|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Heineken
14.4.2015 8:52:10   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Včeraj sem se peljala skozi Trnovo in Svetlana je imela spet brisačko na balkonu, nedvomno v čast nakupa. user posted image


Kakšna je to Svetlanina fora z brisačko?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
14.4.2015 8:55:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Heineken
14.4.2015 8:56:08   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Na Hrvaškem so lastniki Karlovačke in je pivo opazno pod svojo blagovno znamko.


Je ostala samo blagovna znamka ali je tudi pivo še vedno istega okusa?

Gre denar za razvoj lokalnega okolja ali gre večina dobička v SZ Evrope?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Heineken
14.4.2015 12:53:34   
ronja
Saj to je, Stanislava - zakaj drugi z našim bogastvom in znanjem znajo bolje gospodariti kot mi sami?

Zato, ker ko prideš na razgovor v Lek, te vprašajo po komeptencah in verjetno tudi zaposlujejo tako, spodaj imajo napisano, da nudijo vsem enake možnosti. Pri "nas" pa ni vedno čisto tako, če se milo izrazim;).

petea, sem zelo za ohranjanje raznolikosti, ampak dejstvo je, da dostikrat tujci delajo z našimi podjetji vsaj tako dobro, kot bi mi sami...

Hm, ali je zakonito, da kriminalci (zaradi katerih moramo davkoplačevalci reševati banke) profitirajo takole? Mislim, če je Šrot odgovoren za kredit, ki ga moramo odplačati mi, bi mu lahko vsaj delnice zaplenili? Ni neka velika vsota, kar se vseh teh slavnih kreditov tiče, ampak vseeno.

Podpis. Ne vidim pa razloga, da ne bi vsi, ki so bili vpleteni, plačali za svoje napake. Razumem, da ne bojo vsega popravili, ampak bi štelo nekaj že to, da priznajo in se potrudijo.

Ne enem izmed balkonov je res rdeča zvezda, izobesila pa jo je Svetlana Makarovič. »Če imajo ponekod na fasadi obešen križ, ki je tudi totalitarni simbol, pa naj imam jaz zvezdo, ta mi je bližje,« pravi Makarovičeva. »Nekoč takšne zvezde ne bi obesila, ni govora, pred 50 leti bi jo zažgala, danes simbolizira upor proti klerofašističnemu zlu. Po svoje je ta zastava tudi moj odgovor na domobranski spomenik v Grahovem in upor proti temu, da je Janša želel odstraniti partizanske praporščake. Rdečo zvezdo sem torej začela nositi, ko so želeli prepovedati javno razkazovanje tega simbola. Isti dan sem sedla za šivalni stroj in sešila zastavo.«
Ona mi je pa tako simpatična! Rojena pod srečno zvezdouser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Heineken
14.4.2015 14:56:55   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Trgovine pa drugače prodajajo tisto, kar kupci kupujejo......oz. prilagajajo kupcu....in če kupec pri nas ne kupujejo krašove čokolade, ampak zgolj milkino, kraševe ne bodo prodajali več.......


Pravzaprav gre precej tudi v obratni smer - kupci kupujejo, kar trgovine ponujajo.


točno to. it's a two way street.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Heineken
14.4.2015 17:24:38   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


Hm, ali je zakonito, da kriminalci (zaradi katerih moramo davkoplačevalci reševati banke) profitirajo takole? Mislim, če je Šrot odgovoren za kredit, ki ga moramo odplačati mi, bi mu lahko vsaj delnice zaplenili? Ni neka velika vsota, kar se vseh teh slavnih kreditov tiče, ampak vseeno. Pišuka, za 1,5mio EUR bi šel marsikdo za par let na Dob knjige brat in se rekrekirat, pa še izhode imajo.

In ja, zdaj bo res malo težko zahtevati, da se mora redeča zvezda prepovedati. Včeraj sem se peljala skozi Trnovo in Svetlana je imela spet brisačko na balkonu, nedvomno v čast nakupa. user posted image



Ne bodo mu ga zaplenili.......ker je problem, da ni odgovoren samo Šrot......ker so Šroti, Kordeži, Bavčarji itd.....delali to skupaj s politiko, dogovorjeno, ker so branili nacionalni interes.......ker vlada je spremenila zakonodajo tako, da jim je to omogočila........in problem Laškega, s tem tudi Mercatorja in Rogaške ni naredil samo Šrot, temveč tudi vlada........




In na bankirje ne pozabi. Sveta trojka. Sebi pa ne bodo pljuvali v korita.



In ljudstvo, ki je tako kot je.

Preplašeno, leno, egoistično.


In ki deluje po logiki, naj še sosedu crkne krava:

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Saj to je, Stanislava - zakaj drugi z našim bogastvom in znanjem znajo bolje gospodariti kot mi sami?


In po enaki logiki, jaz kradem malo, ker lahko "oni" veliko.



