|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 14:30:15   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


mojcaziga, to, da te ne posnamejo, ni glih neko herojsko dejanje in tvoja napaka ostaja ista, pa če so te dobili ali pa ne! In ti je ne želiš javno objavit, tako kot onadva nista.


stavek je imel drug pomen - pomežik na koncu. Glede na debato, kako naj vem, da me kdo ni posnel??? Mogoče pa in bom kje drugje kdaj drugič jaz na tapeti.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 14:32:36   
ronja
Vseeno ostaja dejstvo, da nočeš, da bi se tvoja napaka s tvojim imenom in priimkom pojavila v javnosti. Tako da so ta priznanja in popravljanje napak ipak nekoliko omejene na zasebno sfero, ne?;) Ne želiš si tega počet vsem na očem in si poskrbela, da ni prišlo vsem na oči... Onadva te možnosti nista imela, ker smo jima jo vzeli.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 14:34:20   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Vseeno ostaja dejstvo, da nočeš, da bi se tvoja napaka s tvojim imenom in priimkom pojavila v javnosti. Tako da so ta priznanja in popravljanje napak ipak nekoliko omejene na zasebno sfero, ne?;) Ne želiš si tega počet vsem na očem in si poskrbela, da ni prišlo vsem na oči... Onadva te možnosti nista imela, ker smo jima jo vzeli.


Pa saj ne bi rabila priznavat v javnosti, lagat pa tudi ne. Si brez komentarja, a je to tako težko?

Glej, saj mogoče imam jaz notranje probleme z lažnjivci in neodgovorneži, čisto možno. Ampak takih ljudi res ne prenašam. Sem sposobna marsikakšno napako odpustiti, pozabit,..., samo daj mej jajca in povej, priznaj, prevzemi odgovornost. Pa ne mislim zdaj samo tega primera. Samo to. Vse ostalo je njihova zadeva, to trdim že od začetka in se v samo varanje, kaj in kako sta počela, niti ne spuščam.

lp

< Sporočilo je popravil mojcaziga -- 2.12.2014 14:36:51 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 14:37:08   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Potem jo prevzemi in priznaj, da si del gonje. Ce terjas od drugih terjaj tudi od sebe.



Si ti priznala? Kje? Sem to kje terjala od tebe?

Debate sem se udeležila šele po smrti ravnatelja, prej nisem ne brala vaših postov, ne pisala . Tako da jaz mu nisem dala popolnoma nobenega razloga za to, kar je na koncu naredil.

lp



Dala so mu identicna stalisca. Nisem pa belezila kdaj si se vkljucila, Zmotno sem mislila, da so tisti "pozneje vkljuceni" nekaj potegnili iz tragedije in vsaj rahlo spregledali...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 14:39:00   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Potem jo prevzemi in priznaj, da si del gonje. Ce terjas od drugih terjaj tudi od sebe.



Si ti priznala? Kje? Sem to kje terjala od tebe?

Debate sem se udeležila šele po smrti ravnatelja, prej nisem ne brala vaših postov, ne pisala . Tako da jaz mu nisem dala popolnoma nobenega razloga za to, kar je na koncu naredil.

lp



Dala so mu identicna stalisca. Nisem pa belezila kdaj si se vkljucila, Zmotno sem mislila, da so tisti "pozneje vkljuceni" nekaj potegnili iz tragedije in vsaj rahlo spregledali...



Spregledala? Ja, sem. In sicer to, da se je gonja in krivda, zdaj tudi za smrt ravnatelja, preusmerila na snemalca. In po mojem mnenju res ni potrebe, da se odvzame še eno življenje.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 14:52:21   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Potem jo prevzemi in priznaj, da si del gonje. Ce terjas od drugih terjaj tudi od sebe.



Si ti priznala? Kje? Sem to kje terjala od tebe?

Debate sem se udeležila šele po smrti ravnatelja, prej nisem ne brala vaših postov, ne pisala . Tako da jaz mu nisem dala popolnoma nobenega razloga za to, kar je na koncu naredil.

lp



Dala so mu identicna stalisca. Nisem pa belezila kdaj si se vkljucila, Zmotno sem mislila, da so tisti "pozneje vkljuceni" nekaj potegnili iz tragedije in vsaj rahlo spregledali...



