|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 38 [39] 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij 2015
20.2.2015 7:56:59   
soncica8
Špelca86 kot smo pisala naj bi bila FB skupina že trajno zaprta in ne sprejemajo novih članov. Bo pa betea mogoče povedala kaj več saj še je članica skupine user posted image Da ne bom slučajno širila nepravilnih informacij, če so se pravila skupine mogoče spremenila.

Jabuk ti naši mali škrati res čutijo kdaj se gre kaj okoli njih user posted image Tudi naš vedno, ampak res vedno preneha brcat, če daš roko na trebuh in ko jo odmakneš brcne v trenutku user posted image
Tudi midva imava enake probleme okrog imena, za punčko sva že vseskozi imela izbrano ime in sploh ni bilo dileme, pričakujeva fantka, pri tem se pa zatakne user posted image . Dejansko še nimava niti enega imena, ki bi ga dala, niti širšega izbora ali kar koli, saj nikakor ne prideva skupaj, da bi nama bilo katero vsaj približno malo všeč obema user posted image Ampak nekaj bova mogla najt, če ne bo pač mogla imet mamica zadnjo besedo hehe user posted image

< Sporočilo je popravil soncica8 -- 20.2.2015 7:58:53 >

(odgovor članu Špelca86)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Junij 2015
20.2.2015 10:30:56   
Čveka84
Pozdravljene user posted image ,

FB skupina je trajno zaprta in ne sprejema novih članic.

Lep pozdrav!

(odgovor članu soncica8)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Junij 2015
20.2.2015 11:20:13   
farina
HEJ hej punce,,,
no mi smo morfologijo dali skozi, zaenkrat vse ok,baje bo fantekuser posted image user posted image tako da bomo imeli par,ker je ta prva punčka.super se počutim,pridobila vsega skupi 2,5kg,mali ima pa 325g,itak sem zaskrbljena glede drugih stvari kot je bil na zacetku nosecnosti slab bris in prisoten hpv virus,tako da 5.5, morm spet na pregled,upamo da bo vse ok,pol je tu še služba, namreč 1.5. mi poteče pogodba in še ne vem kaj se bo zgodilo.
Kako ste ve s tem? kako se počutite?

(odgovor članu Čveka84)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Junij 2015
20.2.2015 11:32:18   
juvell
Živjo, punce user posted image
Sončica 8, po mojem je tudi 62 v redu. Na začetku se male kepice tako ali tako povija še z dodatno plenico zaradi kolkov in tako ali tako rabiš malo večje cunjice kot je pa velik otroček. Malo je odvisno tudi od tega, kako velik otrok se rodi. Moj prvi fantek je bil težek 3340g in sem nekaj časa lahko
uporabljala št. 56. Nekateri se pa že rodijo s 4,5 kg, verjetno je za take že v porodnišnici treba imet št. 62 user posted image Na srečo bo poletje in ni
treba kaj dosti komplicirat. Tudi jaz se počutim ok, ampak me muči kar dosti skrbi, kaj čemo, takšno je življenje. Tudi jaz imam delovno pogodbo samo
do konca aprila, so mi pa rekli, da mi bodo podaljšali do porodniške. Mimogrede, zelo je pomembno, da ste zaposlene dan pred začetkom porodniške (torej najbolje vsaj en mesec pred iztekom porodniške), sicer je celotna porodniška zelo borna (50%) minimalne plače ali nekaj takšnega. Za naprej (po porodniški) pa tudi jaz ne vem kaj bo user posted image En lep vikend želim vsem.

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Junij 2015
20.2.2015 11:35:01   
farina
juvell ce te prav razumem,če meni poteče pogodba 1.5.začetek porodniške se začne 2.6.mi gre en dan navzkriž kajne?meni so tud rekli d ami bodo podaljšali a nikoli ne veš,dokler nimas papira v roki..

(odgovor članu juvell)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Junij 2015
20.2.2015 11:43:52   
juvell
ja, res je, pri tebi je res na tesno. jaz osebno se sicer na to ne spoznam preveč, ampak tako mi je to razložila moja prijateljica, ki je zelo
dobra računovodkinja in se spozna na te zadeve. ustne obljube so bolj tako tako, zato ti svetujem, da si poskusiš že prej dobiti
kakšno boljše zagotovilo ali pa si zagotoviš kakšno rezervno možnost, zaposlitev pri kakšnem sorodniku, prijatelju z s.p. ali kaj podobnega (stroški
zanj niso veliki, če te ima prijavljeno, ti si pa na porodniški, lahko mu tudi odplačaš). jaz sem si zagotovila eno takšno kritje, če se mi slučajno
moj delodajalec izneveri. upam, da ti bo uspelo uredit.

