|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Heineken
16.4.2015 22:33:30   
Stanislava_
Samo ena navadna debata o pivu...in tako globoki pogovori user posted image .

Pomlad je, dihajte user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Heineken
16.4.2015 22:50:56   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Samo ena navadna debata o pivu...in tako globoki pogovori user posted image .

Pomlad je, dihajte user posted image


Za nacionalni interes gre tukaj, in ponos, porka duš user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Heineken
16.4.2015 23:01:36   
nejcko
Liliana, strinjam se s tabo, ne misli, da ne. Tudi jaz sem za to, da končno dvignemo glave, primemo bika za roge in teraj gasa.

Ampak ... daj, povej, kako? Kaj lahko narediva ti in jaz in še milijon posameznikov, razen da gremo na ulice in zanetimo revolucijo/vojno? Si jo želiš? Jaz ne.
Povej, ti mi povej, koga naj volim na prihodnjih volitvah, da bo uresničil nas tisočletni sen. Katera stranka je taka, kateri vodja, politik, posameznik?
Prosim, imenuj ga, kajti ne govori, da ima raja moč v svojih rokah. Ja, ima jo, če vzame v roke vile in kramp ... kaj pa v demokraciji user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Heineken
16.4.2015 23:01:55   
Stanislava_
Če ponos temelji na pivu, ni čudno, da nas vidiš kot nas vidiš.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Heineken
16.4.2015 23:03:37   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Če ponos temelji na pivu, ni čudno, da nas vidiš kot nas vidiš.


Vprašaj kalbota - esenca je važna. Bit, bistvo.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Heineken
17.4.2015 5:48:49   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Samo ena navadna debata o pivu...in tako globoki pogovori user posted image .

Pomlad je, dihajte user posted image


Pivo pozvroča marsikaj......pri enih globino, pri drugih širnio, pri tretjih jamranje, pri nekaterih pa celo pijanost........user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Heineken
17.4.2015 6:10:42   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Liliana, strinjam se s tabo, ne misli, da ne. Tudi jaz sem za to, da končno dvignemo glave, primemo bika za roge in teraj gasa.

Ampak ... daj, povej, kako? Kaj lahko narediva ti in jaz in še milijon posameznikov, razen da gremo na ulice in zanetimo revolucijo/vojno? Si jo želiš? Jaz ne.
Povej, ti mi povej, koga naj volim na prihodnjih volitvah, da bo uresničil nas tisočletni sen. Katera stranka je taka, kateri vodja, politik, posameznik?
Prosim, imenuj ga, kajti ne govori, da ima raja moč v svojih rokah. Ja, ima jo, če vzame v roke vile in kramp ... kaj pa v demokraciji user posted image


Nehaj iskati rešitelja in mesijo......ker ga ni......nehaj iskati nekoga, ki bo uresničil naš tisočletni sen (mimogrede, kaj to sploh jeuser posted image )......nehaj iskati nekoga, ki bo vodja ali gospodar.........ker če to iščeš, ni čudno, da si dva dni po volitvah razočarana in začneš jamrati.........user posted image ....

in potem hodimo vsaki dve leti volit, ker naš mesija ne uresniči našega tisočletnega sna, za katerega niti prav ne vemo, kaj bi naj to bilo.......





(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Heineken
17.4.2015 6:12:22   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Vprašaj kalbota - esenca je važna. Bit, bistvo.



Simpl kot pasulj.......vrag je smo najti dobro esenco......vendar ob dobrem marketingu se tudi slaba esenca lahko odlično proda......

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Heineken
17.4.2015 7:48:09   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Vprašaj kalbota - esenca je važna. Bit, bistvo.


Simpl kot pasulj.......vrag je smo najti dobro esenco......vendar ob dobrem marketingu se tudi slaba esenca lahko odlično proda......


bom kasnej odgovorila na tvoj reply, ker zdaj nimam časa - tole zgori je pa res. embalaža dizajna in branding (predstava o produktu) je ful pomembna pri trženju. user posted image zato tudi lahko prodajajo dosti stvari ki so oporečne za zdravje. gre pa to imo vštric z idiokracijo folka; manj so osveščeni, bolj so nagnjeni k temu.
btw, a je kdo gledal film idiocracy? to je to, tja gremo - no kidding user posted image
https://www.youtube.com/watch?v=lEEa83Tsjrg

