|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2015
1.6.2015 13:05:14   
daisyab
Zdravo!
Tudi jaz imam PDP julija. Šele sedaj imam nekaj več časa in bi lepo prosila če me lahko vključite v skupino na FB. hvala:)

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Julijke 2015
1.6.2015 23:38:29   
ana88
Vse, ki bi želele v fb skupino, pišite meni ali ''multiipraktik'' zs, kjer navedite ime in priimek (in opis profilne slike), da vas lahko dodamo v skupino. Je namreč skrita in vas mora admin najprej kot prijatelja dodat. Bomo pa počasi nehale s sprejemanjem novih članic, samo v vednost. user posted image

(odgovor članu daisyab)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Julijke 2015
4.6.2015 15:38:15   
Tamy 3xT
Po dolgem dolgem casu se javljam.
Danes ravno iz pregleda in predvidevam, da kar z zadnjega UZ pred dnevom D.
Nas vragec pridno raste, danes tehtal malo vec kot 2300, srcek bije na polno, pridno raste in brca.
In ja, koncno je tudi pokazal svoje premozenje na UZ :) Do zdaj je bil potrjen fantek samo iz kromosomskega testa, danes pa tudi vizualno :)

Jaz sem vredu, malo me ze ves cas zaliva voda in se pocutim kot vodni baloncek, drugace pa sem prav vredu. Se pocasi pripravljam na zadnji podvig in zivljenje po porodu :)

Vsem lep pozdravcek in ce se ne beremo vse dobro na dan D in naj nase strucke zdravo prijokajo in zazivijo z nami... :)

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Julijke 2015
7.6.2015 23:25:15   
ana88
Sporočam, da smo s sprejemanjem novih članic zaključile.

(odgovor članu Tamy 3xT)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Julijke 2015
8.6.2015 8:43:00   
karena
ana88, mislim, da si pozabila pripisati, da je mišljeno za skupino na fb user posted image

Joj, punce, ne morem verjet, da smo počasi res že v nizkem štartu. Kako je hitro minilo. Torba za porodnišnico je pripravljena, kupček za prihod malega škrata tudi. Edino še posteljnino dobim jutri, pa leseni del za previjalno površino je še v izdelavi, ampak v bistvu ne manjka nič takega, brez česar za kratek čas ne bi mogli preživeti.

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Julijke 2015
8.6.2015 13:26:05   
Tamy 3xT
Res je za ene se sam slab mesec in bo jokec tu :)
Tudi midva imava ze vse potrebno, sam malenkosti manjkajo, bolj zame kot za prihajajocega lumpa :)

Pridno se cartajte svoje soncke v trebusckih :D

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Julijke 2015
8.6.2015 14:40:08   
jancika83
ja, res je, noro gre čas...

tudi pri nas vse pripravljeno, posteljina, brisače in odejice oprane za vikend, ta teden še oblekice, sredi meseca sestavimo posteljico in samo še čakamo na malo štručko...smo že vsi trije čist neučakani;)

Drugače se pa še vedno počutim super, brez otekanja nog, čeprav v službi ves dan sedim...Sončka mam tudi rada, tako da mi nič ne manjka...

Uživajte, pa lepo cartajte trebuščke, ker še prehitro bo julij tukaj...

(odgovor članu Tamy 3xT)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Julijke 2015
8.6.2015 22:06:29   
Najin_pikec
Joj, ste vse pridne, jaz pa še kar nič. No zdaj dragi pospešeno kita stene v otroški sobi, sledi barvanje, polaganje laminata...ampak mislim da bo do konca tedna končano. Jaz bom vmes pripravila cunjice, oprala pa jih bom ko bo soba končana in jih bom lahko pospravila v omaro. Vsekakor mora biti zrihtano do srede naslednjega tedna.
Drugače počutim se super, samo noge mi pa nenormalno zatekajo. Moji sicer vitki gležnji so se spremenili v klobase... user posted image

(odgovor članu jancika83)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Julijke 2015
14.6.2015 22:31:05   
leški
Tudi pri nas že vse pripravljeno in čaka na malo štručko...le naš očka počiva v bolnišnici ker se je ponesrečil in čakamo še njega da pride končno domov iz daljne amerike. Drugače počutje ok le gležnji in prsti na rokah so kot čevapčiči tako da ves nakit dol in gremo naši.
tale vročina je delala malce preglavic ampak zdaj se je shladilo in mi čisto paše tako kot je.
malo še in bomo cartale...že odštevam dneve do poroda...tamala pa je čisto navdušena nad pripravami za sestrico Erin

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Julijke 2015
14.6.2015 23:45:44   
ana88
leški zelo lepo ime imata izbrano! Kako je pa prvi ime?