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
14.4.2015 19:07:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Heineken
14.4.2015 19:10:25   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Trgovine pa drugače prodajajo tisto, kar kupci kupujejo......oz. prilagajajo kupcu....in če kupec pri nas ne kupujejo krašove čokolade, ampak zgolj milkino, kraševe ne bodo prodajali več.......


Pravzaprav gre precej tudi v obratni smer - kupci kupujejo, kar trgovine ponujajo.


točno to. it's a two way street.


Ja.....ponudba in povpraševanje.......in na eni točki se srečata.......ko so v Hoferju videli, da kruh v plastičnih vrečkah ostaja na policah in da ljudje hodijo raje v Lidl, Špar, Mercator ali Tuš, kjer so imeli svež kruh in tam poleg svežega kruha kupijo še kaj drugega, so spremenili svojo "ponudbo" kruha.......

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Je ostala samo blagovna znamka ali je tudi pivo še vedno istega okusa?



Glede na to, da ljudje še vedno (ali pa še bolj) pijejo Karlovačko je mogoče celo istega okusa.......ali pa ga pijejo samo zaradi večje prepoznavnosti znamke.......kdo bi vedel......?

Gre denar za razvoj lokalnega okolja ali gre večina dobička v SZ Evrope?


Kam gre dobiček iz Leka in kam gre dobiček iz Krke......?


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Heineken
14.4.2015 19:12:54   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Kam gre dobiček iz Leka in kam gre dobiček iz Krke......?


Ne vem.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Heineken
14.4.2015 19:33:52   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Kam gre dobiček iz Leka in kam gre dobiček iz Krke......?


Ne vem.



V obeh primerih je politika razdelitve dobička podobna - večinski del lastnik, del v obvezne rezrve in zadržani dobiček.

Vse to so javni podatki, ki do katerih dostopaš v roku minute, če le želiš operirati s konkretnimi podatki in ne splošnimi puhoglavkami.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Heineken
14.4.2015 19:39:22   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Je ostala samo blagovna znamka ali je tudi pivo še vedno istega okusa?



Glede na to, da ljudje še vedno (ali pa še bolj) pijejo Karlovačko je mogoče celo istega okusa.......ali pa ga pijejo samo zaradi večje prepoznavnosti znamke.......kdo bi vedel......?




Učinki v obe smeri se vedno merijo na več ravneh in na srednji in dolgi rok.

Razvoj produktov in vsega, kar je z razvojem v posamezni panogi povezano, zmerna rast prihodkov, zmerni dobički.

Odgovoren vpliv na okolje - naravno, družbeno in notranje.

Merilo ne more (in ne sme) biti samo eno, in ne na kratek, ampak vsaj na srednji in dolgi rok, na katerega se pokažejo tudi pozitivni vplivi na okolje, če podjetje dela v tej smeri. Na kratek rok znajo biti zaradi človeške (še posebej slovenske črne in foušljive) narave negativni, na dolgi rok pa se pokaže njihov učinek v smeri, v kateri podjetje deluje.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Heineken
14.4.2015 20:53:18   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Je ostala samo blagovna znamka ali je tudi pivo še vedno istega okusa?

h
Hvala bogu oz. heinekenu NE- zdaj je pivo užitno.


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Heineken
15.4.2015 7:57:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Sem lih danes razmišljala, sicer čisto o drugi temi, sam velja enako tukaj. Čaka se. In čaka in čaka in čaka. Na koga ali kaj? Da bi sami kaj naredili, namesto čakali na druge, to pa ne pride v poštev?


ne, mislim, da se tudi ne čaka na druge, da bi kaj naredili - sej si vidla mazzinijev članek?
http://www.siol.net/priloge/kolumne/miha_mazzini/2015/04/jesenice.aspx?fb_action_ids=10205790803956620&fb_action_types=og.shares

mislim, da je to bolj cankarjansko hlapčevstvo - tujci naj nam bodo gospodarji, ker smo tako navajeni. naši - tud če so recimo sposobni bosanci, naj si ne drznejo kaj spremenit. ker kdo pa mislijo da so...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Heineken
15.4.2015 8:16:15   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Mateyka, mi je vseeno, pivo je pivo, če se mi vsake toliko let zagušta, je vsako dobro user posted image .

Bolj me zanima, kaj bodo naredili s tovarno in v kakšno smer jo bodo razvijali. Na Hrvaškem so lastniki Karlovačke in je pivo opazno pod svojo blagovno znamko.


Pivo ni samo pivo in ni vsako enako in ni vsako dobro. Pivo je vsaj tako, če ne še bolj razvejano, kot vino. Lahko pa ti malo pogooglaš preden trosiš. Kar se pa Heinikena in Laškega tiče. Vsak bo boljši gospodar od Boškota in naše lopovske bande. Pivo, kot je Heiniken pa bolj brez okusa, kot je res ne more bit.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Heineken
15.4.2015 8:24:07   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


IZVIRNO SPOROČILO: petea
Je ostala samo blagovna znamka ali je tudi pivo še vedno istega okusa?

h
Hvala bogu oz. heinekenu NE- zdaj je pivo užitno.




