|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 19:35:04   
RIJA*
kalbo, pri nas je še zdaj na free....ni panike, samo to je sreča, ne pa pravica. basta.
i

in ja kalbo, vem kako je bilo v muri....moja mama je delala tam od svojega 16 leta pa do upokojitve....tako, da pokaži malo spoštovanja do ljudi, ki so celo življenje trdo delali in niso imeli vseh pravic, ki jh vvi tukaj tako vehementno naštevate in si jih lastite.

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 2.12.2014 19:36:51 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 19:39:20   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


načeloma vse od naštetega ne. to so bonitete,ki si jih lastite. vam pa ne pripadajo. pripada ti pol ure malice in to je to,pa še za malico delodajalec določi, če greš lahko ven ali ne. pa če se ti na glavo postaviš, je tak. en, to kar si ti naštela, si lahko privošči nekdo, ki dela zase in si zaradi nareave dela lahko to privošči....ali pa taki na na kaki upravni enoti, na kakšnem zavodu, ki je namenjen izključno sam sebi, na kakšni agenciji, ki je tam samo, ker je tam....si je to lahko privoščila ena Murina delavka? da se je pri njej za strojem ustavila prijateljica na 10 minutni čvek?
liliana, resno sem v dvomih o tvojih pogledih na svet user posted image si mogoče občasno na kakšnih substancahuser posted image

jaz sem v prejšnji službi počela kar sem želela, sem pa morala biti od ure do ure tam in sem tudi bila, še več......sem bila tudi bolj ali manj sama svoja šefica...sem imela pač srečo. in jaz si to štejem kot srečo, ne pa kot PRAVICO kot ti user posted image



Ki si si jih tudi ti lastila, samo je preteklo že izgleda precej časa, pa si pozabilauser posted image ....glede na to, da si omenila svojo prejšnjo službo.....tam sem bila namreč tvoja redna "klientka" in sem marsikaj videla.....

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 19:41:45   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

kalbo, pri nas je še zdaj na free....ni panike, samo to je sreča, ne pa pravica. basta.
i

in ja kalbo, vem kako je bilo v muri....moja mama je delala tam od svojega 16 leta pa do upokojitve....tako, da pokaži malo spoštovanja do ljudi, ki so celo življenje trdo delali in niso imeli vseh pravic, ki jh vvi tukaj tako vehementno naštevate in si jih lastite.


Nisem nikjer napisal, da je to pravica. Samo narava dela ene učiteljice in ravnatelja pač dopušča 10 minutk časa, tko da tega nista počela na tvoj račun, ker če nebi ravno seksala, bi pa pila kofe v tem času. In seveda mesto je blo totalno neprimerno za f.uk, samo ni pa zdaj to za javni linč prekršek, a ne?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 19:42:14   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


ti moraš neko hipi državo narest user posted image user posted image user posted image

če bi šli v hotel, me ne bi motilo, pa da so ob času nazaj, da pa to počnejo na pisalni mizi v firmi in kjer obstaja možnost, četudi samo 0.0001 %, da jih zasačijo stranke, pa niti pod točko razno.

očitno bo to potrebno dodati v nove pogodbe o zaposlitvi user posted image user posted image user posted image


Potem je potrebno dodati tudi to, da v službi ne smeš pregledovati privat pošte.....ne smeš privat srfati po internetu....klicati privat domov......iti med malico v šoping ali na kavo, govoriti 10 minut s kolegico, ki se je mimogrede ustavila pri tebi v službi, bog ne daj, da ti dete pride na obisk v službo......v bistvu moraš biti delodajalcu kot suženj na razpolago celih 8 ur.....edino 30 minut časa lahko porabiš STRIKTNO ZA MALICO (ne pa za kofe s kolegico, šoping, rezervacijo dopusta).....

