|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Decembrke 2015
2.4.2015 14:37:35   
Anonimen
No, te teme še ni, zato jo odpiram jaz ... zaenkrat anonimna M.

Testek je bil komj opazno + v soboto in ponedeljek, od takrat ga nisem še ponovno delala, samo čutim da se nekaj dogaja. Rok po izračunu zadnje M naj bi bil 2.12., po mojem izračunu pa 9.12.2015, ker sem pri hčerki mela isto foro in rok teden kasneje kot pa glede na zadnjo M.

Lp
Anonimna M

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 6.4.2015 20:27:38 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Decemberke 2015
2.4.2015 21:13:37   
Anonimen
Hey hey!
Sem ze cakala, ce bo katera odprla decemberke (ja, vem, lahko bi tudi jaz)user posted image

Jaz sem user posted image zagledala ze prejsnji petek, PDP pa naj bi bil okrog 7.12. 28.4. imam prvi pregled pa da vidim, kaj bo G naracunalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Decemberke 2015
5.4.2015 12:23:48   
Shana86
Živjo,

Tudi jaz najbrž pašem sem, pdp 1.12. Za pregled še nisem klicala. se bomo počasi nabrale user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Decemberke 2015
6.4.2015 9:27:22   
Watermelon
Pozdravljene,
tudi jaz se vam pridružujem. (:

Kak se počutite?
Imate že kakšne nosečniške težave?

..Uživajte

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Decemberke 2015
6.4.2015 12:41:46   
Shana86
Živjo user posted image

Težave - niti ne no. Lulam kar, malo se me loteva utrujenost in sitnoba, kak napad lakote in včasih mi kaj zasmrdi in postane slabo. Pa že ves teden imam fuuuul žive sanje. Spim pa zaenkrat super, bolje kot sicer, je bilo enako prvič v prvem trimesečju. Aha pa kava mi ne paše več tako zelo, prej sem popila vsaj tri na dan, zdaj max dve. Pa prebava se je že malo polenila, razmišljam o suhih slivah...

Ti?

< Sporočilo je popravil Shana86 -- 6.4.2015 12:42:39 >


_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Watermelon)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Decemberke 2015
6.4.2015 19:33:37   
Passion
Oj punce, cestitke za pluske. Sem tudi jaz cakala, da kdo odpre temo. Po mojih izracunih imam rok 12.12. user posted image Glede simptomov pa, danes sem dobila bolece brdavice, slabo mi zaenkrat se ni. Imam pa tudi jaz tezave s prebavo. Prej sem pa vsak dan sla na wc brez problema. Utrujenost res velika, vceraj sem kar popoldne zaspala, kar ponavadi nikoli ne. No danes sem pa bila tudi precej sitna. user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Decemberke 2015
6.4.2015 19:45:21   
Shana86
Živjo Passion user posted image

Ej a zna katera popravit ime teme? Tisti tretji "e" v "decemberke" je grozno odveč user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Decemberke 2015
6.4.2015 19:49:11   
Watermelon
Tudi pri meni je še (zaenkrat) vse mirno, brez kakšnih posebnih simptomov. Trenutno samo napete in boleče prsi. :) Drugače pa je to moja prva nosečnost, bom se verjetno obrnila na vas s kakšnim vprašanjem. (:

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Decembrke 2015
6.4.2015 19:52:29   
Watermelon
Shana86 se strinjam z imenom, ampak mislim, da ga lahko spremeni tista, ki je odprla temo.

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 6.4.2015 20:28:06 >

(odgovor članu Watermelon)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Decembrke 2015
6.4.2015 20:29:01   
Shorty_
SEm popravila prvi in zadnji post user posted image

