|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2015
1.8.2014 0:59:40   
*BellaLuna*
Živjo! Še ena februarka tu, z rokom 26.2. Sem bila prepričana, da bom med marčevkami :) Bo pa to naš četrti user posted image
Vesela bi bila tudi druženja po FB-ju, če me lahko katera doda.

(odgovor članu sončnica6)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Februarke 2015
1.8.2014 13:15:44   
KajaNagaja
Ena letošnja aprilčica tukaj...

Če katero zanima imam ogromno nosečniških (in tudi otroških stvari) za prodat.

http://www.mojalbum.com/kaja88 (info v ZS Moj album)

Pa lepo čvekajte ;)

(odgovor članu Niara)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Februarke 2015
1.8.2014 14:23:00   
tjasa88
hej ja res se mi zdi da imate ene privilegij da večkrat vidite otročka, jaz sem imela prvi pregled v 8. tednu 15.7. in nuhalno mam pri svoji ginekologinji 13.8. :( bi mela še kej vmes oz. potem čimprej da malo večkrat vidim svojega sončka.

(odgovor članu KajaNagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Februarke 2015
1.8.2014 14:39:37   
happy215
hejla,
javlja se se ena februarka. se ze veselim cvekanja in deljenja izkusenj z vami. rok imamo 13.2. bo pa nasa prva user posted image . user posted image
vceraj bili na NS, vse OK. :)))))) user posted image user posted image user posted image obcutek nepopisen, ko prvic slisis bitje srcka.
lep vikend vsem :)

(odgovor članu tjasa88)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Februarke 2015
1.8.2014 14:48:34   
tjasa88
super čestitke

(odgovor članu happy215)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Februarke 2015
1.8.2014 14:48:43   
ZojaEma
Tjasa 88, sva enakih misli! Tudi jaz bi rada videla mojega sončka bolj pogosto. Žal ne gre, razen če greš na ultrazvok samoplačniško.

Jaz sem si pa danes našla klopa na nogi user posted image , me je bilo kar groza, kako lahko vpliva to na mene in plod. Ceplejna sem proti klopnemu minigitisu, zdaj moram sprelmljat, če se mi bodo slučajno naredili kolobarji, ki so značilni za boreliozo. Pa srčno upam, da se ne bodo. Grozno! Sem šla brati forum od dr Pušenjaka, baje ima izkušnje z borelijo in nosečnicami, je ozdravljiva in plod bi naj bil tudi OK. Upam, da bo vse OK z mano in ne bom dobila kolobarjev. Tule je link od Pušenjaka, če slučajno katero zanima http://med.over.net/forum5/read.php?19,5482248

(odgovor članu happy215)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Februarke 2015
1.8.2014 14:57:56   
tjasa88
joj ne se obremenjevat , upam da je vse ok in ni bil okužen klop :/ jaz sem ga tud mela kak teden nazaj in to tolk miniaturnega ma mel je 1mm na rami je bil pa tko čudno not zapičen da se je vidlo, če bi bil kjerkoli drugje bogve če bi ga našla.

Maš pa takšne in drugačne zgodbe glede meningitisa in borelije. Sem že skoraj domača na nevrološki in slišala milijon zgodb ampak nočem nobenega strašit. Borelijo lahko maš tud tako da dolgo ne veš, lahko traja da pokaže znake. meni so potiho postavli diagnozo, ker ne vejo kaj mi je da imam neprebolen meningitis, ga lahko maš pa sploh ne veš, dobiš ga lahko tudi brez klopa mislim da je infekcijski....je pa vseee to zelo grozno

(odgovor članu ZojaEma)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Februarke 2015
1.8.2014 18:07:33   
kolibri11
Pozdravljene čveke,

nekaj se nas je nabralo user posted image . Tudi sama sem februarka, PDP 16.2.

Prav fauš sem vam, da imate preglede tako redko. Pomeni, da ste zdrave in fit srečke nosečke.
Sama sem imela pregled samo ta teden že 2x. (vsega skupaj moj 4 UZ). Od tega enkrat na urgenci. Prisežem, če ne bi bila noseča bi vrjela, da sem dobila menstruacijo. Groza.
Lepo je videt bebo kako maha z rokicami in nogicami, pa kako srček utripa, ni pa faj, ko ne veš kaj se dogaja. Zato uživajte v rednih pregledih user posted image

Še malo pa bomo v 2 tromesečju. Juhej!

Pozdravčke vsem!

(odgovor članu tjasa88)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Februarke 2015
1.8.2014 20:05:34   
rakica82
Kolibri upam, da ni bilo prehudo tole letanje okrog zdravnikovuser posted image , in res je, raje imam preglede bolj poredko pa da vse štima.

JAz bom pikico vidla itak samo še na NS, pol morflologiji pa kontroli rasti. Vmes moja ne dela ultrazvokov. Mene niti ne moti toliko.

