|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 13:20:52   
Tikie
Marčevka2010 hvala za izjemno koristne linke.To sem iskala in želela povedat,da tiste 2 od Dmja in Floginove sta bl psihične narave,kot,da bi mela dejanski učink,ker je čist premajhna doza.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 13:26:58   
Arual
Hey. Danes sem prestala ambulantno histeroskopijo. Odstranili so mi 2 mioma. Sedaj sem se naročila že da grem v postopek umetne oploditve. Rekla je sestra da nekje 1 mesec bo trajalo da dobim pošto in povabilo. Vesela zelooo. Upam, da bo nam že ta mesec uspelo in bo +.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 13:31:01   
Marčevka2010
Tikie ni za kaj. user posted image Pa še kdaj.

Itak je tisto bolj psihične narave, da nekaj jemlješ. Ampak za tako dozo je škoda denarja. Saj DM ima kakđno vredu stvar, je pa treba malo gledat doze, plus pri nas so itak manjše kot v svetu, ker boh ne daj, da bi ljudje bili zdravi, ane? user posted image

Arual super, držim pesti za plus. user posted image

< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 22.10.2014 13:33:59 >

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 13:32:26   
biba85
Arual a lahko kaj več napišeš o histeroskopiji- lahko tudi pod zasebno?

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 13:54:02   
SU
No, tudi jaz danes nadaljujem s pitjem krvomočnice in pa e-vitamin sem naročila (od Vogele) ...pa bomo videli... Če nam uspe zadet O... user posted image Jaz sem optimistična! ...se vidi, da se bliža O... user posted image ...takrat me kar razganja od optimizma!! user posted image Punce držim pesti! Novembrski seznamček MORA BIT lepši!! user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 14:28:24   
Tikie
Arualto pa so dobre novice.Navijam zate,da končno uspe.Morauser posted image Sem te pa tudi jaz hotela prosit,če bi svojo izkušnjo glede histero in vsega,kar si dala čez delila z nami?Če ni preveč osebno in težko zate,bi bila jaz hvaležna za vse informacije.
Marčevka2010 se spomnim že pred časom je en naš družinski član tudi rabil en vitamin in se pri nas ni dobilo,smo mogli iz Amerike in mi je dalo mislit,da je tole zelo podobna zgodba.Mislim,da gre tudi zato,da je ameriška FDA veliko bolj tolerantna in dopušča večje doze,kot naše pristojne ustanove oz.zakonodaja za to področje.Bedno v glavnemuser posted image
SU vedno je tko,tudi moje plodno obdobje se bliža in jst vesela na polnouser posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 16:52:09   
Žabinčica
Punce, čeprav me več ni nič kaj tukaj, še vedno navijam za vse user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 18:21:49   
Arual
Hey. Jaz sem dala pred letom in pol čez že laparoskopijo takrat so mi odstranili 3 cm pregrado. Sedaj sem bila 2 krat že na inseminacijo
, vendar neuspešno. So mi predpisali še 2 vendar ni prišlo do njih zaradi zmešnjave mojega ciklusa. Tako da so.se odločili še za histeroskopijo ki je bila pogoj da so moj karton dali naprej na konzilij. Sedaj bom pa čakala še kak mesec na pismo iz konzilija. Punce težko je, vendar če imaš ob sebi čudovitega partnerja ti je veliko lažje. Bilo je veliko joka, jeze in žalosti ampak sedaj sem samo pozitivna ker vem da sem počasi blizu cilja user posted image 😀user posted image

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo novembra 2014
22.10.2014 18:25:34   
Tikie
Arual bravo-za vse napisanouser posted image naj ti čimprej mine tale mesec in srečno v postopkuuser posted image

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.10.2014 7:25:28   
niinii
Evo tudi jaz se pridružujem novembru. Včeraj zvečer me je presenetila user posted image . Ne pričakujem 23.11.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.10.2014 11:33:59   
Vrtnicaa
No, to pa nisem vedela, da je tako švoh e vitamin iz DMa. No ja, res pa je, da se nisem spuščala dosti v to, sem pač predvidevala da je to to user posted image .

Še katera od vas pije tudi maco poleg Clomida? ...da si nebi jaz naredila še kakšno zmešnjavo, ker pijem še krvomočnico poleg.

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.10.2014 19:09:37   
beba92
No pa so se zaceli moji plodni dnevi user posted image .
S user posted image ne pretiravama, na dva, tri dni ;) tako da tako PRIBLIZNO pricakujemuser posted image na moj.roj. dan user posted image

(odgovor članu Vrtnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.10.2014 19:11:01   
karinna
Evo, js se tudi selim v november in ne pričakujem user posted image 11. novembra. Meni maca ne ustreza. Imam zelo redne cikluse, čutim ovulacije, ko pa sem jemala maco, se mi je ciklus ful skrajšal in neke izcedke sem imela skozi. Jemljem pa femibion in omega -3. Koliko vitamina E naj bi se max jemalo? V femibionu ga je 13 mg, v omega-3 pa 12 mg (ena kapsula). Zasledila sem različne cifre, od 15 pa vse do 1000 mg.

(odgovor članu Vrtnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.10.2014 19:16:44   
beba92
Moje priporocilo: cim manj "umetnih" vitaminov in cimvec naravnih, sama tut nisem najbolj seznanjena s temi zadevami, razen s folno kislino, ki jo priporocajo ze pred zanositvijo.

