|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:01:28   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

zdaj je pa na mestu, da se ti javno opravičiš mnogim uporabnicam za vsa nategovanja, tistim, ki so te resno jemale, si vzele čas in voljo ter odgovarjale na tvoje teme




Mi smo se zahvalili. Prakticno so taki projekti dobrodosla stvar za vsakega. Predvsem pa bodo od njih mogoce nekoc imeli nasi otroci. Nekoc je veljal rek, da papir prenese vse. Danes pa velja, da net prenese vse.
Z dolocenimi nasveti smo pomagali oz. svetovali tudi mi.
Res je! Ce smo stopili na podrocje zdravstva, smo se pozanimali, da nismo podali kake napacne infote. Spomnim se, da je nas sodelavec Anze, sredi noci klical nekega psihiatra (znanca), ker se mu je zasmilila neka uporabnica, ki je ravno rodila in je imela neke tezave. Takrat ste potem ubogega Lukkca napadli, kaj se vsaja na nosecniske tegobe. Pa je prakticno edini napisal preverjeno pomoc dejansko strokovne osebe.
Je pa forum prostovoljna stvar in nihce ne more imeti garancije, da so zgodbe v ozadju resnicne. Ste pa res vcasih z Lukcem prav grdo debatirale. Hahahahaha, ubogi revez no. Se meni se je kar smilil. Hahahahahaha
Aha, mogoce podatek, v Avstriji so Thomasa obozevali! Resno. Sploh se ni mogel skregat. Slo je tako dalec, da bolj kot je tezil, bolj so ga ljubili. Hahahahahahahaha.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:02:56   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

no rija, a vidiš, tole neprofesionalno bedarijo, ki niti ni imela nekega načrta o virtualni osebi in je lahko vsak "dežurni" kar nakladal z naključnimi bazeni sredi severa, ti financira EU - za kake stvari gre denar..


Nacrt je bil res dodelan.


you wish user posted image da člani niti osnov skandinavije ne naštudirajo in da si izmisliš najbolj nerelano osebo; res, ful dodelano - da ti že po 20 postu rečem da si izmišljen? dej no..


bučke mi prodajaš kok ste "dodelali".. hmmm, mogoče je pa celo tako; še eno nakladanje "on top" - recimo RES zdolgočasen/a uporabik/ca, ki se je odločila svoj altergej-ego Lukka zamenjat za "raziskavo". in potem bo zbrisala ta nick in uletela kot nova uporabnica "feniks" user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:04:55   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

biti v centru dogajanja na forumu prej ali zdaj.... ali je vse res ali vse laž, vključno s to temo...


a ni, no? user posted image
for all we know, tud tle mal naklada ena zdolgočasena psiho-bejba, ki ji je Lukkin alt_erego mal dojadil in zletel iz rok ter dobil virtualna krila ter se zdaj mal ven vadi z "raziskavo".. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 3.2.2014 18:05:23 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:07:20   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

no rija, a vidiš, tole neprofesionalno bedarijo, ki niti ni imela nekega načrta o virtualni osebi in je lahko vsak "dežurni" kar nakladal z naključnimi bazeni sredi severa, ti financira EU - za kake stvari gre denar..


Nacrt je bil res dodelan.


you wish user posted image da člani niti osnov skandinavije ne naštudirajo in da si izmisliš najbolj nerelano osebo; res, ful dodelano - da ti že po 20 postu rečem da si izmišljen? dej no..


bučke mi prodajaš kok ste "dodelali".. hmmm, mogoče je pa celo tako; še eno nakladanje "on top" - recimo RES zdolgočasen/a uporabik/ca, ki se je odločila svoj altergej-ego Lukka zamenjat za "raziskavo". in potem bo zbrisala ta nick in uletela kot nova uporabnica "feniks" user posted image


Mi smo morali najti bizarno osebo. V kolikor bi nasli povprecno uporabnico, ne bi speljali projekta.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:07:25   
LuLu
eh mateyka... kdo pa sva midve... če pravi ta oseba, da so uspešni, dodelani in obvladovali forum, potem pač so.. vsakemu privoščim nagrado za trud, sam pa ve ali ima kako osebo na vesti, ker jo je zavajal in ji lagal, naj mirno zaspi ta Lukka uporabnik, jaz ga ne bom budila user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:11:37   
Felicita
ej Lukka - glede na to, da gre za 'evropski' denar, bi rada videla a) razpis, na katerega ste se prijavili, da ste ga dobili ali b) prijavo projekta, na podlagi katere ste potem dobili denar. kolikor je meni znano je evropsko financiranje projektov javno oz. se ve kam in za kaj gre ta denar. meni je pa res v interesu vidt razpis, kjer 'Evropa' ponuja financiranje forumskih trolov.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:12:08   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

biti v centru dogajanja na forumu prej ali zdaj.... ali je vse res ali vse laž, vključno s to temo...


