|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2015
20.1.2015 15:25:57   
simoonaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ojla še ena več v čakalni vrsti user posted image

danes bila pri ginekologu in se ni nič videlo, je rekel da lahko reče da nosečnost je ampak kaj več pa ne
in da se vidiva naslednji teden - če me ne bo že prej pobral od skrbi in panike

tako da upam da tudi od drugega tedna ostajam z vami


v katerem tednu pa si?

jaz sem bila ravno danes pri svoji G, mi je rekla da me bo zaradi nerednih M naročila v 8 tednu, drugače me bi v 10. ....in sem seveda vsa panična vprašala kako je s SS: rekla da je, da je tega zelo veliko, da ni to nič nenavadnega in da sem ga lahko že imela, pa sploh nisem vedela. Samo pozitivno mislit da bo vse ok in se čim manj sekirat, tako da vsem srečkam in tistim ki to še boste user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Septembrke 2015
20.1.2015 15:29:34   
Anonimen
se trudim v stilu da misli na najboljše pričakuj najslabše

bila naj bi tam okrog 7 teden user posted image

tako da sedaj čakam in upam da dočakam naslednji pregled

sicer pa vem da če kaj ni uredu je boljše da gre sedaj naprej kot pa da se kasneje izkaže da je kaj narobe

(odgovor članu simoonaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Septembrke 2015
20.1.2015 15:52:43   
levcka
Jaz imam pa UZ čez dva dni. Sem kar malo nestrpna. Beli tok imam tudi - sicer ne tako močen kot je bil vedno pred nosečnostjo. Za jesti mi je kakor kateri dan. Slabo mi pa ni bilo niti enkrat :) Se pa ukvarjam z mislijo, da bi malo telovadila, glede na to, da sem bila pred nosečnostjo kar precej aktivna. Bom ginekologa zaslišala v četrtek kako in kaj je s tem. Vam pa vsem želim en lep dan in lepo nosečnost user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Septembrke 2015
20.1.2015 19:02:37   
flay
simonaa ss je dokaj pogost preden sploh veš, da si zanosila. Vendar je vsaj glede čustev bistvena razlika ali je to v 4 tednu ali v 8 ali v 14 tednu. Žal je pa tudi teh veliko.
Mislim pa, da se spontani splav imenuje komaj takrat ko je nosečnost dokazana s prvim pregledom.
anonimna Si imela pri prejšnjih objavah še kakšen znakec zraven (srčka ali pujseka)? Lej, držim pesti zate! Sva v čist enaki situaciji. Težko je to čakanje, ampak samo čas nama lahko prinese
tisto pravo pikico. Ti je zmeril gestacijsko vrečko (tist balonček)? Dr.Pušenjak pravi nekako takole, dokler ni velikost GV 22 mm se ima čas plod razvijat in tudi srček.
Ko pa je Gv velika 22 mm pa ni več smiselno vstrajat. Gv pa na dan zraste prib.1mm.
Drži se!

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Septembrke 2015
20.1.2015 22:59:31   
Anonimen
Drage septembrčice, danes sem žal tudi jaz izgubila svojo pikico...user posted image
Začelo se je včeraj z rahlim roza izcedkom, danes pa je bila že kri in medtem, ko sem čakala na urgenci, je bilo vedno huje...tako so v ambulanti lahko le potrdili tisto, kar sem že vedela...
Žalostna sem, čeprav vem, da se to dogaja mnogim ženskam, si nikoli nisem mislila, da bo doletelo mene. 😢
Vam pa želim srečno do septembra in zdrave pikice! Vas pridem še pozdravit pred koncem, če smem? user posted image
Lahko nočko!
Anonimna user posted image

