|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2015
17.2.2015 22:59:46   
1aneja1
Chocolatecake, to maš pa čisto prav. Če sem si prav zapomnila, si še zelo mlada in res nimaš kaj zgubit če si vzameš čas in sprobaš vse možnosti.
Čisto možno da bi jaz pri tvojih letih enako ravnala. Tako pa, ko se pri 28 odločis za otroka, pa potem še ne uspe kar takoj... (pa sem tudi jaz še mlada s stališča vseh na IVF oddelku)... No, pač se malo bolj mudi.
Poleg tega bi pa še rada vsaj 2 otroka user posted image
Tu in tam preletim forum in zasledim kak tvoj post - tako da če sem prav razumela so se vama itak izboljšali izvidi in je več upanja 😊
Le tako naprej in bo kmalu user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   [Brisano sporočilo]
18.2.2015 5:41:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Neza007)
  Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 6:56:47   
Neza007
Hvala LadyJen :) ja tokrqt sva bla res pridna,naredila sva res vse kr se je dalo. Bla sva na dopustu pa je bl ve bolj u izi pa tko :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 9:48:08   
kris26
Dekleta!

Prejšnji teden sem poslala napotnico v LJ v neplodnostno in marca imam že prvi pregled. A MOGOČE katera ve kako poteka prvi pregled in koliko časa traja? A se ure držijo ali čakaš tam še 2 uri? Uro imam ob 8:30 pa bi šla ob 12h v službo ... Hvala vsem za informacije

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 11:01:48   
perla*
kako je? A boš kej test delala? Navijaaaam! user posted image

jaz sem bila pri Rešu, tako da ti samo za tam lahko rečem. Verjetno so se punce že v drugi temi o Ivf razpisale, pa najbolš da tam pgledas. Sigurn bos kej najdla. Srečno! user posted image

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 11:26:37   
Neza007
Perla* a to mene sprašuješ? Do petka ne delam testa, je bla ovulacija še 20 dan ciklusa, danes sm pa 32 dan. Tko da po takem niti ne bi še pokazalo.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 11:44:23   
perla*
Neza007 upsss ja tebe sem spraševala, sem zgleda zbrisala, ko sem označila za krepko :-)
Aja, ovulacija je bila mal kasneje, ja poj pa itak najbols da kksen dan se pocakas, pa bo. Meni jetud smesno, da imam vcasih kar 20. Dan sele. Kar sploh ne bi vedela, ce ne bi testov delala. Eh cudo od narave in telesa, ampak ok, sej nismo stroji user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 11:53:32   
Neza007
Jst sm slučajno videla da mam 20-ga, ker je bla očitna sluz, pol sm pa pod mikroskopek slino pogledala, pa sm vidla da je res ovulacija. Ker vse cikle prej sm bla 100% da mam enkat od 16-18 dne. Mogoče pa zato še nisem zanosila?

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 14:00:47   
MauMow
Neza007 meni je test 13 dni po O pokazal močno črtico. Tako da kakšen 13-14 dan lahko kamot narediš test! Držim pesti!

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 14:56:18   
She1
Pozdravljene,

jaz sem imela prvi dan ZM 22.1., danes bi naj dobila pa je še ni. Sicer vem, da bo, ker ta mesec imam očitno neko zbrko. 11.2. sem bila na pregledu pri ginekologinji, delala mi je uz, nič sicer ni rekla ali bo ovulacija, sem pa jo vprašala, če sem že imela pa je rekla, da ne vidi ... tudi naslednje dni nisem opazila sluzi in ničesar. Mislim, da ta mesec ovulacije sploh ni bilo :(( drugače pa vsak mesec redno, ko sem si merila s testi. Je možno, da stres tako vpliva? Ker ta mesec je bil grozn:( ... je možno sploh imet menstruacijo brez ovulacije?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   [Brisano sporočilo]
18.2.2015 19:42:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu She1)
  Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 19:48:38   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Eno vprasanje: a so ovulacijski testi iz plodnost.si v redu? Jih mislim nabavit, 20+2 testa nosecnosti, sej to bo vrjetno dovolj, to je za 10 dni, ce delam 2 na dan.. Ali naj raje vec jih kupim? Kdaj sploh zacet delat teste, ce imam M dolge med 32 in 39 dni, povprecno 36 dni? Zacnem naslednji ciklus, pa upam, da ne bom vec vmesno krvavela, ker ne vem kako naj user posted image ce pa je skos rdece tam dol (danes ze 8 dan)?!user posted image