Spregledala? Ja, sem. In sicer to, da se je gonja in krivda, zdaj tudi za smrt ravnatelja, preusmerila na snemalca. In po mojem mnenju res ni potrebe, da se odvzame še eno življenje.


Ni nic preusmerjena, Ona je tu od zacetka, samo nekateri tega niso videli. Morda so spregledali. In ce vidimo njegovo odgovornost in napako, to se ne pomeni, da je ustvarjena gonja.

Tu ni crno bele slike. To je situacija v kateri VSI izgubijo. In akterji in snemalci in gledalci. V tej situaciji ni nicesar pozitivnega, dobrega .... To je parada hinavscine, zla in neclovecnosti. Poteptano je clovesko dostojanstvo.

Zato je treba dati jasno sporocilo, da do taksnih situacij ne sme vec priti. Zato moramo povedati, da skrivno snemanje , objavljanje in zasmehovanje ter ponizivanje nekoga, ki je zgresil ni pozitivno, ni moralno, ni eticno.

In prav zato ker vsi izgubljajo je tragicna ta naslada ob "izterjevanju nemoralnosti" iz redov "moralnih". Crni srednji vek. Ko vsaj ne bi bilo res....


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 2.12.2014 14:53:29 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 15:02:37   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Potem jo prevzemi in priznaj, da si del gonje. Ce terjas od drugih terjaj tudi od sebe.



Si ti priznala? Kje? Sem to kje terjala od tebe?

Debate sem se udeležila šele po smrti ravnatelja, prej nisem ne brala vaših postov, ne pisala . Tako da jaz mu nisem dala popolnoma nobenega razloga za to, kar je na koncu naredil.

lp



Dala so mu identicna stalisca. Nisem pa belezila kdaj si se vkljucila, Zmotno sem mislila, da so tisti "pozneje vkljuceni" nekaj potegnili iz tragedije in vsaj rahlo spregledali...



Spregledala? Ja, sem. In sicer to, da se je gonja in krivda, zdaj tudi za smrt ravnatelja, preusmerila na snemalca. In po mojem mnenju res ni potrebe, da se odvzame še eno življenje.


Ni nic preusmerjena, Ona je tu od zacetka, samo nekateri tega niso videli. Morda so spregledali. In ce vidimo njegovo odgovornost in napako, to se ne pomeni, da je ustvarjena gonja.

Tu ni crno bele slike. To je situacija v kateri VSI izgubijo. In akterji in snemalci in gledalci. V tej situaciji ni nicesar pozitivnega, dobrega .... To je parada hinavscine, zla in neclovecnosti. Poteptano je clovesko dostojanstvo.

Zato je treba dati jasno sporocilo, da do taksnih situacij ne sme vec priti. Zato moramo povedati, da skrivno snemanje , objavljanje in zasmehovanje ter ponizivanje nekoga, ki je zgresil ni pozitivno, ni moralno, ni eticno.

In prav zato ker vsi izgubljajo je tragicna ta naslada ob "izterjevanju nemoralnosti" iz redov "moralnih". Crni srednji vek. Ko vsaj ne bi bilo res....



Meni pa se zdi, da v drugačnih okoliščinah, posnetek ne bi bil nič posebnega in snemalec po moje ni računal na tako medijsko pozornost ali sploh kako. Verjetno je predvideval, da bo obstal poleg milijona drugih posnetkov s spolno vsebino na youtubu. Nastal pa je, žal, ravno v času, ko so se učitelji odločali za stavko in je bil ravno pravo sredstvo proti učiteljem, ker kao nič ne delajo. Nastal je v času, ko je veliko ljudi brez dela, češ ti, ki ga pa imajo, pa porabljajo čas na delovnem mestu takole. Mediji pa so to podpihovali. Le zaradi gole naklade? Ali pa je bil razlog kje drugje? Ampak še vedno sem mnenja, da bi stvar hitreje potihnila, če bi po objavi rekla "jbg, sva se zeznila, ok, veva kaj sva naredila narobe", malo potrkala na vest premnogih tistih, ki tudi varajo. Tako pa so se nad posnetkom slinili tisti, ki tega ne delajo, tisti, ki bi pa ne morejo in tisti, ki dejansko delajo in so čakali kaj bo iz tega, ko te dobijo.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 15:25:11   
gloss
video še vedno obstaja na youtubu..le v ang. različici

