|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 10:36:42   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Eto, napreduješ


kaj napredujem? user posted image
že celo stran ponavljam, kdo in kako lahko odpotuje z otrokom v tujino

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Mogoče pogledaš še do konca, kako otroka prijavi mama.


Ne najdem.
Mi pomagaš?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 10:56:57   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
btw... ful lepo citiraš! user posted image

user posted image
user posted image



user posted image

Morda počasi, najprej z zgledom, naučim nekateRRe 'višje stopnje citiranja', t.j. več citatov v enem sporočilu. user posted image


ne samo to... več citatov, ki imajo znanega avtorja! Tega pa še nisem videla na RR... ponavadi so le teksti brez nicka
Čestitke za to! user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 11:09:35   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
ne samo to... več citatov, ki imajo znanega avtorja! Tega pa še nisem videla na RR... ponavadi so le teksti brez nicka
Čestitke za to! user posted image


user posted image user posted image user posted image


hja, višja šola citiranja; user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 11:10:08   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Eto, napreduješ


kaj napredujem? user posted image
že celo stran ponavljam, kdo in kako lahko odpotuje z otrokom v tujino



Enkrat praviš, da oče ne sme odpotovati, drugič, da lahko. Preberi za sabo user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Mogoče pogledaš še do konca, kako otroka prijavi mama.


Ne najdem.
Mi pomagaš?


Potrudi se, preden nekaj trdiš user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 11:25:08   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Enkrat praviš, da oče ne sme odpotovati, drugič, da lahko. Preberi za sabo user posted image .


Sem še enkrat prebrala. Ne najdem, kje sem trdila, da oče iz zgodbe lahko (skupaj s hčerjo, za katero ima polno skrbništvo mama) brez materinega soglasja odpotuje v tujino.

Kar sem morda še najbolj dvoumno (in v šali zapisala, kot očitno nakazuje user posted image na koncu prve povedi), je bilo:
Oče iz te teme v Bosno v Bosno lahko odpotuje brez vednosti mame. user posted image
A na to pot NE more vzeti otroka brez njenega soglasja, ker je ona otrokova skrbnica.


V drugi povedi pa sem ponovno jasno poudarila, da otrok na to pot z očetom brez strinjanja mame ne more.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 11:27:54   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Mogoče pogledaš še do konca, kako otroka prijavi mama.

Ne najdem.
Mi pomagaš?

Potrudi se, preden nekaj trdiš user posted image .


Nimam ne časa ne volje iskati več, kot sem.
Odjavlja/prijavlja lahko otrokovo prebivališče samo mama iz te teme. Ali ima Bosna kakšne posebne zahteve za prijavo (npr. pisno soglasjo očeta za to), pa nisem našla.


< Sporočilo je popravil petea -- 21.12.2014 11:42:02 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 11:56:16   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Narobesvet
@patea


Samo to bi res znal bi Lukec; tudi on me je isto preimenoval ... user posted image


user posted image


Je tvoje pisanje tekom teme vedno bolj spreminjajoče in nejasno, da bi se lahko opredelila do tega.


Lukec je tudi tako pisal!

Spoooooky!
In
telenovela! user posted image
user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 12:00:16   
Narobesvet
Napisala si: Torej je v stanovanju pomagala vsaj ena predstavnica ženskega spola, t.j. tvoja hči? hmm, glede na to da je hci bila v vrtcu, potem sama sodi dalje. Kaksno sklepanje je tole - ni prevec logicno, kajne? ;)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 12:07:56   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Narobesvet
Napisala si: Torej je v stanovanju pomagala vsaj ena predstavnica ženskega spola, t.j. tvoja hči? hmm, glede na to da je hci bila v vrtcu, potem sama sodi dalje. Kaksno sklepanje je tole - ni prevec logicno, kajne? ;)


Ti si pa napisal (mimogrede: te berem precej podrobno user posted image ):
... hodil sem v sluzbo ob 5h zjutraj, vcasih ze ob 4h, po sluzbi cakal pred vrtcem tudi po uro in vec, da so se vsi tam zbudili, da sem jo pobral in peljal domov, ...