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Junij 2015
20.2.2015 12:07:17   
farina
ja jaz se tud s tem ne obremenjujem več toliko kot v prvi nosečnosti,edino če se mi res zgodi to, je potem dobro da se zaposlis za tist mesec,pri kakem znancu al pa da opreš svoj s.p. to imam že tud v drugem planu, če slučajno ne podaljšajo pogodbe;=pa pustma te tegobe....se že kaj pripravljate na to?že kaj kupujete?

(odgovor članu juvell)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Junij 2015
21.2.2015 11:01:59   
MalaMavrica
Evo tudi pri nas je mimo morfologija. Vse je bilo ok, malček (ali malčica) lepo raste in vse se lepo razvija in je na svojem mestu ;) Za spol nočeva izvedet,se je pa baje videlo kaj je.

Tudi mene kar pogosto brca v mehur, se je prav lepo vgnezdil tm spodej, me pa očitno včasih lepo boksne tudi z rokicami okoli popka. :) včeraj je moj prvič čutil tudi na zunaj, kar se mi zdi še zgodaj, ma očitno je ravno ratalo, ker zelo redko tako na površju občutim.

Mi2 trenutno nimava še popolnoma ničesar, se mi pa zdi da tako hitro čas teče, da bo kar treba pohitet :) Sva v iskanju kakšnega vozička (kupila bova rabljeno), potem pa malo povprašat okoli še za ostale stvari :)

Pozdravčke vsem trebuščkom :)

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Junij 2015
22.2.2015 13:59:36   
tinci678
Dobra novica za vse, ki se želite pridružiti nosečkam na facebooku!!
Ena pridna nosečka je ustvarila novo skupino, ki se imenuje Junijke 2015. Poiščite skupinico, se prijavite, nato vas ta punca potrdi in to je to user posted image

(odgovor članu MalaMavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: Junij 2015
23.2.2015 15:05:03   
onjea
Živjo punce...

Tiste, ki niste v stari skupini pa bi vseeno želele klepetati na FB-ju.. mi pišite pod zasebno, da ustvarim novo skupino in vas dodam user posted image
Dejmo bolj na izi, brez velikih pravil in v življenskem slogu.. se ne bomo obremenjevale, če katera ne bo aktivna user posted image

Če ste za.. mi pišite user posted image

(odgovor članu tinci678)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Junij 2015
23.2.2015 15:06:13   
onjea
Joooj nisem videla zadnjega posta! Če je tako.... se pridružim zadnji skupinici!user posted image

Lpuser posted image

(odgovor članu onjea)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: Junij 2015
23.2.2015 20:11:17   
betea
Pozdravljene souser posted image !
Kot ste že obveščene, je skupina Junijčki 2015 zaprta, Junijke 2015 pa sprejemajo člane, tako da še se bo čvekalo ;)
Farina, čim manj se sekirat, s službo se bo uredilo. Če si nezaposlen ti gledajo dohodke za tri leta nazaj. S hpv in slabim brisom (3) sem imela v preteklosti tudi jaz probleme. Imela sem kontrole na 2 meseca... no, danes je pa vse ok, brisi b.p.
No, mi smo v petek imeli morfologijo in sem od takrat kar zmedena. S škratkom je sicer vse ok. 22.t. 470g, že glavična vstava, vendar pa moram po novem strogo počivat. Lahko vodi v prezgodnji porod. Je posteljica in tudi pikica zelo nizko in pritiska z glavico dol. Dolžina MV si mislim, da niti ni tako slaba (29), vendar se nakazuje lijakasta razširitev... me skrbi, ker mi je ta nosečnost čist drugačna kot prva, pritiska pa pritiska in sploh se trebušček nikamor ne dviga. Sicer nisem glih tip, ki bi preležal z ritjo in nogami v luft, ampak, kar se mora...samo, da bo ok. Pijem pa Mg kot za stavo (900mg mi je priporočila, zaradi krčev), posledično sem tudi na WC "kot za stavo". user posted image
Včeraj pa sem se, pametna brez pomislit, šla kopat v vročo kad. In se mi zdi, da ni nič kaj dobro vplivalo. Tako, da danes res počivam.
Upam, da ste druge ok.

