|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 13:20:29   
tashq
hmmm....
mi imamo tudi drugačne končne izlete.vedno je tako,da si SAMI starši spomnemo,kam bi šli in vse organiziramo.vzgojiteljici se samo pridružita-njune besede.torej gremo cele družine:starši,vrtičkarji in njihovi sorojenci + vzgojiteljici. lansko leto smo šli na Mengeško kočo:vsak prišel s svojim prevozom,mali pohod do vrha in nato piknik zgoraj.to je bil naš končni izlet.letos smo tudi nekaj podobnega razmišljali,eni so celo dali pobudo,zakaj se je potrebno sploh kam peljati;naj naredimo piknik kar na vrtčevsekm igrišču.
v glavnem,pri nam je bolj poudarek na druženju,spoznavanju...

grejo pa po počitnicah na izlet v ZOO, z avtobusom slabo uro.sicer ni tujina,ampak...me mora zdaj skbeti?user posted image preden sem začela brati tole me ni,čeprav je to njihov prvi izlet z avtobusom,ampak...me zdaj mora?user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 13:31:37   
Najaa
Jaz bi pustila, da gre. Pri nas v vrtcu je v prvi vrsti poskrbljeno za varnost, poleg tega vse dorečemo že na prvem roditeljskem sestanku in če nekaj staršev ni, jih vzg. vpraša naknadno, če se strinjajo z izleti ipd.
Sicer pa pri nas ne utrujajo skoz z enimi izleti in potovanjem. Hodijo okoli ampak večinoma izkoristijo okoliška dogajanja, kot je ZOO, Lj grad, bližnji hribčki... Od 5.leta dalje pa grejo spomladi na kakšno kmetijo, kekčevo deželo, junija na morje in pozimi in na smučanje. Ne vse v istem letu. Tako da dogaja se veliko, ni pa preveč obremenjeno.

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 13:47:23   
malaMravljica
Sem zihr, da ce bi vzgojiteljice predlagale udelezbo starsev, bi tu brali kaj se grejo te lene vzgojiteljicec vi ja placujete vrtec in naj opravijo svoje delo.


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 13:52:42   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Sem zihr, da ce bi vzgojiteljice predlagale udelezbo starsev, bi tu brali kaj se grejo te lene vzgojiteljicec vi ja placujete vrtec in naj opravijo svoje delo.




V večini vrtcev je itak tako, da končni izlet (ali piknik) starši organizirajo in so vzgojiteljice le povabljene oz. so gostje.......user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 14:48:24   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Sem zihr, da ce bi vzgojiteljice predlagale udelezbo starsev, bi tu brali kaj se grejo te lene vzgojiteljicec vi ja placujete vrtec in naj opravijo svoje delo.




V večini vrtcev je itak tako, da končni izlet (ali piknik) starši organizirajo in so vzgojiteljice le povabljene oz. so gostje.......user posted image


Ja saj, dokler starsi organizirajo je ok, ce bi pa vzgojiteljice predlagale, da one organizirajo in vsak otrok rabi enega od starsev za varnost bi bil pa ogenj v strehi user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 14:58:39   
Melia
Vidim da so mnenja različna...in prav je tako, saj smo si tudi starši različni in otroci tudi.

Kako se bom odločila ne vem, vem pa, da moj otrok z mano doživi veliko lepega, spozna veliko novih stvari, za svoja skoraj 4 leta ve zelo veliko o različnih stvareh in vem, da sem mama, ki mu želim omogočiti predvsem varnost in ljubezen.

Naj povem, da so letos že 2x bili z avtobusom v lutkovnem gledališču (cca. pol ure vožnje v eno smer) in nisem komplicirala, bil je navdušen, jaz tudi.
Zdaj pa vseeno gre za daljši izlet in zato sem skeptična. Razna vprašanja se mi porajajo....

pa naj še povem, da sem drugače super zadovoljna z vrtcem, z vzgojiteljicama in na splošno s celotnim programom vrtca. Gre za vrtec v manjšem kraju in res veliko raziskujejo, hodijo na bližnje hribe, spoznavajo okolico...

Kakorkoli, še vedno sem bolj na tistem "bregu", ko ravno nisem za takšen končni izlet....
Vem, odločitev je moja oziroma najina (še atija ne smem pozabit) in tudi vem, če ne bo šel, ne bo prikrajšan za nič...če bo šel, tudi ne vem kaj ne bo pridobil.

Aja...še to, na sestanku ni bilo možnosti glasovanja oz. predlogov za izlete...to je bilo že vnaprej določeno. In ja, izlet je plačljiv s strani staršev.

Pa lep dan vsem.

