|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:50:54   
Paštetka
Lukka, oz. Anže ali kdorkoli je ta trenutek za tipkovnico ...

Sicer nekaj časa nisem bila prisotna na RR, ampak sem te pogruntala takoj, ko si napisal, da boš ubral pravne poti proti Lului zaradi besede peder. ;)
Namreč, tisti, ki se vsaj malo razumemo na pravne poti in tožbe vemo, kako bi potekala pot. Za začetek bi moral priti v Slo. In noben pravi auslender ne bi tega napisal, ker to ve, kaj vse potegne za sabo. In če ste se že odločili popestriti teden na RR zaradi morebitne tožbe, se dajte malo prej posvetujte, kako in koga lahko tožiš oz. kako to poteka, da bo izgledalo bolj pristno. Na tem pa je podlo zaigral tudi RR tim, ki je Lulu poslal lažno SMS sporočilo, ker verjamem, da RR tim zelo dobro ve, kakšne podatke sme oz. ne sme nikomur dati. Niti odvetnikom, niti sodnikom, niti policiji. ;)

Sta pa padli tudi na mojo igro, finto in še zdaj ne vem, če ste jo pogruntali. user posted image
Še namig: začela se je ko sem napisala, da moraš biti pa zelo postaven ali nekaj v tem stilu ;) in ste takoj pograbili.

Lp
Paštetka ali lepše Urška user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 3.2.2014 19:56:43 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:51:37   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Nekaj tezav smo ze imeli z uporabnico Patrino, ali karkoli je ze bila ta dama.



user posted image user posted image user posted image Welcome to the club! user posted image

Ojoj, samo je kar malo boga; torej je edina oseba, s katero se je ona kadarkoli zaštekala - fiktivna user posted image



Uf, da ne bo pomote. Patrino je bila pac na strani Lukke. Kar je sicer fajn, samo da bi se na to stran recimo postavila mateyka, bi se projekt podru. Ker se ga ne bi zasovrazilo.
A veste, mi se nismo poglabljali v neke vase navezave in tako dalje. Smo enostavno samo ugotovili, da ste pac imeli Patrino za neko osebo, ki jo je treba mal sovrazit. Ampak ok, to je tipicno pri stalnih forumasih. Vedno je tako!



user posted image koliko bedarij lahko ena oseba na enem forumu zapiše...
slabo je to, ker si verjameš, da je to vse res, kar pišeš.. jaz ti nič, zato ti grem na živce user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:52:58   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Večino ne bom komentirala, se mi zdi zguba časa, me pa skrbi ena druga stvar. In sicer prihodnost Slovenije. Nekdo z doktoratom, ni vedel, da je pravilno prOvokativno in ne prAvokativno.... groza res. Ni čudno kam plujemo, če mamo take doktorje user posted image

Jp, jaz sem se isto vprašala prej, ko sem prebrala uvodni post ... Nekdo s skoraj doktoratom še ni slišal za oblikovno urejeno besedilo. user posted image
Me prav zanima, katera smer študija je to. user posted image Pa raje ne povedat, da ne boste delali sramoto fakulteti. Ali pa sebi. user posted image

In če bi šlo res zgolj za raziskavo, Mateykini in Lulujini komentarji avtorja ne bi zadeli tako v živo. Ta se pa še vedno pregovarja z njima. user posted image

V glavnem, škoda denarja za tako "raziskavo". Namen najbrž ni zgrešen, izvedba pa sigurno. Sej je logično, da butasto vprašanje zahteva še bolj butast odgovor. user posted image


Nihce ni bil prizadet. Brez skrbi. Vcasih smo se dodobra nasmejali. Mislim, da sem imel jaz en spor s tabo na eni tvoji temi, ko ti je tamala lagala... takrat vem, da sem ti uspel podrekat temo samo v enem postu. In stos vsega je bil, da nihce vec ni odgovarjal tebi, temvec vsi meni. Eto, mislim, da sem s tabo imel to.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:55:49   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Uf, da ne bo pomote. Patrino je bila pac na strani Lukke. Kar je sicer fajn, samo da bi se na to stran recimo postavila mateyka, bi se projekt podru. Ker se ga ne bi zasovrazilo.
A veste, mi se nismo poglabljali v neke vase navezave in tako dalje. Smo enostavno samo ugotovili, da ste pac imeli Patrino za neko osebo, ki jo je treba mal sovrazit. Ampak ok, to je tipicno pri stalnih forumasih. Vedno je tako!