A ti v prejšnji službi, ko še nisi bila "sama svoja šefica" nič od naštetega nisi počela MED SVOJIM DELOVNIM ČASOM......?



načeloma vse od naštetega ne. to so bonitete,ki si jih lastite. vam pa ne pripadajo. pripada ti pol ure malice in to je to,pa še za malico delodajalec določi, če greš lahko ven ali ne. pa če se ti na glavo postaviš, je tak. en, to kar si ti naštela, si lahko privošči nekdo, ki dela zase in si zaradi nareave dela lahko to privošči....ali pa taki na na kaki upravni enoti, na kakšnem zavodu, ki je namenjen izključno sam sebi, na kakšni agenciji, ki je tam samo, ker je tam....si je to lahko privoščila ena Murina delavka? da se je pri njej za strojem ustavila prijateljica na 10 minutni čvek?
liliana, resno sem v dvomih o tvojih pogledih na svet user posted image si mogoče občasno na kakšnih substancahuser posted image

jaz sem v prejšnji službi počela kar sem želela, sem pa morala biti od ure do ure tam in sem tudi bila, še več......sem bila tudi bolj ali manj sama svoja šefica...sem imela pač srečo. in jaz si to štejem kot srečo, ne pa kot PRAVICO kot ti user posted image


Vedno me čudi, kako dolgočasno delo imate, da vse to počnete med delom user posted image .

Jaz sem itak čudna user posted image , ampak vse to veliko bolj udobno počnem doma. V službi delam, kar je delat za tam, in če ni nič, grem raje domov kot da mešam zrak.

Tudi plačujejo me za pogodbeno dogovorjeno delo. Ne vem, od kje ideje o suženjstvu? Če nočem, nisem tam. Če hočejo, da delam več kot je nujno in se odločim, da ne bom, pač ne bom, nihče me ne more prisilit.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 19:46:19   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

pri nas je še zdaj na free....ni panike, samo to je sreča, ne pa pravica.


Včasih ko je še delala več kot ena fabrika, je samo pet minut mimo traka naredilo klik v glavi.

Jaz nisem za omejitve, ker je svoboden človek bolj ustvarjalen človek, nisem pa za to, da se ta svoboda razširi preko vsake zdrave meje, ne v službi, ne v družbi. Principi so podobni, kdor misli, da je vse njegova pravica in da je dolžnosti malo ali nič, bo tako mislil povsod.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 19:49:52   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Vedno me čudi, kako dolgočasno delo imate, da vse to počnete med delom user posted image .

Jaz sem itak čudna user posted image , ampak vse to veliko bolj udobno počnem doma. V službi delam, kar je delat za tam, in če ni nič, grem raje domov kot da mešam zrak.

Tudi plačujejo me za pogodbeno dogovorjeno delo. Ne vem, od kje ideje o suženjstvu? Če nočem, nisem tam. Če hočejo, da delam več kot je nujno in se odločim, da ne bom, pač ne bom, nihče me ne more prisilit.


Ne počnemo VSE TO.....in VEDNO....od časa do časa pa.....kot pravi rija.....imamo srečo, da je vse bolj sproščeno, kot v njeni firmi.....važno je le, da je delo opravljeno......user posted image

Ne vem zakaj ljudje vedno sklepate pri debati, da se pišejo zgolj lastne izkušnje.....



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 20:03:25   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa dobr patrino, a si ti res butasta, al se samo tko iz dolgčasa delaš. Kje za vraga sem pa napisal, da se mi zdijo ravnateljeva dejanja top?

No , Kalbo uspel si primakniti še nov prilastek- po mnenju nekaterih brezčutna, svetohlinska,papežka, hinavska- po tvoje butasta. Lepa zbirka, ki so jo naredili brezmadežni ljudje.
Pač tisti, ki se sebi zdijo humani, iskreni, čuteči, inteligentni ...ker se jim zdi da imajo pravico soditi, kdo je kriv da nekdo naredi samomor, kdo je večja hudoba, ki si upa povedati tisto kar je res in tisto kar se v startu pozablja.

