|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:35:32   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Menjaj telefonsko, preseli se če je treba....samo ga ne spusti več na 5 m bližine.

Verjemi, ne želiš si tega.




podšis


user posted image daj no alda... kva dogaja? Luna seka? user posted image



user posted image

to je pa zanimivo user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:44:56   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino



Osebno ne mislim, da je to plus, če ženska moškega spolno ne privlači. Seveda si po moje vsaka želi biti svojemu partnerju privlačna. Vendar se ta spolna privlačnost lahko pokaže tudi kako drugače in ni treba planit na žensko kot šimpanz na banano.user posted image



Pa ne samo partnerju.......user posted image


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:45:37   
josephine27
To je blo men jasno že kot najstniku. Sem clo eno stavo dobil na to temo. Še vedno mi pa ni jasno, kako ima lahko moški, ki ne kaže zanimanja za ženske hlačke plus točke. Za moje pojme so kvečjemu minus točke, ker če dec ne kaže zanimanja za te stvari, je nekaj narobe z njim, al pa laže.

Tista, ki pa išče deca za pred oltar, naj se pa nauči rajš futrat golobe.


Zato, ker si pač večina žensk želi, da bi moški pokazal interes še do kaj drugega kot do "njenih hlač". Ok če ne kaže nobenega interesa za to ni ok, če pa mu je samo to važno je najbrž vsaki jasno, da to ne bo zveza, ki bi se lahko dolgoročno obnesla. "Ženskih hlač" se pač navličaš in jih čez nekaj časa zamenjaš z novimi. Gre se za to kaj od zveze pričakuješ, če ti je to samo zabava dokler bo trajalo bo je eno, če pa želiš s takim človekom ustvariti družino si pač malo bolj previden. Tudi moje izkušnje so take, da moški ki te skuša že prvi večer spravit v posteljo ni moj partner za resno zvezo ampak zgolj zabava.

_____________________________



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:50:26   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

To je blo men jasno že kot najstniku. Sem clo eno stavo dobil na to temo. Še vedno mi pa ni jasno, kako ima lahko moški, ki ne kaže zanimanja za ženske hlačke plus točke. Za moje pojme so kvečjemu minus točke, ker če dec ne kaže zanimanja za te stvari, je nekaj narobe z njim, al pa laže.

Tista, ki pa išče deca za pred oltar, naj se pa nauči rajš futrat golobe.


Zato, ker si pač večina žensk želi, da bi moški pokazal interes še do kaj drugega kot do "njenih hlač". Ok če ne kaže nobenega interesa za to ni ok, če pa mu je samo to važno je najbrž vsaki jasno, da to ne bo zveza, ki bi se lahko dolgoročno obnesla. "Ženskih hlač" se pač navličaš in jih čez nekaj časa zamenjaš z novimi. Gre se za to kaj od zveze pričakuješ, če ti je to samo zabava dokler bo trajalo bo je eno, če pa želiš s takim človekom ustvariti družino si pač malo bolj previden. Tudi moje izkušnje so take, da moški ki te skuša že prvi večer spravit v posteljo ni moj partner za resno zvezo ampak zgolj zabava.


Del ljubezenske igre. Pokaži, da ti je drugi spolno privlačen, a ne bodi vsiljiv.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:55:03   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


Zato, ker si pač večina žensk želi, da bi moški pokazal interes še do kaj drugega kot do "njenih hlač". Ok če ne kaže nobenega interesa za to ni ok, če pa mu je samo to važno je najbrž vsaki jasno, da to ne bo zveza, ki bi se lahko dolgoročno obnesla. "Ženskih hlač" se pač navličaš in jih čez nekaj časa zamenjaš z novimi. Gre se za to kaj od zveze pričakuješ, če ti je to samo zabava dokler bo trajalo bo je eno, če pa želiš s takim človekom ustvariti družino si pač malo bolj previden. Tudi moje izkušnje so take, da moški ki te skuša že prvi večer spravit v posteljo ni moj partner za resno zvezo ampak zgolj zabava.