Samo res.....žrtveno jagnje vedno obstaja.......user posted image

Drugače pa lahko rečem le to, da ste ali sta igrala briljantno (kljub temu, da sem samo delček tistega prebrala, kar sta/e pisaliuser posted image ) in upam, da bodo rezultati služili svojemu namenu......in tudi mene je fasciniral odziv na Lukkčeve teme......

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:56:44   
Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Lukka, oz. Anže ali kdorkoli je ta trenutek za tipkovnico ...

Sicer nekaj časa nisem bila prisotna na RR, ampak sem te pogruntala takoj, ko si napisal, da boš ubral pravne poti proti **** zaradi besede peder. ;)
Namreč, tisti, ki se vsaj malo razumemo na pravne poti in tožbe vemo, kako bi potekala pot. Za začetek bi moral priti v Slo. In noben pravi auslender ne bi tega napisal, ker to ve, kaj vse potegne za sabo. In če ste se že odločili popestriti teden na RR zaradi morebitne tožbe, se dajte malo prej posvetujte, kako in koga lahko tožiš oz. kako to poteka, da bo izgledalo bolj pristno. Na tem pa je podlo zaigral tudi RR tim, ki je ***** poslal lažno SMS sporočilo, ker verjamem, da RR tim zelo dobro ve, kakšne podatke sme oz. ne sme nikomur dati. Niti odvetnikom, niti sodnikom, niti policiji. ;)

Sta pa padli tudi na mojo igro, finto in še zdaj ne vem, če ste jo pogruntali. user posted image
Še namig: začela se je ko sem napisala, da moraš biti pa zelo postaven ali nekaj v tem stilu ;) in ste takoj pograbili.

Lp
Paštetka ali lepše Urška user posted image


Da sem postaven? Uf, tega se pa je spomnim, mozno da nisem bil jaz. Daj povej malo vec o tej finti, to me pa zanima. Hvalaaa

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 3.2.2014 20:03:46 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:58:16   
saragr
Kakorkoli kdo je Lukka oziroma kdo so Lukka, se vedno je njegova tema najbolj obiskana in največkrat komentirana.

Mogoče spada to v zaključek projekta, koliko biti interesanten še po razkritju:).

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:58:50   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Pa sem te odblokirala user posted image .

Me pa fascinira, kako si/ste lahko glumili pe++++ino toliko časa.

user posted image user posted image [sm=smiley3
Jaz imam pa blokirano Patrino. Še nikogar nisem bokirala, tale pa je tako anoying, da me sploh ne zanima kaj piše, če še sploh piše.

Lukka, lik je bil popolnoma nerealen....ob tvojih pstih sem bila WTFuser posted image , v debate se mi sploh ni bilo za spuščat, kasneje sem pa jih enostavno preskočila in sploh ne brala. Poiskala sem tvoj prvi post in si pisal-a, da se spartnerjem sporazumevata z rokami, imata pa skupaj otroka in je bilo jasno, da je to za nekoga igra oz raziskava, če tako praviš.


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:02:59   
RIJA*
Lukka, glede na to, da me ignoriraš, smatram, da vem več, kot lahko? A ne? user posted image user posted image

Pa da jaz tebi vržem eno kost....:

- daj ti meni link do tega avstrijskega foruma, kjer je "delal" tvoj prijatelj user posted image tak, nekaj malega razumem v nemščini user posted image če pa ne, bo pa moj schatzi pomagal user posted image

- daj ti meni razloži, zakaj pišeš še vedno brez strešic...

in bodi toliko fer, da če si me že prijavljal na policijo user posted image pa odgovori na ti dve vprašanji...

aja....in zloraba imena/identitete v zasebnih sporočilih?

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:04:01   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Uf, da ne bo pomote. Patrino je bila pac na strani Lukke. Kar je sicer fajn, samo da bi se na to stran recimo postavila mateyka, bi se projekt podru. Ker se ga ne bi zasovrazilo.
A veste, mi se nismo poglabljali v neke vase navezave in tako dalje. Smo enostavno samo ugotovili, da ste pac imeli Patrino za neko osebo, ki jo je treba mal sovrazit. Ampak ok, to je tipicno pri stalnih forumasih. Vedno je tako!



