|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 10:35:49   
HHH
Moj odgovor avtorici teme: moja otroka vrtca nista menjala, zato s tem nimam izkušenj. Menim pa, da ne bi smelo biti posebnih težav. Seveda pa vsaka mama svojega otroka najbolj pozna in zato tudi vsaj približno ve kaj, kje oziroma zakaj lahko pričakuje težave. Vrtci so različni, otroci so različni, pričakovanja staršev so različna... Če je za nekoga določeni vrtec odličen, je lahko za drugega poplni polom. Če se boste odločili za menjavo, želim, da se vse pozitivno poklopi.

Patrino, ni mi muca popala jezik. Imam predolgega, da bi ga tako hitro zmazala. Se opravičujem, ker sem prehitro sklepala, da si zamenjala precej ustanov. Izgleda, da si jih premalo.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 10:45:04   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

??? kaj je sedaj ? Še vedno čakam? Muca popapala jezik??



ga ti rada rukneš zjutraj? user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 10:46:52   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Se opravičujem, ker sem prehitro sklepala, da si zamenjala precej ustanov. Izgleda, da si jih premalo.



user posted image

čaki zdaj... še prihaja tam z leve in z desne,... iz vseh strani bo napadla user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 13:38:04   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Moj odgovor avtorici teme: moja otroka vrtca nista menjala, zato s tem nimam izkušenj. Menim pa, da ne bi smelo biti posebnih težav. Seveda pa vsaka mama svojega otroka najbolj pozna in zato tudi vsaj približno ve kaj, kje oziroma zakaj lahko pričakuje težave. Vrtci so različni, otroci so različni, pričakovanja staršev so različna... Če je za nekoga določeni vrtec odličen, je lahko za drugega poplni polom. Če se boste odločili za menjavo, želim, da se vse pozitivno poklopi.

Patrino, ni mi muca popala jezik. Imam predolgega, da bi ga tako hitro zmazala. Se opravičujem, ker sem prehitro sklepala, da si zamenjala precej ustanov. Izgleda, da si jih premalo.


Nekaj domnevati in nekaj dati skozi ,sta dve popolnoma različni stvari. In dokler stvari ne poskušiš in ostajaš pri domnevah, se mi ne zdi smiselno žalit in se norčevat iz tistega, ki je to že doživel. Bistvo te debate je v tem, da se avtorici pove mnenje na podlagi izkušenj ( še Lulu je to veselo povdarila). Tvoje domneve in norčevanje na moj račun, torej nimajo nobene veze z glavno temo.
Tudi tvoje nakladanje kako vsak svojega otroka pozna in kako se eno oduovejo tako drugi drugače, in da je en vrtec boljši od drugega je nebistveno nakladanje in po drugi strani staro in logično kot svet in to nas večina ve. Mogoče le tisti ne , ki tule gor vztrajno trdijo, da otrok ob tem nima nobenih težav in da je menjavanje vrtca po spisku mala malica.

Torej, kaj imaš poleg parih domnev in norčevanja, konkretnega za povedati? Kaj veš, mogoče ti končno uspe povedati kaj uporabnega.



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 13:53:12   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Patrino, koliko vrtcev in šol si pa ti v otroštvu zamenjala, da imaš tako hude posledice?


bom pa jaz namesto nje odgovorila. Prvič v vrtec sem šla šele s tremi leti in sem v 4 letih zamenjala 3 vrtce. pa nimam nobenih nočnih mor zaradi tega. Se vsakega še zdaj z veseljem spomnim. In ko se že tako kregate glede premestitve, najbolje da vprašam svoje starše, zakaj so me tako "metali" sem in tjauser posted image user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 13:55:16   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

( še Lulu je to veselo povdarila)



to sem tebi napisala ne HHH

in prosim ne se z mano strinjat v ničemer... pokvari mi razpoloženje user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:04:50   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Takšne kakršne sem že zgoraj opisala.


ja, tu sem pozabila napisat, da tistega zgoraj nisem videla, zaradi tvojega načina citiranja sem spregledala.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:06:04   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Patrino, koliko vrtcev in šol si pa ti v otroštvu zamenjala, da imaš tako hude posledice?