Kakšno je tvoje pisanje - ni preveč logično, kajne? user posted image

Ali pa je tvoja služba urejanje tvojega stanovanja? user posted image

(odgovor članu Narobesvet)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 12:25:48   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ti si pa napisal (mimogrede: te berem precej podrobno user posted image ):
... hodil sem v sluzbo ob 5h zjutraj, vcasih ze ob 4h, po sluzbi cakal pred vrtcem tudi po uro in vec, da so se vsi tam zbudili, da sem jo pobral in peljal domov, ...



Kakšno je tvoje pisanje - ni preveč logično, kajne? user posted image

Ali pa je tvoja služba urejanje tvojega stanovanja? user posted image


odpeljal jo je domov k svoji mamici... potem pa je šel delat v njegovo stanovanje...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 12:42:28   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
IZVIRNO SPOROČILO: petea
Ti si pa napisal (mimogrede: te berem precej podrobno user posted image ):
... hodil sem v sluzbo ob 5h zjutraj, vcasih ze ob 4h, po sluzbi cakal pred vrtcem tudi po uro in vec, da so se vsi tam zbudili, da sem jo pobral in peljal domov, ...

Kakšno je tvoje pisanje - ni preveč logično, kajne? user posted image
Ali pa je tvoja služba urejanje tvojega stanovanja? user posted image


odpeljal jo je domov k svoji mamici... potem pa je šel delat v njegovo stanovanje...


Izabelina,
v njegovem obsežnem prvem sporočilu zgornjemu citatu sledi:
meni je bilo najpomembneje, da sem s hcero. In tako sva se navezala, kot se vsak oce in hci, ki sta ogromno casa skupaj.


Torej - odpeljal jo je domov, da bi on bil s hčero. In ker sta bila prej oba v službi, vrtcu, se mi je nekako smiselno zdelo, da bi mu hči delala družbo pri dolgournem in dolgomesečnem urejanju stanovanja.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 13:05:49   
Izabelina
ja samo je napisal, da je bilo njihovo življenje razpeto men njeno in njegovo družino... ni nikjer napisal, da so skupaj urejali stanovanje (to ste že obdelali), kar za moje pojme pomeni tudi, da hči ni bila udeležena v urejanje stanovanja, kar pomeni, da jo je nekdo moral takrat čuvati in ker je njena mama hodila v službo, na izredni študij, na kavice, pijače, zumbe, fitnes, šoping in je njegova tašča grozna... ostane samo še njegova mama... in mogoče on dojema to, da jo je njegova mama čuvala enako kot če bi jo čuval on...

ne vem samo špekuliram, v končni fazi mi je tut vseeno...

avtor teme: kje pa ti sedaj živiš? in ko je hčerka pri tebi kje sta? v tvojem stanovanju ali pri tvojih starših doma?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Narobesvet)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 13:33:08   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
ne vem samo špekuliram, v končni fazi mi je tut vseeno...


saj tudi meni je, malo pa ga v forumskem svetu vseeno lahko hecam ali morda spodbudim k razmisleku o njegovem pisanju, glede na to, da piše, da je vse v stanovanju urejal sam, brez partnerke ter da ženske nimamo pojma o stvareh, povezanih s tehničnim delom gradnje/renoviranja bivališč user posted image


(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 16:07:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
ja samo je napisal, da je bilo njihovo življenje razpeto men njeno in njegovo družino... ni nikjer napisal, da so skupaj urejali stanovanje (to ste že obdelali), kar za moje pojme pomeni tudi, da hči ni bila udeležena v urejanje stanovanja, kar pomeni, da jo je nekdo moral takrat čuvati in ker je njena mama hodila v službo, na izredni študij, na kavice, pijače, zumbe, fitnes, šoping in je njegova tašča grozna... ostane samo še njegova mama... in mogoče on dojema to, da jo je njegova mama čuvala enako kot če bi jo čuval on...