Ko sva prve mesece zacela delat na bejbiju, sem veselo optimisticno zapravljala denar za CB ovulacijski test. Tak lep smajli se ti narise user posted image Z meseci, ki so minevali, sem skoz bolj na tiste iz lekarne, zamenjala z tistimi iz DM. Zadnje nekaj mesecev sedaj pa narocam na plodnost.si
Meni so čist ok, sej važno je da pač pokaže ali ne. Vse ostalo je le design/stil user posted image Ravno vceraj sem zacela testirat in je bila rahla crtica, danes dopoldne malo mocnejsa, proti veceru pa ze skoraj enaka kontrolni. To je to.
Že 8. dan imaš rdeče izcedke, al kaj?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 19:51:08   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Eno vprasanje: a so ovulacijski testi iz plodnost.si v redu? Jih mislim nabavit, 20+2 testa nosecnosti, sej to bo vrjetno dovolj, to je za 10 dni, ce delam 2 na dan.. Ali naj raje vec jih kupim? Kdaj sploh zacet delat teste, ce imam M dolge med 32 in 39 dni, povprecno 36 dni? Zacnem naslednji ciklus, pa upam, da ne bom vec vmesno krvavela, ker ne vem kako naj user posted image ce pa je skos rdece tam dol (danes ze 8 dan)?!user posted image


So. Zdej če približno čutiš da se ti kaj dogaja jih bo že 10 dovolj (tudi če ne čutiš pa delaš enega na dan od konca M dalje, boš najbolje videla kako se spreminja). Aja 2 na dan? Pri meni se je pokazalo da če vsak dan z drugim urinom delam test lepo pokaže. Ker tudi ko mi pokaže da je LH hormon na top je test vsaj 2 dni pozitiven. Pri meni je tako zjutraj se vstanem, se zrihtam in grem z kužkom na sprehod, po sprehodu (2 urin) pa naredim test. Vsak dan isti čas isti urin. Probaj en mesec samo z enim testom na dan isti čas v dnevu (ne prvi urin, nujno drugi ali tretji). Če pa ne bo v redu rezultatov pa naslednji mesec probaj z dvema.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   [Brisano sporočilo]
18.2.2015 20:00:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu perla*)
  Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 20:08:04   
Pajama
In? Kako ste se imele za valentinovo??? Kaksna socna zgodbica???

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 20:14:02   
perla*
Izcedke sem imela tudi sama okoli 5-7dni pred M, vsak mesec. In to vec let. Potem sem zatezila G da to ni ok, sploh ker sva se takrat ze 1 leto trudila. Dala mi je Estimo. Baje da gre to za popuščanje rumenega telesca, ki pa je pomemben za vgnezditev. Progesteron hormon. Izcedkov ni bilo vec.
Tudi na umetni oploditvi takoj dajo te tablete...vaginalno se vstavljajo...da takoj podprejo in povecajo moznost, da se prime.
Lej to je moj primer. To ni nujno da je s tabo kaj istega. Sploh ce se ti to ne pojavlja vsak mesec. Mogoce se pocakej do naslednjega cikla, ce bo isto. Ali pa pac ze zdej povej svoji G. Good luck! user posted image

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 20:16:19   
Pajama
Drugac pa jaz sem si, ko smo delali na prvem otroku, testerje kupila kar preko ebaya iz anglije. Bilo jih je 100kom in si lahko sam izbiral, koliko od trh naj bo ovulacijskih in koliko nosecniskih. Stalo je okrog 20€!!!! Ful poceni in pravilno so kazali ... Res je bv denar zapravljat tam, kjer je mozno poceni kupit. Tudi tokrat razmisljam o nakupu, ze malo dolgo traja vse skupaj.