(odgovor članu flay)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Septembrke 2015
20.1.2015 23:29:12   
flay
anonimna user posted image zelo mi je žal! user posted image
Pošiljam ti user posted image user posted image user posted image in ti želim, da čimprej uspe novi +!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Septembrke 2015
21.1.2015 8:51:54   
marelicadoo
anonimna user posted image čeprav situacija ni fajn ti res želim, da zagledaš plusek

ginekolog mi je rekle,da cista za nosečnost je in da se tudi vidi kje naj bi bil plodek sam kaj več ne more rečt tako da čakam na naslednji teden

je pa pri meni tudi prisoten še en miom in če bi slučajno začela kaj karvavet pa takoj k njemu nazaj user posted image

ampak sem včeraj našla tole

http://www.elevit.si/scripts/pages/si/orodja/kalkulator_terminov/index.php

in po tem koledarčku sem blizu 6tedna glede na to da sem imela menstruacijo na 30 dni

tako da mal sem se potolažila in upam da čez en teden že zaslišim srčka user posted image

hvala vsem za spodbudne besede zato ne bom več anonimna

(odgovor članu flay)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Septembrke 2015
21.1.2015 9:47:32   
Anonimen
Anonimna user posted image user posted image user posted image user posted image
Izjokaj se, vzemi si čas za prebolevanje, ko boš pa pripravlejna pa v nove boje.

Še en dan, da vidimo, če se je naš malček odločil boriti ali zapustiti. Upam, na najboljše, saj so se začele pojavljati želodčne težave.


Anonimna user posted image

(odgovor članu marelicadoo)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   Septembrke 2015
21.1.2015 20:25:59   
Anonimen
Živjo!
Sem čisto na novo tukaj gor, še nikoli na forumu, tko da če kaj zafrknem, smejmo se user posted image
Super, čestitke vsem, pa čimprejšji plusek tistim, ki še čakate.
No, pa dovolj nakladanja,... sama sem po letu in pol truda ugledala plusek, sem za ziher naredila kar tri teste, pa je na srečo očitno res nekaj na tem :) tko da 19.1.2015 ne bom kr tko pozabila, upam le da vse skupaj steče v pravo smer :) naročila sem se že na pregled, mam 19.2. tko da če sem prav izračunala naj bi bil PDP 26.9.2015...
Kako se počutite, katero kaj špika?
Js sm nenormalno utrujena, da je kar noro,ampak bomo že, saj vemo zakaj je tako. je pa to moj prvi +, prvi trebušček bo in z njim vse ostalo, tko da mam v bodoče še veliko vprašanj glede vsega skupaj :D
juhuhuhu... in lep večer!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Septembrke 2015
22.1.2015 9:05:38   
Anonimen
Sporočam vam, da vas zapuščam. Danes se na UZ ni videlo ne otročička ne srčka pa tudi vrečka ni nič zrastla. Sva se dogovorila, da še malo počakam, če se bo mogoče samo.

Želim vam zdravo nosečnost in lepega user posted image čez 7-8 mesecev.

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Septembrke 2015
22.1.2015 12:48:43   
flay
anonimna user posted image Žal mi je user posted image
Joj, punce ko bi ve vedele kako držim pesti za vse nas in tudi zase! Zadnjih par dni kar z strahom grem na forum, ker je toliko slabih izidov. Narava je kruta...
Nič ne moremo, samo upanje nam ostane. Anonimna, drži se in ti želim, da čimprej ugledaš nov + !
Jaz imam pregled danes teden in seveda s strahom upam na najbolje...
Anonimna, misliš, da se samo sčisti v takšnem primeru? Do kdaj boš čakala? To čakanje je najtežje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Septembrke 2015
22.1.2015 14:25:51   
baby kiss
Zelo mi je žal za izgubljene pikice, res punce držte se in glavo gor novim zmagam naproti da čimprej zagledate pluske. Tok je slabih novic da kar s strahom pridem gor na forum, držim pesti za ostale pikice in mamice. D pojamram prvič, tale Elevit me ubija, slabosti obupne, zgleda da pri meni folne ne zaležejo user posted image

(odgovor članu flay)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Septembrke 2015
22.1.2015 15:02:56   
azalea
Zato pa jaz jem folno zvečer, ker me čez dan mučijo slabosti. In je boljše.


