|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 20:41:52   
ely85
No jst se nebi obupala vse dokler user posted image nebi dobilauser posted image ja drugace je pa fajn moskim ja heheh no sej nam pa tud hudega ni pri tem user posted image

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 20:44:15   
Multiipraktik
No pa sem po dobrih 2 letih nazaj. Danes zagledala user posted image ... Pricakujem drugega otroka, bil je nacrtovan in je ratal presneto hitro ...skoraj nepricakovano....in mal me panika daje, doma imam skoraj 2 letnika, ravno smo zaceli res fino uzivat, zdej pa spet ta obdobje- meni ne prevec ljubo...nosecnost in dojencek- plis ne me met za cudno, mogoce se mi pa tokrat to obdobje kaj olepsa, kaj pa ves...ma sam da bomo zdravi pa bo vse ok. Nic, ta teden klicem dr, in odlocila sem se da se spravim zdravo jest, kar od starta....upam da mi rata....izracunan pdp je 13.7.15... Sploh mi ni jasno kako sredi julija hendlat z novorojenckom in kako bomo morje spelal...upam da se bo kera razpisala kasneje o tem. Drzim pesti se za ostale, ki cakateuser posted image user posted image

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 20:46:34   
karena
ely85, čaka se odvisno od tega, kdaj tvoja G pač ponavadi naroča. Jaz sem zaradi službe prosila za ponedeljek, naroča v 7. do 8. tednu, s tem da 17. jaz ne morem (spet služba kriva). Tako da sem računala na tak termin. Nekateri G naročajo tudi šele v 10. tednu. Saj po drugi strani mi paše, da je malo kasneje, ker nameravava domačim novičko podariti za Miklavža user posted image pa bi težko skrivala, če bi že prej vedela, da je ok. Si vseeno želim preden razglašam priti čez 9. teden, ki je bil prejšnjič nesrečen user posted image

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 20:46:52   
ely85
user posted image user posted image user posted image multipraktik user posted image user posted image

(odgovor članu Multiipraktik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 20:52:55   
ely85
Karena sej bo vse ok user posted image sem bila jst tud v prvo prehitra povedala vsem in se ni fajn koncalo (izvenmatericna)zato sem pa sedaj tiho dokler res nevidim da je vse ok...se dobr da taki forumi obstajajo da lahko vsaj tukaj povemuser posted image

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 20:57:44   
karena
No, saj v prvo tudi nisva povedala, so pa zvedeli ob SS. Vseeno sem jim že takrat obljubila, da pred prvim pregledom ne bodo zvedeli. Samo zdaj že vsi čakajo, ker je že precej časa minilo in zdaj pač vedo, da načrtujeva.

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 21:05:39   
ely85
Ja zdej pa upam da bo res vse ok pri teb in pri meni in pri vseh puncah ki so ze in ki sele bojo noseckeuser posted image Ko sem bila noseca sploh vedla nisem edino zize so bolele in po malem sem krvavela ,tko da sele v 8tednu sem test nardila in me je g takoj vzel ko sem mu omenila da ves cas po malem krvavim ....zato sem te prej vprasala ce sele po 3tednih narocijo,ker nevem kako je pri normalnih znakih glede narocanja user posted image vazno je da je plusek zdej pa veselo naprej user posted image

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 21:13:14   
karena
Jaz tudi stiskam pesti, da vse ostanemo tukaj do najmanj poznega junija. user posted image
Jaz sem v prvo imela zelo dolge cikle in me je ne glede na moje tolmačenje naročila glede na ZM, tako sem imela pregled že začetek 6. tedna. Sem pa imela takrat stalno blago migreno. Tokrat pa tudi mene bolijo prsi in vedno imam rahlo zoprn občutek v želodcu.

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 21:18:09   
ely85
Jojj mene tud zize bolijo user posted image modrcka sploh nesmem met gor ,mam sportnega,ce grem slucajno kam na sprehod hehehhe sem pa zaprta cist ,vrtelo se mi je ze 2 tko da sem misnla da bom skup padla user posted image spahuje se mi ma tok enih znakov da je bz da sploh pisemuser posted image ampak naj bojo vse te slabosti sam da dozivim zdravega user posted image

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 21:37:33   
Mančula
Ely, kdaj si pa ti mela transfer?

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 21:40:51   
ely85
21.10sem ga imela,pa ti??