Mi smo tudi že čisto neučakani. V torek bom polnih 36 tednov, prvo sem rodila 36t6d. Se mi je pa trebuh že spustil, tako da res mislim, da ne bo več dolgo. Oprano in zloženo v omari je vse že zdavnaj bilo, tudi avtosedež je opran in nazaj oblečen, danes sem oprala še njenega prvega pliškota, ki ga je sestrica izbrala. user posted image No, posteljice pa nimamo, ker bo pri nas spala. Tako da jo čaka tista 180x200. user posted image Torba za v porodnišnico je pa tudi spakirana. Skratka, samo še čakamo. user posted image Imam pa v torek spet pregled in prvič tudi akupunkturo. Komaj čakam in upam/verjamem, da bo kaj pripomogla k hitrejšemu in lažjemu porodu. #fingerscrossed

(odgovor članu leški)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Julijke 2015
15.6.2015 13:22:41   
leški
Taprva je Lina...naš lump, smeško in sonček

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Julijke 2015
16.6.2015 9:06:13   
Tamy 3xT
Mamice, kaj vse imate pripravljeno v torbi za porodnišnico?
Jaz se tukaj prav lovim...
Za strucko pa tak ocka pol prinese v bolnico na dan odhoda a ne?
Kaj boste vse pripravle za malcka?

Lahko prosim za vas realen seznam kaj imate zase v torbi in kaj za malcka?
HVALA!!!!!!


(odgovor članu leški)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Julijke 2015
16.6.2015 9:19:51   
karena
Tamy, je veliko odvisno tudi od porodnišnice, kjer rodiš. Pri nas zase dobiš vse v porodnišnici, rabiš pa denimo plenice za malčka, ponekod pa ravno obratno. V moji torbi so tako plenice, vseeno še en paket vložkov zame, en vzorček blazinic za dojenje, ker če teče preveč ti itak dajo plenico, če ne bo nič, jih pa ne rabim, po potrebi, lahko prinese mož naknadno. Toaletna torbica z dodanim lanolinom, copati, fotoaparat, polnilec za telefon, frutabela in sok ter duda za po potrebi. Aja pa robčki, če bom slučajno preveč cmerava. user posted image
Za odhod domov pa prinese mož in semspakirala v lupinico.

< Sporočilo je popravil karena -- 16.6.2015 9:21:10 >

(odgovor članu Tamy 3xT)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Julijke 2015
16.6.2015 9:39:35   
leški
Zase imam spakirano: zobno ščetko, zobno pasto, kremo za obraz, lanolin, copate, krtačo za lase.
Za tamalo pa v lupinici čaka bodi s kratkimi in dolgimi rokavi(odvisno od vremena), hlačke s stopalkami, tanka jopica, bombažni copatki in bombažna plenička.
Zdaj se pa vedno bolj približuje dan D, naša biba pa še vedno na ritki sedi...
prijetno cartanje in božanje trebuščkov še zadnje tedne :-) :-) :-)

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Julijke 2015
17.6.2015 15:53:24   
Tamy 3xT
Hvala :)

(odgovor članu leški)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Julijke 2015
18.6.2015 11:46:01   
Najin_pikec
Pišuka, jaz sem pa sedaj pregledovala najmanjše cotke od tamalega (št. 56 in 62) in ugotovila, da jih je napadla plesen user posted image . Tko da sem glih klicala v čistilnico, kjer so mi zagotovili, da če dam prat na 95 stopinj, lahko flek sicer ostane, ampak za zdravje ni nevarno. Še dobro, ker sem hotla vse stran zmetat in pač nabavit novo...
Punce, kok ste pa ve kaj velikost oblačilc nabavile? Samo 62, ali tud kaj manjšega?

