|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
15.3.2014 10:58:28   
jona klara
tejcy- superca, lepo čuvaj

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
15.3.2014 11:28:13   
tara.81

IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

Tara-bravo, me pa zanima kako dozo imaš zdravila in kako si pa imela pri Rešu=?a si takrat imela veliko foliklov in celic pa zarodkov?srečno ti želim


ejla jona klara... imam 150 enot gonala-f. Mislim, da sem imela pri Rešu ravno tako število enot, takrat sem imela pa Puregon in glede na rezultate srednje odreagirala, ker sem imela 10 foliklov, vsi polni, od tega sta potem ostali samo 2 blastocisti. Imam pa kar visok AMH - 6,6 ali nekaj takega, tako da je kar normalno, da imam zdaj celo vojsko v trebuhu user posted image Hvala...res upam, da bo v ponedeljek vse ok, če ne bo...ja, bo treba spet čakat. Pravijo, da se vse zgodi z razlogom, ne? Upajmo, da je res tako in da se bo "splačalo" user posted image

Še enkrat moram poudarit kaka razlika je med MB in Rešem...včeraj takoj, ko me je zdravnica pregledala videla, da je nevarnost hiperce in mi povedala kako bomo nadaljevali. Rešu je bilo vseeno kaj je z mano, še ko sem ga takrat klicala in povedala kake težave imam s hiperco mi je samo rekel, da če bom zanosila, bo še huje in naj jemljem aspirin. O kakem pregledu krvi-hormonov sem lahko samo sanjala. Ko sem to včeraj povedala v MB sta se sestra in zdravnica samo prijeli za glavo in nista mogla verjet, da je rekel kaj takega in da ni nič odreagiral. Res mu je vseeno za naše zdravje in ne bom nehala ponavaljat, da mu gre samo za denar. Žalostno!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
15.3.2014 13:41:04   
jona klara
tara- super, da tako dobro reagiraš na zdravila.KoLiko si pa stara?o rEŠU TUDI JAZ NIMAM DRUGEGA MNENJA KO DENAR, MENI KO NI USPELO JE REKEL BREZ KANČKA SOČUTJA, JA KAJ ČMO......tako, da sem vesela, da še grem enkrat v mb, pač res je to zadnjič, samo škoda, ko sem pri njemu porabila zadnji postopek, sedaj pa bomo plačali kot, da gremo na Maldive....pa upam, da ne ostanemo na koncu praznih rok.Datum imam na materinski dan...upam, da to kaj pomeni, tebi pa res srečno in te spramljam

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
15.3.2014 18:47:19   
sturla
saška super, da si dobila datum tako hitro user posted image mislim, da greš lahko sama. zadnjič je bil moj zraven, ampak ni ničesar podpisoval. tokrat ga bom poslala po opravkih user posted image
drugače v redu. danes sem zvedela, da je moja dobra prijateljica nenačrtovano user posted image . strašno sem vesela za njo, a globoko v sebi si mislim, da bi lahko bila jaz na njenem mestu. če bi šlo vse po načrtih... če bi že prvič... sej veš kako je to

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
15.3.2014 18:59:48   
tara.81
sturla kdaj si mela pol ETZ? Si čakala dolgo časa? Kako je bilo pa s pregledi, kri, UZ? Mene je tako strah, da bi imela ETZ in da bi ponovno mogla jemati Estrofem...user posted image user posted image

jona klara nisem več tako mlada, jih imam 33 user posted image Boš videla odnos v MB,...se ne da primerjati. To je kot dan in noč, četudi imajo v MB slab dan, so še vedno bolj prijazni kot uni ***, ko je imel "dober" dan. Res ga nočem več videti in ko samo pomislim, da se konec koncev igra z našimi življenji me kar zmrazi.

