|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 17:17:25   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Stana, najlažje boš to ugotovila verjetno, če jo prebereš.


Ja, prdonja, to mi je jasno.

Ali dajem vtis, da sem polupismena user posted image



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
16.2.2015 17:27:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 17:35:43   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Imam pa eno vprašanje za tiste, ki berete kdaj erotično literaturo: ali vas ti prizori vzburijo in če ja, potem to verjtno ni glih knjiga za lahko noč oz. ali je to potem nekak uvod v nadaljne aktivnosti ali jo berete čisto ležerno in vam je vseeno, kaj se v knjigi dogaja, vi potem mirno zaspite. Si nekak ne predstavljam erotike brat pri frizerju (ok, res je, da pri frizerju nisem bila že od 1. razreda OŠ in se je verjetno vmes že kaj spremenilo:D), ampak tako ne vem, kako to izgleda...




Veliko je odvisno od prizorov........user posted image

Drugače pa....za lahko noč take knjige so.....za k frizerju in za na gužvo na vlaku pa mogoče res ne......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 17:37:11   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


Si blizu user posted image . Me je močno pritegnila reportaža na Valu 202, misteriozno in čarobno je bilo slišati in me je pritegnilo, tako da bo šlo nekaj € za to predstavo. Če bi bil Bruce Springsteen kje v bližini, bi šla pa na njegov koncert, sam je bil lani in itak sem pogruntala to en dan po koncertu user posted image . 50 odtenkov pa ne berem/gledam iz inata, nič drugega. Je tudi drug šund na voljo v knjižnicah user posted image . Čeprav sem zadnjič brala eno kriminalko, kjer sta se 50 strani pecala, čutila metuljčke, osvajala na vse možne načine, a opis seksa na koncu huj kot dva najstnika, ki se prvič spravljata k akciji in me je vse minilo user posted image . Mogoče sem preveč zahtevna user posted image .


Mogoče.....če pa od golega seksa pričakuješ romantično poezijo......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
16.2.2015 17:40:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 17:40:27   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
ne rabim probat heroina, da vem da mi ne sede

Haha, po moje bi mi pa lepo dogajalo, vsaj če sodim po tisti anasteziji... Ampak ravno zato ne probam - meni niso všeč posledice pri heroinu, sama zadetost je verjetno mega.


ne bom odgovarjala na vso solato, ki si jo napisala (o članku itd...) - naj samo dodatno pojasnim mojo primerjavo: sej ni fora v heroinu per se, lahko dam kej druzga za primerjavo; nima veze kaj, vsakemu svoje, ni za vse enako. kako že - know thyself, ali kako že pravijo? meni ne pašejo droge, ki mi vzamejo kontrolo nad zavedanjem in obnašanjem - torej ne rabim probat LSD-ja ali heroina, da vem da bi mi bad trip ali pa izkrivljena vizuala naredili škodo. in isto lahko rečem, da se toliko poznam, da vidim in vem, da mi bolečina ne prinaša užitka, še posebno spolnega ne.
torej rečt, da dokler ne probaš, ne veš, se mi zdi naivna in dokaj nepremišljena splošna izjava (hence ekstremna primerjava, ki je tako šokirala noranate - bohpomagi, mene je bolj pretreslo, da taka izjava prihaja od odraslega).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 17:41:59   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Stana, najlažje boš to ugotovila verjetno, če jo prebereš.


Ja, prdonja, to mi je jasno.

Ali dajem vtis, da sem polupismena user posted image


prdonja user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 17:51:16   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

50 odtenkov pa ne berem/gledam iz inata, nič drugega.


No vidiš, da ne potrebuješ Iliade.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 18:16:54   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*



Ne, pričakujem vročino in akcijo, ne pa, kako se dva odkotalita s postelje dol in spotakneta ob hlače, ko se slačita user posted image .

n


Torej si bila celo knjigo v pričakovanju vročine in akcije, malodane perverznega seksa......potem pa tako razočaranje, realni opis tega, kar se je marsikomu že v real lajfu zgodilouser posted image user posted image .......saj te razumem.......

ostani raje pri klasikih......vsaj razočarana ne boš, ker ne boš seksa pričakovala.......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 19:52:33   
RIJA*
jaz sem brala en super roman enkrat, večno pričakovanje user posted image ampak se ne spomnim,kak je naslov
je en nemški pisatelj in zgodba se začne o moškem, ki mu ena ženska vztrajno po mejlu odjavlja naročnino na neko revijo...in si začeneta dopisovati....

a ve katera, kaj mislm?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
16.2.2015 19:53:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 20:13:41   
liliana
Izgleda da tudi pretiravanje s klasiko škodi.....se izgubi ves smisel za humor.......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
16.2.2015 20:15:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 20:17:35   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

jaz sem brala en super roman enkrat, večno pričakovanje user posted image ampak se ne spomnim,kak je naslov
je en nemški pisatelj in zgodba se začne o moškem, ki mu ena ženska vztrajno po mejlu odjavlja naročnino na neko revijo...in si začeneta dopisovati....

a ve katera, kaj mislm?


