|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:23:05   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


To je to....marsikdo iz naše generacije še pri 10 letih pri babici v postelji spal.....pa ni zaradi tega degeneriran postal......



kako da ne...jaz sem tudi občasno spala pri dedku, ki je bil najboljši človek na svetu...še nisem srečala podobnega...pa glej, kaj je postalo iz mene....nasilnica user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:28:05   
LuLu
babica, dedek... ne vem koliko sta takrat še bila aktivna v postelji user posted image
ampak vsak drug teden en teden spati z otrokom in zanemarit partnerico? Meni to še vedno ne gre skupaj. Pa ženi ni prav.. kot sem že napisala... kaj pa mož pravi?
Ampak avtorica se je poslovila od te teme ... dalje samo ugibamo brezveze user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:32:52   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
spi brez težav na skupnih ležiščih v planinskih kočah.

tudi tam, pa recimo v bolnišnicah - se pojavljajo problemi zaradi - smrčanja ... user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:36:26   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Kalipsa


Gre za razvoj in odraščanje 10 letnice v prvi vrsti, sekundarno pa je tukaj najin odnos, kjer pač midva nimava nobenih telesnih stikov v njeni prisotnosti.

Ona zahtev glede tega nima, on pa očitno tako izkazuje njej ljubezen in naklonjenost, kljub vsem dodatnim materialnim nagradam ki jih prejema, glede vzgoje ni pravil in je vse dovoljeno.




Avtorica sebe postavlja v drugi plan.

Ne strinja se z vzgojo in se celo pri intimnih odločitvah pusti voditi tako kot drugim paše.

Pogovori se z možem...pa ne o skupnem spanju, ampak njegovem odnosu in spoštovanju tebe.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Kalipsa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:36:45   
mateyka
mogoče je želela odgovore v stilih, da bi lahko rekla tipu: "glej tele odgovore na forumu, vsi pravijo da to ni ok", namesto da bi se lotila problema tam kjer žuli - da NJO moti. mogoče je tudi, da njemu to, da njo moti, ni zadosten argumetn, samo spet - to mata sama za razčistit, je prblem njunega odnosa, drugi ne morejo tle dost pomagat..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.1.2015 19:37:45 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:37:30   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
spi brez težav na skupnih ležiščih v planinskih kočah.

tudi tam, pa recimo v bolnišnicah - se pojavljajo problemi zaradi - smrčanja ... user posted image



To se tudi v samo dvojinski spalnici user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:38:20   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
To se tudi v samo dvojinski spalnici user posted image .


ne mi omenjat user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:41:35   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
To se tudi v samo dvojinski spalnici user posted image .

ne mi omenjat user posted image


A smrčiš in budiš sosede? user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:48:20   
mateyka
I wish! če bi jaz smrčala, ne bi mela problema jaz ampak drugi user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:52:20   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

babica, dedek... ne vem koliko sta takrat še bila aktivna v postelji user posted image
ampak vsak drug teden en teden spati z otrokom in zanemarit partnerico? Meni to še vedno ne gre skupaj. Pa ženi ni prav.. kot sem že napisala... kaj pa mož pravi?
Ampak avtorica se je poslovila od te teme ... dalje samo ugibamo brezveze user posted image


Avtorica teme pravi, da pred njo nikoli nista intimna, tudi podnevi ne, ko ne spijo.....ni zgolj problem v spanju......ker ne zanemarja partnerice zgolj samo zaradi spanja pri hčerki....problem je globji.....

Večina se je zapičila samo v to "velikokrat prespi tudi pri hčerki", verjetno zato, ker je tudi naslov tak......in ker je to spanje otrok s starši takšen tabu......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:57:14   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana




ja, več problemov imata, to sigurno... pa nisem opazila, da bi bilo to spanje tabu tema

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:58:25   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
I wish! če bi jaz smrčala, ne bi mela problema jaz ampak drugi


lahko bi imela probleme tudi ti; nekateri tako glasno smrčijo, da se sami sebe ustrašijo ... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 20:01:04   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


pa nisem opazila, da bi bilo to spanje tabu tema


user posted image user posted image ....ko sam prvi omeniš, da tvoje dete spi pri tebi, ti to "skrivnost" hitro izda vsaka druga mama....in doda "samo veš, o tem ravno ne govorim, ker se ljudje zgražajo nad tem"....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 20:02:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


pa nisem opazila, da bi bilo to spanje tabu tema


user posted image user posted image ....ko sam prvi omeniš, da tvoje dete spi pri tebi, ti to "skrivnost" hitro izda vsaka druga mama....in doda "samo veš, o tem ravno ne govorim, ker se ljudje zgražajo nad tem"....


user posted image nimam take izkušnje.. možno

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 21:21:10   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Spanje očeta in hčere v isti postelji je lahko tud problem.

a lahko prosim napišeš zakaj, ker mi ni tega za brat. ''Doktorat'' iz vzgoje sem delala pri prvi hčeri, pri drugi sem končno postala sproščena mama, brez analiziranja in zagovarjanja vsega, kar so mi drugi rekli, da bi morala drugače.


Veliko "problemov" si ustvarimo sami.