Saj to je problem....ženske gredo na net iskat resno zvezo......in ko iščeš resno zvezo je ne boš našel (še posebno na netu ne, je.ba.čino pa lahko takoj najdeš, pa če si moški ali ženska)......resna zveza se, vsaj po moje "rodi"......ne moreš kar iti in iskati moškega za resno zvezo......

Sicer mi je pa vedno skrivnost, kako nekateri takoj na začetku veste, da bo pa neka zveza resna.......a tako, da moški pol leta ali eno leto ne sme pokazati spolnega interesa za vas.......?

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:58:03   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


Zato, ker si pač večina žensk želi, da bi moški pokazal interes še do kaj drugega kot do "njenih hlač". Ok če ne kaže nobenega interesa za to ni ok, če pa mu je samo to važno je najbrž vsaki jasno, da to ne bo zveza, ki bi se lahko dolgoročno obnesla. "Ženskih hlač" se pač navličaš in jih čez nekaj časa zamenjaš z novimi. Gre se za to kaj od zveze pričakuješ, če ti je to samo zabava dokler bo trajalo bo je eno, če pa želiš s takim človekom ustvariti družino si pač malo bolj previden. Tudi moje izkušnje so take, da moški ki te skuša že prvi večer spravit v posteljo ni moj partner za resno zvezo ampak zgolj zabava.


Saj to je problem....ženske gredo na net iskat resno zvezo......in ko iščeš resno zvezo je ne boš našel (še posebno na netu ne, je.ba.čino pa lahko takoj najdeš, pa če si moški ali ženska)......resna zveza se, vsaj po moje "rodi"......ne moreš kar iti in iskati moškega za resno zvezo......

Sicer mi je pa vedno skrivnost, kako nekateri takoj na začetku veste, da bo pa neka zveza resna.......a tako, da moški pol leta ali eno leto ne sme pokazati spolnega interesa za vas.......?


Seveda kaj si pa mislila. user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:58:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


Zato, ker si pač večina žensk želi, da bi moški pokazal interes še do kaj drugega kot do "njenih hlač". Ok če ne kaže nobenega interesa za to ni ok, če pa mu je samo to važno je najbrž vsaki jasno, da to ne bo zveza, ki bi se lahko dolgoročno obnesla. "Ženskih hlač" se pač navličaš in jih čez nekaj časa zamenjaš z novimi. Gre se za to kaj od zveze pričakuješ, če ti je to samo zabava dokler bo trajalo bo je eno, če pa želiš s takim človekom ustvariti družino si pač malo bolj previden. Tudi moje izkušnje so take, da moški ki te skuša že prvi večer spravit v posteljo ni moj partner za resno zvezo ampak zgolj zabava.


Del ljubezenske igre. Pokaži, da ti je drugi spolno privlačen, a ne bodi vsiljiv.


To obvladajo tudi tisti moški, ki ne iščejo resne veze......ampak zgolj seks......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 21:10:20   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


Zato, ker si pač večina žensk želi, da bi moški pokazal interes še do kaj drugega kot do "njenih hlač". Ok če ne kaže nobenega interesa za to ni ok, če pa mu je samo to važno je najbrž vsaki jasno, da to ne bo zveza, ki bi se lahko dolgoročno obnesla. "Ženskih hlač" se pač navličaš in jih čez nekaj časa zamenjaš z novimi. Gre se za to kaj od zveze pričakuješ, če ti je to samo zabava dokler bo trajalo bo je eno, če pa želiš s takim človekom ustvariti družino si pač malo bolj previden. Tudi moje izkušnje so take, da moški ki te skuša že prvi večer spravit v posteljo ni moj partner za resno zvezo ampak zgolj zabava.


Del ljubezenske igre. Pokaži, da ti je drugi spolno privlačen, a ne bodi vsiljiv.


To obvladajo tudi tisti moški, ki ne iščejo resne veze......ampak zgolj seks......



To mora pa vsak sam ugotoviti, pri čem je.