(odgovor članu Tamy 3xT)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Julijke 2015
18.6.2015 12:06:59   
jancika83
Zdravo julijke...

evo, tudi moja torba za porodnišnico od danes pripravljena;) samo še oblekice za domov pripravim v jajčka, potem pa še slab mesec počakamo, in gremo...

Jst sem nabavila 3-4 bodije s kratkim in tudi nekje toliko z dolgimi 56 št, pa dvoje al troje hlačke do pasa, pa še s celega pajacek za domov...ostalo pa 62 in 68... Bodije iz C&A št. 62 mi tudi delujejo bolj majhni, tako da za štart bo dovolj...potem bom pa sproti nakupovala...čeprav se že zdej težko upiram, da ne bi še kaj kupila...a vem, da že tako je preveč stvari za štart;)

Kak se počutite ostale? Jst super, sicer še delavno, ampak mi je ok...noge mi še ne zatekajo, pride kakšne dan, ko sem zvečer res utrujena, drugače pa kr gre...

Še malo uživajte v brcikah, ker bomo kmalu pestvale;)

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Julijke 2015
18.6.2015 12:48:02   
Najin_pikec
Blagor tistim, ki nimate problemov z otekanjem nog... Men noro zatekajo, tko da zjutraj, ko vstanem takoj hlače na rit navlečem in superge obujem. Ker čez pol ure, ko peljem tamalega v vrtec, jih ne spravim več na noge user posted image . Zadnjič je zjutraj deževalo, pa sem mogla it v japonkah ven... Sicer zelo pomaga, če ležim oz. imam noge vzdignjene, ampak čim malo sedim pred računalnikom, se pa takoj spuhnejo user posted image

(odgovor članu jancika83)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Julijke 2015
18.6.2015 13:49:16   
leški
Punce...poslavljam se od vas, sicer brala vas bom še vedno če dovolite seveda. Danes zjutraj ob 8.15 sem na carski rez dobila naso nalo Erin, ki pa je zal padla v dihalno stisko. Teska je 2300g in dolga 44cm. Okoli 4 ure gre v Ljubljano

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Julijke 2015
18.6.2015 15:31:04   
ana88
Ajej leški user posted image Vem, da je zdajle polno skrbi, ampak vse bo še vredu. Jaz sem tudi imela dihalno stisko (apnoične atake) ob rojstvu in so me prepeljali v LJ. Tam sem bila 1 teden na kisiku in so me poštimali. Tako da kar pogumno, mami! user posted image

(odgovor članu leški)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Julijke 2015
18.6.2015 23:15:02   
Najin_pikec
Leški, resnično verjamem da bo z malo Erin vse v redu in da boš kmalu zadovoljno čvekala med junijkami. Nam pa se tudi še kaj oglasi. In bodi močna v teh težkih trenutkih, čeprav vem, da je težko - samo da se bo vse dobro izteklo.

Celi družini pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo in veliko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Julijke 2015
19.6.2015 8:05:08   
verci
pozdravljene,Leski upam da se je stanje izboljsalo drugace pa samo pozitivno...
Ja meni tudi zelooo odtekajo noge sedaj mi je vsaj vreme malo naklonjeno ,ker ni tako vroce je otekanja manj...Drugace pa pocutje ok cakamo dan D dneve odstevamo se malo.
vglavnm torba ustimana samo se cakamo na nasega soncka...

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Julijke 2015
19.6.2015 10:26:03   
leški
Evo novice z neo oddelka: z vašo deklico je danes vse v najlepšem redu. Na teži ni izgubila nič in stanje se ji je čez noč zelo izboljšalo in ne potrebuje kisika. user posted image

(odgovor članu verci)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Julijke 2015
19.6.2015 10:47:42   
jancika83
leški, vse jutro mislim nate...sem zelo vesela lepih informacij.... Boš videla, vse bo ok...

me ostale pa še malo počakamo, če seveda tudi nas kaj ne preseneti...

lep vikend vsem....

(odgovor članu leški)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Julijke 2015
19.6.2015 10:58:12   
karena
Oo, najprej čestitke, leški in lepo je brati, da je mala bolje user posted image , mi je kar srca zastalo prejle. Kako je pa očka? Verjamem, da ga sedaj potrebujete ob sebi.

(odgovor članu jancika83)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?