|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:16:16   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

In se odgovor uporabnici, da starsi od januarja do oktobra ne bodo videli polzkov...


Oprosti, a na severu so polžki (oprosti - kako izgledajo, si ne predstavljam user posted image ), nova vrsta hišnih ljubljenčkov?

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:17:15   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Aha, a knjigo z recepti si napisala? Sem prav videl?


Ne otroško, ki ima zgodbico, ideje za ustvarjanje, recepte za kuhanje, igre. Vse za otroke ;)

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:20:18   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Nekje sem zasledila da Lukčev partner ne pusti da polžki daleč stran od njega lezejo - tako da ne vem, če se bodo tvoje spletke lahko realizirale. Mislim, da boš morala vzet v kompletu ali pa nič. user posted image V skrajni sili pa lahko sedeš k nama.user posted image


A pa mi verjames, da me to vcasih ze prav zelo, zelo moti!? Res. Sicer bi bilo to za kako drugo temo, ker je ze kar precej resno vprasanje.
Namrec jaz tamalo lepo v miru pustim, ce vidim, da se je sama lepo zaigrala. Zdaj recimo ima tisto plasticno kuhinjo in potem stalno tiste loncke prenasa, ampak lepo pustim, saj vem da s tem dela njena domislija. Moj pa v trenutku, ko se tamala zaigra in ko utihne, ze leze proti njej z vprasanji- a bos pila, priti po jabolko, daj pridi sem, a bos risala?!!
Enostavno tisci v njo!
In opazam, da jo ze prav zivcno dela, hahahahahahahahahaha. Pa stalno - lepo hodi, rokice umit, glej kako pacas, lepo jej, zakaj cmokas, zakaj brcas z nogami, lepo sedi!
Hahahahahahaha, jaz pa mal pustim, da je bolj prosto po presernu....

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:21:41   
pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: liliana




Jaz bi pa med tem časom šla z dohtorjem na kavo.....a lahko?



Jah, če si blond, vitka (okol 50kg), dolgih las, bi šlo ... Take so mu všeč. Sam glej, da nauš kaj jamrala na dejtu!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:23:17   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

In se odgovor uporabnici, da starsi od januarja do oktobra ne bodo videli polzkov...


Oprosti, a na severu so polžki (oprosti - kako izgledajo, si ne predstavljam user posted image ), nova vrsta hišnih ljubljenčkov?


No? In tale post bom seveda ignoriral, potem se bo pa nasel spet kak uporabnik, ki mi bo ocital, da ne odgovarjam na vprasanja! A na tako bedno naj grem odgovarjat?! Mislm...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:24:44   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Aha, a knjigo z recepti si napisala? Sem prav videl?


Ne otroško, ki ima zgodbico, ideje za ustvarjanje, recepte za kuhanje, igre. Vse za otroke ;)


Pa kaj je z mano??? Jaz ne najdem! Pa bi rad...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:26:13   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


IZVIRNO SPOROČILO: liliana




Jaz bi pa med tem časom šla z dohtorjem na kavo.....a lahko?



Jah, če si blond, vitka (okol 50kg), dolgih las, bi šlo ... Take so mu všeč. Sam glej, da nauš kaj jamrala na dejtu!!


Uf... Ta bo pa tezka... Ne bi ga mogla ocarat zenska ves... No, mislim da ne.

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:26:41   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Aha, a knjigo z recepti si napisala? Sem prav videl?


Ne otroško, ki ima zgodbico, ideje za ustvarjanje, recepte za kuhanje, igre. Vse za otroke ;)


Pa kaj je z mano??? Jaz ne najdem! Pa bi rad...


http://www.220stopinjposevno.com/zabava-na-izgubljenem-otoku.html



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:27:15   
pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Aha, a knjigo z recepti si napisala? Sem prav videl?


Ne otroško, ki ima zgodbico, ideje za ustvarjanje, recepte za kuhanje, igre. Vse za otroke ;)


Pa kaj je z mano??? Jaz ne najdem! Pa bi rad...

http://www.220stopinjposevno.com/zabava-na-izgubljenem-otoku.html

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:28:06   
pomlad08
ups, si bila hitrejša :)

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:32:32   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Aha, a knjigo z recepti si napisala? Sem prav videl?