Samo resna zveza.
Samo seks.
Resna zveza + seks.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 21:16:08   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Sicer mi je pa vedno skrivnost, kako nekateri takoj na začetku veste, da bo pa neka zveza resna.......a tako, da moški pol leta ali eno leto ne sme pokazati spolnega interesa za vas.......?


6 zmenkov, 5 neodgovorjenih klicev, 35 smsov in še pol ure za rezervo, da bo ziher držalo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 21:33:47   
liliana

35 smsov lahko že pomeni, da gre za sociopata.......user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 23:01:06   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


35 smsov lahko že pomeni, da gre za sociopata.......user posted image


ali pa moj alarmuser posted image user posted image user posted image ta mi jih je tudi po 60 poslal user posted image user posted image

ko se mu je SFUZLALO!

princip je isti, sve su ostalo nianse....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 6:54:27   
josephine27
Saj to je problem....ženske gredo na net iskat resno zvezo......in ko iščeš resno zvezo je ne boš našel (še posebno na netu ne, je.ba.čino pa lahko takoj najdeš, pa če si moški ali ženska)......resna zveza se, vsaj po moje "rodi"......ne moreš kar iti in iskati moškega za resno zvezo......


Jaz itak mislim, da ljubezni ( če lahko takole rečem) ne moreš najti ampak moraš počakat, da sama pride mimo. Se strinjam, da se resna zvza počasi razvije. Samo nekateri moški ( ali žesnke) pač sploh nimajo interesa, da bi kdajkoli kaj razvilo.

_____________________________



(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 7:02:48   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


35 smsov lahko že pomeni, da gre za sociopata.......user posted image


he he mal odvisno za katero genaracijo gre. Če gledaš današje najstnike je to po moje en minimum. Imam mlajšega brata ki jih že pred zajtrkom po moje pošlje toliko ( sicer ne vse vedno eni osebiuser posted image ). Pa če gledam njegovo družbo so kar večinoma taki. Ne bi rekla, da je kdo sociopat.

_____________________________



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 7:08:08   
mamica deklicam
ne vem, kaj imate nekatere proti internetu. Jaz sem si partnerje iskala po obeh variantah. Ko se z nekom spoznaš preko računalnika, moraš v vsakem primeru nato na parih srečanjih odkriti ali sta za skupaj. Če pa je že prvi kontak v živo, pa tudi ne veš ali je to to.

Sem z enim hodila 10 let. In nazadnje ugotovim, da me je imel samo zato, da mu ni bilo dolgčas samemu hoditi po hribih, kolesariti... To je bilo takrat meni tretjino življenja.

Nato sem enega spoznala preko interneta, ločenca z dvema otrokoma. V začetku vse prav, nato je tudi udrihal čez svojo bivšo. Ko sem našla v njegovemu računalniku cel spis, kaj je vse naredila, sem ušla kar so me noge nosile. Za razpad sta vedno kriva oba. Od njega in njegovih sem pa poslušala, kaj je vse ona naredila in so mi hoteli prikazati, da je sam svetnik. Ampak toliko mi je že logika dala, da je moralo biti še nekaj zadaj, ker nobena mlada mamica ne gre od doma sredi zime z 6 mesečnikom in 2,5 letnikom. Ja, je bežala.

Zdajšnega sem navsezadnje tudi tako spoznalauser posted image . In kaj naj rečem, sva se ujela že na prvem pravem zmenku. No in nama "laufa" že skoraj 8 let.

Ni pravila, kdaj se opečeš. Avtorica teme, po vseh prebranih sporočilih ti bom sedaj napisala takole: če misliš, da bosta funkcionirala, mu daj še priložnost in ga prečekiraj. Mogoče res ni napačen. Problem je v tem, da sem jaz v tvojem postu brala svojo zgodbo z ločencem in se mi je moj film odvrtel.

