|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2015
6.8.2014 19:44:06   
MauMow
Druga sreca tudi jaz imam kasneje pregled. Sicer konec avgusta ker sem izsilila takoj ko pride G iz dopusta...

Cestitke vsem novim ki ste zagledale plusek.

Taisha mene skos spika spodaj pa zvija... Pravijo da je bp ker se siri. Pac preventivno kaz pol na wc hodim user posted image aja pa mam nov simptom - moje dojke grozno obcutljive, predvsem ''nipeljcki''. Grozno vroci in boleci... Kaj sele bo saj je komi. 5 teden :)

Midva sva si danes mal revij kupila da malo prebereva kako in kaj.

Kdaj pa kej nacrtujete povedati starsem? Midva ker drugace ne zivima v slo bova povedala nekje v 8 tedno predno grema iz dopusta v slo nazaj. Prijateljem pa bova javila po treh mesecih.


(odgovor članu druga sreča)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilčice 2015
7.8.2014 7:21:22   
Taisha7
Jeeej bravo za vse nas. user posted image
Drugače sem pa tudi jaz kar veliko testov nardila in še to mi je pokazalo, ko sem bila šele 2 tedna noseča. Zelo hitro. user posted image
Tako, da 1x sem že bila na pregledu, ker po zadnji m bi mogla biti več, ampak jaz točno vem kdaj sem. user posted image
Tako, da imam v bistvu zdaj pregled 27.8.14. Komaj čakam. user posted image
Grem pa naslednji teden na dopust na morje in upam, da bo vse v redu. Itak saj drugače ne more biti kajne?. user posted image

(odgovor članu druga sreča)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilčice 2015
7.8.2014 7:24:06   
Taisha7
Aja drugače pa sem že povedala mamici in sestri takoj, ko sem zagledala +. user posted image
Pa seveda očetu otroka in bodočemu bratcu. user posted image
Ostalim pa še ne vem kdaj bom. Mogoče po prvem pogledu ali po nuhalni. user posted image
Ali ve greste na nuhalno ali jo spustite?

(odgovor članu Taisha7)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilčice 2015
7.8.2014 8:13:48   
tara.81
Pol sem jaz med ta prvimi za pregled...v torek sem klicala G in me je sestra naročila že za 22.! 18. imam še pregled v MB, da potrdijo, da je vse ok. V 1 tednu bom kar dvakrat videla pikico user posted image . Tudi midva komaj čakava. Še 10 dni!!!! user posted image Upam, da bo že lepo viden srček.

Punce, a bi imele tudi me skupino na FB-ju? Ali bi raje tukaj klepetale?

(odgovor članu Taisha7)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilčice 2015
7.8.2014 8:37:39   
Inčika2
Tara 81 to je pa zelo hitro. Super, da imaš tako hitro pregled.

Tudi mi 3je gremo jutri za 10 dni na morje, upam, da se bom ta čas mal sprostila in odmislila na vse. tako bom lažje dočakala pregleduser posted image .

Kar se skupine na fb-ju tiče ja itak, da jo bomo odprleuser posted image , samo moje mnenje je, da je še mogoče mal prezgodaj. Dajmo počakat do prvih pregledov ali pa nuhalne?? Kaj pravite ostale??

Jaz sem bila v prvo na nuhalni in tudi zdaj bom šla.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilčice 2015
7.8.2014 8:44:15   
Lucka9
jaz imam tudi poznoo pregled... a mislite, da bi morala začet že kar folno jest?.. ker mi ni nič rekla sestra.. pa tudi se nism spomnila, da bi vprašala..

ups...

kateri od vas je to prvi? user posted image

zame je moj prvi user posted image

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilčice 2015
7.8.2014 8:54:16   
tara.81
Lucka9...ja ti kar začni z folno. Meni so v MB naročili naj jo jemljem še preden sem šla po pikice. Pa na dan transferja so mi spet ponovili naj jo jemljem, sestra v torek mi je spet naročila naj jo jemljem...tako da kar akcija user posted image

Ja, tudi zame je to prva nosečnost.