(odgovor članu onjea)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Junij 2015
26.2.2015 22:19:00   
juvell
Živjo vsem. Betea, držim pesti, da bo počivanje pomagalo in bo tvoja pikica čim dlje na toplem v trebuščku. Zdaj ko je lepo vreme na vidiku bo naša tema najbrž malo manj aktivna. Mi (torej moj mož in moj mali dvoletnik, jaz in mali v trebuščku) smo se danes zapeljali malo višje in se šli malo
sankat, lovimo še zadnje zimske radosti, ki jih pri nas tako ali tako ni kaj dosti, samo burja in nič snega user posted image Ampak zdaj bo pomlad in čas za druge reči, potem pa že poletje in naši user posted image Jaz trenutno ne nabavljam kaj dosti, imam večino stvari že od prej - je prav fino pričakovat drugega dojenčka, ko ni treba skrbet za vso opremo. Lepo se imejte in uživajte v sončku.

(odgovor članu betea)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: Junij 2015
10.3.2015 8:55:17   
maja2014
Pozdravljene po dolgem času user posted image

Je še katera tu, ali ste vse na fb pobegnile? Meni namreč ni kaj dosti tega, da bi tam gor klepetala, mi je tu bolj prijetno user posted image

Mi smo v redu, brcamo kot veliki že dobra 2 meseca user posted image Na morfologiji se je videlo nekaj podobno luliju, ampak si je gin. potem premislila, ker ni bila sigurna user posted image Nabavljava pa itak vse nevtralno, ker so nama take barve všeč. Imena pa imava izbrana že 3 leta, za oba spola. user posted image

Pridem še kaj nazaj, če bo katera še tu gor kaj klepetala user posted image

Lep dan želim vsem!

(odgovor članu juvell)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Junij 2015
10.3.2015 11:15:23   
slincek
Oj, jaz sem še tu, ampak tale tema je res bolj zamrla. Mogoče spet oživi ob koncu naših nosečnosti. Tudi meni ni do FB, vsake toliko pridem sem pogledat, če še kdo tu miga:)
Sicer sem dobro, zaenkrat trebušček še ni zelo v napoto. Brca pa naše dete tudi zelo, podnevi in ponoči. Napovedan je fantek, ampak tudi jaz sem zadnjič v BC kupila par oblekic v nevtralni barvi - mogoče slutim pomoto, kaj pa vem:) Kmalu imam test za sladkorno (ne veselim se pitja tega sladkorja - vedno sem na meji z bruhanjem) in ker sem bila vedno na meji, zdaj pa so mejo spet spustili, tako da se bojim, da bom padla v skupino nosečnic z nosečnostnim diabetesom. No, ja, v vsakem primeru gre tudi ta nosečnost tako hitro, da bo mimo v šusu, tako da bomo potrpeli, kakorkoli bo.
maja2014, že kaj kupujete za dojenčka? Sicer ne vem, če imate že kakšnega otroka doma. Če, potem najbrž ne toliko, čeprav mi pričakujemo tretjega, pa sva vseeno zdajle še nekaj stvari nakupila. Ampak načeloma velikih nakupov ne načrtujeva, bo pa žal treba kupit večji avto ... to pa bo naložbauser posted image
Dobro, toliko za zdaj, lep pozdrav vsem!

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Junij 2015
10.3.2015 21:08:02   
jabuk
Ojla, sem veliko na fb, pa se vam bom vseeno javila.

Sem v 27t. Jemljem Spasmex zaradi krcev in ker se mi je malo skrajsal MV (v 25t je bil 31mm). Moram bolj mirovat, ne smem iti na dolg sprehod, nuc spolnih odnosov. Imela sem ze ta ogtt za sladkor in je vse ok. Ginekolog mi je dobesedno rekel, da se redim kot pujs, sem pa do.sedaj pridobila 9k, prej sem imela itm normalen. Ker nimam sladkorne, mi uz v 30t ne pripada, razen samoplacnisko. Imena za fantka se zmeraj nimava, za puncko pa imava. Sva pa ze kupila Recaro lypinco in sedeze ( na bolhi). Vozicek imava sposejen in se neke pripimocke.

(odgovor članu slincek)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: Junij 2015
11.3.2015 7:04:52   
D0aisy
Zdravo.