kako pa potem preživita tako ogrmono časa skupaj? a to v stilu: "toooook veliko ribo sem ujel"? user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
21.12.2014 21:58:04   
Narobesvet
Stanovanje se ureja zadnjih tricert leta, takrat nekje sem izgubil sluzbo zaradi super duper ekonomskih razmer v podjetju kjer sem bil zaposlen. Se mogoce kaksno delanje norca iz tega? Sklepanje je p****** pravi ameriski pregovor, pa brez zamere. Torej, zdaj bo pocasi jasno, kdaj sem delal in kdaj sem potem hodil po hcer v vrtec in bil z njo. Ali ne gre? Pa grema se enkrat, od 7h zjutraj sem zadnjih nekaj mesecev zacel v stanovanju z delom, med 14h in 15h uro pobral otroka v vrtcu in z njim prezivel cel dan. Sklepanje je lahko zelo tricky, je tako? Dokler sem imel sluzbo, stanovanja tudi nisem imel kupljenega, takrat sem po sluzbi hodil v vrtec po hci in z njo prezivel lepe in nepozabne ure dnevno. Torej, se kaksno norcevanje? Izpadete bedno, vidim, da vas je nekoc v preteklosti nek avtor foruma zafrkaval, zdaj pa sem to naenkrat jaz v drugi preobrazbi? Ocitno je tema zasla, je samo eno veliko norcevanje iz mene in moje preteklosti. Hvala za nekatere koristne odgovore na zacetku, vse ostalo zadnjih 2 strani je eno veliko zafrkavanje.

PS: Kje zdaj ziviva s hcero oziroma kje jaz svoj cas prebivam? V stanovanju, ki je last mene, v katerem zivita moja starsa. Stanovanje je pisano name. Stanovanje o katerem je govora, je pa dejansko moje stanovanje, v katerega se zelim v kratem selit. Se kaksno vprasanje? Mogoce kaj, kar bo bolj koristlo in bo lazje odgovorit v smeri mojih vprasanj?

< Sporočilo je popravil Narobesvet -- 21.12.2014 21:59:41 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
22.12.2014 0:19:50   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Narobesvet
Izpadete bedno,

A, ne.
Izpademo realne.
Nas je izkušnja nekaj naučila in sedaj veliko prej 'vklopimo opozorilne sirene'. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Narobesvet
Torej, se kaksno norcevanje?

Glej, ti si začel s svojim podcenjujočim odnosom do žensk in našim neznanjem.

Zakaj se pa tiste foRRumašice, ki so bolj domače v teh zadevah, že na prvi ali drugi strani niso z uporabnimi nasveti glede skrbništva vključile v temo, pa bo morda katera še pojasnila.

(odgovor članu Narobesvet)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
23.12.2014 15:08:54   
Balerina
Niti nisem do konca brala ampak jaz bi na tvojem mestu zahtevala popolno skrbništvo in omjila obiske pri babici (tvoji bivši tašči). Ker če je tako manipulativna do svoje hčerke kako bo šele do tvoje male. Groza, seveda tvoja bivša torej hčerkina mama naj ima stike z malo ampak da bi pa imela s tako manipulativno babico, jaz bo moje otroke zaščitila.
Če ti želiš preživeti več časa s svojimi otroci jih ne prikleneš na sebe tako da jim groziš s samomorom če se bodo odselili na svoje. Tu je bila že vajina napaka ker če je na začetku grozila potem je bilo že takrat jasno da se tvoja bivša in ta mala ne bosta odselili.
Ko če bo tvoja bivša dobila službo in novo družino, sploh če se bo odselila, ker bo morebitni novi pratner bolj vstrajen kot ti, potem se bo babica spravla na malo in malo izsiljevala.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Težava glede skupnega skrbnistva
24.12.2014 2:58:15   
Narobesvet
@balerina: Drzi, se kako drzi. Ampak, a je verjetno, da bo kdo na CSD to sploh poslusal, da bo kdo na sodiscu poslusal? Se z dokazi ne moes nic, kaj sele z besedami.

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?