Samo res.....žrtveno jagnje vedno obstaja.......user posted image

Drugače pa lahko rečem le to, da ste ali sta igrala briljantno (kljub temu, da sem samo delček tistega prebrala, kar sta/e pisaliuser posted image ) in upam, da bodo rezultati služili svojemu namenu......in tudi mene je fasciniral odziv na Lukkčeve teme......



Projekt vodita dva. Slovenka in Avstrijec. Dela nas pa vec. V nasi slovenski ekipi nas je pet. Vecinoma sva dva pisala. Ali pa zgolj jaz. Je pa res, da je bil vsak post dogovorjen, tako da se nisem mogel kar nekaj zmislit v trenutku. Ja, vec ali manj smo isto pisali, kot sosedje cez mejo. In odziv, res, hudooo razlicen.

A ves, ko delas tako dolgo na nekem projektu, je super, da ta sluzi namenu. In ja, ta definitivno bo. Nas je pa zelo hitro kontaktirala neka oseba na spirocilo. Pisalo je samo: dobra fora. Placano?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:07:14   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


user posted image koliko bedarij lahko ena oseba na enem forumu zapiše...




srce....cel, tim, cel tim jih je bil...a ne vidiš, da se med seboj dr. profiči niso niti informirali, kaj kateri piše...

tip laže ko pes teče user posted image zdaj....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:10:12   
liliana
Pa kaj se zdaj toliko usajate....? user posted image

vse že baje od začetka veste, da si izmišljuje, da laže.....pa ste še vedno nad njegovo vsako novo lažjo začudene.......user posted image

V bistvu lahko Lukkec kar nadaljuje svojo raziskavo fenomenov.......user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:10:29   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Lukka, glede na to, da me ignoriraš, smatram, da vem več, kot lahko? A ne? user posted image user posted image

Pa da jaz tebi vržem eno kost....:

- daj ti meni link do tega avstrijskega foruma, kjer je "delal" tvoj prijatelj user posted image tak, nekaj malega razumem v nemščini user posted image če pa ne, bo pa moj schatzi pomagal user posted image

- daj ti meni razloži, zakaj pišeš še vedno brez strešic...

in bodi toliko fer, da če si me že prijavljal na policijo user posted image pa odgovori na ti dve vprašanji...

aja....in zloraba imena/identitete v zasebnih sporočilih?


Rija! Najprej!! Huda slikca! Res.
Kar se tice njihovega foruma. Oni projekt zakljucijo z marcem, tako da ne morem nic podat. Bo pa vse zajeto skupaj in si boste lahko prebrale.
Ves, da te ni nihce nikamor prijavljal no... l3po te prosm!
Ves kaj je bilo pri tebi... ti si uletela nedolgo nazaj, in enostavno te nismo poznali in glede na to, da si bila kar precej glasna, to seveda ves, nas je malo zaekrbelo, da te ne bi prevec ljudi resno vzelo.
Glej, brez zamere.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:11:19   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa kaj se zdaj toliko usajate....? user posted image

vse že baje od začetka veste, da si izmišljuje, da laže.....pa ste še vedno nad njegovo vsako novo lažjo začudene.......user posted image

V bistvu lahko Lukkec kar nadaljuje svojo raziskavo fenomenov.......user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:13:39   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

tip laže ko pes teče user posted image zdaj....


Kaj je fikcija in kaj je res?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:14:44   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa kaj se zdaj toliko usajate....? user posted image

vse že baje od začetka veste, da si izmišljuje, da laže.....pa ste še vedno nad njegovo vsako novo lažjo začudene.......user posted image

V bistvu lahko Lukkec kar nadaljuje svojo raziskavo fenomenov.......user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sej bi jo res lahko. Pismo, en let sem basal tukaj gor, zdaj ko me po pravici lahko kaj vprasate, pa dvomite. Ampak ok, jaz sem bil za tole kvasanje vsaj fajn placan...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:15:14   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa kaj se zdaj toliko usajate....? user posted image





je*** ga, nismo vse tak skulirane kot ti user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:15:47   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

tip laže ko pes teče user posted image zdaj....


Kaj je fikcija in kaj je res?


Forum je fikcija ljudje.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:16:34   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa kaj se zdaj toliko usajate....? user posted image





je*** ga, nismo vse tak skulirane kot ti user posted image


Vidim.....user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:18:07   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa kaj se zdaj toliko usajate....? user posted image

vse že baje od začetka veste, da si izmišljuje, da laže.....pa ste še vedno nad njegovo vsako novo lažjo začudene.......user posted image

V bistvu lahko Lukkec kar nadaljuje svojo raziskavo fenomenov.......user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sej bi jo res lahko. Pismo, en let sem basal tukaj gor, zdaj ko me po pravici lahko kaj vprasate, pa dvomite. Ampak ok, jaz sem bil za tole kvasanje vsaj fajn placan...


