|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 8:49:44   
PEŽU
Glede na moje izkušnje (4x) je vedno, ne glede na občutljivost, še pred izostankom M, pravilno in takoj pokazal CB. Ne glede na to, da je First sighn in BC bolj občutljiv, meni nista pokazala ničesar oz -. CB digital je tokrat že 4 dni pred izostankom potrdil nosečnost. Tako da......mislim, da jih v tem življenju ne bom več potrebovala, bom pa definitivno vsem priporočala CB.

Razen napihnjenosti, sline in malo špikanja po desni strani, nimam še nobenih - tistih bolj neprijetnih znakov kot so slabost, lulanje....... Verjetno to še pride.

Aja....danes sem dobila datum prvega pregleda. Ne boste verjele, naročena sem 24.12. user posted image Upam, da bo vse ok in bo lep božič..

Čuvajte se.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 8:57:24   
..noname..
Sem se določila, da vam naredim seznam, čeprav ne spadam med avgustovke user posted image Bi pa prosila, ker ste 2 anonimne, da se nekako označite z nekim znakom user posted image

user posted image AVGUSTOVČKI user posted image

PDP

01.08.2014

tanjita.
caia

02.08.2014

Anonimen

04.08.2014

Shana86
leonoral

05.08.2014

jesse16

06.08.2014

Anonimen

07.08.2014

PEŽU

06.08.2014

polhek2

10.08.2014

marelcaspelca


Avgust

ja.goda
prvi teden: Kara*, Simončika




[/quote]

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 9:17:34   
marelcaspelca
Punce, kaj pa če v razpredelnico še napišemo iz kje je kšna in kje namerava rodit? Tko, če bi se kera rada dobila za kšn čvek/sprehod/kavo?

Jooooj, v našem vrtcu imajo ošpice :( Sem klicala Pediatrinjo in mi jih mala ne more prinest dam, ker je cepljena. Samo jaz ne smem v vrtec :) No, sem si kar oddahnila :)

Bi pa imela eno priporočilo za tiste, ki vas(bo) dajala huda slabost/bruhanje. Zelo, ampak zelo pomaga akupunktura. V Kranjski porodnišnici jo izvajajo. Jaz že hodim, ker sem obup in prva nosečnost je bla res grozna, 3x v bolnici zaradi dehidracije :(
Bom šla pa tudi na hipnozo. Prvič bova imela sedaj, za sprejem nosečnosti in pomiritev s telesom/sprostitev. Potem so pa še 3-4 terapije pred porodom. Prvič sem rodila brez protibolečinskih, na porod sem se pripravljala z akupunkturo. Sedaj bom pa s hipnozo. Tko, da vse sprobam :)

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 10:53:43   
PEŽU
Tudi jaz sem sliša, oziroma moja prijateljica je prav tako hodila na akupunkturo tekom nosečnosti (rodila je marca letos) in jo je babica pri porodu takoj vprašala, če je to akupunktura, ker je bil tudi porod super - lažji. To je dobra ideja.


(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 11:22:02   
tanjita.
Huuh, danes sem imela UZ, vendar se zaenkrat drugega kot samo gestacijska vrecka ne vidi, tako da moram naslednji petek ponovno na pregled. Res je se zgodaj (5 tednov in 4-6 dni) in se mogoce zaradi tega se nic ne vidi. Ze v prejsnji nosecnosti je bilo tako. Naroca me pa ginekologinja tako zgodaj in na pogosto zaradi drugih komplikacij, ki jih imam. Pravi, da naj bom optimisticna in da ce ni krvavitev, je zaenkrat vse ok, da so ti izcedki v zgodnji nosecnosti normalni. V katerem tednu imate ve UZ?

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 11:29:09   
Simončika
jaaaa Shana mam februarčico Stašo,ki se je rodila 12.2.,10 dni pred rokom..jaooo to bo zelo pestro..sva mela v planu 2 otročka ampak malo pozneje..jah bomo že nekak shendlali,saj mam v bližini 2 babici,dedeka..bodo pa starejšo malo več pazili pa bo..pol pa bo res lušno,ko bo beba malo zrasla,da se bosta lahko skup zaigrali..skup vrtec,šola..itd. user posted image

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 11:30:51   
marelcaspelca
jaz imam UZ v 10em tednu.