Poleg tega pri dveh majhnih puncah doma res nimam časa kar naprej viset pri zdravnikihuser posted image

zojaema ne se preveč obremenjevat s slabimi mislimi, misli pozitvno, če ne drugače pomisli, da tvoej razpoloženje vpliva na bebico. Boš vidla da bo vse v redu.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu kolibri11)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Februarke 2015
2.8.2014 9:17:19   
Katte
Jaz poznam eno, ki je imela boreliozo v nosečnosti. Bila je na antibiotikih, pa je bilo vse v redu. Mai gre že proti trem letom in je zelo bister in zdrav.
Vseeno upam, da je nisi dobila.
Dobrodošle nove. Čestitam in srečno!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Februarke 2015
2.8.2014 12:30:03   
malicka1
Živjo user posted image še ena februarka se javlja, rok imam 27.2 user posted image ravno včeraj sem imela pregled in je vse ok, NS imam 11.8.

Je pa moja prva nosečnost in občutek je odličen user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Februarke 2015
3.8.2014 18:45:49   
ZojaEma
Hvala punce! Sem nekako dala negativne misli na stran in mislim le še pozitivno! Mi je pa hecno, da prej 5 let nisem imela klopa, a ravno sedaj, ko sem noseča, se pa najde ta golazen user posted image . Se pa zelo veselim nuhalne, ki jo imam ta petek, tak da bom na klopa pozabila! V sredo bo pa prvotrimesečje za manouser posted image . Se veselim ne utrujenosti, hihi.

Kolibri11, vso srečo še naprej in upam, da boš čim manjkrat pri zdravnikih!

(odgovor članu malicka1)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Februarke 2015
5.8.2014 11:54:20   
Oaky
Pozdravljene punce!

Tudi mene je pred kakim mescem presenetil plusek. Zdaj pa se že veselim da bomo spet zibali. PDP imam 8.2.
Doma že imam enega nagajivega 15 mesečnika in mislim da bo tole kar pustolovščina.

Se vam pridružim na FB in tam dalje klepetamo

Uživajte user posted image

(odgovor članu ZojaEma)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Februarke 2015
5.8.2014 17:56:36   
ZojaEma
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image vsem, ki ste se nam na novo pridružile!

(odgovor članu Oaky)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Februarke 2015
6.8.2014 7:18:54   
happy215
zivjo nosecke. ali boste sle poleg nuhalne tudi na 2hormonski test?
kako pa ste prezivele prve nosecniske tezave? ste imele kaj jutranjih slabosti? meni je povsem obratno, nic slabo le laaaacnaaaaaa tako neznosno lacnaaaa se moram res drzati nazaj, drugace bodo kg kar poskocile. ste se do zdaj ze kaj zredile, ce ja- koliko?

(odgovor članu ZojaEma)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Februarke 2015
6.8.2014 8:16:18   
rakica82
Čestitke vsem novimuser posted image

Jaz imam PDP čisto zadnjega februarjauser posted image tako ,da imam nuhalno šele naslednji četrtek.

DO zdej še nisem šla na 2hormonski test. dvomim da bo tokrat kaj drugače.

Nosečniških težav pa jaz tako nikoli nimam, vsaj prvih ne tako da meni so bili ti prvi tedni čisto normalni, ker imam itak doam obe punci in niti nimam časa razmišljat o tem, da bi mi kaj falilouser posted image

kile pa pojma nimam, se ne tehtam doma, lačna sem pa tudi nonstopuser posted image

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu happy215)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Februarke 2015
6.8.2014 8:55:36   
ZojaEma
happy21 Meni je moja ginekologinja rekla, da če bodo rezultati na nuhalni slabši, da naj potem grem še na 2hormonski test. Pa baje ti ta test tako predlagajo na nuhalni, tisti, ki ti jo dela, če je to potrebno. Tako da jez bom šla, če bo potrebno, pa upam, da bo vse OK in mi ne bo treba iti. Jaz sem tudi lačna in jem več kot prej, na kilaži se mi to še ne pozna. Drugače se pa jaz najbolj veselim, da ne bom več tako utrujena popoldne, kot sem bila prve tri mesece. Danes vstopam v drugotrimesečje user posted image .


(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Februarke 2015
6.8.2014 10:14:35   
Isa_
Živijo!
Jaz pa imam PDP 27.2. , nuhalno pa naslednji teden in že komaj čakam, da vidim user posted image user posted image
Drugače pa jaz nimam ravno apetita, tako da se trudim kaj pojesti, a mi prav nič ne paše... še vedno imam slabosti in precej sem utrujena. Upam, da čim prej mine to slabo počutjeuser posted image .
Kakše imaste pa kaj izvide krvi in vode? Pri meni je kri super, voda pa slaba...