(odgovor članu baby kiss)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Septembrke 2015
22.1.2015 16:33:06   
dvojčic84
Pozdravljene, po dolgem času se javljam in mi je žal za vse tiste, ki ste izgubile svoje user posted image . Mene sedaj kar dobro težijo prve nosečniške slabosti in utrujenot. Včeraj sem se vrnila z tridnevnega vrtca v naravi in sem bla nenormalno utrujena in zaspana. Prvi preged pa že komaj pričakujem in upam da bo vse v redu. Pregled imam 3.2. Lepo se mejte in čim manj težav želim vsem user posted image

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Septembrke 2015
22.1.2015 16:39:50   
Anonimen
Glede na to, da naj bi že videla neka krvavitev v matrnici, sem najprej dobila navodilo prenehat z progesteronom in naj bi se v kratkem vlilo, v najslabšem primeru pa čež 4 tedne oz do 12. tedna. Smo se pa tako odločili, ker še nimam otrok, imam pa za sabo že en blighted ovum (8.teden) in ss (15. teden). Sem baje ena redkih pri kateri se je blighted ovum ponovil.
Bomo videli, kaj bo.
Anonimna user posted image

(odgovor članu flay)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Septembrke 2015
22.1.2015 16:49:29   
azalea
Anonimnauser posted image tudi meni je žal. Tudi sama sem dala izgubo skozi in sicer v 25. tednu.

a vama pripada genetsko svetovanje in pregled vajinih dnk, glede na to, da je to ze 3. izguba ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Septembrke 2015
22.1.2015 20:10:39   
adedayo
Po dolgem casu najdem cas da vas preberem in se kar jokam. Zal mi je za vse izgubljene pikice in upam da cimprej ugledate plusek spet.

Jaz sem se narocila na pregled in ga imam 4.2 ko bom v 8 tednu. Folno sem dobila kar zastonj v bolnici. So vpr ce sem ze kupla pa sem rekla da ne. Mam kup papirov za izpolnit je tu v angliji procedura cist druga. Vcasih mam obcutek da cutim neko premikanje ampak dvomim da je to to.
Zaspana sem pa spet grozno. 2 nosecmosti sem prespala zgleda bo tud tretja taka. me je dragi zjutaj vprasal ce kaj brca? Huh..

Hrana mi ne pasr, vse mi smrdi. Smo jedli spagete bolognes pa sem sam cebulo cutla.user posted image

mi pa je skoz pop pa do spabja slabo. Ne tok da bi bruhala ampak slabost "jutranja" kao

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Septembrke 2015
22.1.2015 21:55:48   
superfinofajn
Živjo, pa nisem več anonimna user posted image
ja tole je res grozno user posted image nikomur ne privoščim,... sicer slaba tolažba, ampak vsaka slaba stvar je baje za nekaj dobra.
Meni pa noro slabo čez cel dan, ne da bi bruhala, samo noro slabo. Pa na vsake toliko časa se mi zavrti, pa noro žejna,...
Pa začenja me skrbet, zdej ko sm končno dojela da je res user posted image da nebi šlo kaj narobe, pregled pa šele 19.2...
Pozitivne misli so kul baje!
LP

(odgovor članu adedayo)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Septembrke 2015
22.1.2015 22:01:49   
superfinofajn
Sem pozabila vas vprašat za mnenje... kako je s folno kislino? Novembra sem imela laparo, kjer so mi odstranili en jajcevod, po tem sva se z gin. zmenili da do zanositve ne jem folne, naj se skoncentriram na zanositev oz. naj najprej se vse poštima po operaciji. no zdaj sem zanosila, ko sem se naročala za prvi pregled sem vprašala kako s folno, pa mi je sestra pri gin. rekla naj do pregleda ne jemljem nič, razen da naj jem raznovrstno hrano, tako kot do zdaj, da potem se bova pa zmenili z gin. Štos je v tem, da naj folne nebi smela uživat ker imam ščitnico totalno fuč...
Kaj mislite?

