|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dilema
26.3.2014 17:33:25   
ronja
Tako razumsko in analitično gledanje na situacijo ter razčlenjevanje vzrokov na prafaktorje tudi verjetno me pomaga vedno. Včasih je potrebno tudi lepo po kmečko povedati, da tega pač ne boš prenašal in konec oz. naj se že končno spravi v red ali pa naj spoka.

Absolutno. Po moje je najboljša kombinacija. Nikakor ji nisem predlagala, da naj še dalje vse folga sama in čaka na godoja! Napisala sem isto kot ti, da naj temu naredi konec. Samo da imam malo večje upanje, ker se mi zdi, da mogoče pa ta odnos ni tako bolan kot se mogoče komu zdi. NI prav to, kar počne, jasno da ne, samo mislim, da zna bit upanje, da se kaj spremeni.
Če pa je on apatičen zaradi depresije ali pa zaradi nekega razloga, potem ga je fajn najt. To ne pomeni, da toleriraš vedenje - poveš: tole vedenje je meni totalno mimo in ga ne mislim več prenašat. Si pa razumevajoč/a glede razloga, ki je tja pripeljal. To se ne izključuje:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: dilema
26.3.2014 17:57:19   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: lumpa82

A sem jaz res tako sitna, če si želim cartanja, sexa, in ne razumem kako je on utrujen od službe, kako ima ogromno skrbi, kako je nekaj strašno zanimivega po televiziji. kot da bi pa sama cel dan spala in u luft gledala user posted image .


Najbrž nisi sitna, kot praviš - ampak deluješ že tako. Naveličana, utrujena od vsakdana, s pomanjkanjem dogajanja. Ne vem, kakšna si v resnici, a tak vtis daješ.

Naredi nekaj za sebe, začni iskati delo, otroke tašči v varstvo in se zbudi. Potem boš lahko z možem kaj rešila.


In zakaj za hudiča otroke tašči v varstvo, če ima MOŽA?


Zato, ker naj bi z možem rešila situacijo;je lažje brez otrok.
In zato, ker ni videti, da bi bilo tašči težko jih pazit.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: dilema
26.3.2014 18:00:45   
Stanislava_
in ne razumem kako je on utrujen od službe, kako ima ogromno skrbi,


Malo si vzela iz konteksta, kot da pa jaz cel dan u luft gledam pa se po tamali praskam user posted image


Še enkrat preberi - kdo govori o tem, kaj ti delaš user posted image .

Najbrž si velik egoist...moža ne spoštuješ. In on tebe ne.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 26.3.2014 18:01:30 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu lumpa82)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: dilema
26.3.2014 21:27:24   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Eh ja no- mogoče res. Osebno se na tem področju nikoli ne bi mogla tako razumsko spraviti nad problem kot ti. Jaz se ob branju avtoričinih komentarjev že vidim kako tlačim dedčeve gate v njegov kufr, če bi mi kaj takega delal. Mogoče mi pa ravno zaradi tega to ne počne, ker ve da imam kratko zažigalno vrvico. Vse je po moje za nekaj dobro. Tako razumsko in analitično gledanje na situacijo ter razčlenjevanje vzrokov na prafaktorje tudi verjetno me pomaga vedno. Včasih je potrebno tudi lepo po kmečko povedati, da tega pač ne boš prenašal in konec oz. naj se že končno spravi v red ali pa naj spoka.


Ja, pa ja.....če bi bila brez službe in brez svojega denarja in z dvemi otroci se sigurno ne bi spravila tlačit dedčevih gat v njegov kufer......in bi se hitro spravila razumsko nad problem.......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: dilema
26.3.2014 21:39:25   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Eh ja no- mogoče res. Osebno se na tem področju nikoli ne bi mogla tako razumsko spraviti nad problem kot ti. Jaz se ob branju avtoričinih komentarjev že vidim kako tlačim dedčeve gate v njegov kufr, če bi mi kaj takega delal. Mogoče mi pa ravno zaradi tega to ne počne, ker ve da imam kratko zažigalno vrvico. Vse je po moje za nekaj dobro. Tako razumsko in analitično gledanje na situacijo ter razčlenjevanje vzrokov na prafaktorje tudi verjetno me pomaga vedno. Včasih je potrebno tudi lepo po kmečko povedati, da tega pač ne boš prenašal in konec oz. naj se že končno spravi v red ali pa naj spoka.


Ja, pa ja.....če bi bila brez službe in brez svojega denarja in z dvemi otroci se sigurno ne bi spravila tlačit dedčevih gat v njegov kufer......in bi se hitro spravila razumsko nad problem.......