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
15.3.2014 22:50:42   
womanpolice
Jona Klara upam, da vama tokrat uspe. Tudi midva sva bila zeloooooooo zadovoljna z Mariborom. Čist drug odnos napram Ljubljani. Tam si človek z imenom in priimkom, v Ljubljani si številka. Vso srečo in upam, da mi kmalu sporočiš veselo novico.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
16.3.2014 8:00:47   
Aleda
Jaz se še zmeraj nisem odločila ali bi še enkrat poskusila v lj ali mb, jaz bi raje mb po eni strani, moj pravi da je strašno dolga pot, več kot 200 km v eno stran, sam če računaš še vedno pridem ceneje skozi kot da bi šla potem še en postopek samoplačniško gor. Sem se pa že naročila v leonišče na posvet k mojemu G. Sam če zdaj pri njem ne vzamem napotnice za nov postopek se lahko še premislim, a ne? Ker jaz bi šla zdej sam tko da vidim kaj bo rekel, če bi delal še kakšno preiskavo ali bi kaj spremenili. Če sem prav razumela ko ste enkrat pisale da ti lahko G da novo napotnico ki izniči staro, tudi če je stara še veljavna.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
16.3.2014 10:10:53   
pišanec
Dobro jutro vsem,

Evo, tudi jaz se za 2 dni spikam. In sicer imam Diphereline in Puregon 250 enot - kar konjska doza, pa da vidimo, kaj bo...

Drzim pesti vsem,
P

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
16.3.2014 10:29:10   
tejcy01
pišanec user posted image srečno upam da pridelaš čimveč foliklov in pa da bojo lepi in polni user posted image user posted image

tara.81 kako se pa ti počutiš user posted image

jst sem vsak dan bolj živčna razmišlam in razmišlam kaj se dogaja z mojo pikico ali se bo vgnezdila ali ne user posted image
ali mogoče katera kaj ve o tem koliko dni ponavadi traja da se vgnezdi blastocista user posted image

lep dan vsem user posted image

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
16.3.2014 11:28:34   
tara.81
pišanec super...kako gre pikanje? Kdaj začneš z diphereline?

tejcy01 blastociste potrebujejo 1 ali 2 dni, da se vgnezdijo, tako da se mogoče ravno zdaj kaj dogaja. user posted image

Počutje še kar. Skrbi me, kako bo jutri s hormoni in res upam, da mi ET-ja ne bojo prestavili. S svežimi zarodki je itak več možnosti, sluznica je super in res upam, da bomo letos v 3. Če mi prestavijo vse skupaj za 2, 3 mesece bom imela 34 let ob rojstvu in potem bom lahko šla v drugo šele pri 35 in preden uspe....jao boljše, da ne razmišljam. Upam na najboljše še vedno. Jutri popoldan javim kaj bojo rekli ve pa prosim dejte držat pesti!!!

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
16.3.2014 13:59:14   
kammy
piščanec hvala za odgovor!
Jaz sem bila naročena danes, ker res šteje močna krvavitev in tako ob 7.OO dobila svoji prvi špikli! V soboto imam prvi ultrazvok da vidimo kaj se dogaja..
Me pa mal skrbi kako bo zdaj ko berem vaše pripombe čez Reš ambulanto. Jaz sem se naročila sem zato, ker vse zelo hitro poteka, namreč tudi mene že starost baše... No, zaenkrat pri meni še vse o.k. Odnos res ni nevem kaj, je pa korektna. Upam, da bo tudi uspešno.
Držim pesti za vse, ki grejete pikice

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
16.3.2014 14:36:52   
pumpkinka
kammy - ne oziraj se preveč na komentarje čez dr. Reša. Za MB ne morem nič rečt kako je, ker nisem bila tam, sem bla pa najprej v Lj, v zadnejm postopku pa pri Rešu in sva se z mojim po koncu postopka pogovarjala kaj sva tko dolgo delala na gklj.
Tako, da se ne obremenjuj in veliko uspeha v postopku.
lp, pumpkinka

