|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 9:55:24   
sunprincess
Jaz sem bila za "ubit se" s clomidom user posted image Sem zdržala samo dva meseca. Nisem pa imela fizičnih stranskih učinkov, ampak psihične. Sredi Mercatorja sem padla v tak jok za BV, da me moj ni mogel potolažit, ves čas otožna, paranoična.... :S Sem jemala samo pol tabletke na dan user posted image Je pa vse to izginilo,ko sem ga nehala jemati. Tako da, če ti pomaga,in lahko zdržiš, bi jaz jemala. Alternative, kakor vem ni.

(odgovor članu Mali medo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 10:05:30   
Anonimen
Alternativa je Femara. Manj stranskih učinkov in manj večplodnih nosečnosti.

(odgovor članu sunprincess)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 10:06:22   
sunprincess
Aha,potem pa umikam izjavo, nisem vedela. Ker meni je moja ginekologinja rekla samo za Clomiduser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 12:51:13   
Vrtnicaa
Pozdravljene user posted image

No, da se vam še jaz pridružim... v soboto sem dobila M, hvala bogu na 28. dan (to je bil prvi cikel brez cikloproginove) in zdaj v sredo začnem s Clomidom.
Vidim da imate nekatere stranske učinke...tega se malo bojim, namreč tistih na psihični ravni...ker je moja psiha že tako bolj boga user posted image .

Drugače pa moram napisat da sem pozitivno presenečena nad krvomočnico. G mi je rekel da imam zelo tanko sluznico, zato sem jo začela piti prejšnji ciklus (na sredini). In M je res obilnejša, pa tudi bolečine so bile prvi dan grozno močne.

A pa katera ve, če lahko hkrati pijem Clomid, kromočnico in maco v prahu? Ali je to preveč vsega?

Na seznamček me tudi lahko date prosim, M ne pričakujem 15. novembra.




(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 13:09:12   
Mali medo
Tudi sama pijem krvomočnico poleg Clomida. Od konca user posted image , pa do začetka naslednje, oz. do nepričakovane. Zaradi Clomida naj bi bila sluznica tanjša, krvomočnica pa jo odebeli - tako da jaz jo pijem.

Tudi mene prosim dajte na seznam, ker je ne pričakujem najkasneje do 5.11. naj bo kar ta datum, prej testa verjetno ne bom delala.

(odgovor članu Vrtnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 13:45:47   
Marčevka2010
Dobrodošle nove članice! Upam, da bo čim več plusov drug mesec.user posted image

Mene je prav zalivalo po 14 dneh pitja krvomočnice. Si jo sedaj kar ne upam pit, bom videla kako bo do predvidene m. Me je groza, da me tako zalije še kdaj, mi je v službi vse premočilo, obupni krči, slabo počutje ene 2 dni, sem bila kot ožeta cunja. user posted image

(odgovor članu Mali medo)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 14:19:52   
MauMow
Jaz bom za enkrat samo še med navijačicami. Držim pa pesti čisto za vsako, da zagleda svoj magični plusek!!!

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 14:49:09   
niinii


user posted image N O V E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

03.11.2014

egleria

04.11.2014

roses

05.11.2014

Mali medo

06.11.2014

Shana86

07.11.2014

mony213

09.11.2014

Marčevka2010

13.11.2014

Arual

15.11.2014

Tikie
Vrtnicaa

16.11.2014

SU

18.11.2014

sončnica24

19.11.2014

Neza007


November

beba92
chocolatecake


user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, soncnica24, biba88, MauMow








(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 15:20:07   
angelsi
Tudi jaz sem navijačicami.user posted image Držim pesti za vse.user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 15:48:32   
Vrtnicaa
Ja, jaz sem bila kar presenečena da tako vpliva 14 dnevno pitje krvomočnice. Pred tem sem komot samo z vložki prišla čez, zdaj pa obvezno tampone, sicer gre vse skozi.
Marčevka tudi mene je zvijalo za umret, na koncu sem se že potila od bolečin in vrtelo se mi je, po mojem sem bila tik pred tem da pa dem skupaj. Potem je pa hvala bogu tableta proti bolečinam začela delovat.
Ampak sem jo danes vseeno začela piti dalje, ker imam res tanko sluznico, pa jutri začnem s Clomidom, tako da....

Držim pesti tudi jaz za vsako od nas da čim prej zagledamo user posted image user posted image .

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 16:33:30   
Tikie
Hei punce.Vidim,da vas zadje čase kar nekaj prakticira vitamin e.Glede na to,da ga Krka ne dela več,me zanima katerega in koliko?Hvala.
Držim pesti za vse.user posted image

(odgovor članu Vrtnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 20:16:58   
Vrtnicaa
Tikie jaz imam e itamin iz DM.. stane okoli 7€ 60 kapsul.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 20:52:30   
_pika_
Mali medo: Tudi jaz sem že nekaj časa na clomidu. Stranske učinke imam (glavoboli, slabotnost, živčnost ...), jem pa dve na dan. Tudi Femaro sem že imela, a nisem reagirala.