Sama finančno nikoli nisem bila in , dokler imam dve zdravi roki , srčno upam, da se mi ne bo tako pobrkljalo , da bi bila v celoti finančno odvisna od moža in bi bil to vzrok, da bi kaj takega prenašala. Kljub avtoričini nezaposlenosti, pa tule med tema dvema, kot se zdi, ni problem njena finančna odvisnost od njega, temveč veliko drugih zadevščin. Če bi bilo to, ona ne bi pustila službe oz. bi se pobrigala, da jo čim prej dobi in si ustvari finančno neodvisnost. Vendar ona ne stremi k službi, vsaj zaradi denarja ne, temveč bolj zaradi tega, da bo nekaj dela doma in z deco, padlo tudi na partnerja. Vsaj tako se jo da razumeti.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: dilema
26.3.2014 22:00:29   
josephine27
1. kupi vibrator
2. najdi si službo
3. spravi moža k zdravniku ( ker po moji teoriji moški, ki mu sploh ni do seksa z nobenim ima zdravstevene težave, mogoče na telesnem al pa na čustvenem področju, nekaj pri njemu ne štima.)

Pa pogovor seveda ampak obvezno takrat ko si ti dobre volje, ne takrat, ko si jezna. Jaz mislim, da ni čisto iskren s tabo in da ni vse super tako kot pravi.

_____________________________



(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: dilema
27.3.2014 7:19:36   
lumpa82
Za drugega otroka sva se odločila skupaj, tako kot za prvega. Tudi za tretjega sva se odločala, pa nas je zadržala ta gospodarska kriza ko nismo vedeli kako bo. Je pa on rekel da bi še enga kar zdaj, ker sem itak doma in nimam kaj počet in bi bila zdaj prava priložnost. Meni pa itak ni na tak način, da bom spet sama za vse. Pa že zdaj je vsa v skrbeh (kot pravi sam) glede službe in financ, tako da ne vem kako bi bilo, če bi bil še en otrok.
Nekaj časa sem jemala tabletke, pa mi za tako malo ni imelo več smisla, zato sva se odločila za kondom.

Glede tega da sem razumska - ja, ker bi vseno rada da to funkcionira, ker mi ni vseno zanj in ga imam še vedno rada, ker nebi rada zavrgla vsega kar sva skupaj ustvarila, in tudi vem da me na nek svoj način ima rad in bi ga močno prizadela.
Mogoče pa sem res egoistična, ker sem sedaj začela gledat nase, in ne več samo na njega, da se ne bo razburjal in da ne bo slabe volje. Da sem začela gledat nase kako se počutim in da bi rada nekaj naredila za svojo srečo.

V sex ga pa nočem silit, itak. Zato tudi nisem šla k njemu na način "če me ne boš ti me bo pa gdo drug", ampak sem mu pokazala kaj bi rada, ga zapeljevala.
Službo iščem zato da nekaj naredim zase, za svojo dušo, in zaradi svoje finančne neodvisnoti, varstvo bo po mojih izkušnjah padlo na taščo.
Njega pa na nek način nočem silit v nekaj kar mu ni, rada bi da si sam želi preživljat čas z otrokoma, da si sam želi mene, ker prisilit? nima smisla. Saj pravim, če mu rečem "danes bosta otroka s tabo, ker moram k zdravniku" bo z njima, ampak se mu bo zdela to prisila in bo šel po liniji najmanjšega odpora - otroke pred računalnik in z veliko slabe volje.
Ja, se mi vse bolj zdi da je sam sebi zadosti, in najbolj uživa v svojem miru.

Pa še glede tega da je mamin sinko - ne bom trdila da ne, ampak preden sva dobila 1. otroka sva tudi midva skupaj živela 2 leti, pa mu ni bilo težko (vsaj zgledalo ni da bi mu bilo) oprat robe, dat sušit, skuhat. Zato pravim, da se je spremenil za 180°.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: dilema
27.3.2014 8:22:31   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: lumpa82
Mogoče pa sem res egoistična, ker sem sedaj začela gledat nase


Zdrava mera egoizma je dobra stvar in velikokrat nujno potrebna za normalno funkcioniranje človeka.


Če je tvoj mož preveč egoističen, to ne pomeni, da ti ne smeš biti niti malo takšna in poskrbeti za svoje želje, potrebe.

(odgovor članu lumpa82)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: dilema
27.3.2014 8:41:01   
lumpa82
No, mogoče je tudi res depresiven, ampak če mi noče povedat kkkaj ga muči mu tudi ne morem pomagat. Prej sva bila tudi zelo dobraa prijatelja, lahko sva si vse povedala, ni bilo skrivnosti (vsaj iz moje strani, zdaj se sprašujem če mi ni že takrat kaj skrival) . Zdaj se tudi jaz njemu težko odprem, ker ga niti nee zanima dosti, ali pa je negativen odziv. Zdaj razmišljjam - kaj pa če se zaljubil v kako drugo, pa misli nanjo in nima jajc mene odpikat. Ne smem toliko razmišljat...