(odgovor članu kammy)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
16.3.2014 16:38:36   
coala
Bom pa še jaz moj piskerček dodala user posted image .Tudi jaz sem se h Rešu prijavila zaradi hitrosti postopka,ugodnih jutranjih ur,svojih let ki so me že lovila,zafrčkala postopke pri njemu za nič,ker tudi jaz sem mnenja da se premalo potrudi,sploh,ko vidi,da si že 4 postopke skozi dal pa nič.Še sedaj mi je žal da po par neuspelih postopkih nisem šla takoj v MB.Saj ne rečem mnogim je pri njemu uspelo,ampak če vidi,da ne gre zakaj ne poskusi drugače.Saj ne da bi bla tolk zlo kritična ampak tudi moj pravi,da mu gre samo za denar.Na niti eno dodatno preiskavo me ni dal in ničesar,samo če bo pa bo.Zame to ravno ni pravi odnos.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
16.3.2014 17:50:56   
tara.81
Punce...ja, kot sem že enkrat rekla na njegovi strani so leta izkušenj in to je vse. Ni zastonj tako kratka čakalna vrsta in mogoče se za to hitrosti plača preveliko ceno...samo to bom še rekla.

Imela bi pa eno vprašanje za vse. Včeraj mi je po obeh pikih pritekla kri, sicer samo kapljica. Še nikoli se mi ni zgodilo ne prejšnjič in ne do sedaj. A imate kaj izkušenj s tem? Je to normalno?

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
16.3.2014 18:35:51   
saška84
Tara81 nic ni narobe s tem, se spomnim da je sestra rekla, ko nama je kazalauser posted image
Jaz sem tudi vedno imela na majcki pikico krviuser posted image
Sturla ja kar hitro sem na vrsti, 5 dni za tabo sem imela ET, pregled mam pa tut zdej en teden za tabouser posted image Ti bos pa ze naslednji teden lahko porocala kako in kaj, me ze posteno firbec matrauser posted image
Jaz mam tut fuuul prjatlc ki so nosecke, pa sodelavka, ki jo vsak dan vidim ima cez 2 meseca rok pa me kr nekako to sploh ne obremenjuje, rada poslusam njihove zgodbice pa vse o otrockihuser posted image Sama pa glede na to da mi ni uspelo si bom dala se mal duska, te 3 mesece bova izkoristla maksimalno, sla na dopust ne vem kamorkoliuser posted image Glavo pokonci, delaj stvari, ki te osrecujejo, kmal bo spet prslo to stresno obdobje ko ne bomo za nikamor...definitivno bova pa v naslednjem postopku tudi mi2 nosecke, je tako?user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
16.3.2014 18:36:39   
coala
Ja,si verjetno kakšno žilco zadela se je tudi meni to zgodilo ene 2x al 3x.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
16.3.2014 18:40:01   
tejcy01
tara.81 ja meni se je to enkrat zgodilo..čist mal mi je pritekla kri..ampak je bilo potem vse uredu tko da mislim da se ne rabiš nič sekirat glede tega user posted image

aha to se pravi je kar kmalu za ET ugnezditev...sprašujem pa zato ker sem učeraj kar cel dan skoraj preležala ker sem imela malo bolečin v spodnjem delu..takšna čudna bolečina..se pravi lahko je bila vgnezditev user posted image danes me je 2krat tudi malo zabodlo spodaj...upam da je to vse skupaj dober znak user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
16.3.2014 19:16:54   
tara.81
Punce HVALA!!! Ste me prav pomirile...zlate ste. Še malček in bo ponedeljek tu. Danes sem kar živčna, trebuh imam malček napihnjen sam ni sile. Špika me kar, tako da kar dosti počivam. Res je fajn, da nimam službe in da sem lahko v miru.

Kavč kliče. user posted image Se javim jutri, ko pridem iz MB. Hvala še enkrat in lep večer vsem!

