|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje v stanovanju računalnik ?
22.4.2014 9:12:52   
ronja
...sam, jaz še zmeri ne vem, če je lahko stacionarni računalnik , modem, tiskalnik..... v sobi v kateri spi otrok. Mislim morebitno sevanje, energije....

Muco, priporočila so, da rajši ne, če imaš možnost. Koliko je to napihnjen strah, koliko pa resnična nevarnost ti pa še kar nekaj let ne bomo mogli povedat;). Premalo časa je minilo, da bi lahko ocenili učinke. Na splošno smo kljub vsem sevanjem, Ejem itd... vedno dalj časa živi in zdravi...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kje v stanovanju računalnik ?
22.4.2014 19:40:47   
muco
Ronja, se strinjam s tabo !

Bomo pa vseen premaknil nekamuser posted image .

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kje v stanovanju računalnik ?
22.4.2014 19:44:06   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: muco

user posted image user posted image

...sam, jaz še zmeri ne vem, če je lahko stacionarni računalnik , modem, tiskalnik..... v sobi v kateri spi otrok. Mislim morebitno sevanje, energije....





a si že vido oni kabel, ko gre it računalnika ven proti steni in je vtaknjem v eno plastično zadevo kvadratnee oblike z dvemal luknjicam?

evo, to zadevo potegneš iz stene in je sevanje rešeno....

Sem našo kabel, ven potegno, ....user posted image user posted image ,.....sam, ni več delalo ...
..ne vem, kako to !

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kje v stanovanju računalnik ?
23.4.2014 9:36:06   
ronja
Se strinjam - ziher je ziher, midva tudi ne bova dala v otroške sobe.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kje v stanovanju računalnik ?
23.4.2014 11:27:42   
Plus minus
V dnevni sobi računalnik in tv. Tablico in telefone po potrebi ali v dnevni sobi ali kuhinji. V spalnici, otroški, kopalnici in WC-ju pa furamo kameno dobo (vsaj kaj se tehnologije tiče) user posted image .

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kje v stanovanju računalnik ?
23.4.2014 11:33:51   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: muco

user posted image user posted image

...sam, jaz še zmeri ne vem, če je lahko stacionarni računalnik , modem, tiskalnik..... v sobi v kateri spi otrok. Mislim morebitno sevanje, energije....


 


a si že vido oni kabel, ko gre it računalnika ven proti steni in je vtaknjem v eno plastično zadevo kvadratnee oblike z dvemal luknjicam?

evo, to zadevo potegneš iz stene in je sevanje rešeno....

Sem našo kabel, ven potegno, ....user posted image user posted image ,.....sam, ni več delalo ...
..ne vem, kako to !


Mucek, a se zaj.e.bavaš?  user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kje v stanovanju računalnik ?
23.4.2014 11:35:49   
*miska.mcc*
aja, racunalnik v otroški sobi. (ce ste opazile me popoldan ni veliko na netu) in ja, samo eno veliko kišto imamo.

TV eden v najini sobi/dnevni/spalnici
drugi v otroški.

telefoni vsepovsod.

thats it.


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 23.4.2014 11:36:33 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kje v stanovanju računalnik ?
23.4.2014 14:05:59   
malaMravljica

Mi imamo veliko dnevno in je en del moja mini pisarnca, tam je prenosnik in telefon naj bi bil, tv je v dnevni in en v spalnici, tega tudi ce ne bi bilo, razen danes ko bo fuzbal bom jaz mogoce kaj dol gledala, pa se to le mogoce. En prenosni telefon v kuhinji in en je v jedilnici. Radio v kuhinji. Se dva mobija imamo in to je to. V otroski sobi ne bo nikoli ne racunalnik in ne TV, tega itak ne pogresa mali. Tudi raznih igric na TV in kaj vem kaj vse obstaja, tega nimamo. Smo pa zadnjic po enih 5ih letih koncno sprovali kako deluje dvd player. Ta kista ni sam praholovec, celo film o A. Senni se da gor gledat. Ampak kljub temu nas ne uvrscam v neko skalno jamo, en TV je nek smart TV al neki tacga in ti pametni telefoncki so tud mega pametni vcasih, noro kaj vse znajo, ce se mal poglobis notri.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kje v stanovanju računalnik ?
23.4.2014 17:00:23   
nananaja
Jaz racunalnika v otrosko sobo ne bi dala zaradi hrupa, ki mene moti ce spim v dnevni. Tu mislim pc, ne prenosnika. Tiskalnik in modem nista glasna. Sevanje? Ma ce nima lih direkt zraven postelje, se najde tudi drugih slabosti, ki se bolj vplivajo, pomoje.

Kar se tice pa opremljenosti z moderno tehniko, smo pa tud mi malo v zaostanku... po tem kar tu berem.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?