|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktrobrke 2014
12.2.2014 13:54:09   
Wishes
PDP 20.10. / 1. user posted image / 1. user posted image / 23 user posted image

Hmmm, vse imate PDP v začetku oktobra, upam da nisem prekmalu se vpisala k vam user posted image

Mislim, da je prvi pregled med 7. in 12.tednom. Pred tem le, če so kakšne težave, ker se srček načeloma prvič vidi šele od 7.tedna dalje.

< Sporočilo je popravil Wishes -- 12.2.2014 13:59:30 >

(odgovor članu kamajuš)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Oktrobrke 2014
12.2.2014 18:24:49   
kar86

Svojih podatkov še nisem vpisala, ker sem komaj 27.02 narocena na pregled,..tako da bom takat dopisala :)...tudi midva nisva mislila da se bo tako hitro prijelo user posted image .

Ker nikoli ne ves kako bo, raje nisem povedala se nobenemu, ker potem nocem drugim razlagat ce kaj ne bo ok, dokler se ne ne bi vidlo, sploh ne bi se povedala, šefom pa itak bi pri 3.mesecih.

Slabosti nimam, ampak dopoldne sem tako lacna, da bi po pojedla vse user posted image . Vas kaj ščipa v tebuščku? meni se zi, kot da bi me povsod - pod rebri, bolj zgoraj ....user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Oktrobrke 2014
13.2.2014 13:10:46   
*viva*
Bojim se, da se bom drug teden poslovila. Sem bila danes na uz in se vidi samo gestacijska vrečka brez rumenjakovega mehurčka in ploda. Bomo videli kaj bo drug teden, do takrat pa živčna bitka....user posted image user posted image

(odgovor članu kar86)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Oktrobrke 2014
13.2.2014 13:17:41   
Anonimen
*Viva* ali ti je ginekolog kaj takega rekel? Morda je samo prezgodaj, v katerem tednu si? Upam na najboljše!

(odgovor članu *viva*)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Oktrobrke 2014
13.2.2014 14:18:47   
Anonimen
Viva, meni se je danes zgodilo istouser posted image ... Kdaj pa si imela zadnjo M? Jaz 25.12. Pojdi si brat temo Tedni nosečnosti, sem tam napisala user posted image Sicer pa zdaj že vem za rezultate bhcg: 2370, kar se sklada z videnim na UZ. Tako da grem v ponedeljek še enkrat na krvnega in se bo videlo, ali hormon narašča ali pada. Pojdi še ti na krvni test, boš prej vedela, pri čem si. Na dva dni se mora podvajat, če se ne, nekaj ni ok. Mogoče je pa res kasneje prišlo do oploditveuser posted image Držim pesti!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Oktrobrke 2014
13.2.2014 15:13:26   
*viva*
Anonimna, koliko je bila velikost tvoje gestacijske vrecke? Pri meni je lahko maksimalno odstopanje 6 dni kar bi sicer lahko pomenilo, da sem sedaj noseca polnih 5 tednov.... jaz sem se odlocla,da bom pocakala do torka, takrat bom naredla ponovno cb. Ce bo rezultat + bom sla na samoplacniski pregled, ce bo pa - pa bom takoj zahtevala da me napoti na ciscenje in potem kar v postopek. Ampak nekak mam se kar obcutek da bo ok....upam da ne vara....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Oktrobrke 2014
13.2.2014 15:30:16   
nana1984
Viva , Anonimna držim pesti da bo vse ok.

Viva če imaš dober občutek je vse ok. Ko sem jaz imela ss sem točno vedela da pikice ni več v trebuhu. Sedaj sem pa dobila rjavi izcedek z bolečinami v trebuhu in sem spet pomislila da je konec ampak ko so se bolečine umirile sem vedela da je še vedno z mano. V ponedeljek (noseča 6t4d)sem se šla pokazat in mi je ginekologinja naredila uz se je pa že videl srček. user posted image Ko sem bila noseča 5t4d se je pa videla samo gestacijska vrečka velika 4,8mm. Lahko da je pri tebi prišlo do kasnejše oploditve.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Oktrobrke 2014
13.2.2014 16:54:33   
Anonimen
Jaz jokam od sreče user posted image user posted image user posted image po dve letih truda vse priskave dali cez v neplodnost ambulanti danes sva šla na pogovor kako bo potekalo umetno oploditev in te stvari.Me zdravnik uz pregledu in se je GV vidla v maternici,sicer M. mi zamuja 4 dan,BT imam že 19 dan 37.4.dojke me bolijo ampak sem mislila da dela psiha tak da sva še kar v soku kok truda okol tega pa vsak mesec razočaranje pa je ratalo po naravni poti. Za enkrat bom še skritauser posted image

