|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 11:51:41   
Tara9
A vas to pogosto lulanje že od začetka spremlja, ker jaz lulam čisto normalno, nič kaj ni pojačano user posted image . Sej vem, da ima vsaka drugačne znake, ampak tako vprašam. Tudi joške me ne bolijo, me še v življenju niso, mogoče so na momente bolj občutljive. Me pa danes rahle slabosti dajejo. Madonca, sem takoj vesela, ko se kaj dogaja, ker potem pomislim, da je to ok user posted image .

Tara tebe bi še vprašala glede estime, sem zasledila, da si jo vstavljaš. Do kdaj moraš to jemati? Namreč, tudi sama jo jemljem zaradi PCO-ja, mi je G naročila naj ob pozitivnem testu začnem z vstavljanjem, nič pa ne vem kako dolgo. Sestra mi je samo rekla naj si za enkrat vstavljam.


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 13:34:42   
MauMow
Mene bolj pogosto tišči na WC. Čeprav je čisto malo potem urina, sam očitno pritiska spodaj. user posted image user posted image

Jaz sem ista. Vsakega simptoma sem fulll vesela ker vem da sem potem na pravi poti user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 13:45:40   
Drimi
punce... a če imamo simptome (lajk slabost pa take), to sigurno pomeni, da je vse ok? a telo ve, če ni vse ok, pa neha nosečniške hormone proizvajat?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 13:50:08   
zvončica88
Jaz sem bila naročena za 18.8. na prvi pregled, ko bi bila v 8 tednu, ampak sem včeraj nek mali rjavi madež zasledila (ki se na srečo ni več ponovi, tak da ne vem kaj je bilo) in sem se prestrašila, ker se je prejšnja nosečnost končala z ss. Zato sem kar šla do g, ki je delala popoldan in mi je naredila pregled. Zdaj sem naročena šele 9.9, ko bom v 11 tednu. Potem pa bo tak nuhalna počasi. Sem danes mail poslala, da se naročim, če ne bodo do petka nič odpisali pa bom poklicala. Imam pa predpisan en teden počitka, tako da bom kar doma z dabrostonom in vse tri mesece pazljivosti, čim manj delat, fizičnega napora, dvigovanja....Je rekla, da boma malo bolj pazljivi zaradi ss.
Zaenkrat moram ful pohvalit svojo ginekologinjo, ker je res super, nikoli ni nobenih problemov, vzame takoj ko je karkoli narobe.... Upam, da bo še naprej tak.

Moram pa napisat, da pa je skoraj tukaj boljše pisat, kot pa na fb....malo lepši pregled je nad vsem....se mi zdi, da se pa na fb vse razgubi med vsemi temi objavami.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 13:58:41   
zvončica88
Drimi mislim, da ne bo držalo, ker hormoni se nekaj časa ostanejo v telesu, kljub temu da se je splav že začel. Tako, da pač mislim, da ene doletijo hujši simptomi nosečnosti ene pa v blažji obiki. Meni je bilo en dan grozno slabo, da še ponoči nisem spala, joški so me par dni boleli, da brez modrca nisem mogla bit. Zdaj pa se že boljše počutim, joški skoraj ne bolijo več, slabosti so pa minimalno prisotne samo takrat ko sem lačna.... So pa ženske, ki celo nosečnost nimajo nobenih težav....

(odgovor članu Drimi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 14:24:17   
badgirl
Zdravo vse mamice! Končno bom tudi jaz mamica postala user posted image . Končno nama je uspelo zagledati user posted image . Glede na prvi dan zanje menstruacije je moj PDD 17.4.2014 in bo prav tako oven kot jaz :)

Moram pa povedat, da je to moja prva nosečnost. In tudi mene je vsak dan strah ko hodim na wc, da bi zagledala kri...user posted image

Prvi pregled moje pikice pa imam 9.9.

Lepo user posted image nam vsem :)

(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 14:34:03   
minne
Men osebno je pa fb bolj pregleden mogoce zato ker sem ga navajena bi se zato cimprej preselila tja ampak seveda se prilagodim vecini in ni panike pocakat do nuhalne :-) mi pa ni panike tud nrdit eno skrito skupino aprilcic :-)

Glede pregledov in uzjev to se vsak G razlikuje recimo moja ti nrdi vsakic UZ pa vsakic dobis slikco zastonj celo nosecnost pa se na prvi pregled te naroci takoj ko zagledas pozitiven test da potrdi nosecnost tko da je res zakon :-)



(odgovor članu badgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 16:59:40   
tara.81
IZVIRNO SPOROČILO: Tara9

Tara tebe bi še vprašala glede estime, sem zasledila, da si jo vstavljaš. Do kdaj moraš to jemati? Namreč, tudi sama jo jemljem zaradi PCO-ja, mi je G naročila naj ob pozitivnem testu začnem z vstavljanjem, nič pa ne vem kako dolgo. Sestra mi je samo rekla naj si za enkrat vstavljam.