(odgovor članu Lucka9)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilčice 2015
7.8.2014 9:26:30   
MauMow
Tudi moj je prvi. user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilčice 2015
7.8.2014 9:28:09   
MauMow
Aja folno pa kar jej. Meni je moja G najprej rekla da naj zacnem ze 3 mesece predno zacnemo na bebiju delat ali pa vsaj ko +zagledam. In ker vsa nekaj casa rabila za plus sem vmes nehala z folno sedaj pa spet zacela.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilčice 2015
7.8.2014 9:41:59   
Taisha7
Ja folno kar jej. Tudi meni je bilo naročeno, da 3 mesece prej. Samo sem jo začela jesti na začetku.

Drugače sem tudi jaz za skupinico na fb in tako kor pravi Inčika2, ko bomo dale prve preglede ali nuhalno skozi, ker zdaj se mi zdi, da je še prezgodaj.
Jst grem pa za 1 teden na morje in tudi upam, da bo vse bp. user posted image

Je pa to moja druga nosečnost, v prvo imamo pa fantka. user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilčice 2015
7.8.2014 9:43:47   
Taisha7
Aja mojo zdajšnjo pikico pa sem videla 30.7. že na uz. Ampak je bila še čisto mala. user posted image

(odgovor članu Taisha7)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilčice 2015
7.8.2014 14:42:02   
minne
Jst sm za FB takoj :-) naredimo skrito skupino in je :-) moja G drgac naroca takoj na pregled samo ker gremo na morje ga mam sele ko se vrnem :-) na nuhalno seveda bom sla sm bla ze v obeh prejsnjih nosecnostih :-) glede folne... zdej jem tifol pa obicne vitamine se zravn v prejsnjih dveh nosecnostih sm pa elevit :-)

Kolk boste mele pa kej razlike med otroci? Pr men bo med drugim in tretjim sam 16mescev... prva je pa ze vecja ma pa 4leta :-)

(odgovor članu Taisha7)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilčice 2015
7.8.2014 14:56:28   
Taisha7
Pri meni bo ta velik septembra 4 leta. Tako, da bo potem razlika cca 4,5 let. user posted image

(odgovor članu minne)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilčice 2015
7.8.2014 20:54:09   
MauMow
jaz sem tudi da FB skupino odpremo po nuhalnih user posted image

Kako ste drugače? Moje joške so vedno hujšeeeee..... Prav orng bolijo, aja pa napenja me. user posted image

Ampak bo že to so vsi znaki da je v meni nekaj lepega in dolgo pričakovanega user posted image

(odgovor članu Taisha7)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilčice 2015
8.8.2014 7:44:29   
Inčika2
Ja folno kar začni jest, nč čakat. Pri nas bo razlike, če bo vse po sreči 4 leta in 2 mesca.

Samo men je tako čudno, a imate vse punce znake nosečnosti? Mene joške čist nč ne bolijo. Sem imela pred kakim tednom bolj napihnjene, pa tud spodaj me nč ne ščipa. Je to normalno. čeprav kakor berem, nekatere nimajo še nič znakov pr 6ih tednih.user posted image


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilčice 2015
8.8.2014 8:32:16   
Lucka9
jaz tudi nekih znakov nimam. edino mogoče utrujenost, pa razpoloženje mi niha... pa moj je rekel, da sem bolj ''egoistična'' v smilu, da bolj gledam nase hehe.. ne vem sama ne bi rekla, da je tako :)...
aja mogoče so se prsa malo napihnila pa sestra, ki ima sinčka 7m starega, je rekla, da se mi vidi nosečniška črta... čisto rahla. tako ,da sem včeraj ves čas opazovala če se mi res... user posted image
jaz tudi mislim, da bi bilo boljem, da se skupina odpre po prvem pregledu ozu. lahko tudi po nuhalni user posted image

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilčice 2015
8.8.2014 9:13:30   
**slončica**
Živijo.Tudi jaz sem za da se odpre skupina po nuhalni.Jaz se nevem kdaj imam prvi pregled ker imam ginekologinjo na dopustu do zadnega tedna v mesecu.Ko pa pride se pa takoj naročim.Upam da bo do takrat vse ok,glede na to da sem imela prj IMN.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilčice 2015
8.8.2014 21:06:45   
minne
Jst nimam cist nobenih nosecniskih znakov razn da sm mal bl napihnjena pa da nimam M ... Samo jih tud v prvih dveh nosecnostih nism mela tko da niti ne pricakujem drasticnih sprememb v pocutju oziroma upam da bo spet tko :-)