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 11:48:34   
jesse16
Živijo
no jaz sem pa mojo G danes še enkrat klicala in jo prosila za pregled že v decembru, ker mi je 6.1. res full daleč. In mi je dala termin 10.12.2014.user posted image user posted image
Sicer bo pregled verjetno samoplačniški ampak sam da me pogleda in reče vse je ok.
Test sem delala 1.12.  6 dan po iztostanku M ( mam full kratke cikle 23 dni in sem čakala da mine tudi 30 dan ) in je CB takoj pokazal močan plus user posted image .
Napihnjena sem pa jaz tudi full tak da komi čakam da pridem domov in hlače zamnejam za trenirko.

uživajte

(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 12:07:36   
PEŽU
tanjita., ko je meni sestra dala termin 24.12., je rekla, da ravno zato ne takoj, da me ne bo treba dvakrat naročat in predvsem dvakrat hodit, ker tam nekje po 7 tednu se komaj fajn vse vidi (srček in ostalo). Tako, da, to, da se danes pri tebi še ni nič dosti videlo, je popolnoma normalno.

Za izcedke verjamem, da ni hudo dokler ni sveže krvi, ker sem jih jaz tudi v svoji drugi nosečnosti imela. In sicer vedno v času, ko bi morala, če nebi bila noseča, nastopiti menstruacija. Takrat je bilo vedno nekaj dni bolj ali manj močno - na rjavo obarvanega izcedka.

jesse16 - če nebi bilo "butasto", bi si že kar kake "nosečniške" hlače, z mehkim pasom nabavila. user posted image Prav moteče me vse žuli - sploh, ker vedno nosim ozke kavbojke in v omari nimam nič primernejšega. Pravijo, da se v vsaki naslednji nosečnosti trebušček prej napne - meni se zdi, da ga bom že težko skrila po novem letu.

(odgovor članu jesse16)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 12:45:46   
Shana86
Simončika moja je pa 14.2., en dan čez rok user posted image Ja, pestro pa bo user posted image

Super za UZ user posted image Jaz imam samoplačniškega, ko bom 7t7d, pri mojem pa šele 10t1d.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu PEŽU)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 12:53:28   
PEŽU
Jaz bom pri prvem pregledu in UZ, 7t 6d.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 15:20:00   
ja.goda
Tudi jaz sem danes končno uspela priklicati mojo G, datum pregleda pa imam 18. 12. Nisem pa nič posebej rekla za UZ, sem mislila, da je to itak avtomatsko?? PDP si ne znam točno izračunat, ker imam precej zblojene in full dolge cikle, ampak mislim da okoli 11. 8. Res mi je smešno, kako se računa te tedne nosečnosti. Točno vem, kdaj sem imela ovulacijo in vgnezditev, ampak povsod piše samo, kako si izračunaš PDP glede na zadnjo menstruacijo ... Če prav razumem, si tehnično 2 tedna user posted image že preden sploh seksaš? user posted image user posted image

(odgovor članu PEŽU)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 15:46:45   
..noname..
ja.goda točno to se jaz vedno sprašujem...torej smo dejansko ženske vsak mesec 2 tedna noseče :) hahahaahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sej tut PDP je čis okvirna zadeva, tolko, da približno veš kdaj pričakovat. To je lahko tut 1¸mesec prej al pa 14 dni kasenj user posted image

(odgovor članu ja.goda)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 18:39:53   
..noname..

user posted image AVGUSTOVČKI user posted image

PDP

01.08.2014

tanjita.
caia

02.08.2014

Anonimen

04.08.2014

Shana86
leonoral

05.08.2014

jesse16

06.08.2014

Anonimen

07.08.2014

PEŽU

06.08.2014

polhek2

10.08.2014

marelcaspelca

11.08.2014

ja.goda

Avgust

prvi teden: Kara*, Simončika





(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 19:29:32   
Anonimen
Marelcaspelca, to je super ideja, lahko bi dodale na seznam kraj, pdp, katera nosečnost Itd.. Kot pa sem omenila že na začetku,je odprta skupina na fb pa če želite vas dodam, da nebi katero zgrešila mi napišite pod vaš post z rdečim DODAJ ,vas kontaktiram na zs za podatke, v vednost, skupina je zaprta in ni videna drugim, samo člani skupine vidijo in lahko sodelujejo v skupini Avgustovke 2015 :-) Jutri imam uz, držite pesti da se bo plodek videl, kar pa dvomim,je še zgodaj?