(odgovor članu lumpa82)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: dilema
27.3.2014 8:47:49   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: lumpa82

No, mogoče je tudi res depresiven, ampak če mi noče povedat kkkaj ga muči mu tudi ne morem pomagat.


Mislim, da ne moreš pričakovati, da bo kar tako, naenkrat ti vse odprto povedal.
Morda še sam ne ve točno, kaj ga pravzaprav muči, kaj šele, da bi to znal ubesediti.


Lahko da se izkaže, da je vzrok njegove spremembe kakšna - vsaj na videz - zelo banalna zadeva, ki pa je na njega delovala zelo ohromljujoče. In sedaj namesto kamenčka vidi pred seboj skalo.


(odgovor članu lumpa82)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: dilema
27.3.2014 9:06:19   
RIJA*
berem tole klobaso...in ja, vsi bi se v nedogled lepo pogovarjali....bla, bla, bla....če pa ni učinka.

tip bi imel tretjega otroka, pa še s tema dvema se ne ukvarja???? halo, dajte vklopite malo zdravo pamet.

pri njem očitno lep način samo nateguje tole zajebancijo.....očitno tole ni prava taktika, zato uberi drugo: postavi ga pred dejstvo, da imaš tega vegetiranja brez seksa pa zdaj resnično dovolj in da če se ne bo potrudil (ker nisem zasledila, da se on kakorkoli trudiuser posted image ) bo vajine veze enostavno konec. itak to, kar opisuješ, meni ne liči na neko vezo....v vezi si samo ti....on je nekje drugje....

mogoče pa rabi eno krepko zaušnico, da se zbudi iz te melanholije....izgubiti itak nimaš nič, saj že zdaj nimaš nič. razen enega fikusa na kavču pred tv.

(odgovor članu lumpa82)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: dilema
27.3.2014 9:49:56   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: jabuk

Jaz sem nekje brala, da ženske večkrat najdemo neprimeren čas za moške. user posted image  Se pravi, če vidiš, da ga tisto, kar je na tv-u res zanima, potem ga ne smeš motiti...Je pa tudi odvisno od moškega. Jaz mislim, da je tvoj bolj nadrejen-dominanten in ti bi v njegovih očeh mogoče morala biti bolj podrejena.


Ni je stvari na TV k bi me odvrnila od seksa. user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: dilema
27.3.2014 10:01:19   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

berem tole klobaso...in ja, vsi bi se v nedogled lepo pogovarjali....bla, bla, bla....če pa ni učinka.

tip bi imel tretjega otroka, pa še s tema dvema se ne ukvarja???? halo, dajte vklopite malo zdravo pamet.

pri njem očitno lep način samo nateguje tole zajebancijo.....očitno tole ni prava taktika, zato uberi drugo: postavi ga pred dejstvo, da imaš tega vegetiranja brez seksa pa zdaj resnično dovolj in da če se ne bo potrudil (ker nisem zasledila, da se on kakorkoli trudiuser posted image ) bo vajine veze enostavno konec. itak to, kar opisuješ, meni ne liči na neko vezo....v vezi si samo ti....on je nekje drugje....

mogoče pa rabi eno krepko zaušnico, da se zbudi iz te melanholije....izgubiti itak nimaš nič, saj že zdaj nimaš nič. razen enega fikusa na kavču pred tv.



Amen to that.

Jaz bi poizkusila, saj sem mnenja, da če si z nekom tako dolgo, da imaš z njim dva otroka, potem si ta človek zasluži še vsaj eno šanso. Dejstvo je tudi, da ženske marsikdaj ne znamo povedat točno to, kar želimo, in potem nastane en velik kolboc.
Najprej bi v svoji glavi poštimala, dejansko bi razmislila, katere točke v življenju je treba resno prediskutirat in potem bi izbrala en čisto umirjen večer in ga posadila za mizo in se zmenla z njim.
In če niti to ni bi prineslo rezultatov, potem bi pač stvari začela početi sama. Služba, samozavest, družba, imet se fajn skupaj z otrocmi, ampak njega bi verjetno začela izključevat. Sicer to ne pomeni, da vrat na nos spokaš cok in pok in greš, ampak dolgoročno pa pomeni to razhod, ja. Ampak če ni druge možnosti user posted image

Samo nekaj bi še dodala - meni je pa nekako logično, da če je en od partnerjev doma, da malo več postori v sami hiši in okoli nje. Otroc tudi gredo v vrtec in šolo, pa ni user posted image , da v dveh urah nimaš tipi topi vse pospravljeno. Govorim v obeh smereh - torej tudi, če je moški doma, pač prevzame malo večji del pospravljanja in kuhanja. Meni se zdi to čisto normalna posledica tega, da en dela, en pa ne. Ker konec koncev tudi domača opravila so neke vrste delo, ampak valjda da se potem drugače delijo. Dobro tisto s pločnikom je malo mimo, ampak pokosit pa res ni tak big deal, ali ga samo jaz ne vidim user posted image

