|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij 2015
2.1.2015 21:35:55   
rdeča pesa
Dobrodošle vse nove!
Jaz se trenutno počutim precej dobro, pravzaprav skoz pozabljam, da sem noseča.
V 1.nos.sem vse sledila, mazala trebušček. .. zdaj pa me spomni na nosečnost samo brcajoč bejbi in velik trebuh. Drugače pa norim in se ukvarjam z otrokoma in imam kdaj slabo vest, da v mislih pozabljam na kepico v trebuščku. ..da ni deležna take pozornosti, kot prvi dve.

(odgovor članu Anči banci)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Junij 2015
2.1.2015 22:42:54   
jabuk
Ojla punce, spet se malo javljam. Jutri naj bi bila po UZ v 18.tednu, po ginekoloski oceni mal kasnej. Tocno cez 1 teden imam pregled- hitri pregled srcka pa to. Upam, da bo vse ok- vedno ko imam pregled, se bojim, da kaj ne bo ok. Trebuh se mi ze kar fajn vidi. Brcev pa tudi jaz ne cutim, sicer ne vem, kaksni bi morali biti, ampak bi ze ugotovila kake spremembe v telesu pomoje. Zaradi prezrtosti me zgaga saje, tako da moram pocasi prebavo spravit v red. S fantom sva zacela gledat vozicke in ostalo opremo, in me je fant presenetil, ker se je tak angaziral glede tega.

A ze hodite v Solo za starse? Jaz sem sedaj gledala lokacije, ker me je tasca vprasala , ce ze hodiva, in sem videla, da je dobro zacet ze v zgodnji nosecnosti. Midva bova sla pac sedaj.

(odgovor članu Anči banci)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Junij 2015
3.1.2015 17:57:41   
Dgirl



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



PDP, nick, število user posted image , število user posted image doma, spol user posted image


30.5.

orto2, 3 user posted image 2 user posted image , user posted image


ancy69, 3 user posted image ,1 user posted image , user posted image


1.6.

rdeča pesa, 3 user posted image , 2 user posted image , user posted image

wish87, 2 user posted image 1 user posted image , user posted image

D885, user posted image


2.6.
ancibanci, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image

minime16, user posted image

3.6.
Mee na, 2 user posted image , 0 user posted image , user posted image

Fifika,user posted image

4.6.
tejpet, user posted image


5.6.
Voltera, user posted image

Grancereale, 1 user posted image , 0 user posted image , user posted image

soncica8, 1 user posted image , 0 user posted image , user posted image

tinci678, 1 user posted image , 0 user posted image , user posted image

6.6.
jabuk, 1 user posted image ,0 user posted image , user posted image

Banana86, 1 user posted image , 0 user posted image , user posted image

HaileyS, 1 user posted image , 0 user posted image , user posted image

7.6.
tjasyka, 1 user posted image , user posted image


8.6.
maja2014, 2 user posted image , 1user posted image ,user posted image

ŠkratekM, 1user posted image , 0 user posted image , user posted image

9.6.

Anči banci, 1 user posted image , 0user posted image , user posted image

11.6.
happy_bump, 0 user posted image , user posted image

mi_tri, 1 user posted image , user posted image

Simar, user posted image


12.6.
čmručk, user posted image

vrtnica000, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image

Nitkica11, 3user posted image , 2 user posted image , user posted image

Ajeta, user posted image


15.6.
onjea, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image

Kalli, 2 user posted image , 0 user posted image , user posted image

tinchk, user posted image

m..tina, 3 user posted image , 1 user posted image , user posted image

16.6.
pikapolonica19, user posted image


nanyka5, 4 user posted image , 1 user posted image , user posted image

17.6.
Sovicaa, user posted image

21.6.
Tamara*Neja, 2 user posted image , user posted image

23.6.

nastjacuk 6 user posted image ,1 user posted image , user posted image


24.6.
LILI/NIK, 2 user posted image , user posted image


25.6.