(odgovor članu Mančula)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 21:54:32   
Mančula
Jaz pa 31.10

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 21:59:48   
ely85
Ooo super se malo pa bo user posted image drzim prstke user posted image si imela et 5dan??1Pikica ali 2user posted image jst sem 1dobila user posted image in 1zamrznjencka imam seuser posted image je pa prvi postopek bil pri meni....

(odgovor članu Mančula)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 22:06:42   
Mančula
Ne, 3 dan sem imela, pa obe se grejeta pri meni, je pa moj tretji postopek, tako da sem nekako se bolj v upanju, da zdaj pa mora bit user posted image

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 22:11:04   
ely85
O sej bo in obe se bosta prjeli user posted image user posted image drzim prstke user posted image

(odgovor članu Mančula)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julijke 2015
3.11.2014 22:13:54   
Mančula
Hvala, tudi jaz upam, da bo tako. user posted image

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julijke 2015
4.11.2014 7:53:22   
Petrarca91
Držim pesti za vse vas, ki še čakate na user posted image user posted image in upam da nas bo čim več v tej temiuser posted image

(odgovor članu Mančula)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julijke 2015
4.11.2014 12:39:49   
ely85
Ojla punce user posted image jst mam par vprasanj...za mano je neprespana noc zarad mocnih bolecin v trebuhu(maternica)bolecina je bla ostra drzala me je priblizno 15minut pol je popustila cez 2uri se je ponovno vrnila,s tem da mam visok prag bolecine (punkcija skoraj neboleca)me zanima ce je mela se katera podobn primer ??aja pa se znojila sem se samo po obrazu in zatilju od bolecine....hvala za odgovore user posted image

(odgovor članu Petrarca91)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julijke 2015
4.11.2014 13:44:18   
karena
Zmerna bolečina ni problem, v takem primeru bi pa zagotovo klicala svojo G. Objemček zate.

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julijke 2015
4.11.2014 22:31:24   
ely85
Hvala za odgovor user posted image bom jutr vprasala ker mam glih krvnega ce mi bojo znal povedat....no danes cez dan slabost in 2x bruhanje user posted image glava me boli uffff ...upam da ostale nimate prevec tezavic z slabostmi ....lp user posted image

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julijke 2015
4.11.2014 22:59:15   
ana88
Hojla punce! user posted image

Se vam pridružujem, danes zjutraj sem zagledala user posted image . Sicer moja tretja nosečnost, 1. se je žal končala s ss februarja 2012, 2. pa se je februarja 2013 zaključila s čudovito punčko. user posted image
Že imate kaj znakov? Mene boli leva joška. Ja, sam leva, go figure. user posted image user posted image Pa koža na obrazu se mi je tak lepo popravla (že v drugi nosečnosti isto). Zato sem tudi imela na sumu, da sem noseča. Sem prej vedno pred menzo dobila vsaj en konkreten mozolj, zdaj pa nič. Kako ste pa ve kaj začele sumit nosečnost?
Držim pesti za vse, ki še čakate. Javite se kaj! user posted image
Aja, pdp po mojih izračunih 14. 7. 15 user posted image

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julijke 2015
4.11.2014 23:48:12   
leški
Čestitke vsem skupaj...tudi mi še sicer neuradno ampak po UI bomo julijčki...v ponedeljek imam ginekologa in bomo videli kaj bo prinesel 10.11.
user posted image

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julijke 2015
5.11.2014 8:13:51   
karena
Čestitke za vse nove črtice. Moji znaki so zaenkrat ravno prav zmerni, da sem hvaležna zanje. Bolijo me prsi in stalno mi je rahlo zoprno v želodcu pa obsedena sem postala z ribami user posted image , ampak se da s tem živet

(odgovor članu leški)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julijke 2015
5.11.2014 15:07:56   
ely85
Zivjo punceuser posted image najprej cestitke vsem ki ste zagledale user posted image user posted image evo bla sm na krvnem testu ,uradno je zdej test pozitiven user posted image bhcg je tud baje uredu ,jutr se samo se narocit morm za uzuser posted image upam da bo vse ok tud na uz user posted image lep dan vam zelim ceprov je dezeven user posted image

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julijke 2015
5.11.2014 15:18:15   
karena
Jaz sem ravno prej pomislila, da še nikoli v življenju nisem tako težko čakala novega leta user posted image .

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?