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 20:29:04   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

MauMow, bom pa se jaz tako, sam pismo, drugi urin je potem v sluzbi sele!! user posted image Ne vem, enkrat so se punce menile, da bols 2x na dan, ker lahko kao zamudis O v tem casu med enim in drugim delanjem testa.. user posted image


Sam ne vem kak zamudiš... Ker pri meni je 2 dni pozitivno, če ne druga pa še dva dni prej in po zelo zelo močno... Ni treba da gre v službi. Odloči se da greš zjutraj in mogoče takoj ko prideš v službo (da še nisi veliko pila...) in s tem urinom delaj. Ni ga veliko je pa realen. In res težko da bi zamudila vse skupaj. Jaz ko sem delala 2x na dan je vse bolj zmešalo (zvečer kazalo da je zjutraj pa da še ni??... In ni blo še nekaj dni). Enkrat vmes preveč spiješ drugič so drugi razlogi... Če delaš pa recimo zjutraj isti čas ko še ne piješ velik... Pa je to to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 20:48:54   
Neza007
Namesto O testov vam priporočam O mikroskop,daš 34€ pa ga imaš potem za skoz. Pa še prov pokaže,vsaj meni je. Preverjaš pa slino...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   [Brisano sporočilo]
18.2.2015 21:07:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu perla*)
  Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 21:36:19   
chocolatecake
she1Glede ovulacije in menstruacije je povsem možno, da imaš menstruacijo brez ovulacije, oz to ni prava menstruacija, ampak samo krvavitev.
Folikel, ki bi moral počit in izločit jajčece se namesto tega spremeni v vodeno cisto, maternica pa se pa pač enkrat tudi mora "spucat". To je značilno za PCOS.
Meni je ginekologinja rekla, da je eden izmed znakov, da ovulacije ni ciklus daljši od 40 dni, neboleče prsi pred menstruacijo in odsotnost bolečin na prvi dan menstruacije.
Glede psihe pa ja, jaz sem imela skoraj eno leto preden sva začela slončkat skoraj OK cikluse, lani aprila sem nepričakovano zagledala plus na CB, ki mu je sledil - in menstruacija, tako, da sumim, da sem imela biokemično nosečnost. Se pravi sem najverjetneje zanosila in to ne nalašč. Zdaj, ko hočem pa ne gre, je pa kao vse narobe, takrat je pa kar ratalo.
Še prej se spomnim, da mi je menstruacija vedno zamujala med izpitnim obdobjem.
Neža 007 kje si kupila ta mikroskop? Jaz sem delala teste iz plodnost.si, ampak nisem nikoli dočakala ovulacije, potem sem pa obupala.
Pajama Glede Valentinovega tista ogromna bomboniera, sploh ni bila zame, si lahko misliš! Ampak za darilo za tisti rd na katerega sva šla. Sem imela nos do tal :D. Še dobro, da me je moj potem potolažil z novimi modelčki za peko mafinov in obeskom za ključe v obliki polovice srčka, polovico je obdržal on. No pa belo čokolado sem tudi zmazala user posted image user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 21:39:33   
MauMow
No gelde valentinovega. Midva sva si privoščila kino in zelo znan film user posted image Tako čisto v izi danuser posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 22:00:52   
Neza007
Na spletu sem ga kupila. V google vtipkej ovulacijski mikroskop,moj je tak velik kot šminka pa zeleno-modre barve je. Sj če bi bla na računalniku bi ti link napopala.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 22:05:14   
Neza007
Spletna stran www.selfcheck.si

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: II pričakujemo februarja 2015
18.2.2015 22:12:39   
chocolatecake
Hvala Neza007. Sem ga naročila tudi jaz. Mislim, da se v mojem primeru, ko težko predvidim ovulacijo in ko celo testi v lističih "zatajijo" splača.
Bom enkrat dala teh 35 evrov, pa bom imela potem za vse tri otroke načrtovat user posted image .
Bom poročala o uspehu.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?