Srečno

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
18.3.2014 11:17:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 13:41:52   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: buča

ah, saj ne vem,kje začeti...po parih polomijah, mi je blo že skoraj res vse brezveze...dokler...nisem dobila na netu-bom rekla lahko da-resnega moškega...ampak, res se nebi rada spet opekla....po skoraj pol leta tipkanja me je šele zaprosil za telefonsko-čvekala sva o vsem mogočem-tako, spontano, s pridihom humorja..včasih sem mu kaj pojamrala, včasih on meni...in šele po 1 mesecu, se pravi po 7 mesecih virtualnega poznanstva pristala na zmenku, kjer sva visela celih 6 ur in čvekala naprej in nazaj..in obadva nisva mogla verjeti, da so ure tako hitro minile...sedaj sva bila že na parih zmenkih-o svoji družini govori brez zadržkov, ima 2 sinova govori o svoji sestri, mami, očetu....obnavlja svoj dom in mi je rekel, da bom lahko prišla pogledat...kak dan mi pošlje lahko tudi 10 sms-ov, seveda mu odgovarjam nanje, kaki dan ne..v glavnem...vse ok....na prvem zmenku se nisva poljubila, na drugem le malo.....na četrtem malo bolj in tako dalje....vse dokler nisva pristala pri meni doma in, ker sva pač odrasla pristala med rjuhami...za seks ni on dal pobude, ampak je čakal mene...po prvem seksu mi je naslednji dan poslal kakih ne vem 10 sms,...in do tukaj je vse ok....nekaj pa me vseeno žre-grdo govori o svoji bivši...v bistvu zelo grdo...da jo je bil tako sit, da bi ji npr.razbil gobec in baje se slabo zastopi tudi s svojo sestro, da doma nič nikoli ni storila...., ko sva bila na zadnjem zmenku in je odšel na wc, sem gledala svoj telefon, ko je pač prišel nazaj sem ga pospravila, ko je spet odšel na wc, mi je rekel, da lahko ta čas pokličem lubčka..potem mi je tudi rekel, da jaz veeeliko več visim na netu, kot pa on...včer zvečer mi je poslal sms, ali doma visim, al ga kje žuram...saj ne vem...ali jaz kar nekaj iščem in vidim, a sem že blesava od razočaranj...nočem pa nekoga malo posesivnega-sploh pa ne po 1 mesecu....kaj naj si sploh mislim?


odvisno kakšen tip človeka si, sta. jaz poznam par, poročen, ki se od vsega začetka prepucavata, tud redno kolneta, tak meni čuden način komunikacije imata, oba bolestno ljubosumna en na drugega, ampak špilata že 15 let. pa bodi pameten hahahah

kakorkoli. meni tak tip moškega ne bi sedel. če bi se mi uklopil alarm, tako kot se je tebi, bi zadevo zaključila. sicer pa, če te že zdaj po enem mesecu motijo določene stvari, verjemi da tudi čez čas ne boš mogla stopiti čez, ampak se bo problem samo še okrepil.

razmisli sama pri sebi in ukrepaj!

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 13:44:10   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


35 smsov lahko že pomeni, da gre za sociopata.......user posted image


he he mal odvisno za katero genaracijo gre. Če gledaš današje najstnike je to po moje en minimum. Imam mlajšega brata ki jih že pred zajtrkom po moje pošlje toliko ( sicer ne vse vedno eni osebiuser posted image ). Pa če gledam njegovo družbo so kar večinoma taki. Ne bi rekla, da je kdo sociopat.


Menda je vse večja pojavnost okvarjenega palca zaradi pošiljanja SMS-ov user posted image : http://en.wikipedia.org/wiki/BlackBerry_thumb



Jaz pa ne znam pisat sms-jev. Hči pravi, da sem kot ena upokojenka, ker tipkam s kazalcem user posted image  no, verjetno je potem okvara na kakšnem drugem prstu, ne glih na palcu user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 14:20:54   
ronja
resna zveza se, vsaj po moje "rodi"......ne moreš kar iti in iskati moškega za resno zvezo......

Verjetno je to različno v različnih obdobjih - mi, ki smo se zaljbuljali in spoznavali mladi, smo iskali zabavo in dokler bo, bo. In se je resna zveza rodila. Nekdo, ki pa išče življenjskega partnerja, ne zabave, ki si želi nekaj resnega, pa verjetno drugače gleda... ne vem, ne poznam druge zgodbe, samo kolikor berem...

