|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:11:07   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ne govorim o tem vikendu, ne sprenevedaj se. Sej pravim, če si fiktivna osebnost za klike na RR, svaka čast tistmu, k te špila, če pa ne, pa...



Kalbo nobena fiktivna oseba nisem in kaj bi imel od tega? Ce bi bil, bi bil najbrz navaden bolnik, se ti ne zdi? Da bi tukaj, kaj, vsak dan blesarije pisal za brezveze? Daj nehaj.

Poleg tega pa mislim, da zivim popolnoma tako zivljenje, kot ga zivi se milijon drugih. Nic ni drugace. Tudi jaz imam custva, tudi jaz se zjokam, tudi menu drek smrdi, tudi jaz moram pobrisat bruhanje od otroka, tudi jaz moram skuhat, zlikat, poskrbet, da je vse ok... Tudi jaz moram v postelji zadovoljit moza, tudi jaz moram spreoblacit postelje... ne vem, zakaj mislis, da sem tako drugacen. NISEM.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:14:25   
kalbo
Glih vi tistem postu, ki si ga dal zbrisat in še potem parkrat v isti temi, sem ti napisal, da zame nisi nič drugačen od drugih, tko da teh besed ne polagaj meni v usta, ker bom jest zalarmiral RR, da me obtožuješ homofobije.

Vedno pa obstaja ena tini mini možnost, da si je nick lukka izmislil nekdo, ki ima precej od klikov na RR, sam tega ne moramo vedet in me v končni fazi niti ne zanima.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:15:40   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image user posted image

nič te nisem napičila srči, ni v moji domeni


Tocno tako. Ti namrec nimas prikljucka... Lahko bi te kvecjemu jaz...user posted image


user posted image


user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:20:13   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Glih vi tistem postu, ki si ga dal zbrisat in še potem parkrat v isti temi, sem ti napisal, da zame nisi nič drugačen od drugih, tko da teh besed ne polagaj meni v usta, ker bom jest zalarmiral RR, da me obtožuješ homofobije.

Vedno pa obstaja ena tini mini možnost, da si je nick lukka izmislil nekdo, ki ima precej od klikov na RR, sam tega ne moramo vedet in me v končni fazi niti ne zanima.


Zakaj bi imel kaj od klikov??? Tega res ne stekam no! Ok, mi je gadno, ce me popljuvate, sicer se pa rad pogovarjam. Nimam ravno veliko prijateljev ves in da ne bo pomote, tudi tukaj jih ne iscem, ceprav pricakujem naslednji mesec obisk ene uporabnice, ki ze nekaj casa kontaktirava preko privat sporocil. Odlocila se je, da me obisce. In prav vesel sem!
Glej Kalbo, da me prosim blokiraj, ce ti grem na zivce. Saj me lahko.
Jaz pac tega ne bom pocel, ker se res odlicno pocutim v druzbi nekaterih! Res!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:21:38   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image

Mateyka pa oblikovalka, njena hčera pa ilustratorka, ena druga mamica tukaj (ne upam izdati nika) pa lektorica. Vse smo se pa spoznale tukaj.
IZVIRNO SPOROČILO: petea

A, ti si avtorica tiste knjige!
Lepo, lepo! user posted image




Bravo, bejbe! Čestitke user posted image user posted image user posted image in pogumno in uspešno naprej user posted image . Upam, da nadaljujete sodelovanje.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:22:52   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Glih vi tistem postu, ki si ga dal zbrisat in še potem parkrat v isti temi, sem ti napisal, da zame nisi nič drugačen od drugih, tko da teh besed ne polagaj meni v usta, ker bom jest zalarmiral RR, da me obtožuješ homofobije.

Vedno pa obstaja ena tini mini možnost, da si je nick lukka izmislil nekdo, ki ima precej od klikov na RR, sam tega ne moramo vedet in me v končni fazi niti ne zanima.