< Sporočilo je popravil Melia -- 25.4.2014 15:00:21 >

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 15:26:18   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Melia
Aja...še to, na sestanku ni bilo možnosti glasovanja oz. predlogov za izlete...to je bilo že vnaprej določeno. In ja, izlet je plačljiv s strani staršev.


Če se bo za izlet odločilo npr. samo 10 staršev, strošek izleta verjetno ne bo enak, kot če bi šli vsi otroci skupine?
Kdo bo kril morebitno razliko v znesku, saj je sedaj verjetno izračun stroškov prevoza narejen, kot da gredo na izlet (skoraj) vsi otroci?
Vrtec, vzgojiteljice, starši tistih otrok, ki gredo na izlet, ali boste vseeno vsi starši morali plačati prevoz, neodvisno od tega, ali se bodo otroci udeležili izleta ali ne?

< Sporočilo je popravil petea -- 25.4.2014 15:29:54 >

(odgovor članu Melia)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 16:36:19   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Melia

Kako se bom odločila ne vem, vem pa, da moj otrok z mano doživi veliko lepega, spozna veliko novih stvari, za svoja skoraj 4 leta ve zelo veliko o različnih stvareh in vem, da sem mama, ki mu želim omogočiti predvsem varnost in ljubezen.


Vzemi dopust in vama organiziraj varen in ljubeč dan user posted image .

Vrtec ni turistična agencija, da zadovoljuje vsakojake želje.
Saj je bil sestanek - in VAŠ problem, če niso prišli vsi starši, in TVOJ problem, če imaš cagavega moža, ki se nezna postaviti za svojega otroka.

Pa lep dopustniški dan vama želim.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Melia)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 16:36:44   
tashq

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Melia
Aja...še to, na sestanku ni bilo možnosti glasovanja oz. predlogov za izlete...to je bilo že vnaprej določeno. In ja, izlet je plačljiv s strani staršev.


Če se bo za izlet odločilo npr. samo 10 staršev, strošek izleta verjetno ne bo enak, kot če bi šli vsi otroci skupine?
Kdo bo kril morebitno razliko v znesku, saj je sedaj verjetno izračun stroškov prevoza narejen, kot da gredo na izlet (skoraj) vsi otroci?
Vrtec, vzgojiteljice, starši tistih otrok, ki gredo na izlet, ali boste vseeno vsi starši morali plačati prevoz, neodvisno od tega, ali se bodo otroci udeležili izleta ali ne?

to je tudi mene zanima.strošek avtobusa je tak-in-tak in ni enako,če se ga razdeli na 20 otrok ali 5...user posted image pa kar malo čudno mi je,da ni bilo možnosti izbire/glasovanja...
no,vsak po svoje...

avtorica:verjetno se boste najbolje za vas odločili.jaz bi bila v vašem primeru tudi malo skeptična...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 16:40:40   
LuLu
kolikor sem razumela iz tvojega pisanja - avtorica, tebi pač ni, da otrok gre. Glej, ne daj ga, konec sveta ne bo, živi s to odločitvijo, lahko tudi otroka vprašaš za mnenje, in živiš naprej. Ne toliko komplicirati. Še milijon stvari te čaka, ki bodo zahtevale težje odločitve... vse nas, ki imamo rade otroke skrbi. Ne glih vsak dan, ne vedno, ko kam gredo, ampak vedno bodo neke skrbi. Večje, ko bodo starejši... pravijo user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 17:00:13   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: tashq

pa kar malo čudno mi je,da ni bilo možnosti izbire/glasovanja...no,vsak po svoje...
...


Meni je pa to najbolj normalno.

Vrtec ni obvezen, in z vpisom sprejmem tudi njegov program - en del je očitno tudi izlet. Celo leto vzgojiteljice dobro vzgajajo otroka, izleta pa ne znajo izbrat (ker otrok dinozavri ne zanimajo user posted image  - iz katere jame ste to privlekle)?

Kupi mu tiste bonbone, ki se otroku dajo na izlet...in vsem, vključno vzgojiteljicam zaželi lep dan (ker za njih je bolj naporen kot v vrtcu, in verjemi, da njih bolj skrbi kot tebe).



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 17:18:57   
tashq
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: tashq

pa kar malo čudno mi je,da ni bilo možnosti izbire/glasovanja...no,vsak po svoje...
...


Meni je pa to najbolj normalno.

Vrtec ni obvezen, in z vpisom sprejmem tudi njegov program - en del je očitno tudi izlet. Celo leto vzgojiteljice dobro vzgajajo otroka, izleta pa ne znajo izbrat (ker otrok dinozavri ne zanimajo user posted image  - iz katere jame ste to privlekle)?