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 15:33:47   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: gloss
video še vedno obstaja na youtubu..le v ang. različici


A je z angleškimi podnapisi?
user posted image

(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 15:38:08   
gloss
ljudje v komentarjih prosijo naj se izbriše, pa nič.
pa še iz slovenije oz. slovencev se norca delajo

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 15:54:25   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
Kar naenkrat cela slovenija bolj papežka od papeža user posted image
posnetek ste pa šli vsi gledat....no, razen ronje user posted image



Jaz sem ga videla. Na kateri spletni strani, ne vem - ga nisem sama poiskala. Videla sem ga pred javno medijsko gonjo.
Vem, da ga imajo nekateri shranjenega na svojih računalnikih, telefonih ...

Sem v pogovorih v preteklih dneh večkrat slišala izjave v stilu, 'Saj to je podobno kot ona zgodba/posnetek, ki je bil aktualen pred nekaj dnevi/tedni'. Pa za tiste posnetke še zdaj ne vem, ne kateri so, ne kaj je njihova vsebina.
In me niti ne zanima.
Kot me tudi ta posnetek ni zanimal kaj več kot le kot prigoda, ki se je nekomu pač primerila. Mi je bil pa v resen opomin, da moram včasih malo le paziti, kaj, kje (in s kom user posted image ) počnem.

Sem tudi sama naredila kar nekaj napak v svojem življenju. In ne bila niti najmanj vesela, če bi se zanje morala javno zagovarjati.
Zanimivo pa mi je spremljati debato in odzive na ta posnetek. Mi da misliti o marsičem.

Se strinjam z napisanim, da si verjetno noben od akterjev zgodbe ni mislil, da se bo okrog zadeve tako dolgo in obsežno sprožalo toliko prahu. Se je pač poklopilo nekaj zunanjih okoliščin, ob slabem času, za povrh pa še z slabimi reakcijami 'zasačenih'.

Se strinjam s Patrino, da je ravnatelj s samomorom probleme (spet) preložil na svoje najbližje in da mu to ni ravno za šteti kot junaštvo.
Verjetno pa res ni videl izhoda iz situacije, ko se je na njega 'zlila gnojnica' z vseh strani.

Forumsko diskutiranje vpletenim seveda ne koristi, drugim pa morda le lahko malo spremeni mnenje in dejanja.
Je pač tako, da nas večino 'prestavijo' šele dogodki, ki se zgodijo v naši neposredni bližini in ki bi se lahko pripetili tudi nam.





(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 16:05:08   
petea
Aja, še to:
zdaj sem veliko bolj pozorna na to, kje vse so nadokna ... user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 16:43:53   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Aja, še to:
zdaj sem veliko bolj pozorna na to, kje vse so nadokna ... user posted image



Ampak zdaj si me pa spomnila, kar je sicer najmanj pomembno v tem trenutku, ampak vseeno. Posnetek sem videla 1x, pa še to verjetno ne cel, ker sem bila ravno v Bigbangu, ko je bila na sporedu oddaja Svet in seveda so vrteli po vse tv-jih. Ampak kolikor sem videla v tistih nekaj sekundah, se vam zdi, da je bilo to snemano iz nadsvetlobe? Meni se je zdelo, kot da je bila kamera usmerjena naravnost in ne navzdol?????

Res je to še najmanj važno, sploh pa ne tako, da bi šla iskat posnetek in preverit. Pač, tako....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 17:27:44   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Da, javno bi povedali da sta swingerja in zivita odprt zakon in javnost bi jima zaploskala, prepoznala ravnatelja kot eticno primernega za ravnatelja in vsi bi zioveli srecno do konca svojih dni.


lej, own-aj svojo moralo in ce se ne sklada z dolocenim poklicom, mogoce ne it ravno tja kariero delat? just a thought..


Zakaj pa swinger ne bi mogel biti dober pedagog, ucitelj, policist, varuh...?


res je. - razen ce swinga v istih prostorih (drzavne sole), potem pa zna starsem ne bit ravno primeren. mogoce bi lahko ustanovila privat solo kjer so vsi ucitelji swingerji in bi videla koliko otrok bi starsi tja prijavili. bi bilo zanimivo stestirat..