(odgovor članu nana1984)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Oktrobrke 2014
13.2.2014 16:58:58   
Anonimen
Moja zadna M.je bla 10.01 tako da začetek marca moram na pregled k svojem G. ker do zdaj so me v LJ vodili.Ginekolog v Lj je reku da sem noseča 4 tedne pa ene par dni.Moj Ginekolog bo celi teden na dopustu jaz pa bom cela zivčna

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Oktrobrke 2014
13.2.2014 19:22:17   
Anonimen
Punce kok ste kaj stare?imate že kak user posted image ?iz katerega konca ste?Kdaj bo kakšen seznam narejen?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Oktrobrke 2014
13.2.2014 21:46:06   
NikaAnna
Ojla, tudi jaz se vam pridruzim. PDP 17.10./1.user posted image /1.user posted image /32
26.2. pa prvi UZ, kontrola utripa. Upam, da bo vse ok, me ze kr malo crvici.

Drzim pesti za vse nas, se beremo user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil NikaAnna -- 13.2.2014 21:47:44 >


_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Oktrobrke 2014
14.2.2014 7:25:10   
gozdna.jaogda88
Pozdravljene vse oktobrske srečke nosečke :) evo jaz sem danes zjutraj zagledala user posted image user posted image user posted image še ne dojemam kaj se je zgodilouser posted image zadnjo menstruacijo sem imela 7.1, tako da bomo oktobrčki :) kar ne morem verjeti da to pišemuser posted image partner še ne ve, za valentinovo mu bom zavila pozitiven test, tako da tega valentinčka ne bova nikoli pozabila user posted image user posted image

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Oktrobrke 2014
14.2.2014 8:01:52   
Anonimen
Jaz sem 34 let stara /3 Nosečnost ,0user posted image včeraj sem zvedla pri Ginekologu ...še kar ne dojamem user posted image

(odgovor članu gozdna.jaogda88)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Oktrobrke 2014
14.2.2014 8:03:25   
Anonimen


Pri meni se tudi samo GV vidi zadnjo M sem imela 10.1
IZVIRNO SPOROČILO: *viva*

Bojim se, da se bom drug teden poslovila. Sem bila danes na uz in se vidi samo gestacijska vrečka brez rumenjakovega mehurčka in ploda. Bomo videli kaj bo drug teden, do takrat pa živčna bitka....user posted image user posted image


(odgovor članu *viva*)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Oktrobrke 2014
14.2.2014 9:21:16   
pik ipoki
punce, ne se tko hitro sekirat!!
to je še prazgodaj za videno polno ali prazno vrečko!
meni je g rekla pred 6 tednom ne bom nič govorla, zato sem tudi naročena 27.2. zadnjo M sem imela 3.1.
počakajte in vse bo OK - vsaj srčno upam!

drugače pa to je moja 3user posted image in doma imam že 2user posted image stara sem pa 27
nosečnost ni bila načrtovana - vsaj ne še, sva razmišljala tam čez 3 leta pa sva bila v januarja malo preveč površna (kdo bi si mislil, za drugega sva se trudila 2 leti, za tegale pa resnično 1x v celem mesecu in evo - če ti je namenjen, potem pride!!!)

upam da se nas čim več obdrži do konca in da bomo veliko čvekale!! srečno punce in naj se jih še čim več pridruži!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Oktrobrke 2014
14.2.2014 10:17:09   
moni23
Pozdravjene vse sonosečke ;)

Moj pdp: 1.10, prvi pregled 18.3, 2user posted image , 1user posted image , 26 let, Slovenj Gradec.....to je to ;)

(odgovor članu pik ipoki)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Oktrobrke 2014
14.2.2014 10:17:50   
moni23
aja 2user posted image :)

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Oktrobrke 2014
14.2.2014 10:44:09   
Anonimen
Moj pdp: 17.10, prvi pregled 13.2, starost 34,],0user posted image drugi pregled 3.3,kraj Posavje

(odgovor članu moni23)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Oktrobrke 2014
14.2.2014 11:15:23   
Anonimen
Viva, kolikor sem si jaz brala, nosečniški test pokaže + še po splavu, ker hormon se počasi znižuje in je še dolgo prisoten v krvi, zato urinski test ne pokaže pravilno. Edino krvni test je zanesljiv. Drugače pa je bila moja GV velika 5 mm, pa tvoja? Kdaj pa si imela zadnjo M? Držim pesti!!!

Drugače pa iskrene čestitke vsem novim oktobrkamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Oktrobrke 2014
14.2.2014 12:27:28   
pikabuu
hello!

pridružujem se vam tudi jaz user posted image včeraj zagledala user posted image (sicer ne z jutranjim urinom, ampak glede na to da mi 2 tedna M zamuja, sklepam da je pravilno pokazal). en test pa še za ponedeljek zjutraj hranim, takrat bom tudi ginekologinjo poklicala za prvi pregled. po mojih izračunih bi naj bil PDP sredi oktobra (ko bo ginekologinja povedala točni datum sporočim), bo pa to drugi otrok. sem pa iz Maribora, stara 28.

