|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 15:08:14   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

P.S. uslajeno z patrinino logiko na tej temi user posted image



Včasih si podobno formuliran stavek označila za žalitev ( OK res je, jaz sem napisal da gre za uporabničin "nivo", ne logiko, ker slednje pri njej ne zasledim ravno ) user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 15:10:04   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

To je nesprejemljivo, da se govori o mojih osebnih tezavah brez omembe in seciranja tvojih mentalnih bolezni.


Se mi je dozdevalo, ja, da bo nekaj v tej smeri .......

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 15:20:16   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

P.S. uslajeno z patrinino logiko na tej temi user posted image



Včasih si podobno formuliran stavek označila za žalitev ( OK res je, jaz sem napisal da gre za uporabničin "nivo", ne logiko, ker slednje pri njej ne zasledim ravno ) user posted image


Tudi moj moz in njegov brat sta si podobna, pa si z enim delim zivljenje, z drugim pa komaj kaksno besedo user posted image
Zapisano je zgolj sporocilo, da z nekimi pateticnimi poskusi osebnostne diskriminacije drugega ne bo naredila nic drugega kot osmesila in diskreditirala sebe ter pokazala, da ji je prislo do zivega. Kar pomeni, da me spostuje in da nekaj da na tisto kar napisem. Sicer bi ji "dol viselo". Lahko pa je v vprasanju zgolj zrelostna stopnja, ko ni se do tam, da selektira kaj ji pride do zivega kar bi pa posledicno lahko pomenilo, da imam prav v zapisanem.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 15:24:11   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Zapisano je zgolj sporocilo, da z nekimi pateticnimi poskusi osebnostne diskriminacije drugega ne bo naredila nic drugega kot osmesila in diskreditirala sebe ter pokazala, da ji je prislo do zivega.



S temle se pa popolnoma strinjam.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 17:06:03   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: tashq
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: tashq
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
A si že kdaj slišala za vojake, ki so namensko imeli spolne odnose z osem do dvanajstletnicami (recimo japonski vojaki v 2.svetovni vojni).......? In ne, niso se taki rodili......in ni pri masi prišlo do neke okvare v možganih.....ampak so bile okoliščine take, da so si to lahko privoščili........

kako pa to,da točno ta starostna skupina?


ker govorimo o pedofiliji?

pedofili bi bili tudi,če bi bili z 0-8 let in od 12 do nevemkoliko...
zato me zanima,zakaj je omenjena točno ta starostna skupina...
če je pa liliana samo posplošila,je pa druga...


mogoče za mlajše sploh ni podatkov? vojna je le vojna..

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 17:08:30   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Čisto vsi verniki tule gor pravimo, da se zavedamo, da je med fari prisotna pedofilija. Osebno se mi zdi le nagravžno, ker določeni pač zlivajo žolč, ki se jim je nabral zaradi drugih vzrokov in se delajo nevedne, da otroke marsikje zlorabljajo tudi v šoli in doma.


misliš rečt katoliki? mogoče kristjani? pod vernike pa imho spada še kaj drugega kot kristjan..


aja, pa si ziher da VSI? si vse katolike/kristjane na RR anketirala al kako?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.5.2014 17:17:51 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 17:53:53   
RIJA*
evo enega dobrega user posted image

-Pope jel ima Crkva wii-fi ?
-Voimja oca i sina i svjatoga duha.
-Jel to korisnicko ili sifra?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 17:59:17   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

evo enega dobrega user posted image

-Pope jel ima Crkva wii-fi ?
-Voimja oca i sina i svjatoga duha.
-Jel to korisnicko ili sifra?



no, se je splačalo oko spet vrečt na to temo user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 20:29:25   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Patrino, posilstvo večinoma nima toliko veze s spolnim poželenjem in privlačnostjo (da bi nekdo posilil zato, ker bi ga tako noro zrajcala, po domače povedano), ampak z občutkom moči, podrejanjem drugega bitja.

Patrino, nihče se ni spravil nad "vse farje", nas pa jezijo tisti, ki to počnejo in tisti ki to pomagajo skrivat. Bo zdaj šlo?

