|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako iz nerodne situacije
13.2.2015 6:56:23   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In zaradi napisanega avtoričinega posta, v katerem prehaja v enem stavku iz ene strani na drugo, je meni jasno, da ženska ni temu posvetila hudi veliko razmišljanja, temveč očitno le nekaj sekund.

Mogoče pa ravno zaradi tega, ker je veliko razmišljala, koleba. Navadno bolj kot razmišljamo, več vidimo + in - in dostikrat smo vedno bolj zmedeni. Na prvo žogo so stvari pogosto veliko bolj enostavne, ko pa upoštevaš vse, pa postane hudimano težko.
Je pa res, kot je lili napisala, da v nedogled ne more razmišljat, ker splava ne more delat po 10. tednu. Pa tudi verjetno je lažje ga naredit čim prej.

ha, ha v nedogled. Daj no ga biksat. Ona je v istem postu napisala, da si otroka želi in da si ga želi tudi partner in se sekirala kako naj to pove hčeri, ter skoraj v isti sapi napisala, da se ji zdi najbolje, da gre delat splav. Ja, rezultat je dokaz teeeehtnega in dolgotrajnega razmišljanja.


Obnašanje je razumljivo, po nekaj letih neljubezenskega življenja in razhodu, se človek spusti z vajeti. Ampak odgovoren človek to dojema točno tako - dam si duška in ne kot odgovorno dejanje, pri katerem misliš predvsem na druge in malček na svoje potrebe.

Problematično je stališče in ne dejanje, z njim itak živi avtorica, mi smo samo opazovalci.

Ja to je to.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: kako iz nerodne situacije
13.2.2015 7:02:14   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


ha, ha v nedogled. Daj no ga biksat. Ona je v istem postu napisala, da si otroka želi in da si ga želi tudi partner in se sekirala kako naj to pove hčeri, ter skoraj v isti sapi napisala, da se ji zdi najbolje, da gre delat splav. Ja, rezultat je dokaz teeeehtnega in dolgotrajnega razmišljanja.


Glej patrino.....pri tej odločitvi gre za glas razuma in intuicijo, ni pa zanemarljiv dejavnik tudi vpliv okolja, ki kar dirigira občutek krivde pri splavu.....in intuicija ter vpliv okolja ti pravita, da obdrži otroka, razum pa pravi, da idi na splav.....in ženske običajno ob splavu tako razmišljajo kot ti praviš "v enem stavku bi imele otroka in bi šle na splav"......

In kot sem že zgoraj zapisala, ti to težko razumeš, ker si apriori proti splavu in je zate kot rezultat teeeeeeeehtnega razmišljanja spremeljivo zgolj obdržati otroka......pa če še tako vestno trdiš, da ni point v tem, kako ti gledaš na splav....ravno v tem je point.....




Razumem, kaj želiš povedati. In če prav ni to bistvo tega, je delno res kar pišeš , v veliki večini sem osebno zato, da se nosečnost ne prekinja na tak način. So pa tudi pri meni izjeme, kjer se osebno bolj nagibam na drugo stran in če sem odkrita je ta ena izmed teh.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: kako iz nerodne situacije
13.2.2015 8:31:29   
Balerina
Ne vem ali imam samo jaz tak občutek ali še kdo drug. Ampak dostikrat naletim na kakšno temo, ki jo odpre ena oseba, ponavadi nov član. Potem pa se par ljudi prereka okoli e teme medtem ko avtorja teme že tedne ali mesece sploh ni vem na forumu.
Pri tej zadnji temi sem dobila občutek kot da je nekdo napisal temo zato da privabi obisk na forumu user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: kako iz nerodne situacije
13.2.2015 10:17:48   
ronja
...verjamem , da imajo, pa vendar- to vseeno nima nobene veze z avtorico, ki je bila v dilemi glede splava

Se strinjam, to je bil odgovor na tvoj, da zaradi uporabe kontracepcije nihče nima psihičnih problemov, kar ni vedno res.

Ronja, ženska ni ti in ne moreš potem pričakovati, da bo naredila in razmišljala tako kot bi ti.

To imaš prav. Vseeno si pa težko predstavljam, da bi se šel kdo še 1x rusko ruleto... Čeprav je res, da se dogaja...

Ma, jaz si čisto predstavljam, da si zmeden in čeprav razmišljaš, se stvari ne poklopijo vedno še pri manjših zadevah... Sama ful dostikrat kolebam in cincam, kaj je boljše...

Saj mogoče imaš prav in bo ženska od sedaj naprej bolj orng in premišljena. Iz tvojih ust v božja ušesa. Samo jaz nisem večna optimistka tako kot ti

Verjetno je res v tem keč... Iz tvojega zornega kota - če misliš, da si bo ženska še enkrat nakopala kake hude težave, potem je res boljše, da jo nekdo strezni, pa čeprav ne ravno nežno. Iz mojega kota pa se mi smili in mislim, da jo je že življenje samo dovolj izučilo in da moje pridige ne rabi. Imaš pa včasih ti prav, včasih pa jaz, ve pa nobena, kdaj je kaj... Pa v bistvu obe upava, da mam jaz:D. Mislim, da je fajn, da bi obe radi pomagali, samo vsaka na svoj način...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: kako iz nerodne situacije
13.2.2015 15:49:12   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Balerina

Ne vem ali imam samo jaz tak občutek ali še kdo drug. Ampak dostikrat naletim na kakšno temo, ki jo odpre ena oseba, ponavadi nov član. Potem pa se par ljudi prereka okoli e teme medtem ko avtorja teme že tedne ali mesece sploh ni vem na forumu.
Pri tej zadnji temi sem dobila občutek kot da je nekdo napisal temo zato da privabi obisk na forumu user posted image

Ja pri skoraj vsaki drugi temi, se mi prikrade kakšna takšna misel user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: kako iz nerodne situacije
13.2.2015 17:52:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Balerina

Ne vem ali imam samo jaz tak občutek ali še kdo drug. Ampak dostikrat naletim na kakšno temo, ki jo odpre ena oseba, ponavadi nov član. Potem pa se par ljudi prereka okoli e teme medtem ko avtorja teme že tedne ali mesece sploh ni vem na forumu.
Pri tej zadnji temi sem dobila občutek kot da je nekdo napisal temo zato da privabi obisk na forumu user posted image


Ja in.....? Njegov problem je zakaj jo je napisal.....mogoče išče res nasvet, mogoče dela raziskavo, mogoče se zgolj zajeb.ava in provocira.....debata pa se vseeno lahko razvije....saj smo na forumu, eni tudi zato, da debatiramo......

In ne gre vedno za prerekanje......ne vem no, a kakih temah je včasih tudi lepo podebatirati......vsaj meni....in nisem dobila občutka, da bi se tu kdo prerekal (prerekanje precej drugače zgleda kot to tuuser posted image ).....imamo samo različna mnenja in si jih izmenjujemo.....

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: kako iz nerodne situacije
14.2.2015 7:47:57   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: karoly78

ugotovljeno spontani splav. s tem se moja zmedena zgodba konča.


Ah, shit, no ..... drži se, upam se čustveno in drugače čimprej pobereš.

(odgovor članu karoly78)
Neposredna povezava do sporočila: 82
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?