|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 20:49:51   
ronja
Fotra sem že spraševala, on bi mi naredil iz profilov, ki so ostali od kuhinje, kar bi bilo gotovo lepo, trdno, super... samo vprašanje je, kdaj bi to bilo. Jaz bi pa to rabila v principu kmalu;). V vsakem primeru bi sama to montirala gor (midva z lubijem), jasno. Varilca bi rabila zato, da bi mi sešvasal skup dva kovinska štila, da bi dobila tisti t, ki bi ga potem sama montirala na balkon. Ampak mi je tista varianta od petee še ljubša, da dvigneš v luft, kadar ne rabiš:)
Net že uporabljam za kaj drugega, res pa še nisem nikoli za iskanje drogov in res da zelo redko iščem, kje bi mi kdo kaj podaril. Ampak v 4 letih mislim, da so ga že oddali;).

Lili, žal pri nas tamali čist nič ne vprašajo, kako vreme je zunaj in se na žalost tega perila nikoli ne znebiš. Na žalost pa je to sušilo skoraj neuporabno za sušit rjuhe, deke & co. (že za njegove hlače je štorasto, moraš vse prepogibat in potem traja, da se posuši in nimaš kam obesit naslednje runde...) To tamalo zložljivo sušiloa že imamo in zdaj uporabljamo na balkonu. Samo za te velike reči res ni praktiš. In verjemi, da je ful razlika v količini perila in posteljnine glede na št. članov... KO sva mela samo Ronjo, sem preživela 3 tedne brez pralnega stroja, pa se niti nisem nekaj pritoževala, čeprav je bila dojenček. Zdaj bi pa glih crknila.

Pa kot rečeno, večinoma bom obešala na balkonu, ker a.) spodaj še ni štrika, b.) spodaj bo samo par vrvi, na katere ne gre vse, kar mi operemo in c.) če mali spi, ne morem obešat spodaj, na balkon pa (on je pač en od unih otrok, ki je sposoben v 3 sek. se spravit v neko življenje ogrožujočo situacijo in zaenkrat rajši ne tvegam).

Glede peskovnika - ja, za punci se sploh ne sekiram, se da vse zmenit in se je dalo tudi, ko sta bili tako mali, samo otroci so mal različni;). Da se vsakega naučit, samo pri enih mal dlje traja;).

Električini sušilec imamo in ga uporabljam pozimi, v bloku brez sploh ne gre (nimam pojma, kako so včasih posušili, ker nama se dobesedno NI posušilo - je bilo par dni vlažno in 100% vlaga v prostoru, kar pa za stene ni dobro...). Samo mene moje biološko srce boli, da bi zdaj uporabljala sušilec, tamali bojo rabili še kako reko ali gozd... recimo temu moja kapljca v morje;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 22:19:47   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Električini sušilec imamo in ga uporabljam pozimi, v bloku brez sploh ne gre (nimam pojma, kako so včasih posušili, ker nama se dobesedno NI posušilo - je bilo par dni vlažno in 100% vlaga v prostoru, kar pa za stene ni dobro...). Samo mene moje biološko srce boli, da bi zdaj uporabljala sušilec, tamali bojo rabili še kako reko ali gozd... recimo temu moja kapljca v morje;).


Ti pa tvoje biološko srce.....user posted image

A kleti pa nimate.......? Aja, dolga pot do kleti......

Drugače pa, se ti pri takem vremenu spomladi in jeseni, ko dežuje tudi na balkonu ne bo posušilo in boš na koncu itak vtaknila perilo v sušilec, ker ti bo drugače smrdelo.......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 22:41:26   
tintin
obesi. si je super. priporočam!!!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 23:04:35   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Stana, s spodnjimi sosedi smo se o tem že pogovarjali, kako bi lahko naredila (ker je gospod bolj handyman), ampak nimajo varilca;). Zgleda bo treba v gostilnouser posted image - še vem ne, kje je kaka blizuuser posted image .


da ne poznaš šišenske legende za svojim vogalom user posted image

Franci na balanci!


p.s. sam zdej ma bolj fensi maljše goste kot recimo nekaj let nazaj..


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sušilo za perilo
1.5.2014 9:27:38   
Ploha
Ronja, pridite k nam na obisk ti bo moj zašvasu :D

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
1.5.2014 15:04:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sušilo za perilo
1.5.2014 16:36:05   
ronja
A kleti pa nimate.......? Aja, dolga pot do kleti......

ne, nimamo, voda je spodaj, ne bi bilo pametno kopati;). Ma, ni mi problem hodit gor pa dol, to sem že prej veliko in tudi zdaj in mene stopnice ne motijo (motijo obiske, mene pa res ne, sploh odkar ni več treba malega nonstop nosit po njihuser posted image ). Samo ne bom pa malega samega puščala, ker vem, da trenutno to pač še ne bi bila dobra ideja. ker če jaz zunaj obešam perilo, nimam pojma, kaj on zgoraj zganja, če se zbudi. Mi je pa ultra praktiš, če lahko to naredim, kadar on spi, sicer mi non stop pomaga in je pol perila vmes na tleh;). In ne, spet mi to blesavo srce ne da, da bi ga nagnala stran, da naj mi ne pomaga - pa da potem poslušam snaho čez 20 let, kako mu nisem pustila, da gospodinji, zdaj ga mora pa ona učituser posted image

Franci na balanci!

Mateyka, sem pozanala - dokler je biluser posted image - moraš prit spet kaj v Slo. pogledat;). Things change;). No, Vodnikova domačija je pa še, samo ne vem, če je glih tam zbirni center varilcev:D.

Ploha in Ankica, hvala, bom prišla in vprašala, če ne za to, pa še za kaj drugega, varilca je treba poznat:). Lubi se je nad unim stropnim čisto navdušil in karkoli bo obesil, bom happy (karkoli, ne kogarkoli, ok?;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sušilo za perilo
1.5.2014 20:28:17   
mateyka
dej svojmu en RR nick, recimo Lubby user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sušilo za perilo
4.5.2014 21:31:12   
alenkica
:) Lih mi je dragi to montiral na balkon. Kupil je aluminjaste profile, z vijakom je naredil T in potem še luknjice z vrtalnim strojem. Skozi pa smo napeljali vrv.
Pa imam 30 m sušilne vrvi, in krasno se suši.
Tudi brez varilca se da :)


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Zanositev
Daise

Koliko casa ste potrebovale, da ste zanosile?

1 mesec (39%)

2 ali 3 mesece (19%)

4 do 6 mesecev (11%)

6 do 12 mesecev (6%)

1 do 2 leti (9%)

vec kot 2 leti (16%)


Število vseh glasov: 402

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!