|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.2.2015 20:21:23   
Neza007
Aha hvala,nism sicer vedla da odstopanje 5 dni pomeni redno. Sj jst mam svoje cikluse za redne, ker mam res zadnjih pol leta odstopanja 1dan, prej sm imela pa enkrat tud 37 dnevni ciklus ta je bil najdaljši.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 7:32:49   
MauMow
Evo moja gospa prišla user posted image Se vidimo v marcu!

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 9:19:23   
She1
No, super, tudi jaz nisem vedela tega ... čeprav sem imela tudi po 6 dni razlike, je pa tudi res, da takrat, ko sem bila res pod stresom (ta mesec zelo). Najdaljši ciklus je bil do sedaj 34 dni. Tudi moja M je danes prišla, tako da ... upajmo, da je v marcu ne bo :P

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 9:27:38   
She1
Nekaj mojih M bom napisala za skoraj leto nazaj ... 30,28,35,29,29,30,28, 27, 34, 27,34,28,33. Je to še ok?:S vidim da je sedem dni vmes tudi

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 9:31:07   
perla*
MauMow in She1 a dejta noooo, brez veze! user posted image user posted image Joooj, zakaj? Pa tko ste bili pridno? user posted image
Jst bom kr znorela, meni se že meša od vseh nas, ki se tako trudimo, pa nič! user posted image user posted image

Marec bo za vse nas spet poln upanja! Tudi če je potem rok novembra, mi je čist vseeno, če je na bolj turoben mesec. Mah dej vseen mi je, če je 1.11. samo da že enkrat je!!! user posted image

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 9:36:20   
chocolatecake
She1 Pomoje 34 dni ni nič kaj takega zaradi česar bi te moralo skrbeti, kot je napisala Tikie si ženska ne stroj in seveda je vse povezano s psiho in posledično s stresom.
Jaz nažalost še vedno čakam na user posted image , danes je že 55. dan.
Preden sva začela delat na user posted image sem imela pa skoraj eno leto skoraj normalne cikluse, tudi take po 32 dni, do max izjemoma 48. Samo eden vmes je bil daljši.
Zdaj so pa kar vsi daljši.
perla pa dajmo skupaj polepšat november user posted image .user posted image

< Sporočilo je popravil chocolatecake -- 23.2.2015 9:38:56 >

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 9:46:39   
She1
Hehe, ja po moje ni nič narobe to, samo je pa zanimivo, da odkar mi2 delama na otroku, se tudi meni nekak čudno spreminjajo ciklusi, sej vidite zadnje 3, to mora biti stres ... ker tud če si rečeš, da ne boš razmišljal, vseen to ne moreš kar izbiti iz glave.
Ja, upajmo, da bo novembra :) Kaj mogoče veste kakak je razlika med izvencikličnimi krvavitvami in menstruacijami? Vrjetno krčev pri krvavitvah ni, a ne?
Jz sicer priznam, d amidva nisma bila tako pridna ta mesec, ampak vseeno sem upala, da bo :))

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 14:14:52   
Tikie
She1 sicer vem o tebi občutno premalo,da bi ti lahko rekla,da so tvoji cikli zagotovo ok ali da zagotovo niso.Na prvi pogled se zdijo dokaj redni,kar je dobro,vendar so hkrati precej podobni mojim,jaz pa imam PCO.Nekoliko daljši cikli-glej tiste 33,34 in 35dni lahko nakazujejo tudi na PCO(tako je bilo pri meni pa so bili cikli redni na 29ali 30-34dni),ni pa to nujno.Zato je potrebnih več podatkov.Koliko časa že delata na dojenčku?Ali so prisotne ovulacije?Te pred menstruacijo bolijo prsa?So menstruacije boleče?In pa seveda,če si v dvomih,se odpravi h ginekologu na ustrezen ultrazvočni pregled...

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 14:38:52   
She1
sem bila pri ginekologu na uz, ovulacije bi naj bile, pcos baje ni, edino en mali miom na mestu, kjer ne moti vgnezditve, ne donositve. Bolece prsi vecinoma so pred menstruacijo, krci tudi prvi dan oz ze par dni prej spikanje spodaj. Ko imam ovulacijo tudi cutim spikanje. Mene skrbi, da zaradi psihe ne zanosim. Tri mesece poskusava, vidva?