Najvecji problem nastane, ko ni izgrajenega moralnega, eticnega sistema, ki ga je oseba ponotranjila. Morala in etika se istocasno po dolocenih raziskavah povezujeta s standardom, izobrazbo, zadovoljstvom z zivljenjem itn. Vojne dokazujejo, da manj je morale in etike ( zadovoljstva, osebnih dosezkov itn) vecja je krutost osebe ko ima priliko odlocati o tujem zivljenju in igrati se boga. Credni nagon pa tudi naredi svoje.

Podpis. Zato pa okolje igra vlogo.

Ronja, si kje v temi zasledila, da sem rekla, da mene ne jezijo in da jih podpiram? Ne, tega ne moreš reči. Ves čas poudarjam, da me to moti in seveda jezi- vendar me čisto enako moti pedofilija tudi na drugih področjih . Bo sedaj šlo? Glede na to, da sem ti tole že parkrat napisala- pošteno povedano, dvomim, da bo sedaj zaleglo.user posted image



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 20:38:05   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Čisto vsi verniki tule gor pravimo, da se zavedamo, da je med fari prisotna pedofilija. Osebno se mi zdi le nagravžno, ker določeni pač zlivajo žolč, ki se jim je nabral zaradi drugih vzrokov in se delajo nevedne, da otroke marsikje zlorabljajo tudi v šoli in doma.


misliš rečt katoliki? mogoče kristjani? pod vernike pa imho spada še kaj drugega kot kristjan..


aja, pa si ziher da VSI? si vse katolike/kristjane na RR anketirala al kako?
Ne, seveda ne. Govorim o vseh tistih vernikih, ki so se oglasili v tejle temi. Npr. Uška, Pomlad itd. Kam je usmerjena njihova vera mi niti ni važno. Važen mi je njihov pogled na problematiko, s katerim se osebno strinjam. Da je pedofilija med cerkvenimi uslužbenci prisotna ne glede na to za katero vero se gre, mislim, da ni treba posebej poudarjati. Vsaj meni ne.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 20:41:30   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

P.S. uslajeno z patrinino logiko na tej temi user posted image



Včasih si podobno formuliran stavek označila za žalitev ( OK res je, jaz sem napisal da gre za uporabničin "nivo", ne logiko, ker slednje pri njej ne zasledim ravno ) user posted image


Tudi moj moz in njegov brat sta si podobna, pa si z enim delim zivljenje, z drugim pa komaj kaksno besedo user posted image
Zapisano je zgolj sporocilo, da z nekimi pateticnimi poskusi osebnostne diskriminacije drugega ne bo naredila nic drugega kot osmesila in diskreditirala sebe ter pokazala, da ji je prislo do zivega. Kar pomeni, da me spostuje in da nekaj da na tisto kar napisem. Sicer bi ji "dol viselo". Lahko pa je v vprasanju zgolj zrelostna stopnja, ko ni se do tam, da selektira kaj ji pride do zivega kar bi pa posledicno lahko pomenilo, da imam prav v zapisanem.


Seveda te spoštujem Frodo. V to ni treba dvomiti. Zato sem pač mnenja, da imaš probleme, ki te tlačijo dol, drugače ne verjamem, da bi se na suho spravljala name, ko pa ti zato ne dajem posebnega razloga. Ker pač moje šale niso popravile tvojega razpoloženja, je bolje, da si poližeš rane in se spihaš brez mene.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 20:46:53   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ker pač moje šale niso popravile tvojega razpoloženja



uuuuu kje je ta tekst, res me zanima kako se ti šališ user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 20:48:55   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Zapisano je zgolj sporocilo, da z nekimi pateticnimi poskusi osebnostne diskriminacije drugega ne bo naredila nic drugega kot osmesila in diskreditirala sebe ter pokazala, da ji je prislo do zivega.



S temle se pa popolnoma strinjam.


