|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2015
11.8.2014 11:28:34   
MauMow
tara.81 ja tudi mene že vsi full čudno gledajo. Vsem se nekaj svita. Vendar staršem bova povedala v nedeljo ko sva si umislila piknik user posted image

Do takrat pa morajo ugibati.user posted image

Slabosti - vsak dan jih je več. Pa zaprtost se je pojavila user posted image Prav nič fajn...

(odgovor članu ppmama)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Aprilčice 2015
11.8.2014 11:42:11   
Drimi
ojla punce... še ena. vsaj upam. test je pokazal 2 črtici. izračunala sem 9. 4. 2015.
bo pa to moj drugi user posted image , razlika 23 mesecev
kar se pa slabosti tiče, ne vem, po moje si vse domišljam. nisem imela čisto nobenega znaka do včeraj, ko sem test naredila :)
aja, pa 1. pregled imam šele 9. 9. user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Aprilčice 2015
11.8.2014 11:49:44   
soncysmigi
Pozdravljene punce!

Vse katere ste že presrečne zagledale user posted image , vam želim lepo nosečnost, ter brez kakšnih velikih problemov.

Pridružujem se vaši novi temi, ker še sedaj ne morem verjeti, da se je nama s partnerjem končno prikazali user posted image , moj PDP je okoli 4.4.2015.


Lp vsem user posted image , ter vam želim vse lepo.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Aprilčice 2015
11.8.2014 11:59:46   
soncysmigi
Pozdravljena MauMow!

Nisi edina, pri meni so že tudi včeraj nekaj posumili, ampak sem se odločila, da jim bom povedala po prvem pregledu, ki ga imam 22.8., tako da se s partnerjem prej prepričala da je vse v redu.

Drugače pa ti želim lepo user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Aprilčice 2015
11.8.2014 12:02:31   
minne
Taisha7 mi smo tudi na Pagu in se kopam v bazenu in morju... Pa ze v drugi nosecnosti sm se skos kopala (sm mela rok decembra in sm bla celo poletje noseca) pa nikol kopalk preoblekla in je blo vse bp tko da nima bit kej narobe :-)

Midva sva drgac kr povedala okol k je ful cudn k pijem radler namest mojita in je blo dost logicno ze na prvi pogled :-)

(odgovor članu soncysmigi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Aprilčice 2015
11.8.2014 12:03:32   
soncysmigi
Pozdravljena Taisha7!

Se pridružujem, da se po prvem pregledu oz. nuhalni, da se ustvari skupina na FB.

(odgovor članu Taisha7)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Aprilčice 2015
11.8.2014 13:32:16   
Tara9
Zdravo punce, se vam lahko pridružim??? Po ss, ki sem ga imela aprila, sem danes spet zagledala plusek. Občutki so mešani, itak da sem nenormalno vesela, ampak po drugi strani sem prestrašena. Ampak ja, tokrat bo vse ok, mora bit. Na hitro sem si zračunala PDP, ki naj bi bil okrog 20.4.2015. Pozdravčki in čestitke vsem

(odgovor članu soncysmigi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Aprilčice 2015
11.8.2014 18:07:47   
MauMow
Tara9, Drimi dobrodošle!!! In ČESTITKEEEEE

soncysmigi midva sva tudi hotla do pregleda počakat pa nažalost dragi že gre prej na službeno pot jaz imam pa pregled samo par dni prej predno grem nazaj v tujino zato je to edini čas da skupaj povema. Itak bova samo staršem, katerim bova zabičala da morajo biti tiho. Ostali pa zvejo ko bodo 3 meseci mimo. user posted image

Nekaj me zanima, glede na to da ve kaj sem mela O sem si sedaj zračunala PDP od O dalje (prej dodala še 2 tedna) tako da se mi je datum za cca 3-4 dni prestavil ker sem mela kasneje O. Tako je mnda tudi pravilno ne? Ker pri zdravniku računajo predvsem na povprečno da je O 14 dan. Moja pa je bila 18 user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Aprilčice 2015
11.8.2014 18:34:01   
minne
Jst mam tud kasnejso O pa so mi vedno pustil PDP normalno po M in sm potem pac obakrat cez rok rodila

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Aprilčice 2015
11.8.2014 18:36:18   
Tara9
MauMow hval za dobrodošlico user posted image . Na drugi temi si pisala, da tudi tebe strah daje, jaz resnično upam, da tole čim hitreje mine. Danes sem čist v transu. Pri prvem plusu sem letela do stropa, danes sem pa tako na izi, upam, da se kmalu sprostim. Da ne govorim da sem stalno na wc-ju, ker me je strah kakšnih izcedkov.