Kaksna je to skladnost spolnosti in poklica? Gostinke bi morale biti svobodoumne in na razpolago - to bi se skladalo s pšklicem, plesalke enako... pedogogi pa samo zadrti heteroseksualci , ki seksajo samo s ciljem razmnozevanja in izkljucno v misionaskem polozaju.... Zelo diskutabilno....


jup. tako je. mogoce ni "prav", je pa to dejstvo.

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Sicer pa mislim, da se najstnikov ne vzgaja več prav dosti, takrat baje žanješ, kar si posejal (to pravijo res skoraj vsi strokovnjaki), sploh pa dvomim, da jih vzgajajo učitelji v sš. Prav je, da spoštujejo oboji pravila, ni pa za linčat, če jih kdaj kdo ne.


kakor sama dobro ves, daje vodstvo zgled delavcem. in ce vodstvo laze ali goljufa (na skrivaj swinga) je bolj verjetno da bo to razsirjeno in tolerirano tudi "spodaj". podobno je v soli. ali politiki.


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
.. in če bi rekel, ja, jaz sem bil, bi bil spet največji kriminalec in baraba.... ni pravilnega odgovora.


ah dej no, kaj to sploh je zate "pravilni odgovor". resnica je pravilni odgovor in tudi ce bi potem kdo jamral, da kako je lahko to v soli delal - pa pac je; own it in sooci se s posledicami kot pravi moz/zena, zaboga. user posted image ali kakor pravi frodo - saj ni kaznivo dejajnje.


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Zato je treba dati jasno sporocilo, da do taksnih situacij ne sme vec priti. Zato moramo povedati, da skrivno snemanje , objavljanje in zasmehovanje ter ponizivanje nekoga, ki je zgresil ni pozitivno, ni moralno, ni eticno.


zdaj sem pa zmedena - ne smemo sodit uciteljeve morale, a ucencevo lahko. zakaj?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 17:28:51   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Potem jo prevzemi in priznaj, da si del gonje. Ce terjas od drugih terjaj tudi od sebe.



Si ti priznala? Kje? Sem to kje terjala od tebe?

Debate sem se udeležila šele po smrti ravnatelja, prej nisem ne brala vaših postov, ne pisala . Tako da jaz mu nisem dala popolnoma nobenega razloga za to, kar je na koncu naredil.

lp



Dala so mu identicna stalisca. Nisem pa belezila kdaj si se vkljucila, Zmotno sem mislila, da so tisti "pozneje vkljuceni" nekaj potegnili iz tragedije in vsaj rahlo spregledali...



Spregledala? Ja, sem. In sicer to, da se je gonja in krivda, zdaj tudi za smrt ravnatelja, preusmerila na snemalca. In po mojem mnenju res ni potrebe, da se odvzame še eno življenje.

Podpis. In pod ostale poste tudi . Se strinjam z vsem.
Ostalim pa :
Frodici se je očitno vse skupaj še poslabšalo ( čeprav skoraj ne moreš verjeti, da se to da user posted image ) od nazadnje, ko sem bila gor. Nimam komentarje oz. besed, ki bi se jih splačalo porabiti za tako natolcevanje in zmerjanje, kot so njeni posti.

Ronja , praviš, da bi me rada razumela? Lej ne moreš me očitno, ker sva na drugem bregu. Kot sva bili že večkrat. Čisto na kratko: tebi se najbolj smili človek, ki je imel hrbtenico za seks na skrivaj, ni pa imel jajca, da bi priznal, ni imel jajca, da bi se pomatral in godlo, ki jo je skuhal pojedel. Ni imel jajc in se je raje ubil. Zato jih ne rabiš v bistvu. Rabiš jih zato, da popraviš zadeve, ki jih storiš napak. Rabiš jih, da obraniš svoje domače, ne pa da jih pustiš same in v problemih, ki so nastali zaradi tebe. In če povzamem. Meni se smili družina , ki je ostala, otroci, dijak, ki se mu nalaga vsa krivda, pa čeprav je med profesoričinimi nogami čepel ravnatelj in ne on. On se mi ne in se mi tudi prej ni. Žal. Medijski linč praviš? On , ki je bil glavni akter, ga je doživel le enkrat, potem je ušel. Njegova družina ga je doživela zaradi njegovega nepremišljenega seksanja in še zaradi njegovega samomora.
Pa kaj se mučim, saj ne boš kapirala pa konec. Kot sem že enkrat napisala- če bi jaz morala živeti poleg takega človeka kot si ti, se mi v pol ure zmeša. Tako navidez na user posted image peacebrotherska oseba , ki naravnost duši sočloveka in niti pod razno ne da dihat drugače mislečim. Poznam par takih oseb in vsem je skupno, da ni za zdržat z njimi. V isti sapi ko so Matere Tereze, te pod pretvezo, da so tako dobrosrčne rinejo v nekaj kar ne želiš in kar ti ni všeč. In vse imajo dedce, ki samo kimajo. No to je bilo malo za intermezzo. Kakor že pravim, ne moreš me razumeti.

