|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 9:10:50   
superfinofajn
Čestitke levcka!
Js tut komaj čakam pregled, mam tko fajn ginekologinjo da grem vedno k njej prav z veseljem user posted image Še decembra ko sem imela kontrolo po laparo, sva se pogovarjali da naslednjič ko pridem pa pridem kot srečka nosečka... Tudi jaz sem noro zaspana, ostalo v redu..
Pa lep vikend :)

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 9:41:09   
levcka
Ma moj ginekolog je zakon. Pravi tko resno: evo tole je pa darilo k ste tako pozitivna oseba. No jaz sem vam sicer pomagal z napotki in Clomidom, ampak ratalo je pa zaradi vaju. V Kranju imajo to res super pošlihtano. Vsaj jaz imam take izkušnje. Nuhalno imam pa 19.2 v Domžalah pri Dr. Megličevi. Upam, da bo tudi tukaj vse ok, ker si res želiva tega pikca. Je tebi mogoče kaj slabo? Meni ni bilo niti en dan. Prsi me bolijo in pa določena hrana mi smrdi, pa hlače so mi že malo tesne, drugo pa kot da nimam bebice v sebi.

(odgovor članu superfinofajn)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 9:47:48   
superfinofajn
Js sm se pa ravno zaradi NE ZAKON ginekologinje izpisala iz Kranja in se z veseljem odpravila na jesenic, tu je pa super :) Lahko je pa tako kot si rekla, vsak ima pač svojo izkušnjo :) Meni slabo ni nič, nevem ali pa, pa nisem toliko občutljiva...ravno včeraj se mi je zdel da je to mogoče slabost, pa ni bla. Bruhala nisem do zdaj še nič. Prsi me bolijo noro, že cel december so me, ampak zdej me pa sploh, ...
Sem pa opazil da takrat ko nisem zaspana imam veliko več energije kot prej.

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 9:50:29   
levcka
No jaz imam tudi sabo izkušnjo z eno ginekologinjo v Kranju, ampak je ta ginekolog vse popravil :) Tudi jaz imam drugače več energije, če nisem ravno zaspana :)

(odgovor članu superfinofajn)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 9:54:48   
superfinofajn
Superca :)
Kdaj imaš PDP? Ti maš vsaj prvi pregled že mimo, js tolk neučakano čakam da jooj :D

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 9:56:12   
levcka
3.9.2015 :) Sem pa tudi jaz komaj čakala prvi pregled. Zdej pa itak komaj čakam na Nuhalno. Sem pa vesela, da bo še ena "devička" doma :) Mojemu se bo pa itak zmešalo ;) Kdaj imaš pa ti prvi pregled?

(odgovor članu superfinofajn)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 9:58:53   
superfinofajn
ja super, septembra bo veselo :) js kakor sm si računala je pdp 24.9., tko da mogoče bo pa tut devička še, če bo kkšn dan prej :) pregled mam 19.2.

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 10:00:59   
levcka
Takrat kot jaz Nuhalno :) Če en dan prej rodiš, bova pa s tvojim otročkom imela rojstni dan na isti dan :)

(odgovor članu superfinofajn)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 10:02:33   
superfinofajn
Meni bo prav tudi če 2 dni prej da bo na moj rojstni dan hehe, bi blo to najlepše darilo :) a si prvič nosečka?

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 10:04:12   
levcka
Ja prvič nosečka. Pa ti? No vidiš, device smo zakon :)

(odgovor članu superfinofajn)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 10:05:48   
superfinofajn
Tut prvič ja :) sej glih zato sm pomojm da tolk bolj neučakana, pa seveda mi še marsikaj ni jasno, veliko reči me zanima, pa skrbi,... moj pravi da me pol preveč stvari skrbi, sam joj, ženske al kaj :D

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 10:11:49   
superfinofajn
Ubistvu če računam mam pregled v 8.tednu, kar ubistvu sploh ni tako pozno :) Zdi se pa kot da sem naročena naslednje leto :D

(odgovor članu superfinofajn)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 10:13:12   
levcka
Jaz sem imela tudi pregled v 8 tednu. To je čisto normalno, da si na trnih, saj smo vse. Moški nas pa včasih razumejo, včasih pa ne. Tako to je ;)

