|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2015
3.1.2015 11:22:01   
chocolatecake
Maja1990 tud jaz sem prebrala večino. Lepo, da si se spravila tole pisat za tiste, ki ne vemo kako točno tole poteka.
Sem tudi jaz res iskreno vesela zate, da si med tistimi srečnicami, ki jim uspe v prvo, sploh, ker vem kako zelo je to redko. Plus, da imaš še zamrznječke, kljub ne preveč obetavnem izhodišču tvojega partnerja. Tudi mene matra, kaj je bilo potem z drugim zarodkom?
Kot pravijo, sreča je na strani pogumnih. user posted image
Anonimna tebi pa seveda iskrene čestitke za čudovit začetek leta, pa naj bo čudovito še naprej.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo januarja 2015
3.1.2015 11:29:07   
Zewa
Ja Maja1990 sm šla tud jst brat tole.. super si napisala in super, da vama je uspelo v prvo!!

Jaz pa še čakam, da se vlije.. imam občutek da bo tik-tak tu.. No, dokler jo ni, je še upanje ne.. user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo januarja 2015
3.1.2015 15:21:10   
Maja1990
Hvala vsem za čestitke! user posted image Sem še čisto v zanikanju in vsak dam znova lulam, da se prepričam, da se to res dogaja... Nisem si mislila, da nama bo v prvo ratalo, res. Bila sem sicer zelo optimistična in vedela sem, da z mano ni nič narobe (da sem super plodna), ampak vseeno - ne moreš vedeti kako se bo odvilo. Potem je bilo malo foliklov, zakomplicirana punkcija, samo 6 celic, od teh kar dve nezreli... no, 3 so se pa oplodile. 2 blastociste sta bile odllične kvalitete, eno smo vstavili, eno pa zamrznili, 3. zarodek pa očitno ni bil iste kvalitete ali pa se je mogoče kaj narobe začel razvijat/se nehal razvijat in ga niso zamrznili. Očitno bomo imeli enega otročka in enega pingvinčka... :D

Drugače pa ja, seveda nameravam še naprej pisat blog - o vseh dogodivščinah tekom nosečnosti, ki upam, da bo potekala tako kot more. :) Bom zelo vesela, če me boste brale in tudi kak komentar pustile.

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo januarja 2015
3.1.2015 15:34:35   
MauMow
Punc novo leto se je vec kot odlicno zacel. Iskrene cestitke vsem novim noseckam. Da boste imele zdrave dojencke. Upam da tudi ostale docakamo pluseke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo januarja 2015
3.1.2015 16:51:40   
azalea
Hvala vsem. Sem za ziher se digitalnega sla delat in je pokazal 2-3. Te pa je res :)


Resno upam da nama življenje ponuja drugo priložnost. Enega otroka sva že pokopala - tega pa si res želim držat v naročju živega in zdravega.

< Sporočilo je popravil azalea -- 3.1.2015 16:52:16 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo januarja 2015
3.1.2015 22:22:36   
SU
Joj punce..... Kolk sm pogledala,ko sm vidla januarski seznamcek... ISKRENE CESTITKE DRAGE user posted image !!!!
Lepo se je zacelo 2015.... Srcno upam, da bo seznam tudi vnaprej tko lep!!
Midva sva bla neki "pridna" ... Test za O je bil pozitiven sele 24. dan!! Sem bla kar presenecena... Kako ces potem vedit kdaj mas O?!?
Ocitno mi je tale cista mal podaljsala cikel... user posted image
Smo bli pa 3je od 4ih med prazniki bolni! Mala na antibiotikih, jaz pa 3 dni sam za v horizontalo! Tko da.... Kej velik nisva hopsala, sva pa nekak poskusla okrog O ene dvakrat...
Sej menda tut jajcece zdrzi kak dan, ne le semencece?!?
V glavnem: se enkrat CESTITAM vsem noseckam!! Zdaj pa uzivajte v tem krasnem dozivetju! user posted image
Za vse ostale pa mocno drzim pesti!! Jaz je ne pricakujem nekje sredi januarja (zaradi podaljsanga cikla nisem cist sigurna v datum)...

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo januarja 2015
4.1.2015 8:07:07   
Zewa
To to to to to :) se en plusek za v statistiko! Vcerej M se kr ni blo, pa sem zvecer test nardila.. je bil rahel plusek, ampak dovolj velik, da ga je vidu moj, ki je drugace na pol slep.. verjetno je bil svoh tud zato, ker sem test zvecer delala..