bom pa jaz namesto nje odgovorila. Prvič v vrtec sem šla šele s tremi leti in sem v 4 letih zamenjala 3 vrtce. pa nimam nobenih nočnih mor zaradi tega. Se vsakega še zdaj z veseljem spomnim. In ko se že tako kregate glede premestitve, najbolje da vprašam svoje starše, zakaj so me tako "metali" sem in tjauser posted image user posted image

Ponavljam.Tudi jaz sem se čez čas navadila ( nisem imela izbire ), vendar se pa dobro spomnim strahu, negotovosti in pogrešanja ob prvih dneh. Pa so bili vsi prijazni , starši tudi pozitivno naravnani in vrtec sam čisto sprejemljiv. Vendar- zaradi tistih negativnih čustev v začetku, ki so me obdajali, lahko mirne duše rečem, da bom ( in sem ) do sedaj poskušala svojim otrokom to prihraniti oz. se ne slepim, da je to peace if cake, še posebej, če se to pogosto dogaja in če razlogi za premestitev v resnici niso tako nujni.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:07:08   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
In ko se že tako kregate glede premestitve, najbolje da vprašam svoje starše, zakaj so me tako "metali" sem in tjauser posted image user posted image


ker jim je bilo dolgčas, ker se niso spomnili nobenega pravega razloga zakaj te ne bi, ker se jim ni dalo vozit otrok daleč v vrtec, ker si vreča krompirja, ker "probleme mogoče vseeno imaš, ampak jih starši niso hoteli slišati ali videti" in tudi ti jih ne želiš videti user posted image

tako nekako, če napišem mnenje, ki ni moje user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:09:41   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

( še Lulu je to veselo povdarila)



to sem tebi napisala ne HHH

in prosim ne se z mano strinjat v ničemer... pokvari mi razpoloženje user posted image

Lulu, veš, da se resnično močno trudim, da bi se strinjala s tabo, vsaj tu in tam. Samo z ljudmi, ki tako neprimerno gledajo na otroška čustva in na čustva ostalih ljudi, ki so v zagati ( to leti na tvoje pogosto norčevanje iz ostalih revežev na ostalih temah )kot ti, jaz zelo težko najdem skupno točko. Žal.Tako, da se ti ni treba bati.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:11:10   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

in če razlogi za premestitev v resnici niso tako nujni.


in te razloge TI ne poznaš (niti te ne vidim dovolj sposobno) da bi znala ocenit ali so nujni ali ne. Ene so napisale razloge, ene nismo. Tako, da si o naših izkušnjah le ugibala.

Moje mnenje je tudi, da ni nujno, da si ti na RR prijavljena, tebi pa se to zdi nujno... vidiš, tako težko je ocenit nujnost nečesa pri nekom drugem user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:14:41   
HHH

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Moj odgovor avtorici teme: moja otroka vrtca nista menjala, zato s tem nimam izkušenj. Menim pa, da ne bi smelo biti posebnih težav. Seveda pa vsaka mama svojega otroka najbolj pozna in zato tudi vsaj približno ve kaj, kje oziroma zakaj lahko pričakuje težave. Vrtci so različni, otroci so različni, pričakovanja staršev so različna... Če je za nekoga določeni vrtec odličen, je lahko za drugega poplni polom. Če se boste odločili za menjavo, želim, da se vse pozitivno poklopi.

Patrino, ni mi muca popala jezik. Imam predolgega, da bi ga tako hitro zmazala. Se opravičujem, ker sem prehitro sklepala, da si zamenjala precej ustanov. Izgleda, da si jih premalo.


Nekaj domnevati in nekaj dati skozi ,sta dve popolnoma različni stvari. In dokler stvari ne poskušiš in ostajaš pri domnevah, se mi ne zdi smiselno žalit in se norčevat iz tistega, ki je to že doživel. Bistvo te debate je v tem, da se avtorici pove mnenje na podlagi izkušenj ( še Lulu je to veselo povdarila). Tvoje domneve in norčevanje na moj račun, torej nimajo nobene veze z glavno temo.
Tudi tvoje nakladanje kako vsak svojega otroka pozna in kako se eno oduovejo tako drugi drugače, in da je en vrtec boljši od drugega je nebistveno nakladanje in po drugi strani staro in logično kot svet in to nas večina ve. Mogoče le tisti ne , ki tule gor vztrajno trdijo, da otrok ob tem nima nobenih težav in da je menjavanje vrtca po spisku mala malica.

