|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2014
31.10.2014 11:37:49   
MauMow
chocolatecake če na O testu ni niti vidne druge črtice, ti moram reči da je pol tole skoraj sigurno M.... (pri meni je bla črtica vidna vse konca M pa do O pol pa je zginla in je ni blo več...) AMpak je pa vsaj cikel nekak kratek ane? No mogoče se ti hormoni urejajo. Šele prvi mesec je. Ne izgubiti volje kar pogumno naprej. Jaz vem da ti bo ratalo!

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo novembra 2014
31.10.2014 12:10:43   
Mali medo
Tudi jaz imam probleme z bolečinami. Že tri dni me boli trebuh in krvavitev je bolj švoh kot ponavadi. To ni značilno zame. Morda zaradi Clomida? Vsekakor bom jutri pred ponovnim jemanjem naredila test nosečnosti. NB86 kako je s tabo? Vidim da nas je kar dosti z podobnimi težavami - bolečine user posted image Držim pesti za vse user posted image

Tudi mene prestavite na konec novembra, recimo 26.11.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   [Brisano sporočilo]
31.10.2014 14:17:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mali medo)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo novembra 2014
31.10.2014 15:02:57   
chocolatecake
Hvala punce za spodbudbe besedice in objemček vsem tistim, ki imate težave. Zgleda je to nalezljivo, glede na to, da se prejšnje mesece ni dogajalouser posted image , zdaj nas ima pa toliko neke čudne bolečine. user posted image
MauMow nič mi ni jasno, ciklel je bil kratek, prekratek. V ponedeljek na 17. dan je bil folikel velik 15mm, sluznica se je lepo debeljila, danes na 21. dan tega ciklusa pa je kar vsega konec. user posted image Glede na moje izračune bi morala biti zdaj zdaj ovulacija.
Sploh pa naj bi estima podaljšala poovulacijski čas in poskrbela, da ima jajčece več šans, da se ugnezdi in ne skrajšala. Zdaj sploh nevem, če jo naj še naprej jemljem al kaj naj storim.
Upam, da mi bo uspelo dobit ginekologinjo na mail, čeprav dvomim, glede na to, da so prazniki. Nazadnje, ko sva govorile mi je rekla, da lahko glede na izvide in estimo user posted image pričakujem šele okoli 35. dne ciklusa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo novembra 2014
31.10.2014 17:24:37   
NB86
Evo unce.
Koncno prispela domov.
Zal pri meni ta mesec ne bo crtic...
Bila sem na kliniki in imam bakterijsko vnetje maternice.
Dobila sem protibolecinske tbl in dva razlicna antibiotika.
V kolikor me danes ponoci spet zagrabi,nazaj na kliniko in tam tudi ostanem :(

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo novembra 2014
31.10.2014 18:08:41   
MauMow
Chocolatecaake jaz mislim da se ti cikli urejajo. Tole daj skozi pol pa lepo od zacetka. Js mislim da je dober znak da se bo kmalu koncalo s plusekom.

(odgovor članu NB86)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo novembra 2014
31.10.2014 23:35:58   
chocolatecake
NB86 in mali medo user posted image , pa da bi bolečine čimprej ponehale. Sploh tebi NB86 želim, da bo zdaj OK in neboš rabila v bolnišnico.
Hvala MauMow , iz tvojih ust v veš čigava ušesa, ampak meni se te krvavitve ne zdijo nič kaj dober znak. Jaz si to razlagam, kot, da je očitno jajčece odmrlo in sploh ni prišlo do ovulacije, ampak samo do krvavitve. Sej niso kul 83 dnevni ciklusi, ampak 21 dnevni brez ovulacij pa vrjetno tut ne. Na navodilih piše, da bi bila lahko kriva prevelika doza Estime, ampak jaz sem že itak na minimalni količini, tako, da sploh nevem kaj si naj mislim.
Res sem razočarana, tako sem vrjela, da bo vse kar sem delala ta mesec prineslo rezultat.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo novembra 2014
1.11.2014 8:00:26   
tajazan
Dobro jutro punceuser posted image
Jaz se bom kar sem malo prislinila da bo lazjeuser posted image .smo ze v novembru ampak moje user posted image se vedno ni na spregled.test dva dni nazaj je bil se negativen zato cakam se par dni da ga ponovim...nimam pojma kaj se dogaja...vem da sem imela ovulacijo 16.10.sedaj pa ne duha ne sluha o user posted image ...bomo videli kaj bo...
Navijam za vse tukaj

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo novembra 2014
1.11.2014 18:45:59   
_pika_
chocolatecake, NB86: Objemčki za vaju user posted image user posted image user posted image user posted image
tajazan: Sumljiva si. Po moje boš čez nekaj dni zagledala user posted image .