Kar se pa seksa tiče - kot je rekel Kalbo -ne poznam moškega katerega žena bi mu striptiz pred TVjem plesala, on bi pa rekel, naj se umakne, ker gleda TV.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: dilema
27.3.2014 10:11:23   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa82

No, mogoče je tudi res depresiven, ampak če mi noče povedat kkkaj ga muči mu tudi ne morem pomagat. Prej sva bila tudi zelo dobraa prijatelja, lahko sva si vse povedala, ni bilo skrivnosti (vsaj iz moje strani, zdaj se sprašujem če mi ni že takrat kaj skrival) . Zdaj se tudi jaz njemu težko odprem, ker ga niti nee zanima dosti, ali pa je negativen odziv. Zdaj razmišljjam - kaj pa če se zaljubil v kako drugo, pa misli nanjo in nima jajc mene odpikat. Ne smem toliko razmišljat...


Ti, pa se vidva kdaj tko na resno orenk skregata, tko da krožniki letijo po bajti? Tud to je strast. S krožniki karikiram, samo ne preveč. Ker imam občutek, da vama na tem področju precej fali. Ker takrat ko se skregaš pridejo na dan stvari, ki drugače nebi.

Pa tud če je zaljubljen v drugo, če vedno bolje to, kot pa tale ne tič ne miš status. Ne vem no, pomojem se boš morala nehat ogibat njegovi slabi volji in mu povedat, da maš vsega poln kufer in da doma bit in skrbet za otroke ,bajto pa moža z dvema levima niso ravno počitnice. In da to, da odpelje mulce k svoji mamici ni skrbet za njih, ampak je prelaganje njegove odgovornosti na svojo mamico. Aja, pa da rabiš seks, ker si zdrava ženska. In to seks v polnem paketu, ne praznenje jajc.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 27.3.2014 10:16:30 >

(odgovor članu lumpa82)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: dilema
27.3.2014 10:39:23   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: lumpa82

No, mogoče je tudi res depresiven, ampak če mi noče povedat kkkaj ga muči mu tudi ne morem pomagat. Prej sva bila tudi zelo dobraa prijatelja, lahko sva si vse povedala, ni bilo skrivnosti (vsaj iz moje strani, zdaj se sprašujem če mi ni že takrat kaj skrival) . Zdaj se tudi jaz njemu težko odprem, ker ga niti nee zanima dosti, ali pa je negativen odziv. Zdaj razmišljjam - kaj pa če se zaljubil v kako drugo, pa misli nanjo in nima jajc mene odpikat. Ne smem toliko razmišljat...


Ti, pa se vidva kdaj tko na resno orenk skregata, tko da krožniki letijo po bajti? Tud to je strast. S krožniki karikiram, samo ne preveč. Ker imam občutek, da vama na tem področju precej fali. Ker takrat ko se skregaš pridejo na dan stvari, ki drugače nebi.

Pa tud če je zaljubljen v drugo, če vedno bolje to, kot pa tale ne tič ne miš status. Ne vem no, pomojem se boš morala nehat ogibat njegovi slabi volji in mu povedat, da maš vsega poln kufer in da doma bit in skrbet za otroke ,bajto pa moža z dvema levima niso ravno počitnice. In da to, da odpelje mulce k svoji mamici ni skrbet za njih, ampak je prelaganje njegove odgovornosti na svojo mamico. Aja, pa da rabiš seks, ker si zdrava ženska. In to seks v polnem paketu, ne praznenje jajc.

Podpis.
Vendar sva že z Ronjo ugotavljali, da smo ljudje različni in s tem očitno tudi tako pristopamo k problemom. Tudi jaz bi reagirala tako kot ti praviš, vendar očitno ne vsi. Nekateri raje vse stokrat analizirajo si vrtajo po vesti in možganih, iščejo izgovore , odgovore in vprašanja pri sebi, ker jih pač na ta način od partnerja ne dobijo. Pa se velikokrat prav zaradi tega vleče vse kot jara kača. Vsak po svoje pravim.
Tudi s takim postavljanjem pred dejstva: tega ne bom več prenašala- spravi se v red ali spokaj...poskušaš nekako zadevo končat.
Osebno bi bila zame tudi najhujša agonija živeti takole v vicah. Imam raje odprte karte, pa čeprav niso najlepše in najobetavnejše.
Žal pa se mi zdi, da je za tem odlašanjem, iskanjem vzrokov in čakanjem na pogovor, ki ga ni in ni nekaj več kot le reševanje problema po pameti. Mislim, da je to podzavesten strah, da če postaviš partnerja pred dejstvo, da boš slišal marsikaj tistega, kar raje ne bi. Oz. je lahko rešitev problema z njegove strani hujša, kot pa sam problem.
Kakor že- tudi za prepir je potrebno imeti jajcauser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: dilema
27.3.2014 11:04:24   
ronja
3. spravi moža k zdravniku ( ker po moji teoriji moški, ki mu sploh ni do seksa z nobenim ima zdravstevene težave, mogoče na telesnem al pa na čustvenem področju, nekaj pri njemu ne štima.