(odgovor članu ZojaEma)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Februarke 2015
6.8.2014 14:02:13   
rakica82
isa, če imaš slab izvide vode glej, a boš spila dovolj vode. je pa tako za salb izvid je dovolj da ravno tisti dan nisi dovolj pila in je.

Jaz imam zaenkrat v redu, sem pa obakrat do zdej imela neklje na polovici nosečnosti težave z železom in sem rabila dodatek. bomo videli kako bo tokrat, bom velda že anslednjič, ker imam potem tako da imam vsakič mal oslabši izvid dokelr ni potreben dodatek. pa sem drugič jemala sirup z železom ravno zaradi etg,a pa ni nič pomagalo.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Isa_)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Februarke 2015
6.8.2014 16:29:18   
happy215
hvala vsem za odg. glede 2ht. meni je na pregledu rekla da ce zelim da lahko grem . izvid NS 1:4k.tako da ne vem ali sploh naj grem ali ne. smo imeli pa sreco v nesreci pri NS. zmanjkalo ji je dvdjev tako da se gremo danes se enkrat posneti zastonj za spomin :) komaj cakam spet bomo videli bebico ;) glede vode jaz sploh se nimam izvidov iz 1. pregleda. G imam na leoniscu tako da izvide dobim skupaj z 2im pregledom ko grem 2 dni prej dati ponovno vodo. mi je malo hecno vse ze veste ce je kaj narobe, jaz bom izvedela pa cez 6 tednov. upam da je vse ok in se tolazim da ce bi bilo kaj narobe bi me ze poklicali?

< Sporočilo je popravil happy215 -- 6.8.2014 16:37:00 >

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Februarke 2015
6.8.2014 16:54:27   
kolibri11
:-) lahko si prepričana, da či bi bilo kaj kar bi morala vedet bi že vedela. Jaz sem ob prvem pregledu dala kri in vodo. Čez 2 dni so me že klicali, da naj pridem po napotnico za diabetologa. Pa da moram še 1x dat kri, ker so neko preiskavo pozabili naredit. Tako da brez skrbi :-)

Moji izvidi so zanimivi. Nasploh je pestro. Vsak teden nas kaj preseneti :-) Ampak dokler je beba o.k. je vse v najlepšem redu. Malo sem se morala navadit, da je treba pazit pri hrani, imet redne obroke, da vse sladko odpade.... 6x na dan se pikam, da si merim cuker. Čez 2 tedna mi bodo pa povedali kako naprej. Kljub temu, da se mi zdi da full jem, zadnji obrok imam preden grem spat, drugače imam zjutraj sladkor precej višji kot zvečer, sem shujšala (-3 kg).

Počutje je o.k., če le ne bi imela kr nekih izcedkov. Vas kaj "vleče" v okolici maternice? Jaz imam skoz občutek kot da imam krče :-(

NS je že tudi za nami. Izvid je bil v redu, so nama pa kljub temu ponudili dvojni presejalni test, pa sva ga odklonila. Izvid je bil 1:9450. Denar za dodatno preiskavo bova porabila kako drugače. 60 EUR za NS + 60 EUR za test se mi zdi preveč, sploh na nizko tveganje. A so vam povedali spol? Pri nas se ni prav dobo videlo, že za NS se je moral precej namučit, da je kaj videl. Ko je vprašal, če naju zanima spol sem imela počasi že vsega dovolj. Po 40 minutah vaginalnega ultrazvoka mislim, da upravičeno :-)

Bova pa počasi doma povedala veselo novico :-) Čeprav se mi zdi, da malo že sumijo.

(odgovor članu happy215)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Februarke 2015
6.8.2014 18:11:01   
ZojaEma
Jaz sem pa na prvem pregledu v 8 tednu dala samo kri, vode ne. O rezultatih ne vem nič, najbrž jih bom izvedela na drugem pregledu pri svoji ginekologinji, ki ga imam v 14 tedenu.

Uuuuu happy215 boš kar dvakrat v kratkem videla svojo bebico, super user posted image user posted image

(odgovor članu kolibri11)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Februarke 2015
7.8.2014 11:14:30   
februarka2015
Kolibri, samo a ti si imela vaginalni ultrazvok za NS? Sem mislila, da je prav vseh primerih to preko trebuha...

(odgovor članu ZojaEma)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Februarke 2015
7.8.2014 11:18:25   
kolibri11
Februarka2015 da imela sem vaginalni UZ. Najprej je želel naredit čez trebuh, pa se ni videlo čisto nič. Beba je ležala neugodno pa še nekaj ni blo tak ko bi moralo bit. In potem je naredil vaginalni pregled.

(odgovor članu februarka2015)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Februarke 2015
8.8.2014 8:32:24   
ZojaEma
Ooo jaz tudi nisem vedela, da je lahko na nuhalni vaginalni pregled. Mene je ravno zadnjič moj vprašal, če je vaginalni pregled na nuhalni, pa sem mu rekla itak da ne!

(odgovor članu kolibri11)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?