Dgirl, 2 user posted image , 0 user posted image , user posted image

nosečka junij, 2 user posted image , 0 user posted image , user posted image


ZALJUBLJNA, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image

26.6.
Biba88 2 user posted image ,1 user posted image , user posted image

Čveka84, 2user posted image , 1 user posted image , user posted image

betea, 2user posted image , 1 user posted image , user posted image

27.6.
Orionlady, user posted image

PozitivnaEnergija, 2 user posted image ,0 user posted image , user posted image



28.6.
LadyJ, 1 user posted image , 0 user posted image , user posted image

29.6.
tan3ita, 3 user posted image , 1 user posted image , user posted image

*mommy to be*, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image

1.april, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image

X.6.
SemSonce, 1 user posted image , 0 user posted image , user posted image

JagodaMb, user posted image

Orionlady, user posted image


SKUPAJ NAS JE: 52


PRIČAKUJEMO:
2 user posted image
1 user posted image
49 user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

- http://otrocarije.net - http://www.nosecnica.si
- http://www.noseca.com - http://bibaleze.si
- http://www.parentsconnect.com - http://www.moje-zdravje.si
- http://www.pregnology.com - http://www.novorojencek.com
- http://www.mama.si - http://babybook.si
- http://www.pregnancy.org - http://www.bambino.si

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1 - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA







(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Junij 2015
5.1.2015 12:23:01   
PozitivnaEnergija
Živjo punce,

Malo sem vas zanemarjala zdajle decembra, polno enih praznovanj itd...dobrodošlica vsem novim članicam ;) Veliko nas je že.

Dgirl ful si bla pridna, posodobila seznamček user posted image upam da je tudi počutje kaj boljše?

A je katera že kupovala kaj nosečniške hlače? Kakšen nasvet kje so poceni al pa kje ste bile zadovoljne z nakupom, tudi če so kakšen evro dražje? Jaz moram nujno po nakupih, ker sem stopila v 16. teden in me vse hlače že ovirajo, ker se trebušček vsak dan bolj boči ;) ne morem verjeti kakšna razlika je med zjutraj in zvečer, noro ;)
uživajte še naprej, in fajn božajte vaše bušije ;)user posted image user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Junij 2015
5.1.2015 13:25:36   
soncica8
Pozdravljene. Tudi jaz se po nekaj časa javljam user posted image Končno so prazniki in to nažiranje malo mimo user posted image
Kako ste?

PozitivnaEnergija moja trebušček tudi kr kipi iz dneva v dan tako, da jaz sem že opravila nekaj manjših nakupov. Ene hlače sem kupila v H&M bolj športno elegantne in ene jeans v C&A v Avstriji. Težko bi se odločila katere so mi ljubše. H&M so fajn na komot, z elastiko na hlačnicah in niso popolnoma oprijete, imajo pa pas ki pride čez trebušček res elastičen in mi leze dol, najbrž bodo ko bo zrastel super. Med tem, ko pri C&A jeans, ki so varijanta skiny je pa pas, ki pride čez trebušček skoraj premočan, vbistvo ko jih nosim nimam občutka, da bi me že stiskal oz bi mi bilo neudobno, ampak ko jih slečem je res olajšanje in še le takrat se mi zdi, da pas res stiska. Ne vem kako bodo, ko bo trebušček še večji, kljub temu, da sem vzela večje saj imajo v pasu možnost nastavljanja gumice (kar je super) mislim, da v višji nosečnosti čez trebušček ne bodo več OK. Drugače pa so mi zaenkrat še tudi super vse tiste super elastične hlače, ki so skoraj kot ''pajkice'', ampak z normalnim pasom in gumbom, ker imajo nizek pas in nikjer ne tiščijo in nič.

Sama niti ne vem kjer razen v H&M in C&A je možno dobit oblačila za nosečnice v MB? Pa še za C&A v MB nisem prepričana, da jih imajo saj še nisem šla pogledat, ker je trgovina v samem centru mesta in sem prelena, da bi se odpravila samo zaradi tega tja user posted image
Zdaj ko so se začele razprodaje bi se mogoče splačalo pobrskati, če se dobi kje kaj ugodneje.

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Junij 2015
5.1.2015 14:11:24   
karena
Se jaz oglasim, čeprav vas bolj škilim, ker sem na meji s PDP (1.7.). Bambini ima sedaj znižanja - vsaj na spletu. Če bo šla katera v živo pogledat, bi bila vesela info, če tudi v trgovini.

(odgovor članu soncica8)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Junij 2015
5.1.2015 20:10:54   
jabuk
Jaz imam pajkice za nosecnice kupljene v C&A v Lj in nosecniske hlace kupljene v trgovini Popek v Lj-Btc.

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Junij 2015
6.1.2015 9:16:55   
PozitivnaEnergija
Evo sem bila včeraj v Cityparku, V bambinotu sem sicer probavala dvoje hlače, imajo pa zelo izropane številke, tako da nisem nič našla zase, ker so mi bile že v štartu preveč oprijete, mislim pa da je bila cena 40 eurov. Mogoče kateri pride prav info.