Moja O se bliža, po napovedih dr, naj bi bila enkrat od jutri naprej. Upam, da bomo tokrat uspešni.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   [Brisano sporočilo]
1.11.2014 19:00:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu niinii)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   [Brisano sporočilo]
1.11.2014 19:03:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo novembra 2014
1.11.2014 19:04:04   
_pika_
LadyJen: Mene daš lahko na seznamček 19.11.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   [Brisano sporočilo]
1.11.2014 19:06:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _pika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo novembra 2014
1.11.2014 19:17:11   
_pika_
Hvala. user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo novembra 2014
1.11.2014 19:45:49   
bubika86
ojla LadyJen mene tudi lahko dodaš na seznamček za november in sicer 30.11.2014

Hvala user posted image

pa upam, da čimveč user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo novembra 2014
2.11.2014 9:04:00   
tajazan
Pika zdj pa akcijauser posted image user posted image user posted image ...da bo prjel in da zagledas plusekuser posted image .Moje user posted image se kar ni tako da se cakamo

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo novembra 2014
2.11.2014 9:41:09   
chocolatecake
Punce pri meni se je zakompliciralo, vse kaže, da Estima ni tako nedolžna in da moj strah pred hormonskimi tableti ni bil odveč. Imam grozne bolečine v spodnjem delu trebuha, ponoči komaj kaj spim, po vstavitvi estime je še slabše. Krvavitev ni ponehala, niti prešla v menstruacijo, še vedno izgleda kot prvi dan menstruacije, z malo manjšo količino svetlo rdeče krvi, med uriniranjem pa me peče za znoret. Za nameček mi je ves čas še zelo slabo.
Danes grem v lekarno po kakšno zadevo proti vnetju, čeprav ne znam niti določit, če gre za vaginalno vnetje ali morda celo kakšno vnetje sečil. Jutri pa do zdravnika.
Sem brala na forumih, da estima poruši naravno ravnovesje bakterij v nožnici in res lahko pride do okužbe. Tablet imam še za 3 dni, a res ne zdržim več, tako, da jih nebom več vzela.
Pa samo ovulacije sem si želela, da imam vsaj šanso bit user posted image . user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   [Brisano sporočilo]
2.11.2014 10:11:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chocolatecake)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo novembra 2014
2.11.2014 13:56:40   
ana_marija

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen
Jaz pa sem danes polna 'jajčnega beljaka', to naj bi pomenilo, da se O ravno dogaja, ali da se bo šele začela dogajat? Sem malo pozabila, moram poguglat.. V vsakem primeru: lubi, kje si!!! user posted image


user posted image Podobno je pri nas. No, sicer sva že dva dneva kar pridna, se prav prileže kak praznik, da ima človek malce več časa za prijetne dejavnosti. Deklici sta zdravi, tako da ni kakšnih nočnih obiskov in imava na srečo veliko časa zase. Mogoče se bo posrečilo. Joj, te dneve sem postala kar malo žalostna, se mi je zdelo, da povsod srečujem same nosečnice.

NB86, mali medo, chocolatecake, user posted image objemčki za vas in stiskam pesti, da boste kmalu bolje in pripravljene na nove boje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo novembra 2014
2.11.2014 15:13:40   
Tikie
chocolatecake mislim nate...user posted image
user posted image tudi za vse ostale, ki vas je že ta mesec spet pričakala user posted image
Jaz sem ta mesec od 14.dne ciklusa zvečer dalje delala o teste in me je vse skupaj čisto razočaralo.Vsak dan rahle črtice, približno enako močne, vendar manj močne kot kontrolne.Tako, da si razlagam, da očitno ta mesec ni bilo in ne bo ovulacijeuser posted image .Midva pa tko pridnauser posted image Prejšnji mesec so mi testi lepo pokazali, ta mesec pa je vse skupaj kr neki.Edina možna razlaga je še to, da so bile črtice pozitivne že pred 14.dnem ciklusa, vendar glede na to, da imam ponavadi cikluse od 30-34dni, tudi ta razlaga ni ravno verjetna.Zdaj me še bolj skrbi, da je z mano nekaj narobe, se nagibam že k pco ali drugim hormonskim motnjamuser posted image maahhh...bomo videli.Edina stvar zaradi katere sem vesela je, da imam ta teden končno g in upam, da se kaj premakne.
Držim pesti za vse vas.