[b]Anica[/b]- niti pod razno nimam čisto nič zraven pri njegovem pobegu v smrt. Kakšna sol neki. Ne nakladaj no. Človek se je zbal in po njegovem izbral najlažjo rešitev zanj- njegovi domači ga očitno niso brigali. Ne prej ko so ga še mučili hormoni in ne pozneje, ko se je odločil za samomor.
Si pa prava pojava veš- ves čas svetohliniš in se zgražaš kako se z branjem in prenašanjem teh grdih novic pomaga žrtvam na štrik, po drugi stani pa ves čas visiš tule goruser posted image

Kalbo zate pa:
Pa se ti zavedaš, da ta človek ni delal nič takšnega? Pač jo je mal polizal zreli odrasli ženski. Edini dve napaki, ki sta bili storjeni sta, da je ni lizal svoji ženi in da je za to precej naivno izbral tak kraj, kjer je bil posnet. Mediji in vesoljni slovenski moralistični svet ga je pa tako pribil na križ, kot bi bila na njegovem jeziku namesto zrele odrasle ženske 16 letna dijakinja. Aja, pa še čisto možno je, da je bila kdaj zraven takšnega početja tudi njegova žena. IN? Torej je čisto možno, da je biol samo kraj nerodno izbran in človek je zato plačal z medijskim linčem in na koncu z življenjem. Marsikak pedofilski profesor še danes uči in marsikak pedofilski župnik še danes otroke poučuje verouk, pa ga nihče ne pribija na križ.


Človek ni delal nič takšnega ne- samo seksal je tam kjer ne bi smel in še to ne s svojo ženo. In res je - meni osebno ni to ne vem kakšen greh. Ne takšen, da bi se zaradi tega lagala v kamero. Niti pod razno ne takšen da bi se šla spravit z zemlje. In niti pod razno ne takšen greh, da bi zato vse blato zlila na družino in ostale akterje, sama pa bi jo pocvirnala. Medijski linč ja. Večino sta ga z laganjem sama spotencirala in skuhala s seksom na nepravem mestu. Za slovo pa ga je v višave zopet dvignil ravnatelj s svojim junaškim epilogom.
Če je to zate človek, ki ni delal nič takšnega in se ti zdijo njegova ravnanja bp, potem ti samo svetujem, da se dobro skriješ, če te bo kdaj kaj zamikalo čez planke. S takšnim načinom razmišljanja, si znaš skuhat krepko velik medijski linč.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   Vzgoja v šoli
2.12.2014 18:32:53   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

V srednji šoli dejansko res misliš, da lahko učitelji danes še kaj naredijo glede vzgoje?

Očitno imava iste pomislekeuser posted image .


Joj, kako je smešno.

S takimi izjavami žalite tako učitelje kot učence.

Celo življenje se učimo.
Mladi so željni zgledov. Dobro vzgojeni bodo dobre zglede še naprej posnemali, slabo vzgojeni so jih lačni, čeprav v svoji najstniški upornosti kažejo drugače.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 2.12.2014 18:33:49 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 18:41:25   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: gloss

video še vedno obstaja na youtubu..le v ang. različici



daj pošlji ga LULU....bo že razumela, za kaj se gre user posted image

(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 18:46:48   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: gloss

video še vedno obstaja na youtubu..le v ang. različici



daj pošlji ga LULU....bo že razumela, za kaj se gre user posted image



hvala, ne hvala.. da mi potem pošto zabašete s prošnjami za link user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 19:07:05   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Da, javno bi povedali da sta swingerja in zivita odprt zakon in javnost bi jima zaploskala, prepoznala ravnatelja kot eticno primernega za ravnatelja in vsi bi zioveli srecno do konca svojih dni.


lej, own-aj svojo moralo in ce se ne sklada z dolocenim poklicom, mogoce ne it ravno tja kariero delat? just a thought..