Kupi mu tiste bonbone, ki se otroku dajo na izlet...in vsem, vključno vzgojiteljicam zaželi lep dan (ker za njih je bolj naporen kot v vrtcu, in verjemi, da njih bolj skrbi kot tebe).



saj ravno to...ta dotični izlet ni del programa in tudi ni obvezen...zato se mi zdi čudno,da ni bilo izbire...
tudi v OŠ,SŠ smo mi(ali vsi?) imeli izbiro,kam bomo šli na končni.samo takrat smo se mi(učenci,dijaki) odločili,ne starši...


< Sporočilo je popravil tashq -- 25.4.2014 17:21:30 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 17:25:23   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: tashq

saj ravno to...ta dotični izlet ni del programa in tudi ni obvezen...zato se mi zdi čudno,da ni bilo izbire...
tudi v OŠ,SŠ smo mi(ali vsi?) imeli izbiro,kam bomo šli na končni.samo takrat smo se mi(učenci,dijaki) odločili,ne starši...



Potem je pa sploh ne rabi biti.

Mi pa nismo imeli izbire, hb, pa smo vedno vsi šli user posted image . Enako v vrtcu in enako v šoli in enako v službi. Naj odloča tisti, ki je za to plačan, ne pa da se že vrtcu greste neko neproduktivno demokracijo. Pejte se jo doma.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 17:45:35   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: Melia

Pozdravljene,

tema verjetno ni za tukaj, vendar se mi zdi ta tema bolj aktivna....tako da vas prosim kar tukaj za mnenje,

Torej, zadeva je takšna: moj sin, ki bo letos star 4 leta hodi v vrtec in v mesecu maju imajo končni izlet z vrtcem. Sploh ne bi bila v dilemi ali naj gre ali ne, ampak moti me to, da je kar dolga pot. Grejo namreč v Avstrijo, v Styrrasic Park gledat dinozavre (skulpture). Iz našega kraja do tja je cca. dobra ura vožnje.

Kako bi se ve odločile? Meni se zdi absolutno premajhen za tak park in pa moti me tudi to, da grejo izven države. In to kar daleč. S partnerjem sva v dilemi ali naj ga pustiva ali ne. Priznam, sem med tistimi mamami, ki ima v glavi vedno črni scenarij, vendar se že izboljšujem. :)

Prosim za mnenja, graje, nasvete,.... :)

Lep dan.

Styrrassic park je super. In garantirano mu tam niti pod razno ne bo dolgčas. Poleg čudovitih dinozavrov so tam tudi živali, igrala, med skulpturami teh dinozavrov je tak lušten sprehod in klopice za vsedit in pomalicat. Mi smo bili že večkrat in vedno znova se najde kaj novega, zanimivega in zabavnega. Meni se zdi, da si se ti kar na svojo roko odločila, da mulčku ne bo všeč,ker ga kao ne zanimajo dinozavri, pa da je še premajhen, pa po tvojem je enkrat pot predolga, pa drugič trdiš, da se ti pot ne zdi predolga, pa moti te, ker gredo v tujino, pa spet, ker so vam praktično vsilili izlet, ...sto in en izgovor za tvoj spotenciran strah. Kot je že ena omenila, če imaš takšne fobije, ga pač ne pusti in ne naštevaj sto in enega izgovora. Tvoj je pač imel možnost svoje povedati na sestanku- če je bolj cagave sorte, bi pač ti svoje zadržke lahko omenila vzgojiteljici.
Fantič ni premali za tja - čez dve leti gre v šolo. Bi se pa jaz raje pozanimala, kako je kaj organizirano glede varne vožnje z avtobusom. Kot se meni zdi, imajo ti turistični avtobusi varnostne pasove primerne za odrasle in kot taki niso vredu za otroke. To vem, ker smo šli mi kot družina z mulčki z agencijo v tujino na izlet in smo morali seboj vzeti za vsakega jahača, ki so ga potem dali na sedež, da je bil otrok dovolj visok, da je varnostni pas ustrezal. To se mi zdi veliko bolj bistveno, kot tista ura vožnje. Otroci se v večini, če nimajo težav s slabostjo z užitkom vozijo z avtobusom.- Vsaj naši.
Kar se tiče varnosti tam, mene ne bi ravno skrbelo. Po moje se vzgojiteljice ne bi spravile k temu, če ne bi bile 100% sigurne, da jim lahko zagotovijo varnost.