Jaz pa bi rada šla na fb, ampak ne vem kako.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: Junij 2015
11.3.2015 8:34:47   
maja2014
Jutro user posted image

slincek , naše dete zelo zeloooo brca, tako zelo, da včasih mojega zbudi zjutraj, ko sem k njemu privita user posted image

Ja, imamo že enega otroka-9 let starega sina user posted image Od njega mi od oblačilc ni ostalo nič, ker sem vse podarila, imam pa še ležalniček, vrtiljak za nad posteljico, voziček in to je to. S tem da bova voziček kupila drug, ker je tale precej nepraktičen in ga bova imela na terasi, da bo lahko na zraku spančkal user posted image Drugače pa kupujeva vse rabljeno. Sva mnenja, da so to stvari,ki jih otroci hitro prerastejo in se nama zdi brezveze dajat velike vsote denarja za take stvari. Kvečjemu bova kupila samo nov jajček, zaradi tega, ker ne veš, kaj je z rabljenim bilo-glede varnosti. Sva ravno včeraj gledala ko ena punca prodaja posteljico + jogi + kovterček + vzglavnik + 3 komplete posteljnine za 40 €. Se splača. Oblačilca sva tudi rabljena kupila, ker jih itak hitro prerastejo, nekaj pa sva dobila. Za užitek sva tudi kako cunjico kupila user posted image Kupujeva pa vse nevtralno...ne marava roza barv in podobno...nevtralne barve bodo ne glede na spol. O, vi pa tretjega pričakujete, kako lepo user posted image Mi si tudi želimo 3. user posted image Koliko so pa stari?

Cuker-jaz sem šla prejšnjič dat kri. Pa ne ker bi spadala v rizično skupino, ampak ker nekateri ginekologi to iz preventive prakticirajo. Je pa vse ok. Sladka voda pa bljek user posted image Ogabno user posted image Tisto ni bil cuker v vodi, ampak nekaj malega vode v cukru user posted image

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: Junij 2015
11.3.2015 12:33:14   
slincek
Ojla punce! Upam, da ste vse dobro. Jaz sem ta vikend prebolela rotavirus in znova ugotovila, da ga ni čez zdravje.
Z vsakim letom, ko so otroci večji, je iz vrtca prinešeno manj bolezni. Sin, ki je star 6 let, in je letos zadnje leto v vrtcu, celo zimo ni niti za en dan zbolel, hčerkica pa je zdajle, ob koncu zime, prinesla iz vrtca rotavirus. Stara je 3 leta in letos je bila prvič (z izjemo tega in še enega enodnevnega virusa) celo zimo zdrava. Lepo je, ko se jim okrepijo imunski sistemi. Maja2014, vi ste pa že zdavnaj ven iz tega, ne? Pri 9-letniku so izzivi čisto drugi, si predstavljam. Bo lahko pa lepo pomagal z dojenčkom. Moja dva se zelo veselita bratca (predvsem sin, hčerkica je še mogoče malo majhna za to). Zelo luštno si predstavljat, kako dojenček z brcami zbudi očka. V katerem tednu pa si? Jaz sem ravno začetek 25. tedna in mi še ne razgraja po trebuhu tako zelo, kot se spomnim, da mi je prvi sin. Ima očitno še dovolj prostora:)
Sicer se pa strinjam, rabljeno se splača kupit. Je pa vedno vprašanje, koliko je kdo pošten. Enkrat sem kupila en rabljen voziček (kot drugi voziček, za na pot) in rečeno je bilo, da je odlično ohranjen. Ko sem ga preizkusila, se je zdelo, da vse štima, čez kakšen slab mesec oz. še manj pa je že začel razpadat ... Zguba denarja. Tako da ne gre vsakemu zaupat.
Jabuk, tvoj ginekolog je pa precej grob. 9 kg v 27 tednih pa res ni nobena kriza. Daleč od tega. Mislim, da je to v merah normale. Je očitno malo obseden s kilogrami, da takole napada. Moja ginek. mi ni nikoli nič rekla, pa sem se v prejšnjih nosečnostih ogroooooomno zredila. Obakrat okoli 25 kg. Tokrat pa začuda do zdaj samo 5 kg - ni mi jasno, kako je to mogoče, se pa ne pritožujem.user posted image Z imeni sva tudi midva imela težave - za fantka sva zbrala takoj (in fantek je tudi napovedan), za punčko se pa nisva mogla odločit. Moj dragi ni Slovenec in je zato še malce težje, ker vedno izbirava ime, ki ne bi zvenelo čudno v našem okolju ali v njihovem. Za zdaj sva se kljub zelo različnemu okusu uspela uskladiti. Če se napoved izkaže za napačno in dobimo še eno punčko, se bova pa spet mozgalauser posted image
Lepo se imejte, punce!