V MB imajo tako prakso, da si jo je treba vstavljati do 13. tedna, v LJ pa dokler ni slišati srčka, tam do enega 7. tedna. Pušenjak pravi, da ko je enkrat nosečnost potrjena, da nima več smisla, ker telo proizvaja več kot dovolj progesterona in je to vstavljanje bolj kot ne "kaplja v morje". Po moje je fajn, da si jo vstavljaš do prvega pregleda s tem, da proti koncu začneš zmanjševati dozo.

Ja, ta WC...zaradi vseh teh bednih izcedkov tudi jaz skozi čekiram kaka je situacija in sem si že n-krat rekla, zdaj pa dovolj in evo spet sem kjer sem bila in gledam kake barve je toalenti. Jao....user posted image

Glede FB-ja, je meni nekoliko boljša varianta, ker smo gor res tiste, ki smo v skupini in je malo bolj "zaprto", saj ne da bi kaj rada skrivala, sam tukaj lahko čisto vsak vse prebere.

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 18:04:18   
PozitivnaAnci
Hvala punce za info. Malo, mi je lazje, ker se zaenkrat se z nobenim ne pogovarjam o nosecnosti razen z mojim:). Pred ostalimi pa se malo skrivava info. Razkrijeva po prvem pregledu ali pa po nuhalni. Kar ne morem verjet:)..

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 18:59:07   
minne
Tara.81 no pol se jst javim da nrdim skupino na fb ce vas bo vecina za :-)

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 19:32:12   
PozitivnaAnci
Super ideja:))! Se pridruzim skupinci na fb ko bo narejena.:))

(odgovor članu minne)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 19:53:17   
ppmama
Jaz sem tudi za FB :). Mi je bolj domač in tudi dosti manj na ogled javnosti kot tu. Se pridružim po prvem pregledu.

Me pa danes kar močno špika, tudi slabosti je več kot prejšnje dni.

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 19:53:43   
soncysmigi
Pozdravljeni tara.81 in Drimi!

Jaz sem tudi za drugi teden v petek naročena, pa bo že tudi pri meni začel teči 10. teden, samo meni je rekla, da pri njih naročujejo ko je nosečnica v 10. tednu ali pa malo prej.
Kar se pa tiče pri meni slabosti, sem jo imela samo dober teden, sedaj pa hvala bogu je nimam več, kar se pa tiče krčev ter rjavega izcedka, sem pa do sedaj imela samo dvakrat, edino kar je, da hodim na WC malo pogosto.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 20:04:05   
minne
https://m.facebook.com/groups/712132198834786

Trenutno je skupina zaprta (ni skrita) zato da lahko zaprosite za clanstvo potem ko nas bo nekaj notr pa spremenim v skrito in dodajamo prek zs-jev!

Vabljene :-) aja pa nism mogla nrdit ce nism nobenga clana dodala zato je trenutno clan se moj pes k ma svoj fb profil :-)))

< Sporočilo je popravil minne -- 13.8.2014 20:05:19 >

(odgovor članu soncysmigi)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 20:06:29   
soncysmigi
enako e pridružujem skupinici na FB :)user posted image

(odgovor članu minne)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 22:28:57   
MauMow
Super ste se razpisale.


Čestitke vsem novim.

Ja čekiranje na WC je stalnica user posted image , ker sem en dan imela samo enkrat po lulanju malo rjavega in še to na papirju potem pa ne sem se malo umirila pa itak ker me skos špika mislim da je ok.

Drugače pa danes sva prvim prijateljem povedela, ki sta pač vedela da delama na bebiju in je ravno tako prineslo da sva pol kr povedala in je blo prav fajn ker ona dva sta v pričakovanju tretjega in mi je veliko svetovala, pa me malo potolažila user posted image Za vikend pa so starši na vrsti user posted image

< Sporočilo je popravil MauMow -- 13.8.2014 22:29:32 >

(odgovor članu soncysmigi)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 22:41:37   
Anonimen
Kam greste kaj na nuhalno?

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Aprilčice 2015
13.8.2014 23:42:45   
PozitivnaAnci
Tud mene to zanima kam greste na nuhalno? Cene in predvsem kje so kul..