(odgovor članu superfinofajn)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Septembrke 2015
22.1.2015 22:07:46   
azalea
Mene je ze po telefonu med. sestra vprasala ce jem folno.

mislim da se dobi femibion (nekak tak) brez joda. Je pa res, da bi se bilo dobro pozanimat prej. Ce ne drugace vprasaj Pusenjaka na med.over.net

Jaz jem drugace euthyrox 50mg za scitnico - ampak na srečo nimam vecjih problemov.


(odgovor članu superfinofajn)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Septembrke 2015
22.1.2015 22:13:46   
superfinofajn
Mene pa nič, samo če se dobro počutim pa če jem vso hrano. Aha, to bi pa res lahko vprašala, hvala za nasvet! user posted image
Jemljem euthyrox 150mg pa me včasih čist vrže, tko da borbam iz dneva v dan, zdej trenutno je vredu, naj tko tudi ostane.

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Septembrke 2015
23.1.2015 7:27:25   
Marčevka2010
Femibion je res eden z eden pa brez joda. Čeprav je ravno na začetku nosečnosti priporočljivo jemat folno. Meni je g rekel naj kar jemljem, ko sem šla odstranit Mireno. Verjamem, da je drugače, če so s ščitnico problemi, ampak vseeno. Zakaj bi bila folna problematična?

(odgovor članu superfinofajn)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Septembrke 2015
23.1.2015 8:24:36   
palcy
Živjo dekleta... končno sem si vzela čas in malo prebrala, kar stisne me ko je toliko slabih novic. pošiljam user posted image user posted image user posted image za vsa dekleta, samo pozitivno naprej in kmalu se bo spet prikazal plusek.
jaz sem včeraj zvečer imela svoj prvi pregled. po menstruaciji naj bi bila noseča 8T3dni ampak je potem na UZ pokazalo da sem noseča komaj 6T, posledica težav z menstruacijo. Naslednji pregled imam zato že čez 2 tedna. Ampak naj bi bilo vse uredu saj srček že bije user posted image .
KAr se folne tiče jaz jem Elevit od kar sem zagledala plusek in zaenkrat nimam nobenih večjih problemov. Naj tako ostane user posted image
Nič dekleta... čuvajte se in ostanite pozitivne... lep preostanek dneva vam želim user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Septembrke 2015
23.1.2015 15:12:25   
adedayo
Z sem nazadnj3 jemala 100mg za scitnico. Leta 2010. Po prvem porodu 2011 pa je bla scitnica uravnana. Tablet vec ne jem. Sem pa folno takoj mogla zacet jest ko sem zvedla da sem noseča.

(odgovor članu palcy)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 9:06:08   
levcka
Joj, koliko slabih novic. Držim pesti, da vam vsem skupaj rata čimprej zanosit in da bo nosečnost potekala brez zapletov.

Jaz sem imela pregled v četrtek in sem noseča 8 tednov. Še vedno ne morem verjet pa čeprav sem pikico videla. Moj ginekolog je res car, full sva se presmejala in vse predebatirala. Pravi, da je po srčku sodeč živahno dete. Sicer še ne vem, vem samo, da hodim spat s kurami in zjutraj komaj vstanem. Se pripravljam na življenje z dojenčkom (bom s spancem kar zdaj nadoknadila) user posted image Mi je pa ginekolog odsvetoval karkšno koli telovadbo še vsaj 4 tedene, do naslednjega pregleda, potem se bova pa zmenila za naprej. Upam, da se ne mučite s slabostmi.

Lep vikend vsem :)

(odgovor članu adedayo)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?