Ne nisi rekel, da so ravnateljeva dejanja top. Si pa ves začuden in ogorčen spraševal kaj do strele je revež naredil, če je pa samo nekajkrat obliznil ženski intimni del in nič drugega. Človek je mrtev in ni prav tako. Vendar si je sodil sam. Tako kot se je sam najbilj pribil na križ z laganjem in z zanikanjem. Veliko bolj kot pa s samim erotičnim dejanjem. In ker ga še ni dovolj zagodlal, je šel še storiti samomor. Vem da bodo množice skočile v zrak in mi nalepile še kakšen čudovit prilastek, vendar je zame to kar je storil egoistično dejanje.
Kot sem že napisala, sem od blizu doživljala grozo družine ( žene in otrok) očeta in moža, ki si je sodil sam. Samomor je storil zato, ker se je ženska hotela po njegovem varanju ločiti. Že tako ga je zagodlal, potem pa je naredil še boljšo zadevščino. Ubil se je in pustil družino samo. In to z dolgovi in hipoteko povrhu. Otroka - takrat še zgodnja najstnika, sta samomor ( ne varanje)tako zamerila očetu, da ju niso spravili na pogreb.

Saj verjetno poznaš tisti rek:
Smrt bi morala biti val, ki odplakuje brez sledov, ne pa križ, ki ga mrtvi živim nalože.
Mislim, da je idealen za ravnatelja in za vse njegove, ki namesto njega nosijo križ.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 20:03:28   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


načeloma vse od naštetega ne. to so bonitete,ki si jih lastite. vam pa ne pripadajo. pripada ti pol ure malice in to je to,pa še za malico delodajalec določi, če greš lahko ven ali ne. pa če se ti na glavo postaviš, je tak. en, to kar si ti naštela, si lahko privošči nekdo, ki dela zase in si zaradi nareave dela lahko to privošči....ali pa taki na na kaki upravni enoti, na kakšnem zavodu, ki je namenjen izključno sam sebi, na kakšni agenciji, ki je tam samo, ker je tam....si je to lahko privoščila ena Murina delavka? da se je pri njej za strojem ustavila prijateljica na 10 minutni čvek?
liliana, resno sem v dvomih o tvojih pogledih na svet user posted image si mogoče občasno na kakšnih substancahuser posted image

jaz sem v prejšnji službi počela kar sem želela, sem pa morala biti od ure do ure tam in sem tudi bila, še več......sem bila tudi bolj ali manj sama svoja šefica...sem imela pač srečo. in jaz si to štejem kot srečo, ne pa kot PRAVICO kot ti user posted image



Ki si si jih tudi ti lastila, samo je preteklo že izgleda precej časa, pa si pozabilauser posted image ....glede na to, da si omenila svojo prejšnjo službo.....tam sem bila namreč tvoja redna "klientka" in sem marsikaj videla.....




genau tak, kot si ti pravice lastiš še danes :) ker si lahko. ni pa to tvoja pravica. da se še enkrat ponovim. verjamem, da si lahko marsikaj videla, ker se je tudi marsikaj počelo....kar se v časih kapitalizma niti pod točko razno več ne bi smelo. kot sem rekla, sem imela srečo, da sem imela tako službo in ti, bodi hvaležna, da imaš tako srečo še danes user posted image in ne obešaj tega preveč na velik zvon, ker se ti kaj hitro lahko obrne user posted image

in ja, imam tudi zdaj to srečo, če hočem, delam fejst, če nočem pa pač ne....grem tudi vmes na kofe, brez problema....

kalbo: kako tega nista počela na naš računuser posted image a ima mariborska srednja šola visoke šolnine, pa mi za to ne vemouser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 20:06:04   
RIJA*
adijo tole citiranje user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 20:12:15   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

genau tak, kot si ti pravice lastiš še danes :) ker si lahko. ni pa to tvoja pravica. da se še enkrat ponovim. verjamem, da si lahko marsikaj videla, ker se je tudi marsikaj počelo....kar se v časih kapitalizma niti pod točko razno več ne bi smelo. kot sem rekla, sem imela srečo, da sem imela tako službo in ti, bodi hvaležna, da imaš tako srečo še danes user posted image in ne obešaj tega preveč na velik zvon, ker se ti kaj hitro lahko obrne user posted image

in ja, imam tudi zdaj to srečo, če hočem, delam fejst, če nočem pa pač ne....grem tudi vmes na kofe, brez problema....




Jaz nisem nikjer zapisala, da to jemljem kot svojo pravico......niti, da si to lastim kot pravico......