Daddy, enkrat sem dobila sporočilo od ene uporabnice ( brez heca- nič ne lažem) , da si baje Frodin dedec in da ji vedno nekam lezeš in se bolj kot ne strinjaš z vsem kar čivkne in te ima nekako za svojega postrežka, ki se vedno strinja z njo, tudi takrat, ko se drugi ne ravno. Ker sem bila takrat še na začetku svojega RR staža, nekako nisem zadeve jemala resno. Sedaj pa samo upam, da to ni to. Ker dedca brez zgornje glave ,hrbtenice in še brez česa - si tudi Frodo , čeprav je na trenutke težka kot volovska vprega, ne zaslužiuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 20:51:10   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ker pač moje šale niso popravile tvojega razpoloženja



uuuuu kje je ta tekst, res me zanima kako se ti šališ user posted image


Lulu- na prilagojenem programu imamo pač šale, ki jih drugi težko razumejouser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 20:54:13   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ker pač moje šale niso popravile tvojega razpoloženja



uuuuu kje je ta tekst, res me zanima kako se ti šališ user posted image


Lulu- na prilagojenem programu imamo pač šale, ki jih drugi težko razumejouser posted image



sem vedla, da boš napisala nekaj o mojem nerazumevanju
dolgcajt user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 20:57:24   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Daddy, enkrat sem dobila sporočilo od ene uporabnice ( brez heca- nič ne lažem) , da si baje Frodin dedec in da ji vedno nekam lezeš in se bolj kot ne strinjaš z vsem kar čivkne in te ima nekako za svojega postrežka, ki se vedno strinja z njo, tudi takrat, ko se drugi ne ravno. Ker sem bila takrat še na začetku svojega RR staža, nekako nisem zadeve jemala resno. Sedaj pa samo upam, da to ni to. Ker dedca brez zgornje glave ,hrbtenice in še brez česa - si tudi Frodo , čeprav je na trenutke težka kot volovska vprega, ne zaslužiuser posted image


user posted image user posted image user posted image o, bože mili ....

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 20:59:01   
liliana
A mi lahko nekdo razloži, kako se potem ne bi en pop zaradi pomanjkanja sek.sa in zatajevanja svoje seksualne potrebe vdal najnižjim primitivnim nagonom in se spravil na nemočnega otroka.....

če se pa ljudje na enem navadnem forumu vdamo zelo primitivnim nagonom in začnemo žaliti eden drugega (pa imamo vse svoje biološke potrebe zadovoljene).....






(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 21:02:36   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Daddy, enkrat sem dobila sporočilo od ene uporabnice ( brez heca- nič ne lažem) , da si baje Frodin dedec in da ji vedno nekam lezeš in se bolj kot ne strinjaš z vsem kar čivkne in te ima nekako za svojega postrežka, ki se vedno strinja z njo, tudi takrat, ko se drugi ne ravno. Ker sem bila takrat še na začetku svojega RR staža, nekako nisem zadeve jemala resno. Sedaj pa samo upam, da to ni to. Ker dedca brez zgornje glave ,hrbtenice in še brez česa - si tudi Frodo , čeprav je na trenutke težka kot volovska vprega, ne zaslužiuser posted image


user posted image user posted image user posted image o, bože mili ....

Ne, resno, brez heca- oz. je res hecno, če tako potuhtaš. user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 21:04:04   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Daddy, enkrat sem dobila sporočilo od ene uporabnice ( brez heca- nič ne lažem) , da si baje Frodin dedec in da ji vedno nekam lezeš in se bolj kot ne strinjaš z vsem kar čivkne in te ima nekako za svojega postrežka, ki se vedno strinja z njo, tudi takrat, ko se drugi ne ravno. Ker sem bila takrat še na začetku svojega RR staža, nekako nisem zadeve jemala resno. Sedaj pa samo upam, da to ni to. Ker dedca brez zgornje glave ,hrbtenice in še brez česa - si tudi Frodo , čeprav je na trenutke težka kot volovska vprega, ne zaslužiuser posted image


user posted image user posted image user posted image o, bože mili ....

Ne, resno, brez heca- oz. je res hecno, če tako potuhtaš. user posted image


a to ti je Lukka poslala sporočilo? user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 21:08:35   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A mi lahko nekdo razloži, kako se potem ne bi en pop zaradi pomanjkanja sek.sa in zatajevanja svoje seksualne potrebe vdal najnižjim primitivnim nagonom in se spravil na nemočnega otroka.....

če se pa ljudje na enem navadnem forumu vdamo zelo primitivnim nagonom in začnemo žaliti eden drugega (pa imamo vse svoje biološke potrebe zadovoljene).....