Sicer mi je pa vedno skrivnost, kako nekateri takoj na začetku veste, da bo pa neka zveza resna.......a tako, da moški pol leta ali eno leto ne sme pokazati spolnega interesa za vas.......?

Jaz nikoli nisem vedela. Za lubija sem rekla, da bo ena kratka romanca, on je bil pa prepričan, da ga bom po 1 tednu, največ dveh, pustila:D. Spolni interes so pa vsi pokazaliuser posted image , samo mi ni noben težil - to je verjetno ta razlika... Ne vem, nisem mela izkušenj s fanti, ki bi hotli samo spat z mano. V bistvu večinoma glih obratno, da sem si sama želela bolj na izi zvezo... Ne bi pa nikoli mogla bit s fantom, ki bi čakal do poroke - bi mela občutek, da mu to ni tako pomembno - meni pa je... Ali da ma razlog, da se temu izogiba, kar je še hujše. To pa meni ni bilo nikoli jasno... Ok, štekam, če je to neka dogovorjena poroka ali da se na hitro poročiš, itd... Ampak sošolke so po par let hodile s fanti in so se lupčkali, ampak to je to... To nama nikoli ni bilo jasno - mislim, kaj narediš takrat, ko bi se pač še lupčkal naprej?user posted image Ne vem, meni it na sprehod ni alternativa...

Jaz itak mislim, da ljubezni ( če lahko takole rečem) ne moreš najti ampak moraš počakat, da sama pride mimo. Se strinjam, da se resna zvza počasi razvije. Samo nekateri moški ( ali žesnke) pač sploh nimajo interesa, da bi kdajkoli kaj razvilo.

Kalbo in lili, verjetno je res samo v poimenovanju keč - buča pač ne išče fanta, ki bi resno zvezo izključeval, ne pomeni verjetno to, da bi prav iskala resno zvezo...

Ali pa tudi, kaj pa vem - zadnjič sem poslušala eno ted predavanje in ženska razlaga, kako je vedno razmišljala med mečkanjem s fantom o tem, a je pravi, kako ona zgleda med tem, itd... in da se zato seveda ne sprosti. Sem bila čisto paf? kaj ženske res to razmišljajo - mislim vmes??? Ok, preden grejo na date, ampak vmes, sploh če se kaj dogaja?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 14:37:40   
alda
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Menjaj telefonsko, preseli se če je treba....samo ga ne spusti več na 5 m bližine.

Verjemi, ne želiš si tega.




podšis


user posted image daj no alda... kva dogaja? Luna seka? user posted image



user posted image

to je pa zanimivo user posted image



Lulu ne samo luna še kaj druzga user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 17:24:00   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


Zato, ker si pač večina žensk želi, da bi moški pokazal interes še do kaj drugega kot do "njenih hlač". Ok če ne kaže nobenega interesa za to ni ok, če pa mu je samo to važno je najbrž vsaki jasno, da to ne bo zveza, ki bi se lahko dolgoročno obnesla. "Ženskih hlač" se pač navličaš in jih čez nekaj časa zamenjaš z novimi. Gre se za to kaj od zveze pričakuješ, če ti je to samo zabava dokler bo trajalo bo je eno, če pa želiš s takim človekom ustvariti družino si pač malo bolj previden. Tudi moje izkušnje so take, da moški ki te skuša že prvi večer spravit v posteljo ni moj partner za resno zvezo ampak zgolj zabava.


Del ljubezenske igre. Pokaži, da ti je drugi spolno privlačen, a ne bodi vsiljiv.


To obvladajo tudi tisti moški, ki ne iščejo resne veze......ampak zgolj seks......



To mora pa vsak sam ugotoviti, pri čem je.

Samo resna zveza.
Samo seks.
Resna zveza + seks.