Srečno vsem, od decembrčice 2006user posted image

(odgovor članu Watermelon)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Decembrke 2015
6.4.2015 20:48:24   
s5decembrka
Zdravo, tudi jaz se vam pridruzujem. PDP imam po mojih izracunih 9. 12. Je pa to moja druga nosecnost, doma imam ze eno navihanko, ki bo decembra stara 2 leti. Drugace sem dobro, zaenkrat se brez slabosti, edino prsi so malo bolece. Za pregled pa moram se poklicat, ker sem test delala ravno pred prazniki. Aja, govorite, da vam kava ne pase vec, jaz bi jo pa kar naprej pilauser posted image . Lepo bodite, pa upam, da bomo lepo cvekale.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Decembrke 2015
6.4.2015 22:34:29   
feb2013
Pozdravljene mamice :) tudi mi pričakujemo :) no, test sem naredila na 1.4. in mož mi nikakor ni hotel verjeti :) po prvem testu so se zvrstili še trije in ja, zibali bomo :) PDP naj bi imela 1.12., ampak s tem še počakajmo do prvega pregleda, imam ga 5.5. Upam, da bomo super čvekale :) mamica bom pa drugič :) sin je bil 8.3. star 2 leti in pri nas bo za letošnji Veseli december več kot samo veselo :)

(odgovor članu s5decembrka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Decembrke 2015
7.4.2015 6:14:09   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: feb2013

Pozdravljene mamice :) tudi mi pričakujemo :) no, test sem naredila na 1.4. in mož mi nikakor ni hotel verjeti :)



user posted image Verjamem ja user posted image Moj tudi ne, ampak zato ker sploh še nisva delala na otročku - bi morala počakat vsaj 2M po abraziji, pa je bila samo ena. Je najprej rekel, ta pa ni moj user posted image Takoj zatem pa ves ponosen na sposobne plavalce, čist po moško user posted image

Imava pa tudi že eno punčko, na valentinovo je bila stara eno leto.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu feb2013)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Decembrke 2015
7.4.2015 8:29:21   
Marta72
Pozdravljene,

Se vam pridružujem v tej temi. PDP po mojih izračunih imam 6.12..

Uspelo nama je v IVF postopku in sicer z dvema user posted image

Prvi pregled imam 15.4.
Znakov nimam še čisto nobenih, razen malo večje utrujenosti. Me pa kar pogosto tišči v maternici (kot pred M).
Sem pa v petek rahlo zakrvavela in sem se že ustrašila, da bo vsega konec, pa se je na srečo vse dobro rešilo.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Decembrke 2015
7.4.2015 8:37:45   
pikolinaa
Hojla! Tudi jaz se pridružujem decembrkam! :) Kolikor sem zračunala imam PDP 10.12., je pa to moja prva nosečnostuser posted image

Pa tudi meni grozno paše kava. Se ji bom poskusila izogniti. Kaj pravite na kapučino?

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Decembrke 2015
7.4.2015 10:02:56   
Shana86
Pa saj kavo lahko... jaz sem v prvi nosečnosti popila 1-2 na dan. V prvem tromesečju mi je bilo ful slabo in jo zato kaka dva meseca nisem pila p apotem sem jo postopoma začela, sicer sem pa jo. Menda imajo razni instant kapučinoti še več kofeina kot črna kava pa strup za želodec so. Po njih me je bolel želodec, po črni kavi pa nikoli.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu pikolinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Decembrke 2015
7.4.2015 11:19:52   
feb2013
Punce men je pa zjutraj toook že slabo :( ajoj...danes sem bila prav hvaležna, ker imam službo popoldan.. Mene pa zanima, kdaj ste imele zadnjo menstruacijo? Moja je bila 24.2. Sama imam namreč zelo razpotegnjene cikluse in mi je prav zanimivo to računanje PDP-ja :P pri prvem sem rodila 8 dni čez rok, čeprav mislim, da so se zmotili ravno pri izračunu PDP, saj se malemu še nikakor ni mudilo na svet ;) Aja pa še to me zanima, ste se s partnerjem že pogovarjali, kdaj boste povedali veselo novico bližnjim sorodnikom (staršem, babicam in dedkom, taščam in tastom?). Midva bova počakala do prvega pregleda, oziroma, če bova zdržala, do nuhalne, torej nekje do konca maja. Želim vam lep sončen dan (škoda da je tako vetroven)!