No, dejstvo je, da imamo različne libide - 2x na mesec za večino zdravnikov verjetno še ne bo tako alarmantno... Je pa vseeno za poizkusit, ker ni bil tak od vedno in to ni njegov normalni libido, ampak se je to drastično spremenilo po 2. porodu.
Glede tega da sem razumska - ja, ker bi vseno rada da to funkcionira, ker mi ni vseno zanj in ga imam še vedno rada, ker nebi rada zavrgla vsega kar sva skupaj ustvarila, in tudi vem da me na nek svoj način ima rad in bi ga močno prizadela.

Meni se zdi zelo pohvalno, da se razumsko spraviš nad problem - svaka čast! Tudi se mi zdi zelo prav, da si želiš zadevo rešit.

Otroke lahko daš tudi v vrtec, ni treba, da jih ima ves čas tašča, če sta videla, da ji je to že malo težko. Met non stop 2 otroka na skrbi tudi ni lahko in včasih je fajn, da tudi babice in dedke malo šparamo, da bojo meli kdaj voljo jih pazit za kak popoldne;).

Saj pravim, če mu rečem "danes bosta otroka s tabo, ker moram k zdravniku" bo z njima, ampak se mu bo zdela to prisila in bo šel po liniji najmanjšega odpora - otroke pred računalnik in z veliko slabe volje.

Non stop imam občutek, da on NE ZNA, ne ve, kaj počet z njima/z vami. Enostavno to ni vedno vsem prirojeno... Ne ve, kako se igrat z otrokoma in ne ve, da je to lahko fajn (Lahko je živ dolgčas, se strinjam, ne da se ti vedno, ampak fajn se je kdaj prisilit, ker potem vidiš, da je fajn:). Pokaži mu, kako, kako je lahko fajn. Ne kako je lahko naporno, to že ve:D. POkaži mu, kako se mate lahko skupaj fajn. Naj najprej vidi, potem se mogoče kdaj pridruži. MOgoče ga čisto mimogrede vpelješ not, da samo nekaj zraven prinese in ko bo že tam, bo videl, kako je fajn ali ga prosiš, da pridrži vrrvico od balona, ki ga spuščate po slamici (balon-raketa - to otroci obožujejo;), ali da ti jo zaveže nekam pod strop... In potem bo videl, da j elahko zabavno.

Mislim, da se premalo smejeta skup. Preveč je vse resno. Poizkusi to spremenit, če se bi dalo. Da bi se malo zabavali skup. Da bi videl, da je življenje fajn. Če ga nič ne bo niti malo potegnilo, pa mislim, da je čas za obisk zdravnika, ker to, da se izolira od odnosov in da je ves čas najrajši sam in slabe volje, če mora bit s svojimi otroki, res precej diši na kako depresijo...

Pa še glede tega da je mamin sinko - ne bom trdila da ne, ampak preden sva dobila 1. otroka sva tudi midva skupaj živela 2 leti, pa mu ni bilo težko (vsaj zgledalo ni da bi mu bilo) oprat robe, dat sušit, skuhat. Zato pravim, da se je spremenil za 180°.

Vprašaj ga. Povej, da si opazila, da je včasih bilo drugače, zakaj je zdaj tako...

No, mogoče je tudi res depresiven, ampak če mi noče povedat kkkaj ga muči mu tudi ne morem pomagat.

Absolutno. Dostikrat je treba ljudi prisilit v to, da spregledajo svoj problem, zeloooo pogosto ga ne vidimo, ko že cela davno ve, da nekaj ni ok... Poskrbi, da mu to ne bo več ok, daj vedet, da tebi ni. Pa ne z malimi špikanji, rajši z ornk ropotom;).

Zdaj razmišljjam - kaj pa če se zaljubil v kako drugo, pa misli nanjo in nima jajc mene odpikat. Ne smem toliko razmišljat...

Če te to skrbi, ga vprašaj. Bo vsaj vedel, da ti je to že tako zelo grozno, da si celo na to pomislila. Mogoče ga to zbudi. Ne v napadalnem tonu, ne kot dvom o zvestobi, bolj kot vprašanje o njegovih čustvih - ali se je zaljubil... Verjamem, da tudi če bi se, verjetno ne bi direkt odgovoril, da ja, ampak bi vseeno verjetno čutila. Predvsem pa ker je najverjetneje odgovor, da ne, bo po tem vprašanju verjetno videl, da ti nekaj res ne štima, ne da samo sitnariš, ampak da si res nesrečna tako...