(odgovor članu superfinofajn)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 10:16:08   
superfinofajn
Ubistvu bi blo čudn če bi nas razumel ves čas, js včasih še sama sebe ne razumem, kako me bo on user posted image hehe lep vikend

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 14:42:31   
azalea
Vidve pa sta imeli dar govora user posted image

prav tak, da malo bolj pozitivne stvari beremouser posted image

(odgovor članu superfinofajn)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 14:57:18   
levcka
Se opravičujem ;) Dve device z devicami v trebuščkih. Ni kaj za dodat ;)

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 16:45:55   
adedayo
Sem mislila da sem ze stran sfalila. Lepo da s3 je klepet razzivel. Ja v prvo se vedno vlece pol v drugo tretje pa mine ko strela.js sem dragega po c3snej poslala. Mi samo sadje in solate spet disijo. Hmmm.. a bomo spet zibali puncko? Fajn bi blo met enga fanta.

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 16:59:17   
baby kiss
A če ti paše sadje pol bo punčka? No očitno pr nas ata sadi češplje, bi res blo fajn met kakšnega maminega sina sam če bo punčka nič hudega sam da je živo in zdravo user posted image punce pozdrav pikicam :)

(odgovor članu adedayo)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 17:02:02   
adedayo
Ne pravim da je to merilo. Meni samo disi hrana kot v prvih dveh nosečnosti. Ene pravijo da se jim okus pri fantih puncah spremeni. Meni isto disi zdaj. Ce za zajtrk nimam sadja mam obvezen zmenek z wc skoljko user posted image

(odgovor članu baby kiss)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 17:06:28   
baby kiss
Adeyado maš hčerkice prvi dve? Jz mam triletnico, in mi je zaenkrat čist kontra, sm vsaj vesela da ne bruham kot pri hčerki. Sm se kr bala da nebo spet repeat, sam sadje pa jz tud takoj zjutraj, sploh pomarance in jabolka mmmm...

(odgovor članu adedayo)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 17:09:23   
adedayo
Ja 2 punci. 2 in 3 leta stari. Pri obeh bruhala, spala.jedla svezo zelenjavo sadje, disali so mi kisi. Mesa nisem smela povohat.
za zdaj meso se prenasam me pa zraven vsega se joske bolijo za znoret. Jao.

(odgovor članu baby kiss)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 17:13:03   
baby kiss
Meso mi sploh ne omenji, fant me sprasuje če bomo se dolgo vegeterijanci user posted image men ma tud meso grozen vonj to mi tudi pri hčerki smrdelo se prav spomnem, oo mami svaka čast en za drugem to mora bit pestro :) tok boljše bo ko bojo večji prava drušcina :D

(odgovor članu adedayo)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 17:19:29   
adedayo
Saj ta d4uga se je kar sama povabla in ker sem dojila splav ni bil mogoc. Pa mamo zur. Saj bi se enkrat ker sploh ni bilo tako hudo. Zdaj me bolk skrbi lol. Jaz pa skoz v hrani cesen in cebulo okisam in pol mojga sprasujem ce on tid sam cebulo cuti ker sem mela obcutek da sam cebulo jem. Sem pa bolognes omako delalla.

(odgovor članu baby kiss)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 17:45:48   
baby kiss
Kr naj bojo otroci jaz bi tud mela tri, sam bomo videli kako bo z drugim, hcerka je zelo priden otrok. Kisala sm jz tud solato mal prevec, sam mi td pase mal bolj kislo. Odkar elevit jem zvečeer mam vsaj mal bol apetit kr prej sm ga na tešče jemala lahk sam rečem obup :)

(odgovor članu adedayo)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Septembrke 2015
24.1.2015 17:52:55   
adedayo
Jaz pa moram na lov kisom. Dragi tak nima pojma user posted image pol bodo pa solatke..njami..a se mi sline cedijo. Moj pravi da 6..js koncam ko bodo 4je.. te sta za druzbo pol pa se temu ko pride ce ni ze dvojcek treba druzbo zrihtat user posted image

(odgovor članu baby kiss)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?