|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
26.6.2014 20:35:55   
Anonimen
Punce....sem prvič v IVF in me zanima...

ali v kratkem postopku IVF lahko izbiraš koliko zarodkov ti vstavijo?


Hvala za odgovor

(odgovor članu Junij20)
  Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
26.6.2014 20:50:25   
Sloncica87
Js sm pri dr.Resu in sem naredila CB na 13.dan. to je bilo vceraj danes pa je ze prislauser posted image sem ze slutila od 5dne po et,sam se je vedno nekaj upanja. Ne vem... mogoce mi pac ni usojeno biti mamica. Sam se se ne mislim vdati,grem do konca :)

(odgovor članu Junij20)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
26.6.2014 20:52:39   
Sloncica87
Anonimen. Odvisno na kateri kliniki si. Pri dr.Resu imas moznost izbire ali enega ali dva. Ne vem pa kako je drugje.

(odgovor članu Sloncica87)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
26.6.2014 22:03:03   
Anonimen
Hvala Slončica....sem v Lj-Stara porodnišnica...nisem pa še čez 30 (baje, da tudi to vpliva)

Pa ne se vdat....čudeži se vsak dan dogajajo ;)

(odgovor članu Sloncica87)
  Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
27.6.2014 8:55:58   
Junij20
Slončica87, žal mi je - sem vseeno držala pesti, da bi CB napačno pokazal... ne obupaj, saj bo uspelo.jaz bi na tvojem mestu vseeno vztrajala, da ti povedo, kaj bi bil možni vzrok, da ne pride do vgnezditve oz. naredijo dodatne preiskave. lahko je le malenkost, ker pa se to ponavlja, pa bi bilo res neodgovorno od zdravnika, da bi nadaljevali s postopkom ne da bi se to prej raziskalo. midva sva tudi začela pri dr.rešu (posvet in nekaj preiskav) pa mi ni bil všeč, zato sva po laparoskopiji na gk v lj tam tudi ostala. saj postopki so isti, zveš tudi ne kaj dosti več, ampak odnos je precej boljši.ker menda julija ne delajo ivf-et, bova poskusila po naravni poti, začela bom jemati tudi b-komplekst in bomo videli...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
27.6.2014 8:58:58   
Junij20
pozabila sem odgovoriti anonimni - jaz sem dosedaj imela 3 postopke na gk v lj in so ponavadi vstavili dva zarodka (razen, če si imela le enega), enega bolj razvitega in drugega malo manj razvitega za podporo. dvomim pa, da lahko izbiraš, nisem pa nikoli vprašala.

(odgovor članu Junij20)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
27.6.2014 10:14:42   
Jakica 73
Me nekaj časa ni bilo,..punce hvala za vse čestitke,....komaj čakam,da bom imela UZ,da bom bolj mirna.
Vsem,ki grejete svoje pikice (Piščanec,Nelly208,Ančica,g1985,....sorry,če sem katero izpustila....),pa želim,da zagledate svoj težko pričakovani plusek.

Slončica,tebi pa en velikuser posted image ,...malo si odpočij od vsega,potem pa v novi boj,pa res morda še kakšno preiskavo narest....tudi tebi bo uspelo,boš vidla.

Pejko,ti pa pridno user posted image

(odgovor članu Junij20)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
27.6.2014 10:41:44   
g1985
Piscanec kako se počutiš user posted image user posted image

(odgovor članu Jakica 73)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
27.6.2014 12:28:23   
pišanec
g1985
Jaz se počutim čisto normalno, nič posebnega se ne dogaja - 5 dan po transferju, tako kot ti. Malo boleče prsi imam od včeraj, verjetno od progesterona user posted image
Ne vem več, ali je takšno 'normalno' počutje dober znak ali ne. Do sedaj sem bila zelo pozitivna, danes pa imam en čuden dan, malo jokava in žalostna ob misli, kaj pa če spet ne bo.

Kako pa gre tebi?

No ja, bom pustila, naj se zgodi, kar je namenjeno.

vsem držim pesti...
p

(odgovor članu g1985)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
27.6.2014 15:43:24   
nelly208
Jakica vse bo vredu, bos vidla, tako da se sprosti in uzivaj v nosecnosti.

Pisanec tudi jaz sem bila 4. dan po et jokava kot nevem kaj. Prsi me nic ne bolijo, le bradavicke so non stop v napetem stanju, bolijo pa nic. Tam spodaj tudi vse normalno in brez spikanja. Sem 7.dan in
ze razmisljam o testu, a sem si dopovedala da se 3 dni pocakam.

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
27.6.2014 17:08:30   
g1985
Razmišljala sem, morda je v redu da spodaj bode vse normalno,da trebuh ni napihnjen...ne vem..vse neuspešne ivf trebuh mi je bil napihnjen,zdaj ni..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
27.6.2014 20:53:49   
Anonimen
Hvala junij20 :)


(odgovor članu g1985)
  Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
29.6.2014 7:03:51   
nelly208
No pa je tudi zame prišel konec.
Danes 9.dan, rjavi izcedek, 2 kaplji sveže krvi, test CB negativen.
To zatišje tam spodaj je pomenilo, da se ni dogajalo nič.

user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
29.6.2014 8:00:48   
Junij20
Nelly208,zal mi je. Ampak saj bo,nam bo ze uspelo. Bosta sla takoj naprej? Midva bova nadaljevala jeseni,moram malo izklopiti,ker je bil ta postopek kar naporen.

