|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
30.6.2014 23:05:20   
nelly208
anonimen5 bravo, lepo je slišat take pozitivne zgodbe. Vse dobro naprej.
g1985 ne se sekirat, če maš občutek, da bo prišla je tudi to dober znak. Jaz še niti tega nisem imela.
Sloncica jaz sem dala skozi le hsg, misliš da kaj ni vredu?
Sturla hvala, mislim, da bo nekaj takega tudi v mb, sem brala na njihovi strani. Navijam zate, da ti tokrat uspe.
Zame je to bil prvi postopek in vem, da me je ves čas spremljal strah. Tudi, če sem bila precej pozitivna, me je v podzavesti razjedal strah. Včeraj sem bila precej žalostna in na dnu...dovolila si sem, da spravim vse to iz sebe. Danes sem že polna energije za nove dogodivščine in zmage. Malce bom odklopila in se posvetila stvarem, ki sem jih zaradi prvega postopka čisto zanemarila. Komaj čakam, da si naberem fizično kondicijo, saj me je vse to polenilo. Prihajajo tudi dopusti, tako da bo čas hitro mineval.
Punce ne se preveč sekirat, prišel bo trenutek za vse nas, le strahov se znebite. Čeprav je šele prvi postopek za mano, sem se iz tega veliko naučila, predvsem na čustvenem področju.
Srečno vsem!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
1.7.2014 8:32:23   
Junij20
anonimen5, čestitke!!!! lepo je slišati dobro novico user posted image  
Slončica87, jaz sem imela tudi hcg in laparoskopijo in histeroskopijo, nekaj tudi hormonskih preiskav, pri Rešu smo pa ugotavljali tudi, ali mogoče uničujem semenčice (ne vem kako se temu reče, sovražna nožnicauser posted image ). vse je bilo bp, tako da človek misli, da bi morala zanosit že, če bi me samo pogledal...v družini imamo neke probleme ščitnice, ki so sicer prikriti in začenjam razmišljati, ali bi to lahko kaj vplivalo... če nama poleti ne uspe, bom še za to vprašala.

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
1.7.2014 13:57:08   
maj4
Lahko bi rekli, da sem nova tukaj, če prav sem se udeleževala pogovorov pred parimi leti. Sem 10. dan po 5. ivf-ju. Pričakujem user posted image v parih dneh, čeprav upanje je še... Držim presti za vse nas"

(odgovor članu Junij20)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
1.7.2014 19:10:49   
pišanec
maj4 - kot da berem svojo zgodbo: jaz pa 9. Dan po ET in tudi moj 5.IVF.
In ja, upanje ostaja!
Držim pesti vsem...
P

(odgovor članu maj4)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
1.7.2014 19:55:58   
Jakica 73
Nelly208 en velik user posted image ,sem pa vesela,da se že pobiraš in delaš načrte za naprej...

Piščanec,....zate pa držim pesti,...sedaj si že tik pred testom,....mene je tudi tako špikalo in krčlo,da sem bila sigurna,da se bo moralo vlit,nato pa plus,...prsi pa tudi boleče in napete.....danes pa sem že vidla dva srčka na UZ...nisem še čisto dojela.......

Anonimen5,....vse čestitke...user posted image

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
2.7.2014 8:10:07   
maj4
uuu Jakica 73! Čestitam! Lahko se vživim in čutim tvoje neizmerno veselje. Bravo! In piščanec upam, da tudi midve doživive kmalu kaj takega :) Danes 11. dan po ET, boleče prsi, špikanje,... Na umetni sem bila v Avstriji in tam priporočajo 18. dan za test. Bomo videli, če bom zdržala do takrat :)

(odgovor članu Jakica 73)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
2.7.2014 9:10:11   
nelly208
Joj Jakica, sama radost me je objela, ko sem prebrala tvoj stavek, da si videla srčka. Po moje je to nekaj najbolj čudovitega. user posted image
Lepo nosečnost ti želim.

Pisanec in Maj4 držim pesti da vama uspe zagledati user posted image .
Jaz pa grem jutri na test, čeprav neuspešno, da se vsaj zmenim kako bo potekalo naprej.

(odgovor članu maj4)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
2.7.2014 15:34:22   
pejko
Čaw, punce! Se vam javljam po nekaj časa, sem se kr malo odklopla.
Nelly, user posted image . Ne vem,zakaj mam v glavi da za zamrzjencke ni treba čakat?!?
Anonimna, user posted image
Pišanec, Maj, user posted image

Jaz sem ugotovila zakaj sm mela nic celic -- nizek AMH :( Sem avgusta naročena pri dr. in upam, da grem takoj v postopek s primernimi zdravili. Ima še kira nizek antimilerjev hormon?

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
2.7.2014 15:35:16   
pejko
Jakica, user posted image user posted image user posted image in srečno dalje!user posted image

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
2.7.2014 20:25:28   
g1985
piscanec kako si user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
3.7.2014 7:52:48   
maj4
Kako gre piscancek? Danes nas 12. dan in se nic sprememb...