Morda še sam ne ve točno, kaj ga pravzaprav muči, kaj šele, da bi to znal ubesediti.

Zelo verjetno. Na splošno se mi zdi, da se vedno najprej čuti, da nekaj ni ok, preden človek zna dejansko povedat, kaj ga mori... In kadar dva živita skup, se neredko zgodi, da drugi prej začuti, da nekaj ni ok, kot se prvi tega sploh zaveda. Ker smo povezani in se čutimo - ne na razumskem nivoju, vse čisto primarno, dostikrat zaznamo vse tiste drobne spremembe čisto nezavedno...

S krožniki karikiram, samo ne preveč.

Sem poznala tak paruser posted image . No, pa polena:D. Ma, vsak po svoje, samo da dela:).
Ne vem no, pomojem se boš morala nehat ogibat njegovi slabi volji in mu povedat, da maš vsega poln kufer in da doma bit in skrbet za otroke ,bajto pa moža z dvema levima niso ravno počitnice.

Podpis.
Vendar sva že z Ronjo ugotavljali, da smo ljudje različni in s tem očitno tudi tako pristopamo k problemom. Tudi jaz bi reagirala tako kot ti praviš, vendar očitno ne vsi. Nekateri raje vse stokrat analizirajo si vrtajo po vesti in možganih, iščejo izgovore , odgovore in vprašanja pri sebi, ker jih pač na ta način od partnerja ne dobijo.

Patrino, cinizem ni potreben, vsi govorimo punci isto, da naj se postavi zase in zahteva svoje. Vendar pa - če je s človekom nekaj narobe, ne moreš pričakovat, da ti bo zaupal svoje najgloblje strahove, ki ga ovirajo v življenju, takrat ko se ti dereš nanj in mu spravljaš gate v kufer. Z lubijem se ne dereva en na drugega. Vem, da bi ga to zelo prizadelo - pač je drugačen in se da s pogovorom, ki je lahko ravnotako odločen in ravnotako postavi ultimat, čeprav ne letijo krožniki okoli, ravnotako doseči spremembe. Različni smo, ni samo en način pravi. Nekaterim je strast to, da se najprej zdereta en na drugega, potem pa divje seksata, naju bi po dretju oba vse minilo, sva mela dretja dovolj, ko sva bila mala:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: dilema
27.3.2014 11:22:28   
Plus minus

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Za vrtno kosilnico predlagam, da najameš enega mladca, da pokosi travo, ti pa se medtem zlekneš na ležalnik in uživaš v razgledu user posted image .


Jap, recimo nekaj takega ;).

http://assets-s3.usmagazine.com/uploads/assets/photo_galleries/regular_galleries/1660-desperate-housewives-cast-then--now/photos/1336612645_5-eva-longoria-then-640.jpg

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: dilema
27.3.2014 11:22:48   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


Samo nekaj bi še dodala - meni je pa nekako logično, da če je en od partnerjev doma, da malo več postori v sami hiši in okoli nje. Otroc tudi gredo v vrtec in šolo, pa ni user posted image , da v dveh urah nimaš tipi topi vse pospravljeno. Govorim v obeh smereh - torej tudi, če je moški doma, pač prevzame malo večji del pospravljanja in kuhanja. Meni se zdi to čisto normalna posledica tega, da en dela, en pa ne. Ker konec koncev tudi domača opravila so neke vrste delo, ampak valjda da se potem drugače delijo. Dobro tisto s pločnikom je malo mimo, ampak pokosit pa res ni tak big deal, ali ga samo jaz ne vidim user posted image

Kar se pa seksa tiče - kot je rekel Kalbo -ne poznam moškega katerega žena bi mu striptiz pred TVjem plesala, on bi pa rekel, naj se umakne, ker gleda TV.



Meni je to tudi čisto normalno....in kot tu na RR berem imajo ženske ravno največ problemov s tem, da jim moški ne pomagajo pri gospodinjskih opravilih....pa običajno ženske, ki ne hodijo v službo......pa saj ne moreš od partnerja pričakovati, da si bosta gospodinjska opravila (in vzgojna opravila) na pol delila, če je on od 8 do 17 v službi ti pa cel dan doma....otroci pa v šoli ali v vrtcu.....

Moj mož je tudi bil nekaj mesecev na bolniški pa je opravil večino gospodinjskih opravil v tistem času, ki jih je pač lahko......res je pa, da ni opavil točno tako in natančno kot to opravim jazuser posted image ....pa naj bi mu zdaj zaradi tega težila, ker hišica ni bila kot iz škatlice, ko sem prišla domov (včasih me je sicer imelouser posted image , vendar sem se raje vgriznila v jezik, ker on pač mogoče zadeve rihta na drugačen način kot jaz).....včasih smo ženske pri teh gospodinjskih opravilih tudi preveč pikolovske in če ni narejeno na naš način in takrat ko me hočemo, ni dobro....in vedno znamo iz tega gospodinjenja celo znanost narediti.....