a ni, no? user posted image
for all we know, tud tle mal naklada ena zdolgočasena psiho-bejba, ki ji je Lukkin alt_erego mal dojadil in zletel iz rok ter dobil virtualna krila ter se zdaj mal ven vadi z "raziskavo".. user posted image


No. Ni bil nas namen, da pride nivo pogovora tako nizko. Moje delo se je za danes koncalo ob sestih. Ker pa smo se dali na tnalo, bomo tako kot smo obljubili nadaljevali z vprasanji in odgovori. Konec koncev si to zasluzite. Z moje strani je to vse, od tega trenutka dalje, pa bo z vami Anze. Ta je bil najveckrat "Lukka".

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:12:28   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

eh mateyka... kdo pa sva midve... če pravi ta oseba, da so uspešni, dodelani in obvladovali forum, potem pač so.. vsakemu privoščim nagrado za trud, sam pa ve ali ima kako osebo na vesti, ker jo je zavajal in ji lagal, naj mirno zaspi ta Lukka uporabnik, jaz ga ne bom budila user posted image


ja, res, kaj pa midve veva, dve amaterki brez doktorata.. adijo, rahlo retardirani (ja, končno lahko to zapišem in ne bo hude krvi) Lukka in ne vrni se več. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:14:07   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

ej Lukka - glede na to, da gre za 'evropski' denar, bi rada videla a) razpis, na katerega ste se prijavili, da ste ga dobili ali b) prijavo projekta, na podlagi katere ste potem dobili denar. kolikor je meni znano je evropsko financiranje projektov javno oz. se ve kam in za kaj gre ta denar. meni je pa res v interesu vidt razpis, kjer 'Evropa' ponuja financiranje forumskih trolov.


Gre za evropskega narocnika. Ne unijo.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:17:47   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

eh mateyka... kdo pa sva midve... če pravi ta oseba, da so uspešni, dodelani in obvladovali forum, potem pač so.. vsakemu privoščim nagrado za trud, sam pa ve ali ima kako osebo na vesti, ker jo je zavajal in ji lagal, naj mirno zaspi ta Lukka uporabnik, jaz ga ne bom budila user posted image


ja, res, kaj pa midve veva, dve amaterki brez doktorata.. adijo, rahlo retardirani (ja, končno lahko to zapišem in ne bo hude krvi) Lukka in ne vrni se več. user posted image


tudi Anžetu pomahaj v slovo user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:18:20   
Lukka
U vidim, da ste se kar fino razpisale. Dobr, dobr. No, hvala se z moje strani. Mi je bilo tudi fino z vami.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:21:06   
LuLu
ti bitje, zdaj boš še napisalo, da si moj ata ali/in mama, koliko zaslug za vse, kar se dogaja na forumu, si pripisuješ user posted image


(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:26:52   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ti bitje, zdaj boš še napisalo, da si moj ata ali/in mama, koliko zaslug za vse, kar se dogaja na forumu, si pripisuješ user posted image





Oh prav nobenih zaslug si ne pripisujem. Niti nismo zato tukaj. In ce ti lahko povem svoje mnenje, je bil in je ocitno nivo nekaterih res neprimeren. Za razliko od nasih forumasev, so v tujini bistveno bolj sofisticirani in tako namenski forumi res sluzijo namenu.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:32:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

biti v centru dogajanja na forumu prej ali zdaj.... ali je vse res ali vse laž, vključno s to temo...


a ni, no? user posted image
for all we know, tud tle mal naklada ena zdolgočasena psiho-bejba, ki ji je Lukkin alt_erego mal dojadil in zletel iz rok ter dobil virtualna krila ter se zdaj mal ven vadi z "raziskavo".. user posted image


No. Ni bil nas namen, da pride nivo pogovora tako nizko.


no no, saj nivo je zelos podoben, samo všeč ti ni na kaj ciljam user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:35:39   
Lukka