Glede PDP-ja ti ne znam pomagat, sploh ne vem točno kako G štejejo, jaz vedno gledam od prvega dne zadnje M. Se mi je pa ta cikel tako potrofilo, da je bila O ravno nekje 14.dan. Sem se pa danes že naročila za pregled, ker sem morala ravno za recept poklicat (namreč rabim Estimo) in me je sestra najprej nadrla, da mi sploh še ne zamuja user posted image . Mislim ta naša sestra je res obup, na srečo je G fajn. Mi je kar malo voljo vzela, sem ji samo ekla, zamuja ali ne, meni 2 test kažeta plus. No tako sem le dobila datum pregleda, ki je šele 16.9. Ne vem kako bom zdržala do takrat, na srečo greva vmes na morje user posted image .

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Aprilčice 2015
11.8.2014 19:22:15   
YellowDott
Pozdravljene punce!! Eto še ena srečka nosečka, upam, da se vam lahko pridružim! V soboto sem zagledala težko pričakovani plusek, danes klicala G in sem naročena na prvi pregled 2.9. :) PDP pa sem si nekako naračunala 17.6. :D Doma že imam enga sončka Tea, ki je rojen 17. 6. 2013 :D

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Aprilčice 2015
11.8.2014 22:17:50   
minne
Yellowdott sej si ti N. iz fbja se mi je zdel da mas se enga majhnega skrata po slikci pa najbrs misls 17.4.?

< Sporočilo je popravil minne -- 11.8.2014 22:19:08 >

(odgovor članu YellowDott)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Aprilčice 2015
11.8.2014 22:22:40   
MauMow
ja tara9 strah ostaja. Vsak dan grem grozno velikokrat na dan na WC... Kaj čmo dokler je bo vsaj prvega pregleda mislim da bo tako. In ker je moja G na dopustu sem ga dobila šele 25.8.

Čestitke novim srečnim nosečnicam!


(odgovor članu minne)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Aprilčice 2015
12.8.2014 8:50:23   
YellowDott
minne ja jaz sem iz fb user posted image ojoj pa res sem se zatipkala user posted image 4. sem mislila ja, APRIL user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Aprilčice 2015
12.8.2014 9:11:52   
Nateja85
Se jaz se pridružujem, da se po prvem pregledu oz. nuhalni, da se ustvari skupina na FB.

(odgovor članu YellowDott)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Aprilčice 2015
12.8.2014 15:07:57   
Sophy
Zdravo punce! Jaz upam da mi uspe zanositi in da ne dobim M v naslednjem tednu ko bi jo morala imeti. Po ovulacijskem koledarčku sem izračunala da bi se rodil/a 27. Aprila. To je najin drugi poizkus in, če nama uspe prvi otročiček user posted image . Držim pesti!!!!!!

(odgovor članu Nateja85)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Aprilčice 2015
12.8.2014 15:10:55   
Sophy
Aja pa čestitke novim nosečnicamuser posted image

(odgovor članu Sophy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Aprilčice 2015
12.8.2014 21:45:19   
PozitivnaAnci
Zivjo:). Tudi jaz sem nova in se pridruzujem skupinci:). Prejsno soboto sem delala test in ni pokazal nosecnosti, to soboto blagi plus, v nedeljo zjutraj pa sem za zihr naredila se enkrat test in je bila vec kot ocitna potrditev, da sem v veselem pricakovanju.
Po izracunih sem v 4.tednu nosecnosti. Pikica mala naj bi prisla na svet 27.4.2015.
Obcutki so nepopisni, veselje do neba:), ceprav sva s parntnerjem nekako pricakovala, da bova dlje rabila. Kajti v januarju s bila na operaciji mioma in zacetka endometrioze..
Sedaj je Slabost zanemarljiva, ker vem da nekaj v meni raste. Ceprav moram spet recti, da ni tak blaga:)).
Ginekologa sem klicala, pa je zal na dopustu do naslednjega tedna.. Tako da se kasneje narocim na prvi pregled. Malo me je edino zacelo skrbeti saj imam ze dva dni kar mocne krce in me je pomalem strah in me zanima, ce jih ima se katera. Je to mozno zaradi sirjenja maternice ze?
Vceraj sem tudi zacela jemati Elevit-folno kislino. Jo je tudi katera tako pozno in da je bilo kasneje s plod vse bp?
Ker sem na morju na Hr do konca tedna upam, da krci minejo brez vecjih tezav..