Punce, zdej pa tako naprej nadaljevat.. nej bo januar roza :)

Marcevka2010, kako gre pri vas?

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo januarja 2015
4.1.2015 9:22:39   
ana_marija
Čudovito! user posted image user posted image Čestitke vsem novim user posted image To bodo slovenske porodnišnice septembra pokale po šivih. Močno stiskam pestke za vse ostale.user posted image Polivam vas z roza barvo.

Mene vpišite pod navijačice, ker sva ta mesec zaradi praznikov, gostovanja pri sorodnikih in neugodnih razmer tam, user posted image user posted image šele po prihodu domov in tako zamudila O. Ostajam pa vseeno strastna navijačica.


< Sporočilo je popravil ana_marija -- 4.1.2015 9:23:13 >

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo januarja 2015
4.1.2015 9:45:02   
karinna
Super! Čestitke vsem novim nosečnicam! user posted image user posted image user posted image Bravo, se vidi, da je bil veseli december. :)

Mene tudi lahko dodate na seznam za januar. Plusek pričakujem 6. 1.. Navijam še za ostale!

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo januarja 2015
4.1.2015 10:09:31   
chocolatecake
Bravo Zewa ! V katerem krogu vama je pa uspelo?
Švoh ali ne, + je +, vsaj tako pravijo, če si delala CB je pomembno samo, da je debelina navpične in vodoravne črtice približno ista, lahko pa je ena precej temnejša od druge, pa je še vedno to to. Previdevam, da ga boš v kratkem itak ponovila.
Iskrene čestitke, čudovito nosečnost in prelepega dojenčka ti želim.

(odgovor članu karinna)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo januarja 2015
4.1.2015 11:37:37   
MauMow
Vauv punce čestitke. Zewa super še en plusek. Noro tole pa gre res v super tempu, da bo le tako do konca meseca (jaz sem vidim da še vedno zadnja na vrsti)user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo januarja 2015
4.1.2015 11:38:44   
MauMow
user posted image J A N U A R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

1.1.2015

user posted image user posted image azaleauser posted image user posted image


03.01.2014

user posted image user posted image Anonimnauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Zewauser posted image user posted image


04.01.2015

Marčevka2010
user posted image obupanka_user posted image

06.01.2014

karinna

07.01.2014

chebula

user posted image user posted image Maja1990user posted image user posted image


13.01.2015

roca


14.01.2015

Pajama


17.01.2015

egleria


19.01.2015

Neza007


23.1.2015

She1


25.01.2015

niinii


31.01.2015

MauMow


Januar

SU
witch
Tikie

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, Marčevka2010, Pajama, witch, Žabinčica, chocolatecake, _pika_, mamica deklicam, chandablue, LadyJen, telly,~pikapoka~


< Sporočilo je popravil MauMow -- 4.1.2015 11:40:17 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo januarja 2015
4.1.2015 13:11:46   
Zewa
Ja, debelina crtice je bla ista..

Drugac sva pa midva zlo v izi to vzela, bo ce bo.. tko da ne vem kolk casa tocn sva rabila.. mislim da sva poleti enkrat se strinjala o tem, da imava se enga otroka..

Zdej pa drzim pesti, da se mi pridruzite v temi septembrke :)

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo januarja 2015
4.1.2015 13:40:27   
_pika_
Vau! Kakšne lepe novičke! user posted image user posted image Leto se je začelo zelo vzpodbudno!!!

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   [Brisano sporočilo]
4.1.2015 17:12:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _pika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo januarja 2015
4.1.2015 20:42:50   
roca
WAUUU PUNCE!!!
Čestitke vsem user posted image joj tudi jaz upam da bo kej ta mesec, sva se šparala vse do ovulacije tko da upam da bo kej user posted image
naj bi imela 31.12 ovulacijo in sva imela spolni odnos, potem me je pa zvečer zelo bolelo v jajčnikih, je imela katera podobno?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo januarja 2015
4.1.2015 21:04:19   
chebula
Vau punce, januar se je pa res noro dobro začel. Upam, da se bo tako nadaljevalo.
Čestitke vsem, ki ste zagledale dve črtici.
Mene čaka še nekaj dni napetosti, imam slab občutek, ker se je v tistih dneh okoli O toliko dogajalo, enkrat enega ni bilo, drugič drugega, tako da verjetno bolj slabo kaže.