Ne otroško, ki ima zgodbico, ideje za ustvarjanje, recepte za kuhanje, igre. Vse za otroke ;)


Pa kaj je z mano??? Jaz ne najdem! Pa bi rad...


http://www.220stopinjposevno.com/zabava-na-izgubljenem-otoku.html




Iz prve roke lahko rečem , da je knjiga super v vseh ozirih- vsebinskem , slikovnem in uporabnem. Brez heca. Upam, da je tole šele ogrevanje in da jih pride na tržišče še veliko.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:36:40   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


IZVIRNO SPOROČILO: liliana




Jaz bi pa med tem časom šla z dohtorjem na kavo.....a lahko?



Jah, če si blond, vitka (okol 50kg), dolgih las, bi šlo ... Take so mu všeč. Sam glej, da nauš kaj jamrala na dejtu!!


Uf... Ta bo pa tezka... Ne bi ga mogla ocarat zenska ves... No, mislim da ne.

Hja , kaj pa veš- mogoče pa še ni prave srečal- kdo ve kaj se skriva za posti od Lilijane. Mogoče je pa prava fatalka ali pa celo fant. Mogoče celo mastno plačan- saj veš kaj pravijo nekateri tule gor user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 21:53:01   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


IZVIRNO SPOROČILO: liliana




Jaz bi pa med tem časom šla z dohtorjem na kavo.....a lahko?



Maricka, a ves da skori ne verjamem. To, da pogleda za kakim fantom, to opazim, ampak za zensko pa res se ni... konec koncev, pa samo ce po sebi pogledam, joj da bi jaz sel z zensko.... Sigurno, ne bi imel erekcije. SIGURNO.

Jah, če si blond, vitka (okol 50kg), dolgih las, bi šlo ... Take so mu všeč. Sam glej, da nauš kaj jamrala na dejtu!!


Uf... Ta bo pa tezka... Ne bi ga mogla ocarat zenska ves... No, mislim da ne.

Hja , kaj pa veš- mogoče pa še ni prave srečal- kdo ve kaj se skriva za posti od Lilijane. Mogoče je pa prava fatalka ali pa celo fant. Mogoče celo mastno plačan- saj veš kaj pravijo nekateri tule gor user posted image



(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 22:02:55   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

In se odgovor uporabnici, da starsi od januarja do oktobra ne bodo videli polzkov...


Oprosti, a na severu so polžki (oprosti - kako izgledajo, si ne predstavljam user posted image ), nova vrsta hišnih ljubljenčkov?


No? In tale post bom seveda ignoriral, potem se bo pa nasel spet kak uporabnik, ki mi bo ocital, da ne odgovarjam na vprasanja! A na tako bedno naj grem odgovarjat?! Mislm...


Zakaj so polžki zdaj bedni user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 22:06:06   
Lukka
Maricka, a ves da skori ne verjamem. To, da pogleda za kakim fantom, to opazim, ampak za zensko pa res se ni... konec koncev, pa samo ce po sebi pogledam, joj da bi jaz sel z zensko.... Sigurno, ne bi imel erekcije. SIGURNO. 

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: dame se skrivajo
23.1.2014 0:58:24   
Izabelina
večje vprašanje, kot zakaj nekatere dame samo berejo forum je zakaj nekateri komentirajo teme, ki so namenjene nosečnicam in mamam, ki so ravno rodile user posted image

na začetku je blo smešno, pol je postalo vedno bolj nadležno, zdej je pa prou odbijajoče... vidm, da nujno rabim mal pavze od tega RRja, da se tukile stvari umirijo pa znormalizirajo user posted image



_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: dame se skrivajo
23.1.2014 1:02:37   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

večje vprašanje, kot zakaj nekatere dame samo berejo forum je zakaj nekateri komentirajo teme, ki so namenjene nosečnicam in mamam, ki so ravno rodile user posted image

na začetku je blo smešno, pol je postalo vedno bolj nadležno, zdej je pa prou odbijajoče... vidm, da nujno rabim mal pavze od tega RRja, da se tukile stvari umirijo pa znormalizirajo user posted image




Prosim? Zakaj pa ne bi smel komentirat? Pismo, saj sem jaz tudi imel dojencico! Poskusam ji pomagat in svetovat, kar je v moji moci. V tem pa ne vidim nic slabega.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: dame se skrivajo
23.1.2014 6:02:35   
pipapopa
user posted image user posted image user posted image ti si bil na tem, da si rodil? Ženske se tam pogovarjajo o špikanju, popadkih, dojenju,..potem paLukka prileti s pametnimi nasveti,ker smo bili itak vsi na temuser posted image user posted image user posted image user posted image Mater Lukka kako ti mora biti dolgčasuser posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: dame se skrivajo
23.1.2014 6:17:00   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

user posted image user posted image user posted image ti si bil na tem, da si rodil? Ženske se tam pogovarjajo o špikanju, popadkih, dojenju,..potem paLukka prileti s pametnimi nasveti,ker smo bili itak vsi na temuser posted image user posted image user posted image user posted image Mater Lukka kako ti mora biti dolgčasuser posted image


Vidis, kako si strokovno nepodkovana? Kako napises prej, preden preberes?