Torej, kaj imaš poleg parih domnev in norčevanja, konkretnega za povedati? Kaj veš, mogoče ti končno uspe povedati kaj uporabnega.




Lepo sem povedala, da nimam izkušenj in kakšno je moje mnenje. Kaj bi torej zdaj še rada od mene?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:15:23   
HHH
buu

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:15:55   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
In ko se že tako kregate glede premestitve, najbolje da vprašam svoje starše, zakaj so me tako "metali" sem in tjauser posted image user posted image


ker jim je bilo dolgčas, ker se niso spomnili nobenega pravega razloga zakaj te ne bi, ker se jim ni dalo vozit otrok daleč v vrtec, ker si vreča krompirja, ker "probleme mogoče vseeno imaš, ampak jih starši niso hoteli slišati ali videti" in tudi ti jih ne želiš videti user posted image

tako nekako, če napišem mnenje, ki ni moje user posted image


HVALA user posted image


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:16:07   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Samo z ljudmi, ki tako neprimerno gledajo na otroška čustva in na čustva ostalih ljudi, ki so v zagati ( to leti na tvoje pogosto norčevanje iz ostalih revežev na ostalih temah )kot ti, jaz zelo težko najdem skupno točko. Žal.Tako, da se ti ni treba bati.


user posted image

neverjetna si.. jaz napišem, da moj otrok ni imel problema, ti napišeš, da jih je imel in to si trdno verjameš in iz tega sklepa pišeš naprej... sori, take komunikacije še med otroci ni user posted image

in moje komentarje tebi ne mešat z norčevanjem avtorjem tem... tebi jih namenjam in sem ziher, da avtorji to spoznajo preko branja. Še ti spreglej kaj se dogaja na RR in kakih fitbekov si deležna

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:18:01   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
In ko se že tako kregate glede premestitve, najbolje da vprašam svoje starše, zakaj so me tako "metali" sem in tjauser posted image user posted image


ker jim je bilo dolgčas, ker se niso spomnili nobenega pravega razloga zakaj te ne bi, ker se jim ni dalo vozit otrok daleč v vrtec, ker si vreča krompirja, ker "probleme mogoče vseeno imaš, ampak jih starši niso hoteli slišati ali videti" in tudi ti jih ne želiš videti user posted image

tako nekako, če napišem mnenje, ki ni moje user posted image


HVALA user posted image




prosim, kadarkoli... za to smo tukaj, da damo tako natančne psihoanalize tebe in tvoje družine... user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:19:36   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: HHH


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Moj odgovor avtorici teme: moja otroka vrtca nista menjala, zato s tem nimam izkušenj. Menim pa, da ne bi smelo biti posebnih težav. Seveda pa vsaka mama svojega otroka najbolj pozna in zato tudi vsaj približno ve kaj, kje oziroma zakaj lahko pričakuje težave. Vrtci so različni, otroci so različni, pričakovanja staršev so različna... Če je za nekoga določeni vrtec odličen, je lahko za drugega poplni polom. Če se boste odločili za menjavo, želim, da se vse pozitivno poklopi.

Patrino, ni mi muca popala jezik. Imam predolgega, da bi ga tako hitro zmazala. Se opravičujem, ker sem prehitro sklepala, da si zamenjala precej ustanov. Izgleda, da si jih premalo.


Nekaj domnevati in nekaj dati skozi ,sta dve popolnoma različni stvari. In dokler stvari ne poskušiš in ostajaš pri domnevah, se mi ne zdi smiselno žalit in se norčevat iz tistega, ki je to že doživel. Bistvo te debate je v tem, da se avtorici pove mnenje na podlagi izkušenj ( še Lulu je to veselo povdarila). Tvoje domneve in norčevanje na moj račun, torej nimajo nobene veze z glavno temo.
Tudi tvoje nakladanje kako vsak svojega otroka pozna in kako se eno oduovejo tako drugi drugače, in da je en vrtec boljši od drugega je nebistveno nakladanje in po drugi strani staro in logično kot svet in to nas večina ve. Mogoče le tisti ne , ki tule gor vztrajno trdijo, da otrok ob tem nima nobenih težav in da je menjavanje vrtca po spisku mala malica.

