|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2015
8.2.2015 10:36:06   
LILI/NIK
Hojla. Jst ok....se kaj popoldan javim zdaj kuham kosilo pa se obiske dobimo ..

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Oktobrke 2015
8.2.2015 12:45:26   
quita
Jaz sem še vedno bolj slabotna, ampak vročine ni več. Ta teden bom pridno doma, da si popolnoma opomorem. Drugače še nobenih nosečniških znakov. no ja...zaprta sem že tri dni, ampak lahko da je povezano tudi z gripo.

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Oktobrke 2015
8.2.2015 13:28:53   
Anonimen
Tudi jaz se vam pridružujem :)
pdp-ne vem kdaj točno, ker imam neredne menstruacije, ampak po mojih izračunih okoli 20.10.
Test sem šla naredit, ker imam ful vrtoglavice, lulam non-stop in tako malo sem "čudna" user posted image
Bo pa to najin 4 otrok, sicer nenačrtovan, ampak zaželjen user posted image
Zaenkrat bom še anonimna...lep nosečniški pozdravček vsem user posted image user posted image user posted image in čestitke vsem nosečkamuser posted image user posted image user posted image
Anonimnauser posted image

(odgovor članu quita)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Oktobrke 2015
8.2.2015 13:35:27   
babilonka33
Oj! Včeraj sem tudi jaz zagledalauser posted image . Doma imamo že eno triletno navihanko. Počutje...zaenkrat ni večjih slabosti, le utrujenost. Na pregled se bom naročila jutri. PDP imam 14.10
Lepo nedeljo želim user posted image user posted image

(odgovor članu quita)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Oktobrke 2015
8.2.2015 15:31:59   
chapita
Ooo kako lepa:) iskrene čestitke obema:) no si že tretja s takim pdp-jem:) kdaj imaš pa prvi pregled? Meni je gin. rekla naj pridem komej 12.3

(odgovor članu babilonka33)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Oktobrke 2015
8.2.2015 18:51:41   
babilonka33
Datuma pregleda še nimam. Jutri bom klicala ginekologa. Smo se kar načakali do user posted image . V prvi nosečmosti mi je pokazalo user posted image že dan pred, zdaj pa kar 6 dni po pričalovani m.

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Oktobrke 2015
8.2.2015 19:09:29   
pejko
Dobrodošle in čestitke!

Vidim pa, da večinoma to ni vaša 1. nosečnost, celo 4., woooow.

To je moja 1. po 4ih letih čakanja ... zato upam, da bo vse ok, čeprav sem kar panična ;)

(odgovor članu babilonka33)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Oktobrke 2015
8.2.2015 19:59:13   
LILI/NIK
Dobrodošle user posted image juhu čedalje več nas jeuser posted image

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Oktobrke 2015
9.2.2015 7:14:35   
LILI/NIK


SEZNAM OKTOBERK


NICK PDP NOSEČNOST


LILI/NIK 1.10. 3 user posted image

buba1982 3 user posted image

Jazbečarka 6.10. 1user posted image

lala87 5.10. 2 user posted image

pejko 14.10. 1user posted image

obupanka 13.10. 1user posted image

chapita 14.10. 1user posted image

quita 15.10 1user posted image

anonimen 20.10 4user posted image

babilonka33 14.10 2user posted image

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Oktobrke 2015
9.2.2015 7:21:02   
LILI/NIK
dobro jutro. kako ste kaj? jst sem za spremembo spala ko ubita čeprav sem prehlajena... samo eno lulanje ponoči...user posted image sem pa včeraj mela skoz delo kosilo pa obiski pol sm šla pa počivat... nasploh sm kr hitro utrujena... pa po bajti po stopnicah gor pa dol....no danes mam pa popoldan skupne govorilne ure v šoli za tavečjega mulca jutri pa sistematiko za našo 3 letnico....pa pregled tud komaj čakam... danes čez 14 dni komaj... uf kje je še to , da vidim če je s pikico vse ok....ste že kaj razmišljale kam boste šle na nuhalno? jst sem obakrat bla v velenju... zdej je pa baje tud v celju samo nč dobrega ne slišim za to zdravnico....lep dan vam želimuser posted image