Bom šla še v h&m in C&a pogledat, nazadnje pa pol v btc k tale Popek mislem, da je med najdražjimi :) user posted image user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Junij 2015
6.1.2015 10:40:27   
jabuk
Ja, popek je kar drag, samo jaz sem kupovala v praznicnem casu in sem imela 50% popusta. :)

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Junij 2015
6.1.2015 10:59:22   
PozitivnaEnergija
Ja sj sem zdajle pogledala majo pa razprodaje itak, tako da se bo tudi dobilo kaj poceni ;) morem iti čimprej kaj pogledat ;)

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Junij 2015
6.1.2015 11:18:32   
urska dudakunda
Živjo punce, če rabite nove nosečniške obleke, vabljene v mojo ustvarjalnico DudaKunda v centru Ljubljane, kjer vam jih po meri zašijem ali predelam v nosečniške user posted image po porodu, pa zopet v normalne nazaj zašijem. Tukaj si lahko ogledate še malce več kreacij http://dudakunda.com/?page_id=1066
Drugače pa tudi nabiram nove skupino Joge za nosečnice, namenjena za pripravo na porod in poporodno obdobje.

Če katero zanima, naj mi kar piše. Pa lepo lepo se imejte s trebuščki!
Urška

_____________________________

www.dudakunda.com

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Junij 2015
6.1.2015 18:31:26   
betea
Pozdravljene punce!
Najprej bi vam zaželela vse dobro na vseh koncih pa naj nam bo to leto naklonjeno! Mi smo prejšnjega končali in teha začeli bolj bolehno. Zdaj smo že ponovno v zagonu, saj smo se v nedeljo ze veselo sankali user posted image .
Dgirl super si, ker slediš in urejas seznam. Upam, da je zdaj boljše s tvojimi slabostmi.
Glede cotk pa sem jaz v prvi nosecnosti dobila kar nekaj v H&M, C&A, Zara ter Next (internet), v tej pa nisem se prišla na svoj račun. Stukam z nizkim pasom
user posted image
Lep večer želim.

(odgovor članu urska dudakunda)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Junij 2015
7.1.2015 12:16:48   
golfika
Pozdravljene, relativno pozno se vam pridružujem še jaz s PDP 3.6.2015. To je moja prva nosečnost in zato mi pridejo vaše izkušnje zelo prav. Trenutno se počutim kar ok, sem pa imela strašne slabosti od 5. pa vse do 16. tedna nosečnosti. Trebušček mi pridno raste, tako, da že kak mesec nosim nosečniške hlače in bom šla zdaj spet v nabavo, ko so razprodaje user posted image
Naslednji teden imam morfologijo in si oba s partnerjem želiva izvedeti spol najinega user posted image
Imam pa še eno vprašanje: glede na to, da je na razprodajah tudi znižano pohištvo in oprema za dojenčke, se vam zdi, da je še prezgodaj, da bi kaj konkretnega kupovale?

(odgovor članu betea)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Junij 2015
7.1.2015 12:50:57   
simar
lp,midva sva zadnji teden v decembru že kupila previjalno komodo in posteljnino,je drugače vse prevelik finančni zalogaj,tudi pričakujem prvega otročka,meni osebno se ne zdi prehitro,kajti razmišljati moraš pozitivno in ne da bo kaj šlko narobe,konec koncev potem takem tudi hrane oz. oblek zase ne bi smel kupovati vnaprej,ja glej saj me jutri lahko povozi avto,...bog ne daj ampak zalomi se pa lahko kadarkoli in potem pač ne vem bi lahko kupil stvari šele ko prideš z dojenčkom že domov,tako je pač moje mišlenje

(odgovor članu golfika)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Junij 2015
7.1.2015 13:42:55   
golfika
Nekako tako sem tudi sama razmišljala, greva jutri v Avstrijo in če bo kaj pametnega bom tudi kupila. Verjetno je slabše, da moraš pol kaj na silo kupovat, ko se že mudi user posted image

(odgovor članu simar)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Junij 2015
7.1.2015 18:24:09   
jabuk
Golfika jaz bi raje pocakala in kdaj pa kdaj usta odprla in kaj zinila, ker se ti lahko zgodi, da ti kdo kako stvar posod ali pa celo podari. :)

(odgovor članu golfika)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Junij 2015
7.1.2015 23:33:28   
Špelca86
Živjo! Še ena nova. Nism brala vsega. In sploh nevem kako točno gre. imate skupino tud na fb-ju? Mi je bližje :). Predviden rok poroda imam 22.6., moja prva nosečnost, ne čist načrtovana.