Nekje je bila nekoč objavljena tudi ideja, da obstaja možnost, da sem jaz Lukka oz. Lukka jazuser posted image Kaj se ve- mogoče sem jaz njegov dohtar in on moja druga polovica in skupaj tantrava. Nikoli se ne ve. user posted image
O sprenevedanju bi se dalo dosti povedati tudi v zvezi z drugimi RR. jevci, ki dajo Lukkca v koš.
Lukka je fant od fare. Meni je zabaven in najbolj se mu narežim tule gor. Lukka škoda , da te ni kje blizu. Zagotovo bi bilo zabavno spit en kofi v tvoji družbiuser posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 22.1.2014 20:24:25 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:23:43   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image

Mateyka pa oblikovalka, njena hčera pa ilustratorka, ena druga mamica tukaj (ne upam izdati nika) pa lektorica. Vse smo se pa spoznale tukaj.
IZVIRNO SPOROČILO: petea

A, ti si avtorica tiste knjige!
Lepo, lepo! user posted image




Bravo, bejbe! Čestitke user posted image user posted image user posted image in pogumno in uspešno naprej user posted image . Upam, da nadaljujete sodelovanje.


Za katero knjigico to gre?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:24:22   
kalbo
Ne ti, lastniki tegale velecenjenega portala živijo od klikov, tko da ni tko malo verjetno, da podtaknejo kdaj kak nick (ne resnične osebe), ki meče kosti po portalu.

Drugače se pa nehaj sprenevedat, ker dobro veš, kaj sem ti napisal že tam in tukaj še enkrat.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:25:49   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Glih vi tistem postu, ki si ga dal zbrisat in še potem parkrat v isti temi, sem ti napisal, da zame nisi nič drugačen od drugih, tko da teh besed ne polagaj meni v usta, ker bom jest zalarmiral RR, da me obtožuješ homofobije.

Vedno pa obstaja ena tini mini možnost, da si je nick lukka izmislil nekdo, ki ima precej od klikov na RR, sam tega ne moramo vedet in me v končni fazi niti ne zanima.

Nekje je bila nekoč objavljena tudi ideja, da obstaja možnost, da sem jaz Lukka oz. Lukka jazuser posted image Kaj se ve- mogoče sem jaz njegov dohtar in on moja druga polovica in skupaj tantrava. Nikoli se ne ve. user posted image
O sprenevedanju bi se dalo dosti povedati tudi v zvezi z drugimi RR. jevci, ki dajo Lukkca v koš.
Lukka je fant od fare. Meni je zabaven in najbolj se mu narežim tule gor. Lukka škoda , da te ni kje blizu. Zagotovo bi bilo zabavno spit en kofi v tvoji družbiuser posted image

Ja, ti se znaš zelo dobro sprenevedat, si v bistvu velemojstrica.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:27:29   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Glih vi tistem postu, ki si ga dal zbrisat in še potem parkrat v isti temi, sem ti napisal, da zame nisi nič drugačen od drugih, tko da teh besed ne polagaj meni v usta, ker bom jest zalarmiral RR, da me obtožuješ homofobije.

Vedno pa obstaja ena tini mini možnost, da si je nick lukka izmislil nekdo, ki ima precej od klikov na RR, sam tega ne moramo vedet in me v končni fazi niti ne zanima.

Nekje je bila nekoč objavljena tudi ideja, da obstaja možnost, da sem jaz Lukka oz. Lukka jazuser posted image Kaj se ve- mogoče sem jaz njegov dohtar in on moja druga polovica in skupaj tantrava. Nikoli se ne ve. user posted image
O sprenevedanju bi se dalo dosti povedati tudi v zvezi z drugimi RR. jevci, ki dajo Lukkca v koš.
Lukka je fant od fare. Meni je zabaven in najbolj se mu narežim tule gor. Lukka škoda , da te ni kje blizu. Zagotovo bi bilo zabavno spit en kofi v tvoji družbiuser posted image