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 20:13:40   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

adijo tole citiranje user posted image


Pomiri se, pa bo šlo lažje......user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 20:15:59   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa dobr patrino, a si ti res butasta, al se samo tko iz dolgčasa delaš. Kje za vraga sem pa napisal, da se mi zdijo ravnateljeva dejanja top?


Ne nisi rekel, da so ravnateljeva dejanja top.


Zakaj pa potem napišeš, da se mi zdijo njegova dejanja top? Celo napisal sem, da sem mi je zdel trapast, naiven...zakaj se ti potem zdi, da se mi zdi njegovo dejanje top? Zdej, al se delaš butasto, zanalašč provociraš, ker ti je dolgčas, al pa dejansko si. butasta. Ne vem, se sprašujem. Ti pa seveda spet polagaš besede v usta, ali pa na tipkovnico, če že hočeš, kot vedno.



(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 20:19:42   
RIJA*

[/quote]
v bistvu moraš biti delodajalcu kot suženj na razpolago celih 8 ur.....edino 30 minut časa lahko porabiš STRIKTNO ZA MALICO (ne pa za kofe s kolegico, šoping, rezervacijo dopusta).....


[/quote]


tukaj mogočeuser posted image

ne, ni živčnost user posted image user posted image ne znam citirati....ko bi citiral več ljudi v enem postu, ne znam prilepiti slike....user posted image user posted image

kvečjemu si me spomnila na prejšnje čase in na to, da je bilo celo dovoljeno kaditi za šalterjem in vmes servisirati stranke user posted image user posted image

danes me je prav groza, ko pomislim na touser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 20:28:36   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa dobr patrino, a si ti res butasta, al se samo tko iz dolgčasa delaš. Kje za vraga sem pa napisal, da se mi zdijo ravnateljeva dejanja top?


Ne nisi rekel, da so ravnateljeva dejanja top.


Zakaj pa potem napišeš, da se mi zdijo njegova dejanja top? Celo napisal sem, da sem mi je zdel trapast, naiven...zakaj se ti potem zdi, da se mi zdi njegovo dejanje top? Zdej, al se delaš butasto, zanalašč provociraš, ker ti je dolgčas, al pa dejansko si. butasta. Ne vem, se sprašujem. Ti pa seveda spet polagaš besede v usta, ali pa na tipkovnico, če že hočeš, kot vedno.




Nikoli nisem napisala, da si rekel, da so njegova dejanja top ( vsaj jaz tega nikjer ne vidim). Napisala sem, da se ti zdi , da so njegova dejanja bp- brez posebnosti.
Če je to zate človek, ki ni delal nič takšnega in se ti zdijo njegova ravnanja bp, potem ti samo svetujem, da se dobro skriješ, če te bo kdaj kaj zamikalo čez planke. S takšnim načinom razmišljanja, si znaš skuhat krepko velik medijski linč.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 20:38:52   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

v bistvu moraš biti delodajalcu kot suženj na razpolago celih 8 ur.....edino 30 minut časa lahko porabiš STRIKTNO ZA MALICO (ne pa za kofe s kolegico, šoping, rezervacijo dopusta).....




tukaj mogočeuser posted image



Ne....

kvečjemu si me spomnila na prejšnje čase in na to, da je bilo celo dovoljeno kaditi za šalt_erjem in vmes servisirati stranke user posted image user posted image

danes me je prav groza, ko pomislim na touser posted image


V tistih časih so bile še sidikalne veselice in sindikalni izleti.....in se je vsa fu.ka.rija prešuštniška opravila tam.....ne pa v kabinetih in pisarnah ter skladiščih......user posted image


< Sporočilo je popravil liliana -- 2.12.2014 20:41:29 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 20:45:44   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Če je to zate človek, ki ni delal nič takšnega in se ti zdijo njegova ravnanja bp, potem ti samo svetujem, da se dobro skriješ, če te bo kdaj kaj zamikalo čez planke. S takšnim načinom razmišljanja, si znaš skuhat krepko velik medijski linč.