(odgovor članu ..noname..)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 19:42:06   
Anonimen
Tanjita, itak da je zgodaj da bi se kaj videlo, zarodek se vidi šele nekje okoli 7. tedna, tudi jaz bom videla vreckico, saj sem po zadnji menstri 5 tednov noseča :-Duser posted image bomo videli jutri, javim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Avgustovke 2015
4.12.2014 21:42:59   
tanjita.
Ja, pri meni so tudi ciklusi daljsi, zato je mozno, da je tudi do zanositve prislo kasneje, tako da ni nujno, da se pri tebi jutri ne bo nic videlo. Vseeno drzim pesti, da jutri kaj zagledas, pa tudi zase seveda user posted image
Dodaj pa me prosim na fb user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Avgustovke 2015
5.12.2014 12:15:34   
Anonimen
Tanjita, imaš ZS user posted image
Punce ob 14.00 imam uz, pa vam sporocim kasnejeuser posted image

(odgovor članu tanjita.)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Avgustovke 2015
5.12.2014 13:38:36   
PEŽU
Super..... Samo javi kako je bilo.

Komaj čakam na prve vtise in informacije. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Avgustovke 2015
5.12.2014 16:01:13   
Anonimen
Evo me nazaj, noseča sem točno 4 t in 6 dni no vsaj po meritvah, vreckica je. 9 mm se vidi že rumenjacek, plodek pa žal ne, je še zelo prekmalu, naročena sem ponovno 2.1.15.,takrat pa se bo lepo že videlo :-D Druge, kje ste, komaj čakam novičke user posted image

(odgovor članu PEŽU)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Avgustovke 2015
6.12.2014 8:14:51   
jesse16
Dobro jutro
Anonimena super za uz. Joj jaz komi čakam 10. da vidim svojo pikico, mislim da bom takrat že okoli 7T, če računam prav.
Se pa slabo počutim, vse me boli pa non stop imam krče kot pred menstruacijo. Jih ima še katera?
Kako ste kaj ostale?

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Avgustovke 2015
6.12.2014 8:40:34   
PEŽU
"Jutro" jesse16 in ostale mamice. user posted image

Jaz imam UZ sele 24.12., zato sem se kar prepustila in poskusam cim bolj uzivati v tem zgodnjem casu, ko se nihce ne ve za mojo nosecnost (razen moza).

Pocutim se pa.......nic posebnega....razen zelo zatecenih prsi, na dotik bolecih bradavick in obcasnega spikanja po spodnjem delu trebuscka, mi ne manjka nic. Vcasih za trenutek celo pozabim da sem noseca. Zjutraj sploh sem skoraj brez znakov.
No, zvecer, sem pa ze napihnjena.

jesse16, krci v maternici pa so posledica hitre rasti le-te, zato kar mirno. Maternica se pripravlja.

(odgovor članu jesse16)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Avgustovke 2015
6.12.2014 8:51:25   
jesse16

Pežu polj pa moja maternica pospešeno raste user posted image
Punce katero folno pa ve jeste?
Jaz mam trenutno tifol ampak je me zdaj v lekarni prepričala da sem kupila elevit?
Pa še eno tableto magnesola dnevno spijem.

(odgovor članu PEŽU)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Avgustovke 2015
6.12.2014 9:08:10   
PEŽU
jesse16, zadnjic sem drala dr. Pusenjaka, ki pravi da krci sami niso nevarni - mogoce so celo v crevesju, ki ga progesteron, v nosecnosti, dela bolj lenega. Ne sekiraj se, vse je ok - tako kot mora biti.

Drugace pa jaz ze od zacetka jemljem Elevit in vsak dan popijem polovico do enega Donata. Magnezij v taki ali drugacni obliki. user posted image

(odgovor članu jesse16)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Avgustovke 2015
6.12.2014 9:33:50   
polhek2
Jutrooo, no dobila sem datum za pregled, sicer me je hotla dat šele januarja, ampak ko sem ji povedala za službeno pot mi je dala datum 30.12 user posted image Tako da meni bo dedek Mraz malenkost prej dal darilce user posted image

Moje počutje, razen heksnšusa je super, boleče prsi so zaenkrat največja tegoba. Je pa zbolela naša miška, možek je pa tud na bolniški tako da se že od včeraj zjutraj crkljamo (sem tudi jaz ostala doma ker je mož poškodoval roko.)

Zdaj pa razmišljam kaj bi kuhala.... včeraj smo imeli pečena piščančja prsa s sirom in pire... za danes pa pojma nimam.
Testi za piškotke imam pa v hladilniku en pekač sem jih napekla včeraj danes pa ostalo user posted image

Ponavadi sem imela takle čas že vse napečeno, letos pa nekaj zabušavam...

Ni drage moje, lepo počivajte pa se tipkamo.

(odgovor članu PEŽU)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?