Ni vse v denarju.....ventile si je tudi potrebno kdaj pa kdaj sprostiti.......

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:19:21   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa kaj se zdaj toliko usajate....? user posted image

vse že baje od začetka veste, da si izmišljuje, da laže.....pa ste še vedno nad njegovo vsako novo lažjo začudene.......user posted image

V bistvu lahko Lukkec kar nadaljuje svojo raziskavo fenomenov.......user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sej bi jo res lahko. Pismo, en let sem basal tukaj gor, zdaj ko me po pravici lahko kaj vprasate, pa dvomite. Ampak ok, jaz sem bil za tole kvasanje vsaj fajn placan...


Torej predlagaš, da pobiramo članarino (od RR) za forum?

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:19:47   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Ves, da te ni nihce nikamor prijavljal no... l3po te prosm!
Ves kaj je bilo pri tebi... ti si uletela nedolgo nazaj, in enostavno te nismo poznali in glede na to, da si bila kar precej glasna, to seveda ves, nas je malo zaekrbelo, da te ne bi prevec ljudi resno vzelo.
Glej, brez zamere.


ej, ne špilaj zaj ti nekega dobrotnika iz bližine Negove...sem ti v zs lepo napisala, da mi dol visiš ti in tvoje prijavljanje policiji in si tega zdaj ne štej v neko uslugo....user posted image
doktorje tvojega kova zličkam v enem dnevu user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:20:28   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


aja....in zloraba imena/identitete v zasebnih sporočilih?


jp, me zanima če bi magister Luka Štokelj bil vesel, da se je njegovo ime uporabilo za razne grožnje po zasebnih sporočilih. Mogoče bi ga bilo potrebno obvestiti? Kaj praviš, Rija? Oziroma moderatorji?

Sicer, pa itak. Nateg je bil takrat , nateg je zdaj.

Sicer pa, bitje, ki se skrivaš za imenom lukka. Natanko ena tema je bila potrebna, da smo te razkrinkale. In te malo hecale user posted image . Saj veš, tajna naveza pa to.




RE: Ojoj...kako...
3.4.2013 21:33:55
Ni novih sporočil
uškinamama




Objave: 3582
Status: odsoten
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Ne mi pa rečt, da bom o nekih lulikah pa lulčkih razlagal.


user posted image , ja o lulikah verjamem, da bolj težko.

Šala.

Čeprav verjamem, da si le star-a uporabnica rr-ja v novi preobleki.



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:22:49   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
doktorje tvojega kova zličkam v enem dnevu user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:23:31   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Sicer, pa itak. Nateg je bil takrat , nateg je zdaj.


Itak.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 20:24:00   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa kaj se zdaj toliko usajate....? user posted image

vse že baje od začetka veste, da si izmišljuje, da laže.....pa ste še vedno nad njegovo vsako novo lažjo začudene.......user posted image

V bistvu lahko Lukkec kar nadaljuje svojo raziskavo fenomenov.......user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sej bi jo res lahko. Pismo, en let sem basal tukaj gor, zdaj ko me po pravici lahko kaj vprasate, pa dvomite. Ampak ok, jaz sem bil za tole kvasanje vsaj fajn placan...


Ni vse v denarju.....ventile si je tudi potrebno kdaj pa kdaj sprostiti.......



Pa seveda. Saj to je tudi namen foruma. Virtualno druzenje. S tem ni nic narobe. Jaz sem uzival. Resno! Je pa res, da sem se vcasih cudil, kako gredo nekatere uporabnice dejansko cez mejo dobrega okusa. In takrat je prav, da se obvesti odgovorne. Pisana beseda ni hec a veste. Saj pravim, tega je na tujih straneh bistveno manj! Resnicno!
In ja, dolocene uporabnice bi, ce bi bil forum recimo moj, jaz absolutno blokiral. S tem zamirajo forumi. Nekateri.

Naceloma je bilo pa super. Nikdar ne bom pozabil, kako je uletela Kerensa. Kar iz nekje! In se takoj spravila na nas3ga ubozcka.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?