Čez plankami je tudi precej kur.ba.rije.....ni to zdaj zgolj neka slovenska posebnost......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 21:11:05   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
ne znam citirati...


vidim user posted image
nekaj nasvetov:

1.
ko nekaj iz citata izbrišeš, preveri, ali je ohranjen znak za začetek citata, t.j. tale zapis. [ quote ];
če namesto njega pustiš tegale: [ /quote ], citat ne bo pravilno izpisan user posted image

2.
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
ko bi citiral več ljudi v enem postu

da je drugim lažje spremljati debato, je fino, če pri citiranju ohranjaš še avtorja citata, torej celotno prvo vrstico citata, takole: [ quote ] IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

če želiš v enem sporočilu navesti več citatov, pri željenih besedilih klikšeš 'citiraj', nato pa vsebino preneseš v eno okno, kjer združiš vse željeno besedilo

če želiš citat enega razbiti na več delov in komentirati posamezne dele besedila, citat v oknu za odgovor večkrat kopiraš, nato pa v posameznih kopijah izbrišeš odvečna besedila ter pod njim odgovoriš na željeno besedilo



IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
ne znam prilepiti slike....

ena verzija:
na spletu poiščeš sliko, ki jo želiš prilepiti
kopiraš povezavo na sliko - končati se mora npr. na *.jpg in ostale končnice, ki označujejo sliko
v oknu za odgovor klikneš na znak za poševno besedilo: [ i] [ /i]
med oklepaja prilepiš povezavo na sliko
za črko i dodaš mg, tako da dobiš zapis img - to narediš v obeh oklepajih

in slika je v sporočilu user posted image
user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 21:35:38   
liliana
user posted image

Uspelo v drugem poskusu.....hvala petea.....

niti ni tako zakomplicirano, kot je videti......

Bom zdaj lepila in lepila....da utrdim......dril pa touser posted image





< Sporočilo je popravil liliana -- 2.12.2014 21:42:32 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 21:42:53   
petea
prosim
user posted image


Kaj pa je šlo v prvem poskusu narobe?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 21:44:25   
petea
liliana,
vidim, da kar dopolnjuješ svoje sporočilo

še dobro, da se ... (pikice) pri vsakem popravljanju sporočila ne podvajajo tako, kot se to zgodi z '''' (narekovaji) user posted image


ti kar vadi ... user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 21:45:43   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Kaj pa je šlo v prvem poskusu narobe?


Nimam pojma.....dobila sem neko čudno sliko, ki je nisem mislila skopirati, bila je slika, vendar neka googlova slika.....kopirala sem pa direktno iz tistih slik, ki ti jih google navrže....


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 21:51:34   
mateyka
pa saj smo že tokrat napisali navodila za lepit te slike da je že smešno. se pa spomnim, da je bilo včasih dovolj da si copy/paste-al in je delalo. ah, dobti stari časi.. user posted image

in lenobe lele na RR niti enga gumba za html image quote ne naredijo. kekci..

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 21:53:38   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Kaj pa je šlo v prvem poskusu narobe?


Nimam pojma.....dobila sem neko čudno sliko, ki je nisem mislila skopirati, bila je slika, vendar neka googlova slika.....kopirala sem pa direktno iz tistih slik, ki ti jih google navrže....


verjetno si kopirala guglovo okno in ne samo sliko.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 22:05:08   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

pa saj smo že tokrat napisali navodila za lepit te slike da je že smešno. se pa spomnim, da je bilo včasih dovolj da si copy/paste-al in je delalo. ah, dobti stari časi.. user posted image

in lenobe lele na RR niti enga gumba za html image quote ne naredijo. kekci..


Niti ni smešno.....ker se ti takoj, ko ena napiše ne ljubi probati, ali pa nimaš časa, ali pa se ti ne zdi pomembno in si ne vzameš čas za to.....ko bi pa rad kopiral pa ne najdeš te teme več......kot totalen laik pa pač ne veš, da moraš klikniti "poševno" in ga dopolniti s končnico.....

Se pa spomnim tudi jaz časov, ko si samo copy - paste dal.....

verjetno si kopirala guglovo okno in ne samo sliko.


Verjetno, ker je bilo tole:

user posted image



< Sporočilo je popravil liliana -- 2.12.2014 22:07:06 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 22:09:12   
mateyka
ne vem zakaj so ukinili copy-paste; kot da bi namenoma recimo zdajle šli iz centralnega gretja nazaj na odprta ognjišča.. makes no sense.. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?