Hočeš rečt užitno in brez okusa, da je všeč širšim množicam.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Heineken
15.4.2015 9:24:01   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


IZVIRNO SPOROČILO: petea
Je ostala samo blagovna znamka ali je tudi pivo še vedno istega okusa?

h
Hvala bogu oz. heinekenu NE- zdaj je pivo užitno.




Hočeš rečt užitno in brez okusa, da je všeč širšim množicam.



Hja, če se morda spomniš brozge, ki so jo pod imenom pivo prodajali na Hrvaškem pred 25 leti, je "novo" Karlovaško pivo vrhunsko.

Se pa strinjam, da Heineken proizvaja bolj ali manj neokusna piva všečna množicam. Vendar pa so ta še vedno bistveo boljša od npr. Uniona ali Laškega.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
15.4.2015 9:35:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Heineken
15.4.2015 9:37:27   
kalbo
Pri Unionu in Laškem še občutiš nekaj okusa po sladu. Če te zanima kupi Laško kao specialko Golding in ti bo jasno, kaj je Laško bilo pred cca 20 leti. V rdeči zvezdi okusa po sladu že leta ni več, tko da sta z vidika pivovarja Union in Laško še vedno daleč pred rdečo zvezdo, sta pa oba seveda ena srednja žalost. Hmeljena voda bi se lahko reklo Heinikenu. Imajo pa hud marketing, to pa. Ko kupiš staklenico Heinikena v bistvu kupiš znamko z zelo podpovprečno vsebino, čeprav nekateri pri nas še vedno prodajajo Heiniken kot neko specialno pivo.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
15.4.2015 9:40:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Heineken
15.4.2015 15:04:03   
ronja
Meni je všeč pa gosti sok. Čigav pa je Fruktal?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Heineken
15.4.2015 17:05:57   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Mateyka, mi je vseeno, pivo je pivo, če se mi vsake toliko let zagušta, je vsako dobro user posted image .

Bolj me zanima, kaj bodo naredili s tovarno in v kakšno smer jo bodo razvijali. Na Hrvaškem so lastniki Karlovačke in je pivo opazno pod svojo blagovno znamko.


Lahko pa ti malo pogooglaš preden trosiš. Kar se pa Heinikena in Laškega tiče. Vsak bo boljši gospodar od Boškota in naše lopovske bande. Pivo, kot je Heiniken pa bolj brez okusa, kot je res ne more bit.


Lahko pa bereš, preden bluziš user posted image .

Mi je vseeno. Meni.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Heineken
15.4.2015 17:07:34   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Meni je všeč pa gosti sok. Čigav pa je Fruktal?


Srbski.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Heineken
15.4.2015 17:30:21   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Včeraj sem se peljala skozi Trnovo in Svetlana je imela spet brisačko na balkonu, nedvomno v čast nakupa. user posted image


Kakšna je to Svetlanina fora z brisačko?



Malo provocira user posted image , nekateri so dandanes namreč zelo občutljivi na rdečo zvezdo: http://www.mladina.si/157731/sivala-je-svetlana-zvezdo/


Ooooooooooo, ne me je*** user posted image

Sem ravno zadnjič očetu razlagala, da je v Trnovem en upokojenec izobesil tole zvezdo, hehe, mu moram zdaj povedati, da je to Svetlana. Nisem vedela, da je ona.
O, faca stara user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Heineken
15.4.2015 18:23:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne, mislim, da se tudi ne čaka na druge, da bi kaj naredili - sej si vidla mazzinijev članek?
http://www.siol.net/priloge/kolumne/miha_mazzini/2015/04/jesenice.aspx?fb_action_ids=10205790803956620&fb_action_types=og.shares

mislim, da je to bolj cankarjansko hlapčevstvo - tujci naj nam bodo gospodarji, ker smo tako navajeni. naši - tud če so recimo sposobni bosanci, naj si ne drznejo kaj spremenit. ker kdo pa mislijo da so...


V bistvu Mazzini v članku piše o večnem jamranju, o vdanosti v usodo in o apatiji osebkov, ki niso sposobni drugega, kot sedeti cele dneve za enim ali drugim šankom in jamrati.......ni važno nad čim........važno je, da se jamra in da se ob jamranju čaka, da se bo nekaj spremenilo........pa tema jamranja niti ni važna......komot je lahko glavni akter jamranja slovenska politika, slovenski tajkun, sosedova Micka, slovenski bosanec ali tuja multinacionalka........ni važno kdo je, važno je, da se lahko jamra......samo ustrezno kost mora nekdo vreči, pa se lahko jamra.......in ta kost je pač bil trenutno takrat Pašič......



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Heineken
15.4.2015 18:49:52   
mateyka
imo je večplasten članek, ti pač vidiš samo to. je pa def. več stvari, ki so omenjene. recimo točka identifikacije . ampak seveda lahko vidiš omenjeno samo jamranje, če tako želiš.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 15.4.2015 18:50:25 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?