga črtica...seveda sem ga sedaj ponovila, črtica je še vedno bleda, je pa :D

Počakam še na clear blue digital in se takrat razkrijem
user posted image user posted image

Upam,da se bomo družile skupaj v pričakovanju! user posted image



držim pesti zate user posted image

jaz sem pa danes (36.dan ciklusa) spet naredila test in je bila črtica že bolj močno vidna user posted image vesela zelo, v ponedeljek se naročim na pregled user posted image upam, da bo vse ok, seveda je malo strah prisoten...prihajam v 6.teden, in lani se je glih v 6.tednu končalo s ss...res pa je, da sem naredila takrat kar nekaj testov, na 45 dan ciklusa- bil je negativen in 49 dan ciklusa, bila je rahla črtica...3 dni pred zadnjim testom se je začel rjav izcedek, ki pa je postajal krvav....sedaj pa je bila rahlo vidna že 3 dni po izostanku M, torej 32 dan. Bolečine in špikanje spodaj so se malo umirile, upam, da to ni kaj narobe...itak je vsaka nosečnost drugačna, zato bolje, da neham študirat, da je kaj narobe in uživam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktrobrke 2014
1.2.2014 11:55:34   
Anonimen
Upam da ta mesec uspe.Zaenkrat bom anonimna ostala.Čestitke vsem k ste pluske že zagledale in upajmo,da zagledamo tudi ostale k pričakujemo pozitivne črtice.

(odgovor članu littlestar5)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktrobrke 2014
1.2.2014 20:59:50   
Pikaloka
Se ena nova !!! Najraje bi vse poklicala in rekla :)))
Pa ne bom niti jaz :)

Danes ( 10 dni po ovulaciji) sva koncno zagledala user posted image user posted image
Lani aprila sem imela SS :( tako da bom pocakala , ampak opcutek je pravi... Vem , da bo vse ok :)

Je pa to prvi otrocicek :)
Komaj cakam trebuscek user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oktrobrke 2014
2.2.2014 6:33:31   
*viva*
No, evo. sedaj pa lahko stopim iz ilegale user posted image

Končno tudi pri meni nedvoumni user posted image . Clear blue digital je pokazal tako kot mora bit user posted image user posted image user posted image

PDP imam po mojih izračunih 8.oktobra, to je moja 2.user posted image ampak 1.user posted image .

Z veseljem se bom družila z vami!

Kako ste kaj ostale? vam je kaj slabo? mene grozno daje slabost in pa zgaga. Sicer se sedaj kaže kot boljše od včeraj, drugače pa od torka že...kak se je končal izcedek tak se je začelo. Drugače pa ni neke sile.

Midva najbrž ne bova predolgo čakala, da poveva domačim. Do 1. pregleda. No, me je pa ss naučil,da mami moram nujno povedat,ker je edino ona tista, ki me je znala potolažit v tistih trenutkih negotovosti. Drugače pa če bo taka slabost se bojim,da ne bo dolgo, ko bova morala povedat, ker se bližajo neki rojstni dnevi in vprašanje kako bo to izgledalouser posted image No, ve pa seveda moja najbližja prijateljica, ki je nekaj let že trepetala z mano :D

(odgovor članu Pikaloka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktrobrke 2014
2.2.2014 22:42:00   
Anonimen
Heej, heej,
še ena user posted image tukaj, danes zjutraj sem naredila test in je pokazal lepi +
Po mojih izračunih naj bi bil PDP 8.10. user posted image

Jutri pokličem G, da se naročim na pregled, do pregleda bom pa ostala anonimnauser posted image



(odgovor članu *viva*)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktrobrke 2014
3.2.2014 9:18:34   
witch

IZVIRNO SPOROČILO: *viva*

No, evo. sedaj pa lahko stopim iz ilegale user posted image

Končno tudi pri meni nedvoumni user posted image . Clear blue digital je pokazal tako kot mora bit user posted image user posted image user posted image

PDP imam po mojih izračunih 8.oktobra, to je moja 2.user posted image ampak 1.user posted image .

Z veseljem se bom družila z vami!

Kako ste kaj ostale? vam je kaj slabo? mene grozno daje slabost in pa zgaga. Sicer se sedaj kaže kot boljše od včeraj, drugače pa od torka že...kak se je končal izcedek tak se je začelo. Drugače pa ni neke sile.