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 14:42:21   
Tikie
She1aja pa še glede menstruacij in vmesnih krvavitev.Torej menstruacija kot taka je posledica edino ovulacije-ko se zrelo jajčece ne oplodi in se zato sluznica maternice,ki je bila odebeljena in pripravljena na vgnezditev oplojenega jajčeca,začne tanjšati in luščiti-to luščenje je torej menstruacija.In razlog za 'pravo'menstruacijo je samo to.Ovulacija za menstruacijo mora bit.Vmesne ali funkcijske krvavitve pa imajo za svoj nastanek pač lahko milijon razlogov-odvisno od dneva v ciklu,ko se pojavljajo itd.Lahko gre za hormonsko ravnovesje,lahko je krvavitev ovulacijska,lahko zaradi endometrioze oz.zarastlin,lahko poči kakšna cista ali pa gre za stanjšan endometrij(sluznico),ki je bolj občutljiva in začne krvaveti
So pa možne tudi krvavitve zaradi 'mehanskih'vzrokov,kot npr.bolj grob sploni odnos,kakšna vnetja itd...Skratka,če se to pojavlja,je treba zadeve vzeti resno in it h gibekologu.Aja,pa pri puncah s PCO,po ciklusu brez ovulacije lahko tavno tako pride do tkim.funkcijske krvavitve,ker se telo pač more tudi enkrat sčistit hormonov...

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 14:46:04   
Tikie
[She1/b] nehaj se obremenjevat s psiho.To,da ne zanosiš 3mesece je povsem normalno.Če gin pravi da je vse ok,je OK!Do enega leta je povsem normalno delat na otroku.In to ni,da ti ne rata.Nikjer ne piše,da je zato,ker ti po enem mesecu še ni uspelo,zato kaj narobe.Počakaj 1leto.Do takrat pač ne moreš rečt,da ne zanosiš oz.da imaš problem.Midva se trudiva 2leti in je za nama en mali miljon preiskav.Torej midva imava problem,ne vidva.Če te pa še kaj zanima,kar vprašaj.Pa srečno in odmisli malo.Saj bookuser posted image user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 14:47:07   
Tikie
Se opravičujem za cel odebeljen postuser posted image shit happensuser posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 15:10:12   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake

perla pa dajmo skupaj polepšat november user posted image .user posted image


To bi bilo TOP! user posted image Novembra imajo vsi cajt na žurko pridt. user posted image Poleti so vsi na morju, spomladi so že tko povsod eni pikniki, decembra je brez veze imet RD, ker vsi nekje žurajo! Oh dragi Bog-ali kdorkoli že, usliši me! Če me že čaji niso, pa tableti, pa bioenergetiki, pa dohtarji user posted image vseeno mi je če gredo vsi na pokopališče, jst pa v porodnišnico noooo, a nisem skromna? Ahahahaha

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 16:03:25   
chocolatecake
perla* Tako se govori! Če bova imele rok prvega novembra, jim bomo pa lahko delale tematske rojstnodnevne zabave v ameriškem stilu Halloween - Noč čarovnic.
Pa še vedno bo imel/a frej dan, za svoj rojstni danuser posted image .
she1 Kot pravi Tikie, ne sekiraj se! Jaz sem se čist prezgodaj začela, pa mi je zdaj žal. Prvo leto je za neobremenjeno uživanje v delanju dojenčka. Za vse ostale diagnoze boš lahko skrbela ko prvo leto mine, ampak večini nikoli ni treba, ker že prvo leto zanosijo!
Vem, da je težko, ampak iz lastnih izkušenj, bolj ko boš vse analizirala slabše bo.
Verjemi, da bo vse OK in boš kmalu srečka user posted image .
Meni občasno vse "dol pade",potem pa malo pojambram, ampak potem še vedno verjamem, da bom user posted image , po naravni poti, čeprav se skoraj nihče več ne strinja.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 16:19:37   
perla*
1.11. sva sicer že zamudile, da bi bil to PDP user posted image razen, če bi se user posted image mudilo prej ven. user posted image
Mah dej, sem že večkrat u tisti fazi, ko mi je res vseeno za vse... Ne da se mi več z ničemer ubadat, ker sem prevec analizirala in sem si samo glavo zmesala. Vsak dan neki novega berem. Danes: lunina ovulacija. In po temu sodeč res ni čudno, da v 2 letih še nisem zanosila, ker se moja ovulacija in lunina nikol nista prekrivale. Ta mesec in drug pa se. In optimizem je spet v bajti!!! user posted image user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 16:30:09   
chocolatecake
perla* uu pa smo ga res user posted image , sem slabo tole preračunala user posted image . Čeprav se nikoli ne ve, lahko malo pohiti, glede na moj datum zadnje menstruacije, bi bilo pa čisto komot, sam potem bi mi mogli ene 3 testi najmanj zatajit vmes.
No potem pa naj ta ali pa naslednji mesec rata, pa lahko nehaš brat user posted image .
Jaz se s temi stvarmi ne ubadam, sem že vesela, če pride ovulacija ali pa vsaj menstruacija, da bi jo še s kakšno luno usklajevala se mi pa res zmešauser posted image .
Imam pa zato z vsemi ostalimi neumnostmi toliko več dela, trenutno predvsem s tem, kako pospešit prihod user posted image .