Pri 3-4 letih v solo, nobenga spanja cez dan, v soli od 7.30-15.00, 2 tuja jezika, crke, stevilke, branje, malica in kosilo od doma spakirana, veckratni izleti.... Priznam sem se parkrat zjokala in klela vse skupaj... ampak bolj ko gledam svojega otroka in druge tukajsnje otroke, bolj vidim da jim nic ne manjka..... se nisem videla, da bi vsi s takim veseljem sli v solo, nobenga joka, nobenga ni mi vsec, ne grem..... vsi letijo v razred. V slo vrtcih in solah pa skoz neko jamranje. Se bolj se opazi razliko, ko otroci iz slo vrtcev in sol pridejo v tukajsnji sistem, se naenkrat sovrastvo do sole spremeni v ljubezen. Zaradi vsega pol vidim, da niso nobeni revezi in jim nic ne manjka, cetudi gredo v" pakistan" pri 4 letih. Otrostvo in igro pa se vedno imajouser posted image
Hope oprosti, vendar sem ob branju takih postov, nekako res vesela, da smo v Sloveniji. V taki deželi, kot jo ti opisuješ, ne bi želela vzgajati, gor spravljati otrok. Pa ne zaradi ekskurzij, temveč zaradi tako prezgodnjega vključevanja v šolo. Tudi če je šola bolj na izi in jim je na videz to všeč ( v kar , sori zelo dvomim- 3- letnik v dnevni šolski rutini nima kaj početi- pri nas je že devetletka naredila dovolj škode- kje so strokovnjaki s tega področja v vaši deželi?)je to vseeno prezgodaj in je to krepko ukradeno brezskrbno otroštvo. Tega svojim otrokom, razen, če bi se šlo za življenje, ne bi delala.

Pa ne me narobe razumeti- ne kritiziram tebe- kritiziram vaš šolski sistem. V tem primeru ne rabiš imeti dizertacijo iz področja vzgoje in izobraževanja. V tem primeru je že tista kmečka pamet dovolj oz. je dovolj, da pogledam svojega triletnika doma in vidim da revež v šoli nima kaj iskati, pa če bi bile tam še tako briljantne učiteljice.


< Sporočilo je popravil patrino -- 25.4.2014 17:53:48 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Melia)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 17:50:04   
tashq

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Mi pa nismo imeli izbire, hb, pa smo vedno vsi šli user posted image .

res?user posted image tudi v SŠ ne?ali konec OŠ?

no,meni je nekako logično,da če plačajo starši končni izlet-ne izobraževalni ali del programa,da naj imajo tudi besedo pri odločanju,kam naj gredo otroci.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 18:16:47   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Melia
Aja...še to, na sestanku ni bilo možnosti glasovanja oz. predlogov za izlete...to je bilo že vnaprej določeno. In ja, izlet je plačljiv s strani staršev.


Če se bo za izlet odločilo npr. samo 10 staršev, strošek izleta verjetno ne bo enak, kot če bi šli vsi otroci skupine?
Kdo bo kril morebitno razliko v znesku, saj je sedaj verjetno izračun stroškov prevoza narejen, kot da gredo na izlet (skoraj) vsi otroci?
Vrtec, vzgojiteljice, starši tistih otrok, ki gredo na izlet, ali boste vseeno vsi starši morali plačati prevoz, neodvisno od tega, ali se bodo otroci udeležili izleta ali ne?


Saj verjetno jim je vrtec dal izračun oz. jim je predstavil tudi to, da če se izleta udeleži 40 otrok, je cena taka.....če se izleta udeleži 20 otrok je cena taka....če se pa izleta udeleži samo 10 otrok pa je itak cena taka, da se že skoraj ne splača iti......

In če starš otroka ne prijavi na izlet vrtec od starša ne more zahtevati plačila izleta.......

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 18:18:17   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: tashq


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Mi pa nismo imeli izbire, hb, pa smo vedno vsi šli user posted image .

res?user posted image tudi v SŠ ne?ali konec OŠ?

no,meni je nekako logično,da če plačajo starši končni izlet-ne izobraževalni ali del programa,da naj imajo tudi besedo pri odločanju,kam naj gredo otroci.



V SŠ sploh ne, smo imeli sposobne učitelje, ki so se znali odločiti tako, da so bili izleti celo malo poučni in da smo se kot generacija imeli fajn. Ja, srečo smo imeli z njimi. Sami smo šli samo na maturantsk izlet, ki pa je takrat potekal v lastni režiji, izven šolskega časa in brez učiteljev. Začuda smo imeli s pijačo manj težav kot na tistem končnem, ki ga je organizirala šola - pač odgovornost nosiš sam in meni je tako edino prav. Slabše smo jo odnesli v prisotnosti učiteljev, ki so očitno pomenili neke vrste potuho - lahko ga serjemo, saj je odgovorna šola.