Midva najbrž ne bova predolgo čakala, da poveva domačim. Do 1. pregleda. No, me je pa ss naučil,da mami moram nujno povedat,ker je edino ona tista, ki me je znala potolažit v tistih trenutkih negotovosti. Drugače pa če bo taka slabost se bojim,da ne bo dolgo, ko bova morala povedat, ker se bližajo neki rojstni dnevi in vprašanje kako bo to izgledalouser posted image No, ve pa seveda moja najbližja prijateljica, ki je nekaj let že trepetala z mano :D


viva moja user posted image user posted image čestitke še tukaj. Lepo nosečnost ti želim.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktrobrke 2014
3.2.2014 13:19:58   
~Minnie~
Mah, ne da se mi biti anonimna, hehe user posted image

Meni je dala šele čez en mesec datum 6.3. (10t) ... joj kako se bo vleklo .... kooomaj čakam user posted image
Drugače pa za enkrat nič kakšnih pretiranih znakov - boleče prsi in pa špikanje spodaj.

Kako ste ostale srečke nosečke?

LP

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktrobrke 2014
3.2.2014 20:46:15   
Bell_
Helou:)

Evo jst sm čist nova tukaj, ampak sem se odločila, da se pridružim, glede na to, da imam že celo zbirko Clearblujev z pluski:)
Ni blo glih načrtovano, ampak sva zelo vesela:) po mojih izračunih je PDP 5. oktober:) je pa to moja 1user posted image user posted image
K gin. se pa ne bom nič naročala, ker sem se čist po naklučju prijavila en čas nazaj, čist tko, ker že dolg nisem bla, in mam pregled drug teden v sredo.

Kar se pa tiče počutja, pa ni nič posebnega, razen včasih manjši glavoboli proti večeru..tako da komaj čakam, da grem k zdravniku, da mi pove,
da je to kar so testki povedal čiiist zares ressuser posted image

Imam pa ene vprašanje glede te folne kisline.. ker je nism oz. je še ne jemljem, ali naj jo zdaj takoj začnem? Sem malo brala pa se mi zdi,
da je precej priporočljivo...vi uporabljate??

Čestitam vsem in vam želim vse vse najboljše, in se veselim našega čvekanja**user posted image


(odgovor članu ~Minnie~)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktrobrke 2014
3.2.2014 22:54:28   
Magg
Pozdravljene noseckeeeeeee user posted image user posted image
Jaz bom tudi rodila v zacetku oktobra ce bo vse po sreci user posted image user posted image
CB je pokazal +, h ginekogu sem narocena prihodnji teden, vendar imam to redno kontrolo, nisem ga se obvestila, da sem noseca, najbrz mi na to ni treba pred prihodom tja posebej najaviti?
Se bojim samo, da bo prezgodaj..najbrz ne. Zadnjo M sem imela 31.12., torej ce imam pregled 14.2. bom takrat v 7. tednu, sem si prav izracunala?

Se mi vidi, da je to moja prva user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktrobrke 2014
4.2.2014 8:53:55   
kamajuš
Pozdravljene!
Vidim, da se oktobrčice pridno nabiramo! user posted image user posted image user posted image

Meni je prijetno slabo skozi cel dan. Ne vem, kako dolgo bom še zmogla tempo mama - služba, ker me moji trije škrati precej zaposlujejo. Povedala nisva še nikomur, se mi zdi, da nekako še nisva dojela. Razen tega, da si moj dragi ogleduje kombije user posted image .

Folno kislino se spravljam kupit že od kar vem za +, pa mi nekako ne znese. Ja, pravijo, da je koristno. No, moja prva user posted image je bila zame nepričakovana in sem ugotovila šele v 8. tednu, ko sem tudi začela s folno. Tako da se nekako tolažim, da pojem precej zelenjave. Ampak ni izgovorov, bo treba v lekarno!

Še nekaj: v prvi user posted image sem prebrala vso možno literaturo in bila pravi strokovnjak. No, zdaj nimam časa. In sem malce pozabila, kaj že naj ne bi jedle (spomnim se pršuta, sira s plesnijo, surovega jajca - še kaj?). Hvala za vsako dodatno info!

A se vam že kaj pozna? Moj trebuh je že vzhajal, ampak kavbojke še grejo gor user posted image !

Želim vam čim manj slabosti!