Vem na kaj ciljas. Nic hudega. V kolikor bi bil Lukka zgolj hec, se najbrz ne bi izpostavili, kajne?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:39:21   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ti bitje, zdaj boš še napisalo, da si moj ata ali/in mama, koliko zaslug za vse, kar se dogaja na forumu, si pripisuješ user posted image





Oh prav nobenih zaslug si ne pripisujem. Niti nismo zato tukaj. In ce ti lahko povem svoje mnenje, je bil in je ocitno nivo nekaterih res neprimeren. Za razliko od nasih forumasev, so v tujini bistveno bolj sofisticirani in tako namenski forumi res sluzijo namenu.


veš, pa ti zdaj še jaz nekaj napišem... tudi sama se z nobenim nism še tako pisala po forumu, edino s tabo, katri se je že zelo zgodaj razkril, da je nagibator in bil jezen in užaljen, ker sem to napisala. Z vsakim nagibatorjem bom tako, ali na forumu ali v živo.
Nagibator si bil prej, nagibator si zdaj... od tisti, ki so te pa resno vzele in probleme tvojega namišljenega otroka, pa se niti ne bi čudila, če bi ti pljunile v obraz... igral si se tudi s čustvi nekaterih uporabnic. Živi s tem... projekt my ass... pokvarjena oseba si ti ali pa več vas
To je RR, resno vzamemo uporabnike in njihove probleme, TEBE pa nismo... razlika je očitna!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:41:10   
mateyka
ja, res si izpostavljen - lepo zavit v internetno vato user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:44:46   
Stanislava_
Pa sem te odblokirala user posted image .

Me pa fascinira, kako si/ste lahko glumili pe++++ino toliko časa.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:46:36   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Pa sem te odblokirala user posted image .

Me pa fascinira, kako si/ste lahko glumili pe++++ino toliko časa.


a glumijo? sem mislila, da to pa res so ... še zdajuser posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:46:58   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ti bitje, zdaj boš še napisalo, da si moj ata ali/in mama, koliko zaslug za vse, kar se dogaja na forumu, si pripisuješ user posted image





Oh prav nobenih zaslug si ne pripisujem. Niti nismo zato tukaj. In ce ti lahko povem svoje mnenje, je bil in je ocitno nivo nekaterih res neprimeren. Za razliko od nasih forumasev, so v tujini bistveno bolj sofisticirani in tako namenski forumi res sluzijo namenu.


veš, pa ti zdaj še jaz nekaj napišem... tudi sama se z nobenim nism še tako pisala po forumu, edino s tabo, katri se je že zelo zgodaj razkril, da je nagibator in bil jezen in užaljen, ker sem to napisala. Z vsakim nagibatorjem bom tako, ali na forumu ali v živo.
Nagibator si bil prej, nagibator si zdaj... od tisti, ki so te pa resno vzele in probleme tvojega namišljenega otroka, pa se niti ne bi čudila, če bi ti pljunile v obraz... igral si se tudi s čustvi nekaterih uporabnic. Živi s tem... projekt my ass... pokvarjena oseba si ti ali pa več vas
To je RR, resno vzamemo uporabnike in njihove probleme, TEBE pa nismo... razlika je očitna!


No, ti se nisi trudila s kako pomocjo a ne? Ves kje so resne teme? Tam, kjer tebe ni! Tudi mi nismo zahajali tja. Del tega foruma je hudirjevo resen in z resnimi problemi. Od tezav z zanositvijo, do smrti.
Tukaj pa res prevladujete nekatere punce, ki prakticno zadusite vec ali manj vse teme. In mogoce za podatek, preko 50 zawebnih sporocil smo dobili v mesecu decembru in to od uporabnic, ki se nikdar ne oglasajo, ali pa so obupale. In vecinoma si na tapeti ti, pa se nekaj najbolj glasnih. Ampak glej, to je pac forum in vsak ima pravico sodelovati.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:52:38   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Pa sem te odblokirala user posted image .

Me pa fascinira, kako si/ste lahko glumili pe++++ino toliko časa.


Hvala za vprasanje.