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
29.6.2014 8:41:01   
nelly208
Junij20 hvala za vzpodbudo. Seveda enkrat bo uspelo, a sem se tako veselila, da bo že sedaj. Postavljam si nešteto vprašanj, vse se je odlično razvijalo, vse brez posebnosti, zakaj se pa potem ta lepa pikica ne vgnezdi?
Čakajo me zamrznjenčki, ampak nevem kdaj sploh lahko grem po njih. Baje da treba čakat 3 M. Ali je to res al ne? Potem prej kot v jeseni tako ne bom mogla iti.

(odgovor članu Junij20)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
29.6.2014 20:48:54   
Junij20
Za zamrznjenčke ne vem, kako je - jaz sem morala vedno iti od začetka. ampak se mi zdi, da sem nekje prebrala, da greš pri zamrznjenčkih lahko kar kmalu naprej, nisem pa prepričana user posted image  je pa vsaj v redu, da imata zamrznjenčke in se izogneta špikanju in hormonskim lepotam... vama želim, da bi čim prej uspelo in bi se začela ukvarjati z drugimi vprašanji (npr. kaj jesti v nosečnosti :-))

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
30.6.2014 10:52:08   
nelly208
Tako je, s tem se tolažim, da ne rabim v nov postopek. Mislim, da lahko v mb greš komaj po treh ciklusih naprej, glede na moje daljše cikle pa bo to še dolgo čakanje. Bomo vidli čez par dni, ko bom šla na krvnega in mi bodo povedali kako naprej.

Junij20 tudi tebi želim, da bo čimprej uspešno in da bomo res lahko debatirali o vprašanjih med nosečnostjo. Koliko postopkov pa si že dala skozi?

(odgovor članu Junij20)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
30.6.2014 12:12:01   
Junij20
Ta je bil tretji.  Sem pa že po et nekako slutila, da ni bilo ok, ker sem zelo slabo odreagirala na zdravila (prej nisem imela težav). Zato me zdaj čisto nič ne vleče v nov postopek...ker imava nepojasnjeno neplodnost zelo upam, da bo vseeno čez poletje uspelo po naravni poti, če ne, pa jeseni z novo energijo in optimizmom spet na gk.

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
30.6.2014 13:50:13   
pišanec
Nelly208 user posted image user posted image user posted image - tako mi je žal zate in tako te razumem...
In zdaj me je še bolj strah, kaj bo pri meni. 8 dan po ET sem, do 6 dne je bilo doli vse mirno, zadnja dva dni pa dogaja špikanje, krči in svašta, prsi pa boleče in polne. In seveda, to lhko pomeni vse ali nič in jaz seveda postajam nervozna, če se bo treba spet enkrat soočiti z 'najslabšim' možnim izidom.
No ja, dovolj jamranja, naprej pozitivno z nasmehom in navijam za svoje pikice user posted image

vsem držim pesti...
p

(odgovor članu Junij20)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
30.6.2014 14:21:34   
nelly208
Pišanec, mislim da ti je uspelo. Srčno želim, da je.
Jaz nisem imela nobenih znakov. Včeraj se mi je pojavil izcedek, test negativen, danes pa že malo bolj rdeče krvavitve in ne bom si več delala lažnih upov, da bi še karkoli lahko bilo.
Ali ti mogoče veš ali je treba v mb za zamrznjenčke čakat 3 user posted image ???


(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
30.6.2014 14:38:17   
anonimen5
Pozdravljene punce.
Sicer vas spremljam, vendar bolj malo sodelujem. Kakorkoli, moram povedati, da sem imela ETZ pred 14 dnevi (prej 2x neuspešno), v petek, 10. dan po ET sem delala test, ki je pokazal negativno, tako da sem šla brez pričakovanj na krvnega, kjer pa presenečenje....beta 560????user posted image Da o tem, da niti govort nisem mogla nebi omenjala. Znaki - nikakršni, edino 7. dan po et nek rjav izcedek, nitke, malo vnetja potem pa nič več. Sicer je to šele začetek, niti nevem ali je beta OK (upam, da je), ampak še kar nemorem verjet.
Sicer nebom pametovala, ker vem, da ste dale nekatere že ogromno skoz, ampak vseeno, pozitiva velja, držim pesti, da bi vam uspelo. Jaz pa zdaj s strahom naprej user posted image

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
30.6.2014 15:27:46   
pišanec
anonimen5 - user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anonimen5)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
30.6.2014 17:22:18   
g1985
jaz tudi nimam nobenih znakov user posted image user posted image user posted image Tam spodaj tudi vse normalno in brez spikanja,danes je 7 dni ET samo spikanje sam imela jajnicka in nic,trebuh ni napihnjen,samo obcutek da prihaja user posted image

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
30.6.2014 20:29:01   
Sloncica87
Hej punce. Zanima me katere preiskave ste opravile. Jaz imam hsg,laparaskopija,preiskave za hormone. Kaj je se smiselno opravit?

(odgovor članu g1985)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
30.6.2014 20:42:19   
sturla
anonimen5 user posted image bravo, čestitam! pozitivno naprej user posted image

nelly user posted image pa tako sem navijala zate! ne vem, kako je v MB, ampak v LJ naj bi počakale 3 user posted image dokler sem šla po napotnico za ETZ, se naročila itd. sem šla v boj z zamrznjenčki ravno pri 3.user posted image upam, da bo pri tebi šlo hitreje user posted image

jaz čakam na moje pingote, še kaka slaba 2 tedna bo trajalo user posted image

navijam! user posted image

(odgovor članu Sloncica87)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?