Lp in srečno, zdravo ter seveda plodno leto user posted image .

(odgovor članu roca)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo januarja 2015
4.1.2015 22:12:18   
Anonimen
Zewa, čestiitke! user posted image
Bomo skupaj čvekale pri septemberkah user posted image
Anonimna user posted image

(odgovor članu chebula)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo januarja 2015
5.1.2015 8:47:49   
Neza007
Najprej vsem srečno in zdravo 2015! user posted image

Ja punce, ja hudo kok nosečk. Čestitam vsem vam in vam želim lepo nosečnost! Bravooooo januar!
Jst sm pa lih konec z ovulacijo, tko da upam da se je pr men tud kej prijel user posted image user posted image .

Roca men se je isto zgodil, sva seksala na ovulacijo čeprav ponavad od bolečin ne morm, ampak sm bla čist preveč khm khm... :) pol po sexu so me pa res krči dajala v jajčnikih, tko močno špikanje pa skor kt eni krči. Tko, da sem se hecala evo spermijček je najdu pot v jajčece :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo januarja 2015
5.1.2015 8:53:25   
Marčevka2010
Zewa čestitam!

Očitno bom jaz prvi minus ta mesec. Se je že v soboto nekaj začelo packat, tudi včeraj ni bila neka ta prava m. Ne vem kaj je to. Šele danes je nekaj krvi. Ampak test je negativen, nisem ena tistih srečnic, ki mislijo, da je m in so noseče. Mah, bo že, je šele 2. krog. Kaj bi dala, da bi ratalo v prvo kot prve dvakrat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo januarja 2015
5.1.2015 9:03:45   
Neza007
Marčevka2010 user posted image user posted image glavo gor, saj bo. Jst delam na prvem in sm mislna ah zanosit je pa res mačji kašelj :) itaq če sestri delata otroke kot po tekočem traku, jih bom pa še jst an. No ja pristala sem v kruti realnosti, pa čeprav gre šele za 6 mesec delanja user posted image in to še ni nobena panika tko, da paniko bom nardila po enem letu, ampak srčno upam, da mi je ne bo treba delat.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo januarja 2015
5.1.2015 9:10:54   
Marčevka2010
Mah, me je malo zamorilo. Ampak danes je že bolje. Saj bo. Sem imela ravno med ovulacije ene čudne srbeče izpuščaje po telesu, še zdravnica ni vedela kaj to je in sem se bala, da kaj ne bi bilo vredu. In sva en dan izpustila, in očitno ravno ta pravi dan. Gremo čez 14 dni v nove boje, pa še nov komplet ali dva ovulacijskih testov si grem sedaj naročit.

Hvala neza007, napram tebi res nimam kaj jamrat. Saj bo, sem optimist, enkrat bo, vprašanje je samo kdaj.


(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo januarja 2015
5.1.2015 9:14:02   
witch
Mene pa lahko pobarvate modro. Je teta nezaželjena prišla.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo januarja 2015
5.1.2015 9:34:59   
Neza007
Witch user posted image user posted image en objemček zate.

ej punce kva sm zanč slišala kako je ena zanosila, sploh nism vedla, da se to da. V glavnem ena punca ni proizvajala svojih jajčec in se je odločila, da gre na slovaško al nekam tja, kjer vzamejo jajčece druge ženske in spermij tvojega fanta in oplodijo in ti to vsadijo v tvojo maternico. Zej nevem a je to tko kt pri umetni oploditvi al kako. Očitno sm nevedna al je pa to nek nov postopek :)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo januarja 2015
5.1.2015 9:53:26   
ana_marija
Marčevka2010, witch, user posted image user posted image objemček obema, pogumno naprej.

user posted image user posted image Jaz sem si premislila: dajte me na seznam, da je ne pričakujem 12. 1.
Sem sprva mislila, da sva O, glede na izračun mogoče zamudila, a zadnja dva dneva se tako čudno počutim, kot da se nekaj dogaja tam dol, zato ohranjam upanje, da mogoče sva pa tisti prvi dan še ujela živo jajčece. Mogoče ga spet svira moja psiha, mogoče pa bo kaj. Pustimo se presenetiti. user posted image

Neza007, da kot sem silišala tam opravljajo oploditve z darovanimi ženskimi celicami, mislim, da so tudi tu na RR ali na med.over.net na forumih pisali nekaj o tem, a se ne spomnim več natančno.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?