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Heineken
17.4.2015 10:23:38   
ronja
Če bi imela možnost it v časovni stroj z namenom naredit nekaj dobrega za Slovenijo, bi šla do Cankarja, takrat ko je pisal te preklete hlapce in ga prepričala, da naj jih ne napiše (če se ne bi dal, bi mu pa roko zlomla, da se ne bi nič spoznalo:D - mislim, da bi bil manjši osebni napad še vedno manjše zlo...).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Heineken
17.4.2015 10:52:32   
skuštrana
Ma, vi tu pametujete v Laškem pa misjo (mo) tako:

https://www.facebook.com/DenisAvdicShow/photos/a.768184229885249.1073741826.150039208366424/827563383947333/?type=1&theater

user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Heineken
17.4.2015 19:28:59   
Bralec

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Vsak bo boljši gospodar od Boškota in naše lopovske bande.

Kako resnično. Ko bi to vsaj spoznali kake 5, 8 let nazaj in prodali denimo NLB Belgijcem. Bi se izognili N dokapitalizacijam, pa še narod bi lahko dobival ugodne kredite, ne samo posvečeni.
Lašku bo šlo pa s tem nakupom samo navzgor, v to sem globoko prepričan in tega se, kot pivoljub, tudi veselim.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Heineken
18.4.2015 0:43:53   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Liliana, strinjam se s tabo, ne misli, da ne. Tudi jaz sem za to, da končno dvignemo glave, primemo bika za roge in teraj gasa.

Ampak ... daj, povej, kako? Kaj lahko narediva ti in jaz in še milijon posameznikov, razen da gremo na ulice in zanetimo revolucijo/vojno? Si jo želiš? Jaz ne.
Povej, ti mi povej, koga naj volim na prihodnjih volitvah, da bo uresničil nas tisočletni sen. Katera stranka je taka, kateri vodja, politik, posameznik?
Prosim, imenuj ga, kajti ne govori, da ima raja moč v svojih rokah. Ja, ima jo, če vzame v roke vile in kramp ... kaj pa v demokraciji user posted image


Nehaj iskati rešitelja in mesijo......ker ga ni......nehaj iskati nekoga, ki bo uresničil naš tisočletni sen (mimogrede, kaj to sploh jeuser posted image )......nehaj iskati nekoga, ki bo vodja ali gospodar.........ker če to iščeš, ni čudno, da si dva dni po volitvah razočarana in začneš jamrati.........user posted image ....

in potem hodimo vsaki dve leti volit, ker naš mesija ne uresniči našega tisočletnega sna, za katerega niti prav ne vemo, kaj bi naj to bilo.......





Najprej nisem niti imela namena tega komentirati, ampak vseeno bom. Že iz vljudnosti.

Jaz nikogar ne iščem niti ne čakam, prepričana sem, da enako tudi vsaj 80 % Slovencev nikogar resnično ne išče in čaka, vsaj ne v pomenu, kot ga razumeš ti.
Ljudje se znajdejo, verjemi, da se, vzamejo(-mo) usodo v svoje roke in poskrbijo(-)mo za lastne riti. a glej ga zlomka - najde se svetniška liliana, ki žuga vsem, ki delajo na črno, na sivo, na kodrlčajsato - vsem, ki so usodo prijeli v svoje roke, češ, kako goljufajo državo in vse državljane.
Mar res?
Če, po tvojem mnenju, država nikomur od nas ni ničesar dolžna, je ne rabimo, nam ne more v ničemur koristiti ne škodovati, kajti po tvojem mnenju itak ni nič odvisno od nje, ampak smo sami krojači svoje usode, zakaj, za božjo voljo, bi ji potem sploh morali kaj dati od svojega pošteno zasluženega denarja. Kaj smo ji dolžni?

To je en primer.

Drugič - če res ni nič odvisno od politikov/voditeljev/gospodarjev, zakaj je bilo potem treba zakonsko odpraviti in prepovedati npr. suženjstvo in rasno diskriminacijo? Zakaj sploh potrebujemo Deklaracijo o ČP? Vsak (suženj, druge rase, ...) naj neha jamrati, prime naj usodo v svoje roke, in problem bo (bi bil) rešen.

Torej, nehajmo jamratii, nehajmo čakati Gotota ali dogodek v mestu Gogi, nehajmo upati, nehajmo voliti ... vsak svojo usodo v roke in gremo ... kam?