(odgovor članu **slončica**)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilčice 2015
10.8.2014 9:35:42   
tara.81
Kako ste kaj? Jaz tako-tako, od včeraj zvečer imam nek beden izcedek, na srečo je rjav in upam, da ni nič hujšega...user posted image user posted image Danes bi morali na pogreb in zdaj ne vem kaj naredit ali it ali raje doma počivat. user posted image

(odgovor članu minne)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilčice 2015
10.8.2014 11:31:15   
MauMow
Tara.81 upam da je vse v redu. Jaz sem vceri mela eno malo pikico roza barve in sem ze takoj zacela panicarit. Sicer je bilo samo to in upam da vec ne bo. Dokler ni kri mislim da je ok. Mogoce vseeno raje pocivaj?

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilčice 2015
10.8.2014 12:37:38   
tara.81
Hvala MauMow...zdaj se je malo umirilo, saj tudi prej ni bilo veliko, samo nekaj malega na hlačkah, pa na prstu, ko sem si estimo vstavljala. Brala sem po raznih forumih, da dokler je rjavo, da res ni panike in da je zelo pogosto pri tistih, ki smo zanosile z IVF. Upam, da bo zginilo in da se samo hormonom meša.

Zdaj imam že nekaj dni kar precej težav z dermatitisom, tako user posted image srbi, kot že dolgo ne...in ja, baje da je tudi to normalno pri večini nosečnic. A ima še katera take težave? Kako si pomagate? Klasičnih krem ne smem uporabljati, ker niso testirane in ne vejo kako vplovajo na zarodek, tako da si pomagam z mastnimi otroškimi kremami. Saj bo...sam da bo prvi pregled mimo in da bomo slišali srčka ali pa dva user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilčice 2015
10.8.2014 14:16:36   
MauMow
Danes sem spet imela malo obarvan... Je pa res da sem in danes in vceraj mela predno sem sla na veliko potrebo, ampak samo na popirju samo takrat ko sem si obrisala. Sedaj pa spet nic in upam da tako ostane. Upam da bom docakala pregled. Me je sicer strah da je kaj narobe samo pomagat tako nemorem nic...

Drugace pa mi je ze dva dni slabo.... Cez celi dan pa teka nimam vec veliko....

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilčice 2015
10.8.2014 20:48:11   
Taisha7
Živijo vsem skupaj.
Men je vsak dan slabo in me boli spodi.
V torek se odpravljamo na dopust na Pag in me je kar malo strah
Saj verjetno ne more biti nič narobe, če se kopam v morju kajne? user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilčice 2015
10.8.2014 21:24:09   
tara.81
Taisha7, ko sem bila v ponedeljek na krvnem sem ravno to vprašala, če se lahko kopam v morju in je rekla, da brez problema, če nič ne krvavim. Obvezno je edino, da se preoblečeš v suhe kopalke, ko prideš iz vode, da se ne prehladiš. Tako da lepo se imej in uživaj. Upam, da boste imeli lepo vreme.

Jaz sem pol vseeno šla na pogreb in sem še kar...so me pa takoj "prebrali". Mama od fanta je rekla, ko me je videla, da sem drugačna in jaz jo gledam in da ja da sem drugačna in pol nisem zdržala user posted image . Pol me vidi sestra od fanta kako pijem jabolčnik in reče, si noseča, ne?? user posted image user posted image Jao nekaj časa sem se še trudila in poskusila zanikat, je bilo veselje preveliko, da bi se mučila. user posted image

(odgovor članu Taisha7)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilčice 2015
10.8.2014 22:41:08   
ppmama
Tudi meni so se je očitno začelo obdobje nosečniške slabosti user posted image . Za prvi pregled se naročim ta teden, ker je bila moja ginekologinja do sedaj na dopustu. Drugače imam pa trebuh blazno napihnjen, kot bi bila noseča najmanj 3 mesece. Sva želela z novico presenetiti šele konec prvega trimesečja, pa bo - kakor kaže - vsaj za ožje člane najinih družin po prvem pregledu ravno prav, če ne bodo že prej ugotovili user posted image .

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?