Vsem noseckam cestitam, katere pa se trudite pa ne obupajte .

Hvala za odgovore.. Drugace pa se bom z veeeljem pridruzila fb skupini ko bo narejena.

Lp.

(odgovor članu Sophy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 7:05:29   
zvončica88
Pozdravljene in čestitke vsem user posted image Tudi jaz se vam pridružujem pri čvekanju. Sicer sem tudi pri marčevkah, ampak mi je včeraj prestavila pdp na 3.4.2015. Prvi pregled je za mano, ker sem se včeraj prestrašla malega rjavega izcedka in sem se šla pokazat. Je vse ok, veliki smo skoraj 7mm in srček že pridno utripa. Sem pa tudi jaz za to, da se ustvari skrita fb skupinica, tako da če se katera javi user posted image

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 7:11:59   
zvončica88
PozitivnaAnci tudi jaz sem imela kar močne krče par dni, kot da bo user posted image prišla. Vzami kal buscopan ali kaj podobnega in malo pocivaj. Ker ginekolog ti tudi ničesar drugega ne more dati, razen dabrostona, če se pojavi kaka krvavitev.

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 8:45:00   
MauMow
pozitivnaAnci in zončica88 dobrodošle! user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz sem imela krče do konca 5 tedna sedaj pa se je malo umirilo in me samo vsake toliko še malo zvija. Prej pa non stop. DOkler nimaš krvavitev je ok. Saj se tvoje telo pripravlja na nov dogodek.user posted image

zvončiča super da si že imela pregled. Jaz ga imam šele čez dober teden in pol in bi že sedaj rada vse videla. Sem neučakana user posted image

< Sporočilo je popravil MauMow -- 13.8.2014 8:47:14 >

(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 9:07:29   
Tara9
Jutro!!

Čestitke vsem novim srečkam nosečkam user posted image user posted image user posted image , naj gre gladko do konca vsem nam.

V katerem tednu pa vas naročajo na pregled? Se mi zdi, da ga imate vse že zdaj kmalu, jaz pa šele 16.9., ko bom v 10. tednu. Mislim, da se bom kar samoplačniško nekam naročila, ker ne bom zdržala.

Drugače pa imam tudi jaz rahle krče (sem v 5.tednu), in me vsak krček prestraši, ampak pravite, da je to normalno, tako da naj bo tako user posted image . Drugače nimam nekih posebnih znakov, razen apetira nimam in včasih se mi malo zavrti.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 9:39:18   
Drimi
jst imam tudi šele v 10tem tednu pregled... je sestra pri ginekologinji prav posebej rekla v smislu, da me MORAJO šele v 10tem tednu naročit, zgleda javno zdravstvo drugega ne krije. sem pa tuhtala, da bi šla na samoplačniški pregled, samo... ko ne vem, če bo vse ok. če ne bo, pa ne dam 35 eurov za slabe novice...

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 10:46:27   
tara.81
Mene so potem kar kmalu naročili. Prvi pregled pri svojem G imam že naslednji teden v petek, ko bom ravno začela 8. teden. Še prej imam pregled v MB, kjer bojo potrdili nosečnost in mi dali odpustnico. Tako sem vesela, da bom že naslednji teden videla pikico, ker tudi jaz ne vem kako bi zdržala do 10. tedna?!

Krčev tudi jaz nimam skoraj nič več. V prejšnjih tednih ja, zdaj se je umirilo. Rjav izcedek se mi je včeraj spet neki pojavil, minimalno user posted image . Imam pa pogoste glavobole in še bolj pogoste obiske WC-ja user posted image , pa slabosti...upam, da je vse to dober znak, da je vse ok.

(odgovor članu Drimi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 11:38:43   
MauMow
Ja jaz sem mela menstrualne krče od cca en teden pred M in do zdej. Sedaj pa so se malo bolj umirili in so samo še občasni. Slabosti so tako da pridejo in grejo, niso zdej full pogoste. Aja pa joške UFFFF boleče...

Drugače pa sem sem danes končno uspela naspati in se tk fajn počutim da to res ni.

tara.81 WC je skoraj vsako uro user posted image Mislim da dokler ne bo prvi pregled ne bom mirna.

Če moja G nebi bla na dopustu bi me naročili že prej, vrjetno ta teden, tako pa imam pregled konec 7 začetek 8 tedna user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?