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo novembra 2014
2.11.2014 15:21:40   
ana_marija

IZVIRNO SPOROČILO: Tikie
Jaz sem ta mesec od 14.dne ciklusa zvečer dalje delala o teste in me je vse skupaj čisto razočaralo.Vsak dan rahle črtice, približno enako močne, vendar manj močne kot kontrolne.Tako, da si razlagam, da očitno ta mesec ni bilo in ne bo ovulacijeuser posted image .Midva pa tko pridnauser posted image Prejšnji mesec so mi testi lepo pokazali, ta mesec pa je vse skupaj kr neki.Edina možna razlaga je še to, da so bile črtice pozitivne že pred 14.dnem ciklusa, vendar glede na to, da imam ponavadi cikluse od 30-34dni, tudi ta razlaga ni ravno verjetna.Zdaj me še bolj skrbi, da je z mano nekaj narobe, se nagibam že k pco ali drugim hormonskim motnjam


Si jih delala enkrat ali dvakrat na dan? Baje je tako, da če delaš samo enkrat na dan, se lahko kaj hitro zgodi, da zgrešiš vrh hormonov, ki nastopi 12 ur pred O. Meni se je podobno, kot ti opisuješ, zgodilo v prvi nosečnosti. Sem se tudi bala, da nisem imela O, potem pa sem zanosila ravno tisti mesec. Tako, da ni še vse izgubljeno.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo novembra 2014
2.11.2014 15:31:24   
Tikie
ana_marija iz tvojih ust...saj veš kamuser posted image delala sem jih le enkrat na dan, to je sicer res.Vendar me čudi to, da je bil prejšnji mesec test 2 dni lepo pozitiven(črtica močnejša), potem pa čisto negativen(ni se niti obarval).Ta mesec pa že cel teden neke rahle črtice.A misliš, da če je o bila, da je po njej test čisto neobarvan, al so lahko prisotne tudi blede črtice?Saj vem, da ni nujno, da sta si 2 ciklusa popolnoma enaka, pa vendar...no malo upanja še ostaja, da sem zgrešila vrhuser posted image

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo novembra 2014
2.11.2014 16:10:19   
egleria
Zelo mi je žal za tiste ki vam ni uspelo.. Držim pesti da se vam čimprej posreči zagledatuser posted image in dobit zdravega user posted image
Moja M bi naj prišla jutri, upam da je ne bo. Čeprav zadnje čase mi ciklus nagaja, zato niti ne bom delala testka, ker sem že preveč zapravila za njih. Prejšnji ciklus mi je zamujala 10 dni! Pa nič.. Če je do torka ne bo, delam test user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo novembra 2014
2.11.2014 16:36:17   
_pika_
tajazan: Ja, je kar akcijauser posted image user posted image user posted image . Upam, da se tvoja user posted image ne prikaže, ampak boš zagledala user posted image .
chocolatecake: user posted image user posted image Želim, da se ti stanje čimprej izboljša. Če te peče, znajo bit sečila. Čimprej k zdravniku.
ana_marija: Tudi meni se zdi, da je vsaka druga noseča.user posted image
Tikie: Kaj pa če si test delala, ko hormon ni bil najvišji in zato črtici nista bili enako močni? To se lahko zgodi ponoči in s testom ne ujameš tega obdobja.

Ali je še katera napihnjena v obdobju O? Pa prsi me bolijo, ki me nikoli med O.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo novembra 2014
2.11.2014 16:51:28   
tajazan
Evo moja user posted image se je prikazala 18.dan po ovulaciji...user posted image .cudno glede na to da naj bi bilo najkasneje 16.dan po O...GREMO V NOVE boje in me lahko dodate ne seznam 30.11.

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?