Tako je mogoče bilo tudi pri avtorici teme glede betoniranja pločnika (sicer ne vem zakaj je bilo potrebno betonirati pločnik, ki itak ni njihov, vendar pustimo podrobnosti) in košnje......ker ni šel betonirat, ko je ona rekla, ga je šla sama....ker ni pokosil, ko je ona rekla in mu je poleg tega še nergala, da bi sama pokosila, če bi kosilnica delala, pa ji je kupil novo kosilnico.....

Nismo tudi ženske tako nedolžne in nas je treba z rezervo jemat, ko se skregamo s partnerjem in bemtimo čez njega....ker svojih napak itak ne vidimo, ker jih po naše itak niti nimamo.....user posted image

Kar se pa seksa tiče....tako vsakodnevno nergarnje in nezadovoljstvo lahko tudi ubije v človeku željo po seksu......

Drugače pa se mi izjave avtorice teme zdijo "malo čudne", vendar si še nisem ustvarila določenega mnenja zakaj se je javila na RR......user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: dilema
27.3.2014 11:44:54   
saragr
Kupi si vibrator; mož je videl, da vse zmoreš sama in to mnogo bolje od njega narediš, zato je dvignil roke od vsega. Zaveda se, da edino za kar ga potrebuješ je sex; tako da kupi vibrator, mu ga pokaži in mu povej, da še za to edino stvar za katero je bil koristen, si si našla zamenjavo. In da ta zamenjava te bo zadovoljevala tak kot ti hočeš in tako dolgo kot ti želiš.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: dilema
27.3.2014 11:50:39   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Tako je mogoče bilo tudi pri avtorici teme glede betoniranja pločnika (sicer ne vem zakaj je bilo potrebno betonirati pločnik, ki itak ni njihov, vendar pustimo podrobnosti) in košnje......ker ni šel betonirat, ko je ona rekla, ga je šla sama....ker ni pokosil, ko je ona rekla in mu je poleg tega še nergala, da bi sama pokosila, če bi kosilnica delala, pa ji je kupil novo kosilnico.....




Mislim, da avtorica ne misli javnega, obcestnega pločnika, ampak utrjeno pohodno površino na njihovi parceli. Torej kot nekakšna potka.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: dilema
27.3.2014 12:15:12   
lumpa82

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ti, pa se vidva kdaj tko na resno orenk skregata, tko da krožniki letijo po bajti? Tud to je strast. S krožniki karikiram, samo ne preveč. Ker imam občutek, da vama na tem področju precej fali. Ker takrat ko se skregaš pridejo na dan stvari, ki drugače nebi.

Pa tud če je zaljubljen v drugo, če vedno bolje to, kot pa tale ne tič ne miš status. Ne vem no, pomojem se boš morala nehat ogibat njegovi slabi volji in mu povedat, da maš vsega poln kufer in da doma bit in skrbet za otroke ,bajto pa moža z dvema levima niso ravno počitnice. In da to, da odpelje mulce k svoji mamici ni skrbet za njih, ampak je prelaganje njegove odgovornosti na svojo mamico. Aja, pa da rabiš seks, ker si zdrava ženska. In to seks v polnem paketu, ne praznenje jajc.


V bistvu se z njim sploh ne morem skregat, sem tud znorela, pa je bil odgovor : "meni tega ni treba poslušat", se obrne in gre, ko je prišel nazaj sem se poskusla vsest pa pogovort pa je blo "pa saj ni važno, daj končaj s tem, pozabi", Potem sem se navadla da sem raje tiho, ker učinka ni, pa tudi energije nisem imela za to.
Saj vem sama sem si kriva zato. In res, ni strasti med nama, sexa pa tudi nočem in ne morem izsiljevat na način hočem da me tukaj zdaj pof...
Če bi zdaj kar eksplodirala bi verjetno spokal in šel, ne vem, tudi tega se bojim, da bi stvari ostale nedorečene, pa na en način še vedno hočem rešit družino, samo ne za ceno svojega trpljenja NE VEČ.
Mogoče me je res tega strah, da bi se vse kar sva imela (so bili tudi lepi trenutki, in ravno zaradi tega imam še upanje) kar naenkrat porušilo in da bom za to kriva jaz in moja sebičnost. Zato sem pa rekla da je bolje da si najdem službo, otroci grejo septembra v vrtec. Sproti bom (če bo sodeloval) poskusla kaj rešit, če ne bo šlo pa ...
Gospodinjska opravila naredim sama in mi sploh ni težko, še najraje kaj na vrtu počnem, rožice sadim, solatko...(čeprav kak dan bi bilo pa fajn da odklopiš od vsega in samo nekam greš - no, zdaj grem sama z otrokoma kam in njega povabim, ampak se mu ne da user posted image ) Bolj mi je problem, da če hočem čas samo zase (za šport, ki sem ga pred pol leta spet začela trenirat) - dvakrat na teden po 1 uro, moram otroke peljat h tašči, da ne more bit on z njimi.