Ne vem keri je...ga še nisem brala....

sem pa brala enkrat en ravno tako hudomušen roman, ne vem več naslova, zdi se mi pa, da je bil ravno tako nemški.....ko je ena ženska želela narediti samomor in je na predvečer samomora napisala vsem sorodnikom in prijateljem pisma......in to ne poslovilna, ampak pisma, kjer je napisala kaj si v resnici misli o njih.....no, potem si je pa premislila in ni naredila samomora, oni pa so že vsi dobili tista pisma in je nastala cela štala.....



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 20:23:16   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

humor je zelo relativna stvar user posted image user posted image user posted image


Seveda....eni ga imajo več, drugi manj, eni ga pa sploh nimajo....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 20:23:46   
ronja
Drugače pa....za lahko noč take knjige so...

Samo verjetno ne sme takrat dragi ravno nočne delat, ne?user posted image

meni ne pašejo droge, ki mi vzamejo kontrolo nad zavedanjem in obnašanjem

Ja, samo ti si verjetno poskusila kakšno podobno, da to veš. Sama recimo ne morem rečt, a bi mi bilo to ok, ker pač še nisem poizkusila nobene (razen tiste anastezije, ta je bila pa zakon!)

Se strinjam, da se poznamo in vemo približno, kaj bi nam lahko sedlo in kaj ne. Sama tudi še nisem bila s kadilcem, pa vem, da mi ne bi sedlo, ker mi pač smrdi to in mi je vonj zelo pomemben. Tak da to se čisto strinjam, jaz sem samo rekla, da bi mi znale bit droge nore:D. Vseeno se pa strinjam z noranate, da je fajn kdaj kaj eksperimentirat, tudi z literaturo. Nikoli ne veš, kje najdeš kaj zanimivega in tudi klasike se verjetno človek preobje.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 20:33:30   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Samo verjetno ne sme takrat dragi ravno nočne delat, ne?user posted image



Ali pa ravno takrat.....kad je otac na službenom putu......user posted image



< Sporočilo je popravil liliana -- 16.2.2015 20:34:29 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 21:05:44   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Vseeno se pa strinjam z noranate, da je fajn kdaj kaj eksperimentirat, tudi z literaturo. Nikoli ne veš, kje najdeš kaj zanimivega in tudi klasike se verjetno človek preobje.


lej, a ni jasno, da nimam sploh nič proti eksperimentiranju, če kdo želi? nikjer nisem trdila da osebna izkušnja ni dobra. zmoti pa me, ko začejo ljudje drugim govorit kaj naj delajo; npr. da morajo bit tiho, ker niso probal/prebral in ne vejo.. jada jada jada. in to na RR - uber joke user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 21:12:28   
Bralec

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


Si blizu user posted image . Če bi bil Bruce Springsteen kje v bližini, bi šla pa na njegov koncert, sam je bil lani in itak sem pogruntala to en dan po koncertu user posted image .


Eni smo pa to pogruntali pravočasno in šli na koncert:).



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 21:24:10   
mateyka
Hello Hal user posted image

(odgovor članu Bralec)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 21:27:05   
Stanislava_
A ni Uroš, ne Hal?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 21:28:33   
mateyka
Hal 9000 - to pa je klasika, bi morala poznat?
https://www.youtube.com/watch?v=HwBmPiOmEGQ

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 21:30:26   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

jaz sem brala en super roman enkrat, večno pričakovanje user posted image ampak se ne spomnim,kak je naslov
je en nemški pisatelj in zgodba se začne o moškem, ki mu ena ženska vztrajno po mejlu odjavlja naročnino na neko revijo...in si začeneta dopisovati....

a ve katera, kaj mislm?


Ne vem keri je...ga še nisem brala....

sem pa brala enkrat en ravno tako hudomušen roman, ne vem več naslova, zdi se mi pa, da je bil ravno tako nemški.....ko je ena ženska želela narediti samomor in je na predvečer samomora napisala vsem sorodnikom in prijateljem pisma......in to ne poslovilna, ampak pisma, kjer je napisala kaj si v resnici misli o njih.....no, potem si je pa premislila in ni naredila samomora, oni pa so že vsi dobili tista pisma in je nastala cela štala.....





Pojma nimam ne kako je naslov prvega, ne kako je naslov drugega.

Ampak ... tudi to je eden od "učinkov" branja, zgodba, ki si jo zapomnimo, ki jo lahko ponovno povemo z besedo ali ki v nas pusti občutek.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 21:56:18   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*



Ne, pričakujem vročino in akcijo, ne pa, kako se dva odkotalita s postelje dol in spotakneta ob hlače, ko se slačita user posted image .



Torej si bila celo knjigo v pričakovanju vročine in akcije, malodane perverznega seksa......potem pa tako razočaranje, realni opis tega, kar se je marsikomu že v real lajfu zgodilouser posted image user posted image .......saj te razumem.......

ostani raje pri klasikih......vsaj razočarana ne boš, ker ne boš seksa pričakovala.......user posted image


Ankica*, kaj pričakuješ od Iliade?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Greste v kino?
16.2.2015 22:01:12   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Ankica*, kaj pričakuješ od Iliade?


Odisejo. user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?