Torej, kaj imaš poleg parih domnev in norčevanja, konkretnega za povedati? Kaj veš, mogoče ti končno uspe povedati kaj uporabnega.




Lepo sem povedala, da nimam izkušenj in kakšno je moje mnenje. Kaj bi torej zdaj še rada od mene?


Recimo to, da priznaš brez žaljenja da si po izkušnjah in po strokovnosti pač malo prekratka in da je možno, da s svojimi domnevami streljaš mimo?

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:24:43   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Recimo to, da priznaš brez žaljenja da si po izkušnjah in po strokovnosti pač malo prekratka in da je možno, da s svojimi domnevami streljaš mimo?


hvaaaaalaaa patrino!!!!!!!!!!!!

Dala si najboljši stavek, ki se ga lahko uporablja konstantno pri tebi. user posted image

ti ga takoj še jaz podajam na tvoje pisanje o mojih otrocih in meni.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:25:12   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Samo z ljudmi, ki tako neprimerno gledajo na otroška čustva in na čustva ostalih ljudi, ki so v zagati ( to leti na tvoje pogosto norčevanje iz ostalih revežev na ostalih temah )kot ti, jaz zelo težko najdem skupno točko. Žal.Tako, da se ti ni treba bati.


user posted image

neverjetna si.. jaz napišem, da moj otrok ni imel problema, ti napišeš, da jih je imel in to si trdno verjameš in iz tega sklepa pišeš naprej... sori, take komunikacije še med otroci ni user posted image

in moje komentarje tebi ne mešat z norčevanjem avtorjem tem... tebi jih namenjam in sem ziher, da avtorji to spoznajo preko branja. Še ti spreglej kaj se dogaja na RR in kakih fitbekov si deležna


Lulu, že na večih temah si poudarila, da se ti z otroki ne pogovarjaš o marsičem , o čemer se nas velika večina čisto normalno. Zato verjamem, da je tvoj avatar tebi pisan na kožo. Zato tudi verjamem, da se tebi zdi , da tvoji otroci niso imeli posebnih težav, ker jih ti nisi videla, ker se o tem niste pogovarjali...To pa še ne pomeni, da jih ni bilo. Oz. da jih ostali v podobnih situacijah niso imeli in opazili.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:28:14   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Lulu, že na večih temah si poudarila, da se ti z otroki ne pogovarjaš o marsičem , o čemer se nas velika večina čisto normalno.



Link, drugače ne obstaja

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:31:40   
LuLu
ampak domišljija pa ti dela

spet isti, kot prej...nekaj si izmisliš in to verjameš... pa ti si bolnik?... to je osebnostna motnja user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:34:15   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Lulu, že na večih temah si poudarila, da se ti z otroki ne pogovarjaš o marsičem , o čemer se nas velika večina čisto normalno.



Link, drugače ne obstaja

Ne da se mi iskati, ker smo že tako zabredli. Lahko navržem ,le nekaj zadnjih cvetk, kjer si se izkazala v smislu vzgoje otrok in komunikacije z njimi ( po tvoje je najbolje vse skriti pred otroki in se delati da teh problemov in zadev ni)- tema o travci in pitju, ponočevanju, škodljivosti zasvojenost...Po malem smo vsi to počeli in nekatere stvari še počnemo , pa vseeno ne hinavimo, da tega ni ( tako kot stisk otrok pri menjavi vrtca)in da tega otroci ne bodo opazili, če bomo vse skrili v mišjo luknjo.