čestitke vsem in čim bolj prijetno klepetanje nam želim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Oktrobrke 2014
14.2.2014 19:55:33   
tincy23
Živjo!

Tudi jaz se vam bom danes pridružila. Včeraj sem zagledala user posted image . Bomo imeli 3user posted image . Predvideni datum okoli 24 oktobra. Zaenkrat nimam nobenih težav:), ali je katera iz okolice Celja? Na pregled sem naročena 25.2.in bomo takrat kaj več izvedeli.

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Oktrobrke 2014
15.2.2014 12:34:13   
Bell_
Pozdravljene punce!
Sem rekla, da se malo javim in delim z vami kaj se dogaja:) najprej držim pesti za vse, ki ste v dvomih, upam in želim vam vse najboljše!!!!!
user posted image Vsem novim nosečkam pa čestitke!!user posted image
Uglavnem jaz sem si sama naračunala rok tam nekje 5. oktobra in sem v sredo slučajno imela redni pregled pri G,
tako da sem šla kar tja, sem povedala kaj mislim, sva se vse pogovorila, me je pregledal povedal da izgleda vse vredu in
naročil na prvi uz zdaj naslednjo sredo 19ga!
Ampak potem včeraj sva z mojim malo praznovala valentinovo zjutraj in sem po odnosu začela malo krvavet, valda takoj panika. Sem klicala G, in so rekli
naj se pridem pokazat. G je rekel, da pride pri odnosih dostikrat do tega, ker je pač v zgodnji nosečnosti vse skupaj malo bolj občutljivo, ampak naj počivam
par dni in bom doma, tako da se stvar umiri. Naredil mi je tudi UZ (partnerja je G sam povabil z mano noter:)) in smo videli pikico in srček user posted image .
G je vse pregledal in je rekel da vse izgleda super in da naj vseeno počivam, v sredo se pa spet vidimo na uz, ker sem itak že naročena:)
Tako da nakoncu je bil super dan, da sva imela možnost slišati srčka:))) krvavet sem pa tudi nehala, oz zelo zelo malo, danes zjutraj sem imela samo še
mini rjavkasto sled na papirju zjutraj ko sem šla na wc. Vseeno pa počivam in se malo pustim razvajat:)))user posted image
Drugače se pa počutim super, nič slabosti (trkam), razen če ne jem več kot ene 3, 4 ure me malo začne špikat v želodcu, ampak je takoj ko nekaj dam v usta bolje:))
No pa (.) (.) me malo matrajo, danes ponoči prav nisem mogla spat na trebuhu!

Lep dan in se tipkamo:))user posted image


(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Oktrobrke 2014
15.2.2014 13:00:52   
lila5
Hej!

Jaz vas tudi samo malo pozdravljam user posted image user posted image
Kako ste kaj? Jaz odštevam dneve do pregleda....Drugače pa ja, malo se spreminja počutje..Mi je rahlo slabo, zjutraj sem zakašljala, pa me je takoj sililo bruhat! Ne pijem kave več, čajev...zjutraj nič...prav ne vem kako naj začnem dan...
Poznate kake vraže o spolu? Jaz sem zelooooooooooooooooooooo neučakana in komaj čakam ,da zvem :) Vsa čast tistim, ki ne vprašate za spol, mene bi razneslo user posted image
Čeprav občutek imam kaj bo, sploh če pogledam družinsko drevo, hahahhahaha. Pa tudi sami fantje se spet rojevajo lani pa letos...
Sicer pa ni nič pomembno, razen zdravje in, da bo vse ok. :)
Bo katera rodila v Po?

Lp.

(odgovor članu Bell_)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Oktrobrke 2014
15.2.2014 13:15:09   
Wishes
Jaz sem pri koncu 5.tedna in mi je ginekologinja rekla, naj se pridem osebno prijavit za prvi pregled. To mi je malo čudno, nevem zakaj me ne bi mogla po telefonu naročit. :/
Hmmm, moj dragi bi rekel "ni važno katerega spola je, samo da je fant zdrav" :)
Jaz pa imam nek sumljiv občutek da bo fantek, ampak v resnici, mi je vseeno :D Samo za fantka imava večjo težavo z izbiro imena :D

(odgovor članu lila5)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Oktrobrke 2014
15.2.2014 13:32:33   
pikabuu
tudi jaz vas pridem malo pozdravit user posted image

mene tudi malo slabosti matrajo, celi čas bi nekaj žvekala. čeprav še ni pravi čas za rejenje user posted image spol... kaj te vem, nekak si bolj fantka želim, sem se čisto navadila sinčka imeti in si predstavljam da bi imela 2. če pa gledam po tej tabeli mi za prvega otroka prav kaže, tokrat mi pa kaže punčko. bomo videli user posted image http://www.bambino.si/spol_otroka_po_kitajski_karti

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?