S katerim poklicem pa se sklada swinganje......?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 19:16:12   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


ti moraš neko hipi državo narest user posted image user posted image user posted image

če bi šli v hotel, me ne bi motilo, pa da so ob času nazaj, da pa to počnejo na pisalni mizi v firmi in kjer obstaja možnost, četudi samo 0.0001 %, da jih zasačijo stranke, pa niti pod točko razno.

očitno bo to potrebno dodati v nove pogodbe o zaposlitvi user posted image user posted image user posted image


Potem je potrebno dodati tudi to, da v službi ne smeš pregledovati privat pošte.....ne smeš privat srfati po internetu....klicati privat domov......iti med malico v šoping ali na kavo, govoriti 10 minut s kolegico, ki se je mimogrede ustavila pri tebi v službi, bog ne daj, da ti dete pride na obisk v službo......v bistvu moraš biti delodajalcu kot suženj na razpolago celih 8 ur.....edino 30 minut časa lahko porabiš STRIKTNO ZA MALICO (ne pa za kofe s kolegico, šoping, rezervacijo dopusta).....

A ti v prejšnji službi, ko še nisi bila "sama svoja šefica" nič od naštetega nisi počela MED SVOJIM DELOVNIM ČASOM......?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 19:22:52   
kalbo
Pa dobr patrino, a si ti res butasta, al se samo tko iz dolgčasa delaš. Kje za vraga sem pa napisal, da se mi zdijo ravnateljeva dejanja top?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 19:24:32   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


ti moraš neko hipi državo narest user posted image user posted image user posted image

če bi šli v hotel, me ne bi motilo, pa da so ob času nazaj, da pa to počnejo na pisalni mizi v firmi in kjer obstaja možnost, četudi samo 0.0001 %, da jih zasačijo stranke, pa niti pod točko razno.

očitno bo to potrebno dodati v nove pogodbe o zaposlitvi user posted image user posted image user posted image


Potem je potrebno dodati tudi to, da v službi ne smeš pregledovati privat pošte.....ne smeš privat srfati po internetu....klicati privat domov......iti med malico v šoping ali na kavo, govoriti 10 minut s kolegico, ki se je mimogrede ustavila pri tebi v službi, bog ne daj, da ti dete pride na obisk v službo......v bistvu moraš biti delodajalcu kot suženj na razpolago celih 8 ur.....edino 30 minut časa lahko porabiš STRIKTNO ZA MALICO (ne pa za kofe s kolegico, šoping, rezervacijo dopusta).....

A ti v prejšnji službi, ko še nisi bila "sama svoja šefica" nič od naštetega nisi počela MED SVOJIM DELOVNIM ČASOM......?



načeloma vse od naštetega ne. to so bonitete,ki si jih lastite. vam pa ne pripadajo. pripada ti pol ure malice in to je to,pa še za malico delodajalec določi, če greš lahko ven ali ne. pa če se ti na glavo postaviš, je tak. en, to kar si ti naštela, si lahko privošči nekdo, ki dela zase in si zaradi nareave dela lahko to privošči....ali pa taki na na kaki upravni enoti, na kakšnem zavodu, ki je namenjen izključno sam sebi, na kakšni agenciji, ki je tam samo, ker je tam....si je to lahko privoščila ena Murina delavka? da se je pri njej za strojem ustavila prijateljica na 10 minutni čvek?
liliana, resno sem v dvomih o tvojih pogledih na svet user posted image si mogoče občasno na kakšnih substancahuser posted image

jaz sem v prejšnji službi počela kar sem želela, sem pa morala biti od ure do ure tam in sem tudi bila, še več......sem bila tudi bolj ali manj sama svoja šefica...sem imela pač srečo. in jaz si to štejem kot srečo, ne pa kot PRAVICO kot ti user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 19:26:40   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura




IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Po medijih se je v veliki večini nehalo o tem govoriti, tukaj pa se še kar in kar razpreda. In ne pozabite tudi RR je javni medij v katerem VSI sodelujemo! Prav bi bilo, da se debata končna, če ne drugače, da se zaklene ali zbriše.
 