Spalne navade so družbeno, socialno in družinsko pogojene. Celo v naši kulturi z ločenimi spalnicami in tako varovano intimo spalnice,sespi brez težav na skupnih ležiščih v planinskih kočah.

Da bi ljudje imeli težave, ker spijo kot spijo - ne vem user posted image .

Težave so lahko v pedofiliji, ali v tem, da nekomu (konkretno ženi), to ne paše.

Nisem mislila na pedofilijo. To je itak poglavje zase ampak v tem primeru kot ga avtorica teme navaja se mi ne zdi da bi šlo za karkoli v povezavi s tem. Problem je precej globji kot se zdi na prvi pogled. Gre se za odnose v družini. Ni težava v tem, da več ljudi spi v isti postelji ampak v tem, da je partnerica izrinjena iz te postelje. To, da ji partner pred hčerko ne izkazuje čustev me v tem primeru sploh ne preseneča. Čudno bi bilo, če bi bilo drugače. To, da to ženi ne paše je še najmanj. Hčerka je tista, ki bo v resnici potegnila ta kratko.

_____________________________



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 22:42:23   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Gre se za odnose v družini. Ni težava v tem, da več ljudi spi v isti postelji ampak v tem, da je partnerica izrinjena iz te postelje. To, da ji partner pred hčerko ne izkazuje čustev me v tem primeru sploh ne preseneča. Čudno bi bilo, če bi bilo drugače. To, da to ženi ne paše je še najmanj. Hčerka je tista, ki bo v resnici potegnila ta kratko.


Ja, to je videti čudno.

Avtorica se je oprijela otroka, da reši problem, ki je drugje.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
26.1.2015 14:46:22   
ronja
Hčerke so atijeve.

Ka te jaz vem... Pri nas sta punčki mamini mazici:D. Mali bolj na očija tripa, punci sta pa orto užaljeni, če rečeš, da sta očijevi ali da mata kaj po očiju in ne po mamici:D. Sem prepričana, da ju bo v puberteti minilo, bosta hoteli bit vse, samo ne taki kot jaz (kdo bi jima zameril:D).

ko v državah v razvoju (beri ne-zahod, južna amerika, afrika, indija, indonezija, kitajska..) spijo skupaj v grupah, v enem prostoru, so seveda pol vsi mal čudni in nezdravi, al kako? pa to je večina človeštva, mind you...

To vsakič napišem, ko se vsi zgražajo, da kdo spi skupaj "pred" otrokom oz. v istem prostoru itd... Ja, če bi bilo to tako zelo škodljivo, bi že izumrli oz. bi pol človeštva imelo traume. Pa ne zgleda glih tako...

Pri nas se otroci pogosto znajdejo v najini postelji, mlajši skoraj vsako noč, starejša zelo pogosto, srednja vsake toliko, ampak redko. Naju ne moti, ker pridejo navadno potem, ko midva že spiva ali pa zaspijo v najini postelji in imava prej celo stanovanje zase:D. Pa tu je širša postelja in gre:). Tako da ne vem kakega problema v tem ne vidim, ker če tako pogledaš, če je to "pogosto" recimo 3x na teden, ko je pri njem, je to 6x na mesec - kar se komot zgodi tudi pri nas, pa kolikor vem, noben od naju ni pedofil in najina 7 letnica sama pride k nama.

Se bi mi pa zdel velik problem, če se pol časa (vsak 2. teden) ne bi zmenil zame, iz bilokaterega razloga. Pogovori se s svojim partnerjem: povej mu, da verjetno tudi mama in njen novi ne skrivata svoje naklonjenosti drug drugemu pred hčerko in da ti hčerke ne misliš in niti ne poskušaš izrinit iz njenega mesta, samo rada bi, da bi bilo mesto tudi zate.

Če oče kompenzira vse s tem, da je otroku vse dovoljeno, da ji kupuje se, kar si želi in zanemarja vse ostale, kadar je ona tam, to gotovo ni dobro za punčko. Ker ona mora videt ljubeč odnos, še toliko bolj, ker sta starša ločena. Da dobi eno zdravo predstavo o tem, da je to tudi mogoče, pa če ne rata v prvo, pa mogoče v drugo, da ni za obupat. In da ni nič narobe, če te ljubljeni ljudje ne nosijo non stop po rokah, ker to nikakor ne pomeni, da te nimajo radi, ampak ravno nasprotno - da ti jim je tkao zelo mar zate, da imajo rajši, da si jezen na njih kot pa da bi ti dolgoročno škodili. To bi bilo fajn, da bi se tvoj partner naučil. Vendar moraš bit pri teh pogovorih previdna in se predvsem prej dobro pogovorit s seboj. Ker če boš nastopila ljubosumno, si boš zaprla vsa vrata, saj bo oče skoraj gotovo precej občutljiv na tej točki - torej najprej si moraš zagotovit njegovo zaupanje. Lahko ga tudi vprašaš, ali te vidi kot nevarnost za njun odnos? In lahko se pogovarjaš s hčerkico, kako se ona počuti - ali ji je pri vama fajn, kaj jo moti, kaj ji je všeč (ne ji polagat besed na usta in bodi nežna in previdna, to so ipak male velike punčke...)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 67
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?