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Decembrke 2015
7.4.2015 12:32:17   
s5decembrka
Jaz sem imela zadnjo menstruacijo 4. 3. Sem pa bila danes prav presenečena, ko sem klicala ginekologa, in je rekel, da naj pridem kar jutri na pregled. Se mi zdi hitro, ampak je rekel, da potrdimo nosečnost, ostalo pa ko bo čas za to. Me je kar malo strah. Tako da kdaj bova povedala domačim še ne vem, verjetno okrog 2. meseca, ali pa po nuhalni.
Moram povedati, da sem prav vesela, da sem zanosila, saj preurejamo hišo in mi bo nosečnost verjetno hitro minilauser posted image . Tudi od mene en lep vetroven pozdrav.

(odgovor članu feb2013)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Decembrke 2015
7.4.2015 13:03:48   
Passion
Jaz pa sem zadnjo M sem imela 8.3. user posted image
Midva sva mislila počakat do 3 meseca. Oz moji in njegovi mami bi povedala nekje po prvem pregledu. Je pa to moja prva nosečnost.
a še katero špika v predelu maternice in jajčnikov? Menda je to normalno. user posted image Včasih imam tudi rahle krče. Edino kar mi ni bilo všeč je to, da so se mi včeraj krči pojavili med in po spolnim odnosom. Sicer so se mi to včasih že preden sem bilauser posted image .
do kdaj pa naj bi trajalo to špikanje? Sicer me ne špika več toliko kot me je par dni nazaj, me samo vsake toliko, mogoče ker sem začela pit donat.

(odgovor članu s5decembrka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Decembrke 2015
7.4.2015 13:23:36   
feb2013
Passion, špikanje in krči so prisotni tudi pri meni. Jaz si to razlagam, da gre na račun raztezanja maternice in ustvarjanja optimalnih pogojev za naše bibe :) mislim, da spolni odnos nima vpliva na to..kasneje v nosečnosti pa se je meni bolj kot špikanje pojavljalo zatrdevanje trebuha, ko je bil trebuh res trd kot kamen..tudi to so mi pojasnili, da je "nomalno"..

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Decembrke 2015
7.4.2015 14:25:19   
Passion
O no super, si me potolažlauser posted image važno, da naše bebice pridno rastejo user posted image in da decembra dobimo najlepše darilo pred prazniki :)

(odgovor članu feb2013)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Decembrke 2015
7.4.2015 14:56:19   
Shana86
Tudi pri meni je bila ZM 24.2. user posted image

Povedala bova staršem po prvem pregledu, ostalim po nuhalni - zaradi slabe izkušnje. Januarja sem namreč imela splav pri 10 tednih.

Aha naročila sem se na pregled, 4.5., bom že polnih devet tednov takrat.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Decembrke 2015
7.4.2015 20:34:43   
Marta72
Moja zadnja M je bila 1.3.. Kdaj bova povedala domačim še ne veva. Sva sicer razmišljala da po prvem pregledu, vendar sva se premislila.
Je pa to tudi moja prva nosečnost.

Sem pa bila danes še 1x na krvnem zaradi petkove krvavitve in mi je pokazalo 20.866 ui/L in sem se full odahnila.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Decembrke 2015
7.4.2015 20:50:40   
Anonimen
Juhu, kolk se nas je ze nabralo user posted image

Jaz se pocutim superfajn, edino utrujena sem za pop****. Vceraj me je popoldne zmanjkalo za urco, sploh nisem mogla vec gledat. Aja, pa zize so obcutljive, zato sem sla sploh delat test.
Je pa to moja druga nosecnost, moj prvi pikec bo avgusta star 2 leti user posted image

Pregled imam 28.4., do takrat bom kar anonimna tu. Saj vas ne moti?


(odgovor članu Marta72)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Decembrke 2015
7.4.2015 22:41:54   
indy84
Dober večer punce,..še ena anonimna nosečka tukaj,...bom kar ostala anonimna, ker danes sem naredila test in je pokazal plusek,...jutri grem pa še do zdravnice da mi to potrdi, mi bo vzela kri pa vodo.....me pa nekaj skrbi,..danes po testu sem se obrisala z papirnato brisačko in zagledala kot neko majhno kepico rdečo,..mal me je strah, da ni kaj narobe, ker ss še nisem imela nikoli.....krvavitve ni več, ker sploh je tudi ni bilo,..prosila bi katero za odgovor,....lp INDY

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?