Vsak stoji oz. odgovarja za to kar napiše. Tudi mediji bi morali. Ne vem zakaj so se zdaj vsi članki izbrisali, vse teme o tem zaklenile in zbrisale.
Moje mnenje je, da če se pogovarja na nekem kulturnem nivoju, ni ovir za to da tema ostane odklenjena.



Točno tako je....predej je pa naredil samomor pa se je lahko zlivala gnojnica vsepovprek in je bila daleč od etičnega in moralnega.....sedaj bi pa zaklenili ali celo izbrisali...zakaj, da nihče več ne bi mogel prebrati, kaj se je komu pred samomorom "zareklo".....? mogoče je pa fajn, če kaj ostane......da mogoče kdo odnese kaj od tega.....

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 19:32:34   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea


Zanimivo pa mi je spremljati debato in odzive na ta posnetek. Mi da misliti o marsičem.


Forumsko diskutiranje vpletenim seveda ne koristi, drugim pa morda le lahko malo spremeni mnenje in dejanja.
Je pač tako, da nas večino 'prestavijo' šele dogodki, ki se zgodijo v naši neposredni bližini in ki bi se lahko pripetili tudi nam.




Jaz tudi tako vidim debatiranje......tudi, če javno striktno ne napišeš, da se z nečim strinjaš ali ne strinjaš in samo bereš, ker ogromno ljudi zgolj bere....



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 19:33:23   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


ti moraš neko hipi državo narest user posted image user posted image user posted image

če bi šli v hotel, me ne bi motilo, pa da so ob času nazaj, da pa to počnejo na pisalni mizi v firmi in kjer obstaja možnost, četudi samo 0.0001 %, da jih zasačijo stranke, pa niti pod točko razno.

očitno bo to potrebno dodati v nove pogodbe o zaposlitvi user posted image user posted image user posted image


Potem je potrebno dodati tudi to, da v službi ne smeš pregledovati privat pošte.....ne smeš privat srfati po internetu....klicati privat domov......iti med malico v šoping ali na kavo, govoriti 10 minut s kolegico, ki se je mimogrede ustavila pri tebi v službi, bog ne daj, da ti dete pride na obisk v službo......v bistvu moraš biti delodajalcu kot suženj na razpolago celih 8 ur.....edino 30 minut časa lahko porabiš STRIKTNO ZA MALICO (ne pa za kofe s kolegico, šoping, rezervacijo dopusta).....

A ti v prejšnji službi, ko še nisi bila "sama svoja šefica" nič od naštetega nisi počela MED SVOJIM DELOVNIM ČASOM......?



načeloma vse od naštetega ne. to so bonitete,ki si jih lastite. vam pa ne pripadajo. pripada ti pol ure malice in to je to,pa še za malico delodajalec določi, če greš lahko ven ali ne. pa če se ti na glavo postaviš, je tak. en, to kar si ti naštela, si lahko privošči nekdo, ki dela zase in si zaradi nareave dela lahko to privošči....ali pa taki na na kaki upravni enoti, na kakšnem zavodu, ki je namenjen izključno sam sebi, na kakšni agenciji, ki je tam samo, ker je tam....si je to lahko privoščila ena Murina delavka? da se je pri njej za strojem ustavila prijateljica na 10 minutni čvek?
liliana, resno sem v dvomih o tvojih pogledih na svet user posted image si mogoče občasno na kakšnih substancahuser posted image

jaz sem v prejšnji službi počela kar sem želela, sem pa morala biti od ure do ure tam in sem tudi bila, še več......sem bila tudi bolj ali manj sama svoja šefica...sem imela pač srečo. in jaz si to štejem kot srečo, ne pa kot PRAVICO kot ti user posted image

A daj no daj, včasih je v službi delala svega i svašta, zdaj, ko je pa podjetnica, pa laja na druge. Kot si rekla, vse je odvisno od narave dela. Na gradbišču recimo, je blo pol ure za malioco, čik smo mel pa usput v gofli, za trakom v Jati je bil gestapo, pa še tam je šefe vsaketolk, če ni blo glih gužve, pa je bil zarukan spustil po smenah na čik, zdej v pisarni, pa na terenu je pa mal več svobode, tko da delal sem že vse, pa se je povsod dalo zmenit marsikaj. Me zanima, če si ti kdaj delala v Muri, da maš to na jeziku. Narava dela učiteljice in ravnatelja je pa pomoje prej taka kot je bla tvoja včasih, kot pa od delavke za trakom.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?