(odgovor članu g1985)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
3.7.2014 8:40:50   
jona klara

IZVIRNO SPOROČILO: pejko

Jaz sem ugotovila zakaj sm mela nic celic -- nizek AMH :( Sem avgusta naročena pri dr. in upam, da grem takoj v postopek s primernimi zdravili. Ima še kira nizek antimilerjev hormon?

jaz ga iman o,52- kaj pa ti' pa nisi imela nobene celice v postopku? kolikokrat pa si že bila

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
3.7.2014 8:50:26   
pejko
Jona Klara, ne, nobene -- sem ti pisala ZS.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
3.7.2014 9:39:09   
tejcy01
tara.81 kako je stabo..je že kaj novega?kdaj greš po user posted image user posted image

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
3.7.2014 9:54:37   
pišanec
maj4 in g1985 - jaz sem bolj slabo. Vse izgleda, kot da se bo ponovil že tolikokrat doživet scenarij. Sicer je še belina, vendar so prsi prenehale boleti in to seveda ni dober znak. Jaz bom jutri zjutraj delala test, če se prej ne pojavi kakšna user posted image .
Kar groza me je, ko pomislim, da spet enkrat zagledam velik minus. In da se bo spet enkrat treba sestaviti in funkcionirati naprej.
No ja, to bom reševala naslednji teden na dopustu, ko bom vse solze vrnila v morje in se dokončno poslovila od sanj, da bom kdaj mama. Verjamem, da bo potem lažje in bom čez nekaj časa lahko normalno zaživela. Odločila sem se namreč, da je bil tole najin zadnji postopek (zaradi let in slabih rezultatov) in da je v življenju toliko stvari, ki jih zaradi tega zanemarjaš, življenje pa gre mimo in naprej.

Držim pesti vsem...
P

(odgovor članu maj4)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
3.7.2014 10:14:04   
pejko
pišanec, zadnjič je ena podobno razmišljanje napisala pri Pušenjaku (kdaj so napete, kdaj niso, kaj pomeni če uplahnejo, kaj pomeni,čese ne povečajo) in se je kar malo norčeval, da kaj si vse ženske predstavljajo in da ni pravila za nič od naštetega in naj si ne delamo nekih vzorcev in se s tem obremenjujemo. Sej vem, če poznaš svoje telo,veš kaj se bo zgodilo...ampak ko si pod hormoni se pa lahko tudi kaj spremeni.
Tako, da držimo pesti še naprej!!!

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
3.7.2014 10:30:25   
pišanec
pejko - hvala za pomirjujoče besede in navijanje. Se mi zdi, da imam v tem postopku toliko navijačev, da bi že zaradi njih moralo uspeti.
Hkrati pa se stalno postavljam na realna tla, misleč, da bo potem manj bolelo, če bo rezultat negativen...
Kaj pa vem, kaj je boljše ... sem čisto na dnu in sposobna, da mi solze tečejo brez velikega vzroka.

P

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
3.7.2014 15:18:19   
g1985
mene so prsi prenehale boleti in niso ble napihnjene in zdaj so spet bolece in napihnjene,in ze tri dni mi je slabo,mi gre na bruhanje.. ne vem kaj je to.... ubi me cakanje user posted image user posted image

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
3.7.2014 15:25:43   
pejko
g195, po moje je to dober znak. držim pesti! Kdaj delaš test?

(odgovor članu g1985)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
3.7.2014 15:36:16   
g1985
pejko v ponedeljak user posted image user posted image user posted image bojim se narediti test????? ce spet ni nic.??

< Sporočilo je popravil g1985 -- 3.7.2014 15:39:37 >

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
3.7.2014 15:58:20   
g1985

IZVIRNO SPOROČILO: g1985

mene so prsi prenehale boleti in niso ble napihnjene in zdaj so spet bolece in napihnjene,in ze tri dni mi je slabo zjutraj,mi gre na bruhanje.. ne vem kaj je to.... ubi me cakanje user posted image user posted image


(odgovor članu g1985)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
4.7.2014 8:47:20   
pišanec
Dobro jutro,

Pri meni je žal zgodba končana.
Test en velik --- , menstruacija pa na poti.

Vsem ostalim držim pesti...
P

(odgovor članu g1985)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
4.7.2014 9:47:01   
maj4
piscanec zelo mi je žal zate! user posted image Veliko sem razmišljala v tej smeri, da je res najbolje, da živimo sproti. Z otroci ali pač brez otrok. Med postopki ne moreš mimo tega, da si skoncentriran samo na eno stvar... Ne vidiš več stvari, ki te prav tako osrečujejo. Res, samo to je pomembno, da živimo in ne zanemarjamo stvari, ki nam prinašajo veselje. Žaluj za vsem skupaj, zjoči se kolikor moreš, vpij v nebo... Potem boš lažje stopila naprej.
Pri meni danes 13. dan in ravno tako kot pri tebi ni več napetih in bolečih prsi. Čakam, da sem vlije user posted image . Vendar ne bom še odnehala. Grem naprej. Srečno piscanec!

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
4.7.2014 12:47:01   
jona klara
PIŠČNANEC- žal mi je zate, ne vem če e me spomniš iz prejšnjih postopkov.a v mb sta poskusila?meni tudi ni 4 x uspelo, v prvo pa, to je matematika brez formule,marsikeri pa v 6 uspe, je pa pomoje vse odvisno od starosti in vrste težav......upam, da se potolažiš in če še imaš na ZZZS- zberi moč za naprej- srečno

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu maj4)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
4.7.2014 13:29:07   
g1985
pisanec zal mi je,a ti je user posted image zacela? mene so prsi bolece in napihnjene,in ze tri dni mi je slabo zjutraj,mi gre na bruhanje.. trebuh me boli kot da M prihaja.....

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?