|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2015
14.4.2015 8:47:39   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Passion

Janchek mi je zal za tako situacijo. Mocno drzim pesti, da boste vsi vredu. Objemckeuser posted image user posted image


Hvala bejbi ...
Tud sama upam, da bo z mano vse OK in da tud mojga poštimajo kot je treba!

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Decembrke 2015
14.4.2015 10:42:48   
Lipy
Janchek tudi jaz držim pesti, da se vse dobro iztečeuser posted image
Pošiljam pozitivne misli user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Decembrke 2015
14.4.2015 12:59:25   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Lipy

Janchek tudi jaz držim pesti, da se vse dobro iztečeuser posted image
Pošiljam pozitivne misli user posted image


Oj bejbike ... najbrž, da se zame tokrat kr končuje nosečniška pot .. je reku, da bo po vsej verjetnosti prišlo do spontanega splava ... vzel mi je kri za nosečniški hormon in v četrtek morm še enx pridt .. če pa pride do velike krvavitve in bolečine pa morm takoj nazaj pridt ... sm si pa zdj oddahnla, ko so mojmu povedal, da je tak zaradi žolčnih kamnou ... tko, da jutr morm do svojga osebnga zdravnika, da mi da napotnico za četrrek, v četrtek morm it ponovno na urgenco, počakat na izvide in potem dalje ....
Tko, da bomo vidl .. je pa res, da sm zdj ( odkar mi je pregledal v 'tamalo' ) zasledila, da je sveža kri ... tko, da mislm, da je to to user posted image Sej ne rečem, mi je hudo, samo za mano je bilo veliko stresa in pomoje je to vzrok vsemu temu

(odgovor članu Lipy)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Decembrke 2015
14.4.2015 19:46:13   
Passion
Janchek ful mi je zal, ampak jaz se vseeno upam, da temu ne bo tako in da ni se vse izgubljeno. In bom presrecna ce bos ti in tvoja bebika ok. Drzi se in nam prosim prinesi dobre novice. Ce bos karkoli rabila, smo tukaj.

Glede tvojega fanta pa super. Vazno da ni hujsega.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Decembrke 2015
15.4.2015 8:22:15   
Janchek81
No ... bom jutri poročaka kako in kaj bo, ko mi še drugič vzamejo kri in povejo a nosečnost usiha ali se nadaljuje ... mi je zelo čudno, ko mi je rekel, da do SS pride lahko tudi preko izcedka ... jaz sem vedno mislila, da se začne SS s tako krvavitev kot je M ... bomo vidli .. danes sicer nimam več izcedka ( vsaj zdj ne ), tko, da.... bom lepo počakala do jutri in poročam...

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Decembrke 2015
15.4.2015 13:10:08   
kattkaa
Punce. Moja pot se je koncala. Vceraj se je zacela blaga krvavitev, sem sla na urgenco, ni nic pokazalo, zvecer so se pa pojavili se krci in zjutraj mocna krvavitev in bolecine sem sla nazaj, kjer je uz ze pokazal samo prazno ovojnico. Dobila injekcijo za krcenje. Zdj pa lezim in jokam in se zvijam od bolecin. Hvala bogu imam podporo mojga in prijateljice da sem ze malo nehala cvilit in grem s pokoncno glavo naprej. Mirno nosecnost zelim vseem.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Decembrke 2015
15.4.2015 15:58:07   
asyka
Evo punce, se vam pridružujem še jaz. Prvi pregled je danes za mano in smo stari točno 7 tednov.

Prsi me tako bolijo, da lahko spim samo na hrbtu. Niti na boku ne, ker me že boli ko se samo dotikajo kakšne podlage. Sem tudi si morala kupiti že pred 2 tednoma nove modrčke brez šivov, ker drugače ni šlo. Pa slabosti. Ves čas se počutim, kot da imam enega brutalnega mačka po hudi prekrokani noči user posted image user posted image

Bomo nardile en seznamček?