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Oktobrke 2015
9.2.2015 7:35:27   
pejko
Dobro jutro!
Ma jaz sem super :) Mene ne muči čisto nič :)
A me lahko malo potolažite--glede na to, da ste bile že vse večkrat noseče. Mene malo sekira, da so moja prsa čisto mehka in neobčutljiva (na začetku so bila malo bolj trda), da nimam čisto nobenega znaka...ok, zdaj par dni sem bila res zelo lačna, dsem se zbudila ob 5ih od lakote, danes pa še to ne... pa si mislim, a sem res noseča??
Nuhalna, uhhh, kje je še to... jaz imam naslednji četrtek 1. pregled. Po moje se bo takrat začela malo bolj veselit :D

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Oktobrke 2015
9.2.2015 8:56:14   
obupanka_
Oila! Čestitke vsem novim nosečkam!

Pri meni je vse po starem... sredi dneva me popade zaspanost in utrujenost, malo boleče prsi, drugače pa nič. Sem pa od sobote po kosilu pa vse do včeraj zvečer imela tak glavobol, da sem se spraševala če bo sploh kdaj mini. Sem pa ga prenesla (zelo težko) brez tablete. Tako da sem danes prespala celo noč, za razliko od prejšnje ko sem si dajala obkladke in ni da ni.

Drugače pa malo s strahom komaj čakam drugi torek in prvi pregled. Upam da bo vse ok.

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Oktobrke 2015
9.2.2015 10:00:37   
chapita
Pozdravljene

Za enkrt nimam nobenih težav razen utrujenosti boleče prsi in to da mi sladko sploh ne greee :( Pa taka sladkosneda sm bla.
Jst se bom pa za na prvi pregled kar precej časa načakala :/ Bo pa nuhalno tolko prej :)

Lep dan še naprejuser posted image

< Sporočilo je popravil chapita -- 9.2.2015 10:01:05 >

(odgovor članu obupanka_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Oktobrke 2015
9.2.2015 10:16:10   
quita
Dobro jutro :)

Jaz sploh ne dojemam, da sem morda noseča, ker nimam nikakršnih znakov. Komaj čakam petek na prvi pregled. Mi je dala opcijo jutri ali petek....ne vem zakaj sem se odločila tako dolgo čakati :) Sicer bolje tako, ker tukaj sneg na polno naletava in so ceste kar nevarne ( Avstrija ).
Lep dan vsem srečkam nosečkam :*

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Oktobrke 2015
10.2.2015 7:33:08   
lala87
Pozdravljene.

Res smo dokaj neaktivne ampak se mi zdi, da zato ker je še zelo zgodnja nosečnost. Po prvem pregledu bo upam vsak dan nekaj novih sporočil user posted image
Ko zvemo da je z našimi stručkami vse v redu. Pišite, ko opravite prvi pregled kako je šlo in če se odločite za nuhalno kdaj jo imate.
Božajte svoje trebuščke čeprav jih še ni velikih, uživajte v teh čarobnih trenutkih ter čim manj skrbi.

Lep dan.

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Oktoberke 2015
10.2.2015 7:45:01   
parga
Punce tudi jaz ponovno pričakujem in sicer 3 otročka. Prvi pregled imam šele marca, tako da PDP ja še ne vem točno. Predvidevam pa da nekje v začetku oktobra.
Doma pa imamo že 4 letnico (letos bo 5) in 16 mesečnico.

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Oktoberke 2015
10.2.2015 14:01:56   
camino79
Huh!

Ne vem, kaj naj si mislim...me je že zdaj kak teden prešinjala misel, kaj pa, če sem noseča, ni in ni bilo user posted image .
Pa sem sinoči, ko sem bila sama, naredila test...jasno, dve močni črtici. Zadnjo user posted image sem imela okoli 5.1., še vem ne točno.

Nikomur še nisem povedala. To bo najin tretjiuser posted image ; najstarejša je tri leta, mlajša 17 mesecev...zdaj pa.

O tretjem sva se do sedaj bolj hecala, nič kaj resno govorila. vedno se je misel ali beseda zaključila z nasmehom in hecom.