< Sporočilo je popravil PozitivnaAnci -- 13.8.2014 23:50:24 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 7:52:41   
Drimi
jst sm bila pri Pušenjaku v Dravljah prvič... pa ne znam nič ocenit. ker je bilo tako, da sem bila prej en mesec v Ameriki in me je itak ful skrbelo, kaj bo s tamalim, itak sem ful paničar. in potem sem šla na NS in sem ves čas samo razmišljala "živ je, samo da je živ"... tako. PUšenjaka se niti ne spomnim. :)

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 10:13:18   
YellowDott
Punce!! Nekaj vprašanj za vas :))
Jaz sem po mojih izračunih nekje v 6.t. Ali bi še katera bivola pojedla če bi lahko??user posted image samo jedla bi in jedla user posted image se mi pa lušta predvsem sladko, tortice mnjaaamiiiiii, v prvi N pa ravno obratno: samo slano user posted image Imam pa eno čuden okus in sicer: luštajo se mi predvsem umešane jajčke in pa pašteta user posted image Še ima katera podobne težave s hrano??
Zadnji teden sem imela močne bolečine v trebuho in noge so me neizmerno bolele, HB je to mimo, tudi slabosti ni user posted image je pa nastopil visok pritisk user posted image sicer imam arterijsko hipertenzijo, a je v 1N ni bilo zaznat, tudi po porodu ne, zdaj pa kr naenkrat spet pritisk v višavah :( se odločam, da bi poklicala G in se malo prej naročila, ker sem naročena 2.9. v začetku 9t torej in še slabe 3t bit z visokim pritiskom ne vem, če je fajn... Ga ima še katera?? user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 10:53:11   
Tara9
Jutro nosečke, kako ste?

YellowDott jaz imam vse kontra kot ti user posted image . Apetit na nuli, se moram prisilit, da vsaj nekaj pojem, prav nič mi ne paše. Sem konstantno nekaj lačna, ampak ni hrane, ki bi mi dišala. Tudi slabosti me dajejo, ampak za enkrat so blage in se da preživet. Pritisk imam pa nizek, tako da je vrtoglavica moj vsakdanji spremljevalec. Zanimiva so ta naša telesa, kako vsako po svoje odreagira.

No jaz sem se danes naročila na samoplačniški UZ, ker grem naslednjo soboto na dopust in bi rada bila malo bolj mirna, vsaj da mi potrdijo nosečnost in da vem, da je na pravem mestu. Tako da imam pregled v četrtek, bom pa ravno proti koncu 6.tedna in upam, da se bo kaj videlo user posted image .

Lep dan vam želim.

(odgovor članu YellowDott)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 12:08:48   
soncysmigi
ojla YellowDott!

pri men je tudi vse obratno kot ri tebi, pritisk normalen, ko sem ga pred nosečnostjo imela včasih preveč povišanega, apetit imam tako zmeren, najbolj mi ustreza sadje in zelenjava, vedno iščem kaj kislo vloženega (kumare, paprika), sladkega skoraj videti ne morem, razen čipsa, kar pa sedaj ne prenesem, je pa vse kar je panirano.

Kar se pa tiče slabosti, je hvala bogu nimam več, dojke me tudi ne bolijo več, tako da je kar lepo(aja pa to je moja prva nosečnost).

(odgovor članu YellowDott)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 13:32:57   
Drimi
jst sm tudi ful lačna, pa sploh ne vem,kaj bi jedla. v prvi N mi je pasalo ful slano, zdej mi pa skoraj bolj sladko, kaj jst vem. nisem taprava :) najbolj me pa ubija, ker sem kafete skenslala, pa kadit sem nehala in se komaj k sebi spravim. čeprav včeraj zvečer sem potem enga prižgala, nisem mogla več. pa danes sem en kafe spila... a ve pijete kavo?

(odgovor članu soncysmigi)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 13:40:45   
zvončica88
soncysmigi, sem zasledila, da si napisala, da imaš pregled drug teden v petek in da ti bo že začel teči 10 teden...imam pdp dan pred tabo in imam jaz ravno polnih 8 tednov takrat. Tako mi je ginekologinja določila. Hmmmm kak je potem prav?

(odgovor članu soncysmigi)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 13:42:16   
Tara9
Jap, jaz pijem kofetek. Sicer sem imela prej navado zjutraj spit res konretno šalico bele kave in potem še eno v službi, zdaj sem pa zmanjšala na eno manjšo šalčko zjutraj. Ampak iskreno povedano mi je niti ne rata spit, ker mi rata malo slabo, tako da par požirkov naredim, da si voljo izpolnim user posted image . Se mi pa pozna da ni toliko kave, ker sem grozno zaspana. Imate vi kaj težav z utrujenostjo? Jaz vsako popoldne zaspim za uro, dve in samo poležavam, energija na nuli user posted image .

(odgovor članu Drimi)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?