Pozdravček vsem :)

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Junij 2015
8.1.2015 8:31:43   
Anči banci
OJLAA PUNCE :) KAKO STE? UGL.VIDM D STE KR PRIDNE S KUPOVANJEM..JS SM SI TUT KUPLA NOSEČNIŠKE PAJKICE...SM REKLA KAVBOJK IN TAKIH STVARI SI NČ NAM BOL LAHKOTNE :) NA FBJU TISTE KI ŠE NISTE GOR SE POGOVARJAMO DA BI SE DOBILE, NEKATERE SO BOLJ ZA KRANJ NEKATERE ZA LJ. STE USE ZA DA BI SE DOBILE IN POČVEKALE? TISTA KI PA SE NI V FBJEVI SKUPINI NAJ PA POD ZASEBNO SMS NAPISE PA SE DODA KOT PRIJATELJA IN POTEM H SKUPINI KER DRUGAČE NE GRE JE ZAPRTEGA TIPA. NO ŽELIM VAM LEP SONČKAST DAN :)user posted image user posted image

(odgovor članu Špelca86)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Junij 2015
8.1.2015 12:35:32   
rdeča pesa
Ja, če imaš fino žlahto, se res da marsikaj dobiti. Jaz sem skoraj vso opremo...
Sicer pa imamo zdaj večji problem, ker moramo zamenjati avto (v tega ne grejo trije avtosedeži) in imam isto dilemo: ali že sedaj, ali ne... Je pa res, da za nakup avta rabiš malo več časa, da o denarju raje ne govorim...

(odgovor članu Anči banci)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Junij 2015
8.1.2015 14:27:41   
jabuk
Kaksen ime pa imate na fb, da vas lahko najdem? :)

(odgovor članu rdeča pesa)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Junij 2015
8.1.2015 20:51:46   
mawz
Pozdravljene srečke nosečke! user posted image Spremljam vas že od samega začetka nosečnosti, zdaj pa sem se odločila, da se vam tudi pridružim.
To je moja prva nosečnost, ki sicer ni bila načrtovana, se pa s partnerjem seveda zelooo veseliva malega sončka! user posted image PDP imam 22.6.2015, ginekologinja pa pravi, da pričakujemo fantka! :)user posted image
Tudi sama bi se pridružila vaši FB skupini, če me seveda sprejmete :)

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Junij 2015
9.1.2015 10:16:39   
golfika
Voziček naročen!! user posted image

(odgovor članu mawz)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Junij 2015
9.1.2015 11:57:01   
niči
Pozdravljene junijke!
Tudi jaz se vam z veselhem pridružujem. PDP imam 23.6 :-)
Pa lep dan vsem skupaj

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Junij 2015
9.1.2015 18:48:32   
katy82
Pozdravljene
pozno se vam pridružujem :)
nekako kar ni bilo časa ob službi in dvema puncama,da bi se oglasla tukaj user posted image
Upam,da me vseeno sprejmete med sebe
To je moja 3. nosečnost,doma imam 6 in 3 letnici,ki se bratca zelo veselita user posted image
me pa zanima,če imate kakšno skupino na facebooku,tam vas bom lažje čekirala kar prek telefona
vsem želim mirno in lepo nosečnost,pa čimveč pijte,jaz sem včeraj prišla iz bolnice zaradi ledvičnega peska user posted image

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu niči)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Junij 2015
11.1.2015 8:43:28   
Mee na
zivjo punce, se malo javljanja od mene
vceraj sem v avstriji kupila nosecniske kavbojke, ni bilo nic popusta, 40 EUR. ampak zdaj sem resena s hlacami do poroda user posted image
ostalo se nic ne gledava, bova verjetno cez kaksen mesec zacela razmisljati o opremi za dojencka
trebuh imam pa ze tak, da ga nobena cunja vec ne zakrije (20. teden) user posted image
tezave v krizu se vedno ostajajo, odvisno od dejavnosti. cakam da se zacnejo vaje za nosecnice v okviru fizioterapije v bliznjem kraju in potem bom videla kako naprej. tako bi rada hodila na sprehode, ampak pridejo upostev samo kratke razdalje user posted image . posledicno se pozna tudi na tehtnici, 8+ kg od prvega pregleda user posted image . ni mi toliko za sladko, kot imam na splosno vecji tek za vse ostalo.
bo ze, samo da zagledam svojo strucko user posted image
lp

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Prehranski dodatki
Michonne RR

Ali dajete otrokom prehranska dopolnila?

Da (63%)

Ne (16%)

Občasno (21%)


Število vseh glasov: 19

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!