(odgovor članu karinna)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.10.2014 19:16:57   
biba88
karinna vitamina e se mi zdi lohko 600mmg v pri nas se dobi evitol kt ga ma 300mmg to je največ kar se pri nas dobi ene 600 mmg dobiš v Avstriji.
dejmo punce navijam zauser posted image user posted image

(odgovor članu karinna)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.10.2014 19:22:30   
beba92
Dodajte me na seznam 6. user posted image navijam za vse nas

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo novembra 2014
23.10.2014 19:23:26   
Anaina
Zdravo.
Kako ste? Se malo pa pride nas mesec:) upam da nalulamo čim več user posted image .
Glede evitola so pa meni včeraj v lekarni rekli da ga Krka več ne dela.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.10.2014 7:16:26   
niinii


user posted image N O V E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

03.11.2014

egleria

04.11.2014

roses

05.11.2014

Mali medo
NB86

06.11.2014

Shana86

07.11.2014

mony213

09.11.2014

Marčevka2010

11.11.2014

karinna

13.11.2014

Arual

15.11.2014

Tikie
Vrtnicaa

16.11.2014

SU

18.11.2014

sončnica24

19.11.2014

Neza007
ana_marija

23.11.2014

niinii

November

beba92
chocolatecake
Anaina

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, soncnica24, biba88, MauMow, angelsi, _pika_, Žabinčica, beba92








(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.10.2014 8:16:02   
Marčevka2010
No, moji plodni dnevi so tukaj. user posted image Me malo špika okoli jajčnikov in klasična sluz. Upam, da se kaj prime. user posted image Sem mojega včeraj napadla, je bil čisto šokiran. user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.10.2014 8:32:08   
egleria

IZVIRNO SPOROČILO: biba88

egleria jest se pa tebe fulll spomnim iz teme mlade mamice!!!! 2010 smo čebljale skupaj!!!!! kako si?


Oprosti za pozen odgovor. Nisem tako veliko bila na RR. Jaz sem tudi študirala odkod se mi zdiš znana. Jaz sem vredu, glede na to da tokrat traja in traja tole delanje na user posted image
Pa ti? kako si?

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.10.2014 8:34:55   
egleria

IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnicaa

Pozdravljene user posted image

No, da se vam še jaz pridružim... v soboto sem dobila M, hvala bogu na 28. dan (to je bil prvi cikel brez cikloproginove) in zdaj v sredo začnem s Clomidom.
Vidim da imate nekatere stranske učinke...tega se malo bojim, namreč tistih na psihični ravni...ker je moja psiha že tako bolj boga user posted image .

Drugače pa moram napisat da sem pozitivno presenečena nad krvomočnico. G mi je rekel da imam zelo tanko sluznico, zato sem jo začela piti prejšnji ciklus (na sredini). In M je res obilnejša, pa tudi bolečine so bile prvi dan grozno močne.

A pa katera ve, če lahko hkrati pijem Clomid, kromočnico in maco v prahu? Ali je to preveč vsega?

Na seznamček me tudi lahko date prosim, M ne pričakujem 15. novembra.






Tudi jaz pijem krvomočnico in mislim da kar pomaga, ker imam močnejši izcedek, ni vse izsušeno. Mace pa jaz nebi mešala s Clomidom.

(odgovor članu Vrtnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.10.2014 10:04:51   
biba88
EGLERIA joj kaj se ti pa to dogaja user posted image .....ali kej veš kaj bi bil vzrok.koliko časa se pa že trudita.....imaš sina patrika kajne? a je že velik fant? lahko da se motim?
evo jest sem novopečena srečka nosečka ...hči je stara 4.5 let in je čas za drugegauser posted image hihihiuser posted image ....nama je ratalo v drugem poskusu...sem pa jedla tri mesece elevit vitamin e in na tešče pila matični mleček za otroke....
mogoče ti kaj pomaga....user posted image ....joj kako pa kej druge punce iz mladih mamic tincy in ostale maš kej forumskih ali kakih drugih stikov?user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.10.2014 10:19:45   
mamica deklicam
mene dajte med navijačice, prosim user posted image user posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.10.2014 10:36:38   
telly
Mene tut prosim med navijačice user posted image user posted image user posted image

Očitno me na tem seznamu ne bo. user posted image še vedno čakam, test pa tut nič ne pokaže. Verjetno imam spet daljše cikle...

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo novembra 2014
24.10.2014 15:48:48   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: biba88

EGLERIA joj kaj se ti pa to dogaja user posted image .....ali kej veš kaj bi bil vzrok.koliko časa se pa že trudita.....imaš sina patrika kajne? a je že velik fant? lahko da se motim?
evo jest sem novopečena srečka nosečka ...hči je stara 4.5 let in je čas za drugegauser posted image hihihiuser posted image ....nama je ratalo v drugem poskusu...sem pa jedla tri mesece elevit vitamin e in na tešče pila matični mleček za otroke....
mogoče ti kaj pomaga....user posted image ....joj kako pa kej druge punce iz mladih mamic tincy in ostale maš kej forumskih ali kakih drugih stikov?user posted image



Čestitke! Lepo da je tako hitro ratalo. Patrik je že velik fant ja. Januarja bo star 5 let. Imam tudi hčerkico, ki je med angelčki sedaj, pred njo sem imela še IMN, tak da res upam da mi bo tokrat naklonjena sreča.
Z ostalimi nimam nobenih stikov. Mi je žal, da je tema šla po gobe..

< Sporočilo je popravil egleria -- 24.10.2014 15:49:33 >

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?