Ah tako dalec pa spet ni. Na Brnikih se vsedes na letalo pa do Frankfurta, od tam je pa redna linija do Osla! Sicer me letos (cakamo narascaj) ne bo v Slo pred oktobrom... ampak konec oktobra ce bo z malim polzem vse ok, pa pridemo. Lahko se zmeniva za kavico takrat...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:29:57   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ne ti, lastniki tegale velecenjenega portala živijo od klikov, tko da ni tko malo verjetno, da podtaknejo kdaj kak nick (ne resnične osebe), ki meče kosti po portalu.

Drugače se pa nehaj sprenevedat, ker dobro veš, kaj sem ti napisal že tam in tukaj še enkrat.

user posted image jaz sem oseba s custvi in ne klikmajster nekoga, ki bi se me izmislil! Nisem ostrzek, da bi me nekdo naredil! Oprosti!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:32:45   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Glih vi tistem postu, ki si ga dal zbrisat in še potem parkrat v isti temi, sem ti napisal, da zame nisi nič drugačen od drugih, tko da teh besed ne polagaj meni v usta, ker bom jest zalarmiral RR, da me obtožuješ homofobije.

Vedno pa obstaja ena tini mini možnost, da si je nick lukka izmislil nekdo, ki ima precej od klikov na RR, sam tega ne moramo vedet in me v končni fazi niti ne zanima.

Nekje je bila nekoč objavljena tudi ideja, da obstaja možnost, da sem jaz Lukka oz. Lukka jazuser posted image Kaj se ve- mogoče sem jaz njegov dohtar in on moja druga polovica in skupaj tantrava. Nikoli se ne ve. user posted image
O sprenevedanju bi se dalo dosti povedati tudi v zvezi z drugimi RR. jevci, ki dajo Lukkca v koš.
Lukka je fant od fare. Meni je zabaven in najbolj se mu narežim tule gor. Lukka škoda , da te ni kje blizu. Zagotovo bi bilo zabavno spit en kofi v tvoji družbiuser posted image


Ah tako dalec pa spet ni. Na Brnikih se vsedes na letalo pa do Frankfurta, od tam je pa redna linija do Osla! Sicer me letos (cakamo narascaj) ne bo v Slo pred oktobrom... ampak konec oktobra ce bo z malim polzem vse ok, pa pridemo. Lahko se zmeniva za kavico takrat...

Nikoli ne reci nikoliuser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:36:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ne ti, lastniki tegale velecenjenega portala živijo od klikov, tko da ni tko malo verjetno, da podtaknejo kdaj kak nick (ne resnične osebe), ki meče kosti po portalu.



In običajno več oseb potem piše pod enim nikom......

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:37:54   
patrino
Ja, ti se znaš zelo dobro sprenevedat, si v bistvu velemojstrica.

A res se ti zdi ? A veš, da to mi pa v resnici ni nikoli ravno uspevalo- sprenevedanje in diplomacija se je delila takrat, ko mene ni bilo več zravenuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:38:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Ah tako dalec pa spet ni. Na Brnikih se vsedes na letalo pa do Frankfurta, od tam je pa redna linija do Osla! Sicer me letos (cakamo narascaj) ne bo v Slo pred oktobrom... ampak konec oktobra ce bo z malim polzem vse ok, pa pridemo. Lahko se zmeniva za kavico takrat...


Jaz bi pa med tem časom šla z dohtorjem na kavo.....a lahko?

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:39:57   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image

Mateyka pa oblikovalka, njena hčera pa ilustratorka, ena druga mamica tukaj (ne upam izdati nika) pa lektorica. Vse smo se pa spoznale tukaj.
IZVIRNO SPOROČILO: petea

A, ti si avtorica tiste knjige!
Lepo, lepo! user posted image




Bravo, bejbe! Čestitke user posted image user posted image user posted image in pogumno in uspešno naprej user posted image . Upam, da nadaljujete sodelovanje.