Tikie: Jaz sem si kupila DM-ove kapsule za kožo, saj vsebujejo vitamine A, C in E (100% dnevne količine). Sedaj pa upam na najboljši rezultat. user posted image

Na seznamček me lahko vpišete pod navijačice. user posted image user posted image

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 21:15:58   
Tikie
Vrtnicaa in _pika_ za te iz Dm vem tudi jaz oz jih imam doma,samo to v primerjavi z Krkinim Evitolom in s kapsulami,ki se jih da dobiti v tujini ni skoraj nič.Te kasule vsebujejo 10mg vitamina e,Krkine tablete pa 100mg,torej 10x več,kapsule iz tujine pa nekatere celo do 400mg.Zato mam občutek,da je tole iz Dm bolj kot ne spet en trgovinski nateg in,da bolj švoh pomaga.Sej vem,da piše gor,da je ena kapsula cca.88% priporočenega dnevnega vnosa,ampak to je bolj tko...me naj bi mele zaradi same plodnosti kao povečano potrebo po vitaminu e.user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 21:40:59   
Anaina
Zdravo punce.
In se vam pridržujem v tej temi. Kdaj točno je ne pričakujem ne vem, ker je rahla zmeda z mojimi user posted image ampak bo že. E vitamin pa prodajajo tudi v sanolaborju. So mi pa v lekarni rekli da je v olju pšeničnih kalčkov ogromno vitamina e. Zraven lahko tudi b complex.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 21:53:28   
NB86
Hej punce...

tudi jaz sem "stara borka", ki je kar za nekaj mesecev poniknila... to sem že 1x naredila in zagotovo če črtice ne uspejo bom kaj kmalu spet... enostavno se mi začne mešat in potrebujem odmor vseh forumov, koledarjev, ovulacij itd itd,,, user posted image

Skratka... na hitro o teh "čudežnih" zdravilih... tudi jaz sem imela grozne stranske učinke. Oblivanje vročine in čez pol h ledeno mrzla... kar na smene... glavoboli in siljenje na bruhanje, čeprav dejansko bruhala nikoli nisem... kar je meni še huje... prebavne motnje ravno kontra kot ve... jaz sem bila zaprta... po 4 dni nič ... user posted image
In najslabši stranski učinek... razpoloženjska nihanja. Od dobre volje in smeha v isti minuti v jok brez razloga. spet smena v paničen smeh in zatem jeza in ipika. grozno... moj je rekel, da še dobro da me pozna in ve da so krive tablete, ker drugače bi se zmešalo še njemu. ga morem kar pohvalit kako lepo je sodeloval in me skušal razumeti ... user posted image user posted image ... mislim da je najhujši občutek stiske in žalosti po drugi strani se pa zavedaš da so kriva zdravila in da si nič ne moreš ... user posted image

Da se ne razgovorim preveč... včeraj je bil za mano 3 poizkus IUI. Jemala sem gonal polno dozo... na žalost sem pridelala le en folikel ki se je bolj kot ne skoz cel postopek "šlepal " ... a vseeno vztrajal user posted image ... na levem jajčniku našli eno cisto katero pač spremljamo... user posted image user posted image

večjih odkritij ni... sedaj me čaka dolgih 14 dni čakanja za magične črtice...

zanima me le nekaj... prvič pri IUI se mi je zgodilo, da sem po posegu imela grozne krče in bolečine v spodnjem delu trebuha, materničnega vratu... mah... nasploh povsod tam kjer sonce ne posveti.... prvič se mi je zgodilo, da sem imela cel dan prebavne motnje... tudi danes me še boli a manj... čutim neka čudna krčenja in špikanja... in kar neprestano mi "kruli"... in se mi nekaj vozi... a ima katera podobne izkušnje?

HJUUUUUUUUUUJJJJJJ... tako dolgo me ni bilo, sedaj pa cel roman ... user posted image

Velikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja... pa kar na seznam z mano... ne pričakujem je 5.11.2014 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo novembra 2014
21.10.2014 21:57:12   
NB86
hmmm... tam ko sem napisala za cisto mi prikaže dva smeška ki veselo ploskata... to sem kot zgleda nekaj stisnila, ker to ravno ni bila vesela novica... da neboste mislile da se mi res že čist meša ... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu NB86)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 7:04:31   
niinii




user posted image N O V E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

03.11.2014

egleria

04.11.2014

roses

05.11.2014

Mali medo
NB86

06.11.2014

Shana86

07.11.2014

mony213

09.11.2014

Marčevka2010

13.11.2014

Arual

15.11.2014

Tikie
Vrtnicaa

16.11.2014

SU

18.11.2014

sončnica24

19.11.2014

Neza007


November

beba92
chocolatecake
Anaina

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, soncnica24, biba88, MauMow, angelsi, _pika_








(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 7:58:04   
Marčevka2010
Jaz imam od firme NOW vitamin E, tega: http://www.moja-lekarna.com/p-22406-now-e-400-vitamin-e-50-kapsul.aspx

Naročenega imam pa sedaj tega: http://eu.iherb.com/Life-Extension-Vitamin-E-400-IU-100-Softgels/47808

Ga oba jemljeva in gre hiteje. Tisti iz DM je prešvoh, ni vredno omembe njihova doza.


< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 22.10.2014 8:01:06 >

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 9:01:06   
chocolatecake
NB86 dobrodošla nazaj in želim ti, da je tokrat to to in da drugačni simptomi pomenijo, da si na dobri poti :). user posted image
Jaz sem tudi rekla že enkrat da si vzamem malo frej od vsega, pa mi je potem lažno pozitiven ovulacijski test dal novega zagona. Zdaj imam pa spet novo upanje zaradi estime.
Marčevka 2010 kaj pa tale e-vitamin?
Se ti zdi OK?
https://www.sanolabor.si/si/prehranska-dopolnila/vitamin-e-200-natural-wealth-100-kapsul
Jaz morem tudi nekaj nabavit, če je res tako fajn kot pravite, čeprav že zdaj jem Elevit, Maco in pijem krvomočnico, pa bom vrjetno začela še Omega 3 in E vitamin.

< Sporočilo je popravil chocolatecake -- 22.10.2014 9:02:45 >

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 9:10:54   
ana_marija
Pozdravljene!

Po nekaj mesecih odklopa se ponovno podajam v boje. user posted image ne pričakujem 19. 11. Prosim, da me date na seznam.

IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake
Jaz morem tudi nekaj nabavit, če je res tako fajn kot pravite, čeprav že zdaj jem Elevit, Maco in pijem krvomočnico, pa bom vrjetno začela še Omega 3 in E vitamin.


Da se ne boš predozirala. Elevit že ima v sebi vitamin E. Jaz bi na tvojem mestu opustila Elevit do user posted image , če se že odločaš za vitamin E, o katerem pišejo s pozitivnimi učinki.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 9:22:19   
chocolatecake
ana_marija dobrodošla nazaj in ena user posted image za srečo.
Vitamin e je v Elevitu prisoten v količini 15 mg, oz 15 i.e. , punce pa pišejo, da naj bi bilo dobro ga vzet 100 do 400 mg. Sanolaborjeve tablete, ki jih imam ogledane pa imajo 134 mg.
Se pravi nebi bilo preveč. Vseeno hvala za opozorilo se bom vseeno posvetovala še v Sanolaborju kako je s tem.
Za vse tiste, ki razmišljate o dodatkih in spremembi prehrane, meni je ginekologinja svetovala čim manj OH in čimveč zdravih maščob oreškov, olivnega olja, kokosovega olja... Tako, da bom tudi to prakticirala.

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 10:07:39   
Marčevka2010
IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake


Marčevka 2010 kaj pa tale e-vitamin?
Se ti zdi OK?
https://www.sanolabor.si/si/prehranska-dopolnila/vitamin-e-200-natural-wealth-100-kapsul
Jaz morem tudi nekaj nabavit, če je res tako fajn kot pravite, čeprav že zdaj jem Elevit, Maco in pijem krvomočnico, pa bom vrjetno začela še Omega 3 in E vitamin.


Tale vsebuje sintetično obliko, ker je DL-alfa-tokoferil acetat. Naravna oblika mora bit, npr: d-alpha-tocopheryl acetate. DL spredaj pomeni, da je sintetičen. Bolje je od NOW vzet, ker je naraven, mislim, da iz sončničnih semen (ima ga Lekarna Žužemberk, na spletu). Tisti drugi z mojega linka je pa sploh super. Je pa 14 dni za čakat, da pošljejo z iherba. Se pa bolj splača, saj vidiš kakšna je razlika v ceni.

Morajo pa biti take doze kot imata ta dva, kar je manj vprašanje koliko je učinka. Sem brala, da so tudi večje doze jemali zaradi večje plodnosti.

Še en link, je pa tega ogromno: http://natural-fertility-info.com/vitamin-e-essential-to-improve-fertility.html



< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 22.10.2014 10:09:34 >

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 10:11:25   
chocolatecake
user posted image hvala user posted image
Bom najbrž res, kar tega od Iherba naročila.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 10:22:54   
Marčevka2010
iherb ima itak fajn cene, smešno nizko poštnino iz ZDA. Je pa treba malo pogledat, ni kar vse od a do ž za naročit. Preverit sestavine, proizvajalca, ocene zraven izdelka. Jaz sem enega vzela pri nas, da nisem čakala 14 dni, potem bom pa kar tam naročala.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?