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktrobrke 2014
4.2.2014 12:35:29   
Sareta88
Hej punce! Tudi sama spremljam že nekaj časa ta forum in Bell_ pri tebi sem ravno zasledila, da si zanosila pa ni bilo načrtovano, pa me zanima, če sta bila pač samo brez zaščite ali? Mogoče je malo preveč osebno vprašanje, ampak tudi sama še čakam kaj bo, prsi me namreč tako bolijo, da sploh ne morem spat na trebuhu. M pa tudi čakam, danes je že 30.dan. Je pa res da sva imela kar redne odnose brez zaščite okrog ovulacije, vendar ni končal vame. Je možno, da se je vseeno kaj zgodilo? Jaz bi bla namreč presrečna, moj pa vem da bi bil tudi vesel:)

(odgovor članu kamajuš)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktrobrke 2014
4.2.2014 18:03:52   
littlestar5
Jaz imam pdp 4.10. in sm narocena komaj 7.marca na pregled...mi je rekla, da se lahko tudi ze kr na nuhalno narocim...verjetno grem kr v domzale, saj jo zelo hvalijo...

Imam pa en problem :( danes me je zacelo boleti zrelo, zelo me zge po dihalni poti...prav tako imam 38 vrocine...sem zelela k zdravnici, vendar je sestra rekla, da imajo gneco in si naj poskusim sama si pomagat in pridem nazaj ce se poslabsa...seveda sem povedala da sm noseca...sla sem v lekarno, kjer mi je prporocala LUFF pastile in to je vse kar mi je upala dat. Rekla je, da se lahko pojem kaksen lekadol, a res po potrebi...kako si se lahko pomagam poleg caja in cim vec vitaminov? Res bi se rada cimprej pozdravla in ne bi zelela, da je s pikico kaj narobe, saj smo jo tezko pricakovali. Prosim za pomoc.

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktrobrke 2014
4.2.2014 19:03:44   
moni23
Jaz imam pdp po mojih izracunih 1.10, pa vem da se ne motim kaj prevec, ker mi vse stima in me je danes g klicala in se prestavila prvi pregled in sicer na 18.3 user posted image sem ji povedala da to je pa ja prepozno, da bo ze 13 teden...pa se ni dala, tako da bom sla najverjetneje samoplacnisko na ultrazvok h temu ki mi bo nuhalno delal....
Jutri grem pa v sluzbo spet po tednu dni in mi sploh ni za it, ket sefe nic ne razume.... eh, bo ze:) glavno da je spet elektrika in toplota :)

(odgovor članu littlestar5)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktrobrke 2014
4.2.2014 20:43:18   
*viva*
Kaj je zdaj to, neki trend bolj poznih pregledov?

Tudi jaz sem se šla danes naročit, naročila me je v 10.tednu, pa še to zaradi zgodovine, drugače bi me v 12 tednu. Pa tudi nisem najbolj navdušena. Razmišljam celo,da bi menjala ginekologinjo. Pravzaprav zaradi tega in zaradi uz na vsakem pregledu user posted image

Pa seveda mi je priporočala počitek in donat. Kako predvidljivo :)

Donat sicer res ni od muh user posted image

Je katera tudi iz Štajerskega konca? Kdaj bi se bilo dobro naročit na nuhalno?

lep večer,

ž

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktrobrke 2014
5.2.2014 0:28:27   
miska**
VIVA joooooj ne morem veret. Fulll vesela za tebe res zdaj pa si mi polepsala večer. Pa je prišel tudi tvoj čas no vidiš. Takoj za nami. Super res juhu. Čisto se paf.user posted image user posted image user posted image user posted image . Nosecka zdaj pa srčno do konca, čuvaj se

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktrobrke 2014
5.2.2014 11:24:56   
Anonimen
Lep pozdravček, drage user posted image !
Danes se tudi jaz počasi pridružujem tej skupini, če smem, saj sem včeraj in danes zagledala bled plusek (včeraj na baby check, danes na clearblue) in mislim, da bo kar to to. user posted image Je sicer šele 30.dan mojega cikla, tako da bom za potrditev gotovo polulala še kakšen testek, da bodo črtice še močnejše.user posted image Po izračunih naj bi imela rok 12.10., doma pa imam že dva škrata. user posted image

(Zaenkrat še) anonimna user posted image

(odgovor članu miska**)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktrobrke 2014
5.2.2014 14:13:11   
nana1984
Pozdravljene!
Tudi jaz sem zagledala pred dobrim tednom user posted image . Po mojih izračunih imam rok 4.10.2014, če bo vse po sreči, ker zadnja nosečnost se ni dobro iztekla. Doma pa imam že eno malo princesko rojeno novembra 2011. Pregled imam tudi jaz pozno- 7.3. ko bom že polnih 10 tednov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Katero ime vam je bolj všeč?
mzala



Evelyn (17%)

Isabelle (28%)

Lia (55%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!