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 20:40:09   
niinii
Ej punce, a je imela kakšna stimulacijo s femaro? Sodelovka jo je zdaj dobila, pa jo mora jemat od 2-8 dneva menstrucacije. Pa zdej ni ziher al to pomen naslednji dan ko se M vlije al ko jo je že konec? Ve katera?

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 22:49:44   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake

perla* uu pa smo ga res user posted image , sem slabo tole preračunala user posted image . Čeprav se nikoli ne ve, lahko malo pohiti, glede na moj datum zadnje menstruacije, bi bilo pa čisto komot, sam potem bi mi mogli ene 3 testi najmanj zatajit vmes.
No potem pa naj ta ali pa naslednji mesec rata, pa lahko nehaš brat user posted image .
Jaz se s temi stvarmi ne ubadam, sem že vesela, če pride ovulacija ali pa vsaj menstruacija, da bi jo še s kakšno luno usklajevala se mi pa res zmešauser posted image .
Imam pa zato z vsemi ostalimi neumnostmi toliko več dela, trenutno predvsem s tem, kako pospešit prihod user posted image .


http://femme.divine.si/luna-in-cikli-plodnosti/
user posted image user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 23:07:36   
chocolatecake
perla* kdaj boš imela lunino ovulacijo? Jaz, ko bo polna lunauser posted image .
Kako sterotipno se tole slišiuser posted image .

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.2.2015 23:46:50   
perla*
Dej pejt spat, lej kolk je ura! user posted image

Punce, mene so teli podatki čisto presenetili! Primerjala sem moje biološke O, z luninimi O za 2 leti nazaj odkar se trudiva in imam zapisane M v aplikaciji My calendar. Baje je največja verjetnost zanositve, ko se obe O prekrivata ali sta si blizu. No, meni se do sedaj nista in tudi zanosila nisem. Lani junija, ko sta bili skoraj skupaj, dan razlike, sem dobila ful čudne krvavitve že 23. dan in tako M.
Lahko si mislimo LARI FARI o vsem skupaj, ampak meni se ta in naslednje mesece O nekako prekrivajo. In če nama uspe, bom šla teli metodi spomenik postavit! user posted image user posted image

No, zdej pa spat. Nočko user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: II pričakujemo februarja 2015
24.2.2015 5:29:13   
chocolatecake
Dobro jutro! user posted image
Moj je šel na šiht in me zbudil, zdaj pa nemorem spat, da nebo katera slučajno mislila, da sem tako pridnauser posted image .
perla* verjamem bioenergetiku, akupunkturi, dietam, vitaminom, čajem, kitajski medicini, našim zdravnikom... tem lunam pa res zelo-zelo z rezervo.
Sej se super sliši, ampak mi iz čisto fizičnih razlogov ni jasno kako to deluje- Čeprav je tudi to za probat, stane te itak nič, škodit pa tudi ne more. Jst bi najbrž tudi probala, če bi znala vsaj približno napovedat vsaj kakšno svojo ovulacijo, pa res pojma nimam. Za nazaj si sicer pišem, ampak niti nevem, kdaj če sploh v teh dolgih ciklusih nastopi ovulacija.
niinii žal ne vem glede Femare, kot sem že pisala je jaz od svoje g. ne dobim, ampak se mi zdi, da se dnevi štejejo od prvega dne menstruacije. Torej naslednji dan, ko se vlije. Naj me katera popravi če se motim.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   [Brisano sporočilo]
24.2.2015 5:50:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chocolatecake)
  Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: II pričakujemo februarja 2015
24.2.2015 6:02:38   
chocolatecake
LadyJen
Evo ti link
http://tycho.usno.navy.mil/vphase.html
Jaz tega nemorem probat, ker nevem kdaj imam ovulacijo, oziroma če je sploh imam in posledično nemorem vedet, če je usklajena z mojo lunino ovulacijo oziroma kdaj bo usklajena.
Glede na to, da je bila ob mojem rojstvu očitno polna luna, lahko samo malo bolj pridno user posted image ob polni luni in upam na najboljše. Nemorem pa takole si zračunat kot perla*.

Dodajam še datume za posamične lunine mene v 2015, da boste vedele kdaj bit pridne: http://www.lunin.net/vplivlune/lunine_mene.php


< Sporočilo je popravil chocolatecake -- 24.2.2015 6:08:10 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: II pričakujemo februarja 2015
24.2.2015 7:24:59   
niinii
Ne vem sicer kako ima luna vpliv na plodnost, vem pa iz lastnih izkušenj, kako močno vpliva na vedenje ljudi. Delam namreč v Domu, in vsak mesec opažam kako močno vpliva luna na vedenje ljudi, kako so bolj nemirni, kako se jim spremeni obnašanje. Tako da nekaj že bo na tem.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: II pričakujemo februarja 2015
24.2.2015 8:01:04   
MauMow
Hja ne gre vedno vse po planu. Ampak kaj čmo. Vsaj uživamo v maratonih user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?