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu kattkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Decembrke 2015
15.4.2015 18:00:43   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: kattkaa

Punce. Moja pot se je koncala. Vceraj se je zacela blaga krvavitev, sem sla na urgenco, ni nic pokazalo, zvecer so se pa pojavili se krci in zjutraj mocna krvavitev in bolecine sem sla nazaj, kjer je uz ze pokazal samo prazno ovojnico. Dobila injekcijo za krcenje. Zdj pa lezim in jokam in se zvijam od bolecin. Hvala bogu imam podporo mojga in prijateljice da sem ze malo nehala cvilit in grem s pokoncno glavo naprej. Mirno nosecnost zelim vseem.


Prazno ovojnico? Sj pr men tud nč ni blo videti, ker je blo še prezgodaj ...
Mah .... jaz bom jutr vidla kva bojo povedal ...
Me bo pa sigurno ful strah ko bom čakala na izvide hormona ...

(odgovor članu kattkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Decembrke 2015
16.4.2015 7:04:33   
asyka
Janchek držim danes cel dan pesti, da je hormon lepo narasel in da je vse ok z bebico user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Decembrke 2015
16.4.2015 13:12:04   
_Alina_
Pozdravljene, punce.
Sicer sploh nisem delala testa, ampak sem 99 %, da sem noseča user posted image Doma imava že enega navihanega fantička in nove nosečnosti še nisva planirala, ampak očitno sva se uštela pri računanju. Zanimivo je, da sva se za prvega kar namatrala, no, tale pikica je pa ratala mimogrede user posted image Upam, da mi bo ob zahtevnem malčku in službi uspelo slediti vašim objavam. V prvi nosečnosti smo fino klepetale, ampak sem imela časa na pretek. Tokrat sem zamenjala ime, ker ne bi rada, da kdo izve, preden je zadeva potrjena.
Nimam sicer še nobenih posebnih znakov, malce boleče prsi, rahle bolečine v želodcu in slabši apetit, na dan, ko bi morala priti M, me je kar malo zvijalo. Tako kot v prvi nosečnosti sem tudi tokrat čutila vgnezditev, tako da sem že takrat sumila, da bo znalo biti kaj iz tega.
Uživajte!

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Decembrke 2015
16.4.2015 13:17:54   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Janchek držim danes cel dan pesti, da je hormon lepo narasel in da je vse ok z bebico user posted image user posted image user posted image user posted image



Eh ... hormom je od troka do dons narastu iz 206 na 255 ... kar je pomoje premal ... vidt ni blo nič ... nobene gestapijske vrečke in nič ... nasledno sredo morm pridt ponovno ... ker nč ne morjo rečt .. v primeru da začnem močno krvavet in ob bolečinah pa nj pridem nazaj .. jst pa sama s tamalo ,... moj je na infekcijski ... res me skrbi no user posted image in si trenutno sploh ne upam pomislt, da do kj tazga pride ....user posted image in pomoje, če tokrat splavim, sploh ne vem če bom kdaj še načrtovala nosečnost ... sm mela v 1. nosečnosti tok enih psihičnih naporov, zdj tud ... noben nč ne zna povedat, pol si pa prepuščen sam sebi user posted image

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Decembrke 2015
16.4.2015 13:33:58   
joya_27
Kar hudo mi je, ko berem te nesrečne zgodbe. Kakorkoli... jaz vseeno držim pesti za vse vas (nas).
Res upam, da se čim več zgodb dobro izteče.
Pošiljam objemčke in pozitivne misli....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Decembrke 2015
16.4.2015 13:45:46   
asyka
Janchek sedaj sem pa res žalostna. Res sem želela, da se danes pokaže zelo velika številka hormona. user posted image user posted image en velik objemček. Pa tudi za moža, da se čimprej porihta in ti bo lahko stal ob strani user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Decembrke 2015
16.4.2015 15:00:29   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Janchek sedaj sem pa res žalostna. Res sem želela, da se danes pokaže zelo velika številka hormona. user posted image user posted image en velik objemček. Pa tudi za moža, da se čimprej porihta in ti bo lahko stal ob strani user posted image