Grem dol- Metulj- iskreno upam in ti želim, da imate ob prehodi v drug vrtec ( če se zanj odločite)čim manj težav in da se bo ta odločitev izkazala za pravilno.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:42:02   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ne da se mi iskati, ker smo že tako zabredli. Lahko navržem ,le nekaj zadnjih cvetk, kjer si se izkazala v smislu vzgoje otrok in komunikacije z njimi ( po tvoje je najbolje vse skriti pred otroki in se delati da teh problemov in zadev ni)- tema o travci in pitju, ponočevanju, škodljivosti zasvojenost...Po malem smo vsi to počeli in nekatere stvari še počnemo , pa vseeno ne hinavimo, da tega ni ( tako kot stisk otrok pri menjavi vrtca)in da tega otroci ne bodo opazili, če bomo vse skrili v mišjo luknjo.



aha, ta travca ti gre v nos user posted image

ker ne razumeš kaj je "moje privat življenje" in da vsi o meni vse ne vedo (rezen tebe user posted image ) ja, bova težko skupaj prišli. Iz tega lahko le sklepam, da ti otrokom vse poveš, koliko in kolikokrat daš noge narazen pri možu, kolikokrat pri drugih, kaj se vse z možem pogovarjaš, kaj s kolegicami, kako si jo briješ, kje se briješ,... ma vse v glavnem... e, vidiš.. tukaj pa jaz lahko napišem... ubogi otroci, ko morajo preveč vedeti o mami user posted image Fuuuuuj

sicer pa zelo slabo zaključuješ, to, kar si zgoraj opisala ni pri nas in ne razmišljam tako. Dam možnot, da nisem dobro razložila na oni temi, ampak mimo si vsekala v glavnem .. pa nima veze... ti kar po svoje, ker to enostavno moraš user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 14:50:15   
LuLu
sicer sta pa 5 in 7 stara... kak pogovor o travi naj imam jaz z njima? user posted image

čudna si.. to sem ti že velikrat napisala

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 15:33:40   
HHH

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: HHH


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Moj odgovor avtorici teme: moja otroka vrtca nista menjala, zato s tem nimam izkušenj. Menim pa, da ne bi smelo biti posebnih težav. Seveda pa vsaka mama svojega otroka najbolj pozna in zato tudi vsaj približno ve kaj, kje oziroma zakaj lahko pričakuje težave. Vrtci so različni, otroci so različni, pričakovanja staršev so različna... Če je za nekoga določeni vrtec odličen, je lahko za drugega poplni polom. Če se boste odločili za menjavo, želim, da se vse pozitivno poklopi.

Patrino, ni mi muca popala jezik. Imam predolgega, da bi ga tako hitro zmazala. Se opravičujem, ker sem prehitro sklepala, da si zamenjala precej ustanov. Izgleda, da si jih premalo.


Nekaj domnevati in nekaj dati skozi ,sta dve popolnoma različni stvari. In dokler stvari ne poskušiš in ostajaš pri domnevah, se mi ne zdi smiselno žalit in se norčevat iz tistega, ki je to že doživel. Bistvo te debate je v tem, da se avtorici pove mnenje na podlagi izkušenj ( še Lulu je to veselo povdarila). Tvoje domneve in norčevanje na moj račun, torej nimajo nobene veze z glavno temo.
Tudi tvoje nakladanje kako vsak svojega otroka pozna in kako se eno oduovejo tako drugi drugače, in da je en vrtec boljši od drugega je nebistveno nakladanje in po drugi strani staro in logično kot svet in to nas večina ve. Mogoče le tisti ne , ki tule gor vztrajno trdijo, da otrok ob tem nima nobenih težav in da je menjavanje vrtca po spisku mala malica.

Torej, kaj imaš poleg parih domnev in norčevanja, konkretnega za povedati? Kaj veš, mogoče ti končno uspe povedati kaj uporabnega.




Lepo sem povedala, da nimam izkušenj in kakšno je moje mnenje. Kaj bi torej zdaj še rada od mene?


Recimo to, da priznaš brez žaljenja da si po izkušnjah in po strokovnosti pač malo prekratka in da je možno, da s svojimi domnevami streljaš mimo?


Po izkušnjah in strokovnosti sem seveda prekratka. Otrok nisem selila v drug vrtec, otroški psiholog, pedagog, vzgojitelj... pa tudi nisem. Evo, priznam. Sem sicer priznala že v prejšnjih zapisih, ampak PRIZNAM ŠE ENKRAT SAMO ZATE.

Kadar podajam mnenje, pa vedno dopuščam možnost, da streljam mimo. Moje mnenje je pač moje mnenje. Dobro zame, za druge pa kakor komu paše.

Sem ti zdaj priznala vse? Bi še kaj rada vedela? Srečna?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?