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: Junij 2015
11.3.2015 22:32:50   
juvell
ojla vsem! kot sem že napisala, ne uporabljam fb in bom kar tukaj sodelovala, dokler bo tema še živa. tudi moja mala pikica v trebuščku močno razgraja, prav tako kot je bilo pri prvem - no, očka zaenkrat še ne budiuser posted image . zdaj sem v 25 tednu in tudi jaz kar pridno kile pridobivam, tam okoli 6 jih je že, se mi zdi, da sem jih imela v prvi nosečnosti še več. ampak trebuh je pa tokrat v primerjavi s prvo nosečnostjo ogromen, me že zdaj moti, kaj šele bo, še 3 mesece bo treba potrpet. meni je vsake toliko časa lepo kaj malega nakupit za našega novega člana, čeprav večino stvari že imam. se mi zdi veliko lepše kot prvič, ko je bilo pod mus nabavljat tavelike stvari kot so voziček, lupinica, previjalna,... zdaj pa lahko lepo v miru kakšno drobnarijo kupim in to je to. večino oblekc si bom pa tudi tokrat sposodila, nima smisla preveč kupovat, ker tako hitro vse prerastejo... na srečo meni nobenih sladkornih testov ipd ni treba delat, imam lepo mir.
vsem pošiljam en lep pomladni pozdrav, končno konec zime - komaj čakam, da vse zacveti user posted image

(odgovor članu slincek)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: Junij 2015
11.3.2015 23:07:47   
jabuk
Slincek, meni je G rekel, da imam lahko max 12kg. Malo sem se prenaglila s sladkarijam in so sli kg gor. Ze zgodaj me je presenetil povecan apetit in nisem se znala z njim spopast na zdrav nacin. Vajena sem bila jest tako kot sem vajena in mi je bilo tezko jesti veckrat na dan po malem. Ko bom 2. noseca, se bom mal drgac lotila prehrane :).
Midva bova sedaj zacela z farbanjem stanovanja. Imamo cse v razsulu, tak da bo treba zacet cimpre:)j .

(odgovor članu juvell)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: Junij 2015
13.3.2015 13:32:51   
slincek
Vseeno se mi zdi, da eni zdravniki prestopajo meje z obsedenim poudarjanjem številke, ki se je ne sme preseči. Bolj pomembno od tega, koliko se zrediš, je, kaj in koliko ješ. Pa gibanje, jasno. Če je tvoj začetni ITM normalen pa sploh. Drugo je, če si že od začetka porejena, potem je seveda treba biti bolj strikten. Sploh gredo pa kg dol, ko je enkrat dete rojeno in se fokus preusmeri na skrb zanj(o). Jaz se že zelo veselim male štručke. Ko se premika, mu kaj povem in si ga precej v živo predstavljam, kako izgleda.
Srečno z barvanjem! Lepi dnevi so za to. Zunaj je že toliko toplo, da bosta lahko fajn zračila:).
Lep dan vsem!

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: Junij 2015
13.3.2015 14:53:34   
jabuk
Hvala. Gibanje pa imam omejeno, ker imam krce in moram vec ali manj mirovat. Jemljem tudi spasmex. Lep vikend tudi vam :)

(odgovor članu slincek)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: Junij 2015
14.3.2015 21:55:46   
ŠkratekM
Evo me, da se še tu malo oglasim.

Prejšnji teden na pregledu v 26 tednu je bilo vse ok. Mala biba veselo buta z glavo v moj mehur in zato hodim nonstop lulat, ali pa me brca pod rebra. Občasno se celo igrama tako da ona malo pobrca, pa jaz potapkam na istem mestu po trebuhu, pa spet ona pobrca, ... je prav hecna :).

Sicer se mi pa zdi, da je od nuhalne naprej čas kar zbrzel mimo. :)

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: Junij 2015
19.3.2015 8:41:52   
farina
hej punceuser posted image kako ste?mi smo v 25 tednu nosečnosti,veselo brcamo,mala ki bo kmal 5 let se že full veseli,jaz tudi,imena še ne vemo,vemo samo da bo fantek,pri nas zaenkrat vse v redu edin od začetka težave z hpv in brisom, tako da morm maja še na pregled v kolpo.sicer morm veliko piti, da ne dobim kakih bakterij in da gre to skozi,sicer pa težave v službi ki se ne znajo odločiti če dobim pogodbo ali ne. trenutno sem se zredila za 4kg,noben nič ne reče o teži,a pri vas so ginekologu tako strogi?

(odgovor članu ŠkratekM)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 38 [39] 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 38 [39] 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?