Ubistvu sem lih brala, da za 4 teden naj bi bil lahko hormon od 5 - 426 ... sej nisem več nič pametna, sam mislm, da bomo pač mogl v sredo ščistit al kakorkol, ker zdj nismo mogl nč dorečt, ker se nč ne vidi ane, niti GV in nič ... ZM je 7.3., ampak O je bla pa okol 25.3., tko, da sklepam, da maybe hormon sploh ni tok slab ...
Ne vem ... nism pametna več user posted image

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Decembrke 2015
16.4.2015 16:37:29   
asyka
A sem mislila, da več računaš, da bi bila noseča. Mogoče pa je še kaj pa se še ne vidi, pri 4 tednih je res vse še zelo zelo malo, če gledam, da sem jaz 7 teden pa je dete veliko 0,9cm. Potem bi tvoje bilo še bistveno manjše. Pa če se še kje bolj zadaj skriva. Vse je še možno, sploh če ne bo krvavitve. Jaz držim pesti user posted image za vse vas. Tudi da tvojega čim prej poštimajo.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Decembrke 2015
16.4.2015 17:48:23   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: asyka

A sem mislila, da več računaš, da bi bila noseča. Mogoče pa je še kaj pa se še ne vidi, pri 4 tednih je res vse še zelo zelo malo, če gledam, da sem jaz 7 teden pa je dete veliko 0,9cm. Potem bi tvoje bilo še bistveno manjše. Pa če se še kje bolj zadaj skriva. Vse je še možno, sploh če ne bo krvavitve. Jaz držim pesti user posted image za vse vas. Tudi da tvojega čim prej poštimajo.


Sej nisem več pametna .. vsaka nosečnost se šteje drugač od ZM in jst sm jo mela 7.3., ampak O sm mela pa nekje 25.3., tako da sklepam, da je bejbi še res tok mejhn ... ni mi pa jasn zakaj je hormon tako malo narastel ... rekla je ta G na urgenci, da je vseeno prisotna krvavitev in da to zmanjša hormon ampak da ve se da nekje se plodek skriva ane ... sam da mi ne more nič povedat ... mah vse skupej je nekej ... mene sam skrbi, da ne bi začela iznenada krvavet in da ne bi mela močne bolečine, ker sem sama s tamalo in nikakor ne morm it na urgenco user posted image moj je na infekcijski in bo tam po vsej verjetnosti do 24.4., ker je imel 23 posega in mu 6,5cm kamna niso mogli odstrant, tko, da ga čaka kirurški poseg ... moje dva starša sta pa na gorenjskem...tko, da vse skupej je en drek in me je pošteno strah user posted image

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Decembrke 2015
17.4.2015 8:50:57   
Anonimen
Hej bejbe! Čestitke vsem k nosečnosti, nisem prebrala še prav vseh postov. Se vam pridružujem, a le kot anonimna še zaenkrat, ker je za mano SS in upam da bo tokrat vse OK. Po M sem v 4t4d, torej smo res še čisto na začetku user posted image

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Decembrke 2015
19.4.2015 0:49:45   
ninjet
Živijo punce, še ena več med vami kot kaže, prva nosečnost, pdp naj bi bil po mojih izračunih 18.12.
4je testi so pokazali user posted image , kar ne morem verjeti, da je res saj sem januarja prenehala z jemanjem tabletk in potem sva dva meseca pazila to sedaj je bilo tako hitro, nepričakovano. Kakšnih tipičnih simptomov še nimam in kar ne verjamem, da je res, bom verjela po prvem pregledu user posted image

Lep pozdrav vsem in user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Decembrke 2015
19.4.2015 7:47:46   
Button
Lep pozdrav tudi od mene user posted image ...

Vse kaže na to, da bomo tudi pri nas zibali še letos. Glede na prvi dan zadnje M, bi bil pdp 16.12. Je pa to moja prva nosečnost user posted image . Tudi jaz čakam na prvi pregled, da potrdimo...