Jaz sem glede te hude abstinence in celibata ravno včeraj zatežila mojemu, v kontekstu, kako on gleda na to, če se mu zdi kaj takega možno.... Nekako sem že hotela tole tvoje prepričanje pogoltniti dol, v smislu, saj čisto 100% pa vseeno ne moreš biti, v smislu, dedci so mogoče res z drugega planeta kot ženske. In ob dolgi suši postanejo zveri. No, moj je rekel, da ga ni celibata in seksualne abstinence, ki bi mu tako zmešala možgane, da bi se spravil nad otroka. Hja- pa smo spet na začetku.



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 21:09:34   
Stanislava_
Ma to je vse ena sama megla in nakladanje v zelo tri dni.

Ali otrok hodi k verouku ali ne, več možnosti ni. Ali narediš kaj proti pedofilu ali ne. Zaenkrat ni razbrati.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 21:11:11   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Seveda te spoštujem Frodo. V to ni treba dvomiti. Zato sem pač mnenja, da imaš probleme, ki te tlačijo dol, drugače ne verjamem, da bi se na suho spravljala name, ko pa ti zato ne dajem posebnega razloga. Ker pač moje šale niso popravile tvojega razpoloženja, je bolje, da si poližeš rane in se spihaš brez mene.


Povsem nepomembno je kaj ti mislis o meni. Ni pa nepomembno tvoje nerazumevanje fokusa teme in poskus relativiziranja pojavnosti pedofilije v cerkvi, ker jo hote ali hehote s tem podpiras. Vem, da znova ne bos razumela in se bos spet ukvarjala z mojim lulanjem, ranami, problemi, tipfelerji, kako se sparvljam nate (in to na suho) ... in na koncu sem jaz tista, ki ima tezave user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 21:11:16   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A mi lahko nekdo razloži, kako se potem ne bi en pop zaradi pomanjkanja sek.sa in zatajevanja svoje seksualne potrebe vdal najnižjim primitivnim nagonom in se spravil na nemočnega otroka.....

če se pa ljudje na enem navadnem forumu vdamo zelo primitivnim nagonom in začnemo žaliti eden drugega (pa imamo vse svoje biološke potrebe zadovoljene).....








To ti misliš user posted image .

Sicer pa ti ne morem in se mi ne da.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 21:13:43   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Daddy, enkrat sem dobila sporočilo od ene uporabnice ( brez heca- nič ne lažem) , da si baje Frodin dedec in da ji vedno nekam lezeš in se bolj kot ne strinjaš z vsem kar čivkne in te ima nekako za svojega postrežka, ki se vedno strinja z njo, tudi takrat, ko se drugi ne ravno. Ker sem bila takrat še na začetku svojega RR staža, nekako nisem zadeve jemala resno. Sedaj pa samo upam, da to ni to. Ker dedca brez zgornje glave ,hrbtenice in še brez česa - si tudi Frodo , čeprav je na trenutke težka kot volovska vprega, ne zaslužiuser posted image


user posted image user posted image user posted image o, bože mili ....

Ne, resno, brez heca- oz. je res hecno, če tako potuhtaš. user posted image


a to ti je Lukka poslala sporočilo? user posted image

Ne, Lukka mi ni nikoli poslal nobenega sporočila. Tole sporočilo mi je poslala ena uporabnica , ki se vsake toliko časa pojavi tule gor. Bilo je pa po eni hudi temi, ki je bila podobna tejle in je prijazna uporabnica očitno dobila vtis, da mi mora pokazati podporo oz. ponuditi rame za plakanje. user posted image Po svoje lepo to.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
13.5.2014 21:15:26   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Daddy, enkrat sem dobila sporočilo od ene uporabnice ( brez heca- nič ne lažem) , da si baje Frodin dedec in da ji vedno nekam lezeš in se bolj kot ne strinjaš z vsem kar čivkne in te ima nekako za svojega postrežka, ki se vedno strinja z njo, tudi takrat, ko se drugi ne ravno. Ker sem bila takrat še na začetku svojega RR staža, nekako nisem zadeve jemala resno. Sedaj pa samo upam, da to ni to. Ker dedca brez zgornje glave ,hrbtenice in še brez česa - si tudi Frodo , čeprav je na trenutke težka kot volovska vprega, ne zaslužiuser posted image


user posted image user posted image user posted image o, bože mili ....


user posted image user posted image user posted image strinjam se s teboj !! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?