Za katero knjigico to gre?


pogledaš lahko na Paštetkinem podpisu

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:40:23   
Paštetka
Lukka, a si ti iz Harstada?

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:43:27   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
..ceprav pricakujem naslednji mesec obisk ene uporabnice, ki ze nekaj casa kontaktirava preko privat sporocil. Odlocila se je, da me obisce. In prav vesel sem!


yey, sta se že od začetka ujela s patrino 100 na uro; se mi je zdelo da drugače že ne more biti.

in ja - zgleda da neke vrste metaforična združitev user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:43:32   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Ah tako dalec pa spet ni. Na Brnikih se vsedes na letalo pa do Frankfurta, od tam je pa redna linija do Osla! Sicer me letos (cakamo narascaj) ne bo v Slo pred oktobrom... ampak konec oktobra ce bo z malim polzem vse ok, pa pridemo. Lahko se zmeniva za kavico takrat...


Jaz bi pa med tem časom šla z dohtorjem na kavo.....a lahko?





Zaradi mene lahko ,pa polže lahko sabo napokata ( še moje tri lahko user posted image ), pa bova imela z Lukkcem malo miru.user posted image


< Sporočilo je popravil patrino -- 22.1.2014 20:45:20 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:47:24   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
..ceprav pricakujem naslednji mesec obisk ene uporabnice, ki ze nekaj casa kontaktirava preko privat sporocil. Odlocila se je, da me obisce. In prav vesel sem!


yey, sta se že od začetka ujela s patrino 100 na uro; se mi je zdelo da drugače že ne more biti.

in ja - zgleda da neke vrste metaforična združitev user posted image


Iz tega se da ziher eno dobro knjigo za dobro uporabo narest.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:49:23   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Zaradi mene lahko ,pa polže lahko sabo napokata ( še moje tri lahko user posted image ), pa bova imela z Lukkcem malo miru.user posted image




A ne bodo polži pri starih starših.....? Stari starši ne bodo videli polže od januarja do oktobra.......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 20:55:33   
patrino
Nekje sem zasledila da Lukčev partner ne pusti da polžki daleč stran od njega lezejo - tako da ne vem, če se bodo tvoje spletke lahko realizirale. Mislim, da boš morala vzet v kompletu ali pa nič. user posted image V skrajni sili pa lahko sedeš k nama.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:00:29   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Lukka, a si ti iz Harstada?

A kje pa! To je od mene bolj oddaljeno, kot pa Slovenija!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:05:56   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Ah tako dalec pa spet ni. Na Brnikih se vsedes na letalo pa do Frankfurta, od tam je pa redna linija do Osla! Sicer me letos (cakamo narascaj) ne bo v Slo pred oktobrom... ampak konec oktobra ce bo z malim polzem vse ok, pa pridemo. Lahko se zmeniva za kavico takrat...


Jaz bi pa med tem časom šla z dohtorjem na kavo.....a lahko?



Bomo mi kar skupaj! Nic posamezno, hahahahahahahaha. Nikoli ne hodimo posebaj, z veseljem pa se pridruzis na kavico. Bom vesel!

Pa se odgovor moji mateyki - ne, ne pride patrino naslednji mesec k nam. Ena druga "znana" uporabnica RR, ampak ne bom izdal. Ce zeli bo sama povedala.

In se odgovor uporabnici, da starsi od januarja do oktobra ne bodo videli polzkov... Ja, tako je naneslo. Zal so lahko prisli zgolj zdajle na kratek obisk, kasneje jih caka neka operacija, zato so se odlocili, da pridejo letos prej. Na zalost... Saj to me tudi mori malo a ves... ampak tako pac je. Bomo pa oktobra toliko bolj veseli, ko se vidimo. Hahahahahahahahahahahahaha

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:13:55   
Lukka
Aha, a knjigo z recepti si napisala? Sem prav videl?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?