Možost izbire smo imeli samo enkrat sredi OŠ - ko je bila učiteljica toliko nesposobna, da ni znala organizirati niti končnega izleta. Naslednje leto so nam jo zamenjali, itak. Ker TO pa je razlog (splošna nesposobnost), da se kdo oglasi. To, ali gledamo dinozavre ali medvede, je pa čisto vseeno.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 18:18:36   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: tashq

saj ravno to...ta dotični izlet ni del programa in tudi ni obvezen...zato se mi zdi čudno,da ni bilo izbire...
tudi v OŠ,SŠ smo mi(ali vsi?) imeli izbiro,kam bomo šli na končni.samo takrat smo se mi(učenci,dijaki) odločili,ne starši...



Potem je pa sploh ne rabi biti.

Mi pa nismo imeli izbire, hb, pa smo vedno vsi šli user posted image . Enako v vrtcu in enako v šoli in enako v službi. Naj odloča tisti, ki je za to plačan, ne pa da se že vrtcu greste neko neproduktivno demokracijo. Pejte se jo doma.


Vi ste v vrtcu na izlete hodili......?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 18:21:05   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: tashq

saj ravno to...ta dotični izlet ni del programa in tudi ni obvezen...zato se mi zdi čudno,da ni bilo izbire...
tudi v OŠ,SŠ smo mi(ali vsi?) imeli izbiro,kam bomo šli na končni.samo takrat smo se mi(učenci,dijaki) odločili,ne starši...



Potem je pa sploh ne rabi biti.

Mi pa nismo imeli izbire, hb, pa smo vedno vsi šli user posted image . Enako v vrtcu in enako v šoli in enako v službi. Naj odloča tisti, ki je za to plačan, ne pa da se že vrtcu greste neko neproduktivno demokracijo. Pejte se jo doma.


Vi ste v vrtcu na izlete hodili......?


Ne, otroci so hodili na izlete. Očitno naj bi starše spraševalo, kaj nam paše in kaj vse bi radi in česa ne.

Mi ne sprašujemo niti v službi, ker vedno se na busu najdeta dva, ki ne bosta z ničimer zadovljna, pa če jih pelješ z zlato kočijo. In običajno so to taki, katerih domet je dve postaji z vlakom.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 18:30:10   
tashq
oprosti,ker se obešam samo na tvoje poste,ne mislim nič slabega,samo zanimivo se mi zdi,kako je bilo pri vas drugače...
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Mi ne sprašujemo niti v službi, ker vedno se na busu najdeta dva, ki ne bosta z ničimer zadovljna, pa če jih pelješ z zlato kočijo. In običajno so to taki, katerih domet je dve postaji z vlakom.

kdo pa se potem v službi odloči,kam greste?šef?in basta?user posted image
nekako bolj demokratično bi se mi zdelo(vsaj 1x/leto),če bi se glasovalo,kam bi se šlo.se pa res vedno najdejo taki,ki jim nič ni všeč.ampač če se glasuje,je vsaj večini všeč,če pa izbira samo en,je pa v najslabšem primeru lahko samo njemu všeč...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 18:34:31   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: tashq

šef?in basta?user posted image


Ja, seveda, saj je zato plačan. Sposoben šef se itak odloči tako, da bo v redu in upošteva omejitve skupine.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 18:35:24   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: tashq
,je pa v najslabšem primeru lahko samo njemu všeč...


Tako nesposobni šefi lahko parazitirajo samo še v kakšni paradržavni firmi.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 18:35:35   
koala
Če imata toliko pomislekov pač otroka ne požljita ba ta izlet. Jaz bi svojega sicer pustila....ampak to sem jaz.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 18:57:32   
tashq

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: tashq
,je pa v najslabšem primeru lahko samo njemu všeč...


Tako nesposobni šefi lahko parazitirajo samo še v kakšni paradržavni firmi.

sicer sem imela v svojem življenju bolj malo šefov,na izletu pa nisem bila (še) nobenem,ampak se mi nekako zdi,da merilo za biti "dober šef" ni to,kako dobro organiziraš/izbereš izlet.user posted image kaj pa,če se šefu j* za izlet,je pa v bistvu najboljši šef na delu(vsaj večini)-hipotetično? potem ne more biti dober šef,če ne organizira dobrega izleta ali pa ga sploh ne?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Končni izlet - vrtec
25.4.2014 19:00:49   
RIJA*
moj bivši šef je organiziral fantastične izlete....dobre pa ni bil, to pa ne user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 25.4.2014 19:01:18 >

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?