Ja, zgodilo se nama je...res je, da prav zelo nisva pazila, tudi z mislijo, če bo, pač bo, ampak zdaj pa je vseeno presenečenje.
Kako naj mu povem? Strahovito se bojim reakcije - pa ne njegovega nasprotovanja, tega ne bo, ve, kaj sva v življenju že oba dala skozi, se mi zdi, da me bolj skrbi moja reakcija: mene bo že njegov šok čisto potrl. Mi je pa jasno, da bo precej presenečen.
Eh, bo kaj bo. Mu povem za valentinovo?user posted image

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Oktoberke 2015
10.2.2015 14:02:44   
camino79
Aha, PDP pa bo najbrž okoli 12.10. najbrž, glede na to, da niti ne vem točnega datuma user posted image .

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Oktoberke 2015
10.2.2015 14:18:23   
azalea
samo eno opozorilce user posted image

user posted image pomeni slonckanje oz. spolni odnosi user posted image

tako da za nosečnost se nekako uporablja tale znakec user posted image

lp od septembrke user posted image

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Oktoberke 2015
10.2.2015 15:27:12   
LILI/NIK
No meni so tile]user posted image user posted image tako cartig da sem ga vsaki prpopala in se mi ni zdelo da bi mogu met nek pomen...ce katero moti lahko spremeni men je vseen. Mislim pa da smo mele februarke 3 leta nazaj ravno tak seznam.

< Sporočilo je popravil LILI/NIK -- 10.2.2015 15:28:19 >

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Oktoberke 2015
10.2.2015 15:29:56   
LILI/NIK
Dobrodošle vse noveuser posted image

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Oktoberke 2015
10.2.2015 15:33:36   
LILI/NIK
camino...to bi blo super darilo....sporoči reakcijo tvojega...;) pri vas bo pa pestro user posted image

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Oktoberke 2015
10.2.2015 16:21:58   
Anonimen
Kar se tiče znakov, mene noro bolijo prsi in tako so velike in težke da jih komaj nosim user posted image , pa špika me malo v sp. delu trebuha..pa sladko mi sploh ne paše, čeprav sem velika sladkosnedka, bi pa non stop jedla meso in solato in suho salamo..itd user posted image

camino- Pri nam je bilo enako, s tem da sem si jaz otroka želela mož ne(?). Vedno sem mu rekla, naj uporabi kondom, ker ve da hitro zanosim. pa 1x ga je , drugič ne in po tem sem sklepala da karkoli bo, bo ok. IN sedaj ko mu povem da sem noseča, je kr zartokiral, se obnaša kot da je skregan z mano(no zdej je že malo bolje), ampak jaz res nikoli nisem karkoli izsiljevala, nikoli lagala, vedno sem rekla, da možno da sem v O...tako da nimam slabe vesti, ampak sploh ne dojamem, da je tako bedno odreagiral. Sej pravim, vrjetno šok, ampak zakaj bi obtoževal mene, konec koncev sta za to potrebna 2 in moja želja ni nič bolj k temu pripomoglauser posted image Konec koncev si pa tudi želim da bi sedmico na loto zadela, pa jo še nikol nisem user posted image user posted image .

Drugače počutje ok, prvi pregled 23.2.

lep pozdravčekuser posted image anonimna user posted image (dokler bom anonimna bom imela še darilo zraven, da boste vedele katera sem user posted image

(odgovor članu LILI/NIK)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Oktoberke 2015
11.2.2015 8:25:13   
hruška2015
Pozdravljene,

tudi jaz se vam pridružujem, moj prvi sonček naj bi prišel 14.10.2015 sicer čakam še na prvi pregled...

Sicer nosečnost ni bila načrtovana ampak sem se user posted image zelo razveselila, prav tako moj partner oz. novopečeni očka :)
oba komaj čakava 19.2. na prvi pregled, da prvič vidiva najinega sončka :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Oktoberke 2015
11.2.2015 8:26:24   
hruška2015
vsem nosečkam želim čimlepšo nosečnost ;)

(odgovor članu hruška2015)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?