Tezko. Vcasih je bilo ze prav bedno vse skupaj. Na projektu smo zaceli pred enim letom in od aprila smo tu. Zeleli smo imeti osebo, ki je pac v manjsini in ki zbuja dolocene obcutke. Homoseksualno osebo pac tezje vidis v druzinski skupnosti z otrokom. In je tako hitreje prepoznaven lik.
Saj se navadis. Je pa ze sodelavka napisala, da smo zjutraj dorekli vecinoma vse, kar se bo dogajalo cez dan na forumu. Edino tezavo so nam predstavljale kaksne neskladnosti v izjavah. Ker nas je bilo vec...
In ce sem en teden delal jaz, je morala sodelavka vse prebrati, da ni prislo do zmede.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:55:33   
Stanislava_
Dobro ste igrali, celo pretirano, vsaj tak je bil moj drugi vtis.

Lahko še enkrat poveš, kjena splet  bodo objavljeni izsledki oz. zaključki?

ps.upam, da sprovocirate debato user posted image  o tem, kakšni smo na spletu.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 3.2.2014 18:56:16 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:56:48   
StrawberrY
lukka, anže, francka, revca,…kdorkoli je pisal take poste (tepež otroka, cm kur*ca, porivanje v rit) je zame retadirana oseba. Pa naj gre za raziskavo al pa samo dolgčas, ali pa glupa poraba denarja. Tako ali tako ste bili pa kmalu razkriti, ker kdorkoli ima vsaj eno malo sivo celico mora vedeti, da tak osebek ne more obstajati.

Aja, pa znak ob imenu lukka bi lahko vsaj nastavili na ženskega, glede na to, da je bil lukka v odnosu pasiven in ga je rad dobival v rit user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:57:18   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Dobro ste igrali, celo pretirano, vsaj tak je bil moj drugi vtis.

Lahko še enkrat poveš, kjena splet  bodo objavljeni izsledki oz. zaključki?

ps.upam, da sprovocirate debato user posted image  o tem, kakšni smo na spletu.


V slo v obliki knjige v mesecu septembru.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:57:33   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ti bitje, zdaj boš še napisalo, da si moj ata ali/in mama, koliko zaslug za vse, kar se dogaja na forumu, si pripisuješ user posted image





Oh prav nobenih zaslug si ne pripisujem. Niti nismo zato tukaj. In ce ti lahko povem svoje mnenje, je bil in je ocitno nivo nekaterih res neprimeren. Za razliko od nasih forumasev, so v tujini bistveno bolj sofisticirani in tako namenski forumi res sluzijo namenu.


veš, pa ti zdaj še jaz nekaj napišem... tudi sama se z nobenim nism še tako pisala po forumu, edino s tabo, katri se je že zelo zgodaj razkril, da je nagibator in bil jezen in užaljen, ker sem to napisala. Z vsakim nagibatorjem bom tako, ali na forumu ali v živo.
Nagibator si bil prej, nagibator si zdaj... od tisti, ki so te pa resno vzele in probleme tvojega namišljenega otroka, pa se niti ne bi čudila, če bi ti pljunile v obraz... igral si se tudi s čustvi nekaterih uporabnic. Živi s tem... projekt my ass... pokvarjena oseba si ti ali pa več vas
To je RR, resno vzamemo uporabnike in njihove probleme, TEBE pa nismo... razlika je očitna!


No, ti se nisi trudila s kako pomocjo a ne? Ves kje so resne teme? Tam, kjer tebe ni! Tudi mi nismo zahajali tja. Del tega foruma je hudirjevo resen in z resnimi problemi. Od tezav z zanositvijo, do smrti.
Tukaj pa res prevladujete nekatere punce, ki prakticno zadusite vec ali manj vse teme. In mogoce za podatek, preko 50 zawebnih sporocil smo dobili v mesecu decembru in to od uporabnic, ki se nikdar ne oglasajo, ali pa so obupale. In vecinoma si na tapeti ti, pa se nekaj najbolj glasnih. Ampak glej, to je pac forum in vsak ima pravico sodelovati.


glej, verjamem ti nič ne, nisem prej, ne zdaj, tak, da pisanje o nekih 50 zs-ji je bla bla bla za mene
Oglašam se tam, kjer lahko pomagam, ne, nisem pa tak kvazi stručko, kot se imaš ti in da bi se oglašala ama res povsod... če nisem imela predčasnega poroda kaj čem pisati??? mah, đabe, ne štekaš... nisi prej, ne boš zdaj.. še vedno je ista oseba za tipkovnico, pa si lahko Anže, ona iz Slovenije ali Lukka

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?