Aha, in to greš ven z različnimi nameni. Dons se mi seksa, dons bi zaročni prstan, jutri pa oboje. Mater, a tko grejo te stvari. Sicer že zelo dolgo nisem bil zunaj kot samski moški, sam, ko smo mi to počel nam ni na čelu pisal, rabim zakon, ampak v bistvu vsem po vrsti "rabim seks" in zanimivo nas je večina končala v zakonih tako ali drugačeuser posted image Seveda pa veliko moških ne ve, kako se ženski piha na dušo.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 17:31:40   
ronja
Kalbo, po moje je kratek stik v tem, da si mi tega ne znamo predstavljat, ker smo pač hodili ven, ko smo bili še tako mladi, da si nihče še ni želel resne zveze in se je potem to spontano zgodilo. Ne vem, kolikor poslušam punce, ki so že nekaj dale skozi, pa zdaj samske iščejo koga, je to drugače, ne vem, mogoče so druga pravila, ko si malo starejši - pravijo, da bolj veš, točno kaj hočeš, česa nočeš in bolj iščeš po tem. Ko smo bili mladiči, nam je za pol stvari dol viselo, ker itak nismo računali, da bomo ostali s tem človekom...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 18:32:10   
kalbo
Ma ne, kratek stik je v kompliciranju. Kolikor vidim, bi eni že takoj na prvem zmenku in še pred prvim pogledom nižje od oči dorekli al bo za zakon, al bo za otroke met... Nima veze, pri 20tih al pri 35tih, ljubav pride spontano in se je ne da splanirat. In take, ki komplicirajo pri 35tih, so komplicirale pri 20tih, zato pa fašejo potem samo bedake. Normalen zdrav človek, bilokerega spola pa rabi primarno seks in šele potem naprej. Moj nasvet pri iskanju nadaljnih kandidatov je, da naj najprej zadiši seks, potem, ko se pa seks umiri je pa čas za razpravljanje o čem resnejšem. Ni tuki nobene znanstvene fantastike. Z zanimanjem za seks pa seveda ne mislim vulgarnih idiotov brez občutka za karkoli.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 18.3.2014 18:33:24 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 18:34:32   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Aha, in to greš ven z različnimi nameni. Dons se mi seksa, dons bi zaročni prstan, jutri pa oboje. Mater, a tko grejo te stvari. Sicer že zelo dolgo nisem bil zunaj kot samski moški, sam, ko smo mi to počel nam ni na čelu pisal, rabim zakon, ampak v bistvu vsem po vrsti "rabim seks" in zanimivo nas je večina končala v zakonih tako ali drugačeuser posted image Seveda pa veliko moških ne ve, kako se ženski piha na dušo.



Ja.

Stereotipno
Moški za seks.
Ženske za resno zvezo.
Včasih se zna poklopiti user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 19:09:07   
kalbo
Zelo stereotipnouser posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: končno resen moški?
18.3.2014 19:34:22   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kalbo, po moje je kratek stik v tem, da si mi tega ne znamo predstavljat, ker smo pač hodili ven, ko smo bili še tako mladi, da si nihče še ni želel resne zveze in se je potem to spontano zgodilo. Ne vem, kolikor poslušam punce, ki so že nekaj dale skozi, pa zdaj samske iščejo koga, je to drugače, ne vem, mogoče so druga pravila, ko si malo starejši - pravijo, da bolj veš, točno kaj hočeš, česa nočeš in bolj iščeš po tem. Ko smo bili mladiči, nam je za pol stvari dol viselo, ker itak nismo računali, da bomo ostali s tem človekom...


Razlika je edino to, da biološka ura tiktaka in zato ženska išče.....in nič bolj točno ne ve kaj išče oz. rada bi našla vsaj približek Mr. Darcyja (takih pa ni oz. jih že ima 99 % rrjevk že vženjenih in niso na trgu večuser posted image )......vendar, ko obupano iščeš, ne najdeš nič pametnega.......ker ti na čelu piše, da iščeš in se te moški izogibajo v širokem loku.......user posted image

Jaz sem svojega sedanjega partnerja spoznala po trideset_em letu.....in ga nisem iskala, slučajno sem ga našla in če bi ga iskala, bi si sigurno našla enega, ki je iz moje bližineuser posted image .......


< Sporočilo je popravil liliana -- 18.3.2014 19:35:07 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?