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
17.3.2014 7:20:03   
sturla
saška itak! veselo naprej user posted image pa saj se ne obremenjujem z drugimi nosečnicami, včasih pa pomislim na tisti Kaj če.. user posted image Hja še malo pa spet v LJ. Komaj čakam, da vidim na čem sem user posted image z mojim planirava počitnice za 1.maj in ne veva, kaj narediti, ker se bo dogajalo ravno takrat user posted image

tara če te dosti špika pomeni, da imaš veliko foliklov user posted image to je samo dobro. na dan punkcije me je tako špikalo in stiskalo, da sem v LJ šla kar v trenirki user posted image hodila sem s hitrostjo 5/h, ker me je tako vse bolelo. torej nekako sklepam: bolj boli, boljše je?! user posted image kako je šel UZ?

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
17.3.2014 8:10:06   
tejcy01
tara.81 kako je šlo na UZ user posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
17.3.2014 13:13:28   
saška84
Sturla sej vem kako ti jeuser posted image To je zdej vsem nam najbolj pomembna stvar, zelimo si, neprestano razmisljamo o tem,mal pozabljamo na kaksne druge stvari, no vsaj jaz sem zdej mardikej zanemarjalauser posted image Tok sem gnila, da sm dons komaj v hrib prsla, od avgusta lani vase nisem vlozila nic, zdej bom pa izkoristla tele 3 mesece fulluser posted image
Sej bos vidla zdaj kaj ti bodo rekl, si bos lahko saj kaksno stvat splanirala, zdej smo cist v negotovostiuser posted image Jaz mislim da bom sla lahko sele junija, glede na to da m sploh nisem imela ta mesec, me se caka po mojem najhujsuser posted image No sj bomo vidluser posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
17.3.2014 13:23:07   
tara.81
user posted image user posted image nič ne bo z ET-jem. Preveč foliklov in prevelika nevarnost hiperce. Zvečer stopka in v sredo punkcija, ker so eni folikli že 22 veliki user posted image user posted image . V ponedeljek potem posvet o tem kaj bova uspela pridelat.

sturla kako mi je znano. Jaz sem danes optimistično v kavbojkah šla gor...sem jih imela cel čas odpete ni šlo drugače user posted image

(odgovor članu saška84)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
17.3.2014 15:55:52   
kammy
tara.81 user posted image  Drži se!

Spet bi rada nekaj vprašala. Vedno sem imela redne menstruacije in kar precej močne. Tako je bilo še prejšnji mesec. Zdaj pa ne vem, ali se je vse zarotilo proti meni ali kaj, ta mesec je user posted image trajala le 2 dni. V petek je bila le sled krvavitve, v soboto malo močnejša, v nedeljo pa še komaj malo user posted image . Se je še kateri to zgodilo? Je pa res da sem ta mesec pila krvomočnico, ampak učinek naj bi bil ravno obraten kaj ne? Šibka menstruacija naj bi pomenila tanjšo sluznico.... Klomifen sem pila kar dolgo, a stanjšanje sluznice se ni bi zgodilo tako na hitro, ampak postopoma, kaj ne? Res ne razumem kaj se dogajauser posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
17.3.2014 16:48:53   
tejcy01
tara.81 joj tara škoda user posted image drži se user posted image in kaj zdaj neboš imela ET,boš imela samo punkcijo..kaj pa potem kako to sploh gre nimam pojma user posted image


(odgovor članu kammy)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
17.3.2014 17:03:57   
tara.81
Ja, tejcy samo punkcijo v sredo in pol na 5. dan, danes teden, greva na posvet. Takrat nam bodo povedali, če je kaj zarodkov za v skrinjo. Mislim, da se čaka 2 ali 3 mesece potem za transfer zamrznjenčka. Verjetno nekje v začetku poletja pomoje. Nekako sem se sprijaznila, sem rekla, da bom v teh mesecih še malček bolj pazila na to kaj jem, naredila kako sadno/zelenjavno kuro za razstrupljanje...ne vem. Upam samo, da bo prvo v sredo vse ok na punkciji in potem, da dobiva kako lepo novico v ponedeljek.

Vem, da so zamrznjenčki pravi borci, upam samo da naju kak pričaka naslednji teden.

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?