Tako je mogoče bilo tudi pri avtorici teme glede betoniranja pločnika (sicer ne vem zakaj je bilo potrebno betonirati pločnik, ki itak ni njihov, vendar pustimo podrobnosti) in košnje......ker ni šel betonirat, ko je ona rekla, ga je šla sama....ker ni pokosil, ko je ona rekla in mu je poleg tega še nergala, da bi sama pokosila, če bi kosilnica delala, pa ji je kupil novo kosilnico.....

Pločnik je naš, kako da neuser posted image . Je pa res kar tu praviš, ker sem ga za kakšno stvar prosila, je blo: zdaj nimam časa, danes se mi ne da, pa počakaj raje bom drugi teden, pa veš nimam potrebnega materiala... nehaj mi že težit, saj vem kaj imam za naredit, bom ko mi bo! In so stvari čakale da se njemu k... dvigne po domače. In zdaj ga enkrat lepo vprašam in naslednjič naredim sama. No, na idejo za kosilnico je prišel sam.
Zakaj so ti moji odgovori "nekam čudni"?
Mogoče ker sem malce zmedena in na eni strani ne vem ali naj pustim da gre vse k hudiču, ali naj se še in na kak način potrudim da bi to delovalo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: dilema
27.3.2014 12:21:08   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
saj že zdaj nimaš nič. razen enega fikusa na kavču pred tv.


vedno bolj se strinjam s tem opisom

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: dilema
27.3.2014 12:27:55   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa82


Mogoče me je res tega strah, da bi se vse kar sva imela (so bili tudi lepi trenutki, in ravno zaradi tega imam še upanje) kar naenkrat porušilo in da bom za to kriva jaz in moja sebičnost.



te pa masturbiraj na spomine iz preteklosti porka madona no...

zdaj boš tu cmizdrila, kak je bilo nekoč lepo....sedanjost in prihodnost pa bosta šla mimo tebe....

vsak konec ima nek začetek.

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 27.3.2014 12:28:50 >

(odgovor članu lumpa82)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: dilema
27.3.2014 12:46:06   
jabuk
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa82

Zdaj razmišljjam - kaj pa če se zaljubil v kako drugo, pa misli nanjo in nima jajc mene odpikat. Ne smem toliko razmišljat...


Jaz sem mojega vprašala, če se je zaljubil v drugo punco, če mu je žal, da ni z drugo...In sem še pred leti, ko je bila veza  tako-tako, dobila odgovor NE VEM. Itak je tole šok, ampak bolje ga doživet prej kot prepozno. Vem, da sem mu rekla, da je mogoče fajn, da se pogovori s tisto punco in razčisti kaj bi rad. Sicer ne vem, kaj je naredil-če je sploh kaj, ampak ostal je z mano in tudi veza se je popravila.  

(odgovor članu lumpa82)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: dilema
27.3.2014 12:51:34   
jabuk
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa82


V bistvu se z njim sploh ne morem skregat, sem tud znorela, pa je bil odgovor : "meni tega ni treba poslušat", se obrne in gre, ko je prišel nazaj sem se poskusla vsest pa pogovort pa je blo "pa saj ni važno, daj končaj s tem, pozabi", Potem sem se navadla da sem raje tiho, ker učinka ni, pa tudi energije nisem imela za to.
Saj vem sama sem si kriva zato. In res, ni strasti med nama, sexa pa tudi nočem in ne morem izsiljevat na način hočem da me tukaj zdaj pof...
Če bi zdaj kar eksplodirala bi verjetno spokal in šel, ne vem, tudi tega se bojim, da bi stvari ostale nedorečene, pa na en način še vedno hočem rešit družino, samo ne za ceno svojega trpljenja NE VEČ.
Mogoče me je res tega strah, da bi se vse kar sva imela (so bili tudi lepi trenutki, in ravno zaradi tega imam še upanje) kar naenkrat porušilo in da bom za to kriva jaz in moja sebičnost. Zato sem pa rekla da je bolje da si najdem službo, otroci grejo septembra v vrtec. Sproti bom (če bo sodeloval) poskusla kaj rešit, če ne bo šlo pa ...


Ko sem jaz bila tako zmedena v vezi sem ga vprašala: Ali se tebi zdi najina veza vredu? Ali kdaj razmišljaš o najini vezi?..In potem sem dobila odgovor: Zakaj pa to sprašuješ?..In sem povedala: Meni se zdi, da med nama ni več tako kot je bilo, ni več...In tako se je pogovor napeljal na pravo smer. :)

(odgovor članu lumpa82)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?