(odgovor članu ninjet)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Decembrke 2015
19.4.2015 19:13:46   
rdečebela
čestitke vsem zA pluske,nisem vedela ali naj se sploh oglasim.prejšnji mesec sem imela ss,zato sem malo negotova.no,kljub temu,da je gin.svetovala da počakamo eno M sem prejšnji teden zopet zagledala + vesela kot slon ampak dokler ne grem na pregled najbrž ne bom prav mirna.a se je mogoče že kateri zgodilo da je zanosila takoj po ss,namreč zdej ne vem niti kako šteti te tedne.h gin.se pa še nisem naročila.lp

(odgovor članu Button)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Decembrke 2015
20.4.2015 7:32:17   
Janchek81
No punce, jaz se poslavljam od te teme...za vikend sem ornk zakrvavela kot pri user posted image , danes pa so od mene že letele kot ene majhne vranice,. tako, da se pomoje pucam user posted image upam samo, da v sredo, ko moram priti na urgenco, da mi ne bo potrebno delati abrazije al pa dajat inekcije al pa vaginalno tabletko ampak, da me pustijo na mir in da ni več nobenega nosečniškega hormona v meni ..
Vam pa želim mirno in uspešno nosečnost in da decembra dočakate vaše zakladke...user posted image

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Decembrke 2015
20.4.2015 8:00:50   
rdečebela
žal mi je zate janchek81,vem kako se počutiš,pošiljam en topel user posted image .

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Decembrke 2015
20.4.2015 11:38:07   
Anonimen
Rdečebela, jaz sem imela eno M po SS, tako da nimam točno take izkušnje, dejstvo pa je da sama ne moreš izračunati tednov in bo to lahko storil G po velikosti plodeka. Srečno tokrat do konca! Vem, kakšni občutki so, ker vsakič ko grem na wc s strahom pogledam da ni krvi user posted image

Janchek, drži se! user posted image user posted image user posted image

Kako se kaj počutite? Jaz sem na smrt utrujena. Vsak dan se morem vleči za kakšno urco, kar mi sicer ni podobno... V prvi nosečnosti (imam že sinka, starega 2 leti) se sicer tudi spomnim utrujenosti na začetku, ki je pa HB minila, upam da bo tudi tokrat tako. Sicer pa vse BP.

Lepo bodite, anonimnauser posted image

(odgovor članu rdečebela)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Decembrke 2015
20.4.2015 12:02:28   
Shana86
Dobrodošle nove nosečke user posted image

Janchek žal mi je... user posted image Vsaj samo se čisti in morda boš že naslednji mesec spet nosečka.

Jaz sem danes dopolnila 8 tednov, pregled imam čez točno 2 tedna. Moji in moževi starši pomoje že vejo, da sem noseča, ker smo imeli prejšnji teden kup žurov in rojstnih dni, jaz pa navadno rada popijem kozarec dobrega vina user posted image Pomoje bom počasi povedala. Tudi če bo ss, bom itak morala, ker bom potrebovala pomoč s hčerko. Me je pa postalo kar fajn strah, spomini od začetka leta so tako živi... ravno toliko sem bila noseča, ko sem videla srček, potem čez dva tedna pa ne več... me je groza, da bi bilo spet isto... Ampak recimo, da sem to zdaj dala skozi in mi ne bo treba spet.

Kako se počutite? Meni še vedno niha, kak dan sem super, kak dan pa mi je ful slabo in samo spala bi.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Decembrke 2015
20.4.2015 12:38:37   
rdečebela
No,jst sm danes naredila še digitalni test,ki je pokazal 2-3 tedne,kar bi medicina rekla kot 3-4 tedne,kdaj bi se pol mogla naročit na pregled? Jst sm računala sredi maja. Shana86 a te po ss obravnavajo kaj drugače,mogoče kak pregled več? Kakšno bolniško?lp

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?