Sem pametoval o dojenju in popadkih?
NE. Dal sem nekaj nasvetov iz lastnih izkusenj, kako si vzeti cas zase in kako prebrodit prvo krizo, ko enostavno nimas casa pospravljat o hisi! 9reberi si, preden pametujes, velja? Najmanj, kar pricakujem je opravicilo, da me tukaj napadas!

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: dame se skrivajo
23.1.2014 6:25:02   
pipapopa

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

user posted image user posted image user posted image ti si bil na tem, da si rodil? Ženske se tam pogovarjajo o špikanju, popadkih, dojenju,..potem paLukka prileti s pametnimi nasveti,ker smo bili itak vsi na temuser posted image user posted image user posted image user posted image Mater Lukka kako ti mora biti dolgčasuser posted image


Vidis, kako si strokovno nepodkovana? Kako napises prej, preden preberes?

Sem pametoval o dojenju in popadkih?
NE. Dal sem nekaj nasvetov iz lastnih izkusenj, kako si vzeti cas zase in kako prebrodit prvo krizo, ko enostavno nimas casa pospravljat o hisi! 9reberi si, preden pametujes, velja? Najmanj, kar pricakujem je opravicilo, da me tukaj napadas!

Kar čakaj na opravičilo,jauser posted image Res je, sem čisto iz drugega foha,ampak pazi to: sem MAMA in in imam več izkušenj kot ti in tvoj mož skupaj user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: dame se skrivajo
23.1.2014 6:26:34   
pipapopa
Še to: mogoče nisi napisal, da smo bili vsi na tem? Si bil na tem, da si rodil? Nisi. Torej ne moreš vedeti kako se počuti mamica polna hormonov, ki vstaja na 3 ure, doji,..

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: dame se skrivajo
23.1.2014 6:34:17   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

Še to: mogoče nisi napisal, da smo bili vsi na tem? Si bil na tem, da si rodil? Nisi. Torej ne moreš vedeti kako se počuti mamica polna hormonov, ki vstaja na 3 ure, doji,..


Bil sem na tem, da sem imel doma malo kricece bitje, ki je zgolj kakalo in jedlo in spalo in se drlo!!! Ne, nisem dojil in tega primata vam ne zelim vzeti! Menis, da sem brez izkusenj? Aha, imas jih samo ti. Seveda.

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: dame se skrivajo
23.1.2014 7:16:54   
pipapopa
Ne dramatiziraj in ne polagaj mi besed v ustauser posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: dame se skrivajo
23.1.2014 8:15:30   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

user posted image user posted image user posted image ti si bil na tem, da si rodil? Ženske se tam pogovarjajo o špikanju, popadkih, dojenju,..potem paLukka prileti s pametnimi nasveti,ker smo bili itak vsi na temuser posted image user posted image user posted image user posted image Mater Lukka kako ti mora biti dolgčasuser posted image


Vidis, kako si strokovno nepodkovana? Kako napises prej, preden preberes?

Sem pametoval o dojenju in popadkih?
NE. Dal sem nekaj nasvetov iz lastnih izkusenj, kako si vzeti cas zase in kako prebrodit prvo krizo, ko enostavno nimas casa pospravljat o hisi! 9reberi si, preden pametujes, velja? Najmanj, kar pricakujem je opravicilo, da me tukaj napadas!


A hormonske poporodne težave si mel tud?user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: dame se skrivajo
23.1.2014 9:20:07   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Hja , kaj pa veš- mogoče pa še ni prave srečal- kdo ve kaj se skriva za posti od Lilijane. Mogoče je pa prava fatalka ali pa celo fant. Mogoče celo mastno plačan- saj veš kaj pravijo nekateri tule gor user posted image



Bila so nekoč že neka ugibanja, da naj bi bila moški.......tako da Lukka pazi, ko jaz tvojega dohtarja v roke dobim.....user posted image jamram namreč jaz ne prav dosti.......

< Sporočilo je popravil liliana -- 23.1.2014 9:29:38 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?