In ne nazadnje, verjetno ne moreš trditi, da so imeli sužnji, tlačani, galjoti, čarovnice ipd. usodo v svojih rokah, ali pač, po tvojem mnenju user posted image
Verjetno težko zanikaš, da sta bila njihova usoda in njihovo življenje prekleto odvisna od oblastnika/vladarja/zakonodajalca. Ali si upaš trditi, da so vsi ti ljudje bili povsem sami sebi odgovorni in niso imeli pravice jamrati, se pritoževati, se niso imeli pravice upirati, niso imeli pravice prekršiti zakona za preživetje?

Koliko tisočletij je trajalo suženjstvo, dokler je prišlo do spremembe v glavah ljudi?
Koliko stoletij in tisočletij, misliš, bo moralo miniti, da se bo spremenila dosedanja logika naših oblastnikov?

Ne jamram in nikogar ne krivim za svojo usodo. Imam pa pravico, da šimfam oblast. Ker to pravico so imeli celo moji starši v rajnki Jugi, najhujšem totalitarnem sistemu ever. Celo šalili so se lahko na račun politike in politikov, risali karikature, izdajali Pavliho. Kaj pa danes?
Nekaj človek reče čez oblast in že jamra user posted image
Opozori na napake, pa je že vsega kriv?

Imam pravico, da glasno povem, da je življenje državljanov v veliki meri, v večinski meri odvisno od oblastnikov - zakonodajalcev, kajti prav oni krojijo našo usodo z zakoni, davki, "etiko" in vzdušjem.
In imam pravico, da glasno povem celo kot bivši učitelj, in pri tem prav nič ne jamram, samo povem, da sem svojo plačo pošteno zaslužila, medtem ko jo marsikdo od unih, po katerega zakonih sem morala delati in prejemati plačo, 3-4-kratnika (učiteljske plače) svoje plače sploh ne zasluži. Ker niti v službo ne hodi.

Imam pravico to povedati. In pri tem ne jamram.


In še za konec - zanimivo mi je, vedno mi je bilo, kako za boga svetega si daste vi (popolni in oh in sploh sposobni osebki) vedno toliko opraviti z luzerji user posted image Res, to mi nikoli ne bo jasno. A vas vaš popolni svet tako blazno dolgočasi al kaj? A imate premalo zaradi njih/nas? Bo vaše življenje bolj popolno brez njih/nas? Ne vem, res, tega ne razumem, kaj hočeš dopovedati svetu? Da je 7 mrd ljudi enako sposobnih (vsi imajo poslovno žilico, so tržno usmerjeni, z vizijo, se znajo mrežiti, poslovni, imajo v glavi projekt, so samozavestni, zgovorni, lepi, mladi in fit, vsi so garači, vsi poštenjaki), skratka kloni (neo)liberalistične ideje, kakšen mora biti sodoben človek, ki ne rabi države, oblasti, vodje, zna povsem sam poskrbeti zase in za svojo usodo, in ki .... celo (nikoli) ne jamra.

E, draga liliana, Krasni novi svet še ni tu. Na tvojo žalost. Ali veselje - si vsaj na ta račun lahko dvigaš svoj ego, kajne?

Zdaj pa lahko ponavljaš svojo mantro v nedogled. Jaz na tej točki zaključujem tole pivovarsko debato user posted image




(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Heineken
18.4.2015 1:06:00   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Če bi imela možnost it v časovni stroj z namenom naredit nekaj dobrega za Slovenijo, bi šla do Cankarja, takrat ko je pisal te preklete hlapce in ga prepričala, da naj jih ne napiše (če se ne bi dal, bi mu pa roko zlomla, da se ne bi nič spoznalo:D - mislim, da bi bil manjši osebni napad še vedno manjše zlo...).


No, na koncu je pa en ubogi Cankar vsega kriv, pa ni povedal nič drugega kot resnico. Ta pa boli včasih, ja.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Heineken
18.4.2015 8:56:41   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Najprej nisem niti imela namena tega komentirati, ampak vseeno bom. Že iz vljudnosti.

Jaz nikogar ne iščem niti ne čakam, prepričana sem, da enako tudi vsaj 80 % Slovencev nikogar resnično ne išče in čaka, vsaj ne v pomenu, kot ga razumeš ti.




Virant, Jankovič, Cerar......to so "rešitelji", ki jih iščemo......čez nekaj dni pa bi jih najraje linčali, ker vidimo, da niso rešitelji, vodje, ki bi nas od danes na jutri popeljali v boljši čas......

Ljudje se znajdejo, verjemi, da se, vzamejo(-mo) usodo v svoje roke in poskrbijo(-)mo za lastne riti. a glej ga zlomka - najde se svetniška liliana, ki žuga vsem, ki delajo na črno, na sivo, na kodrlčajsato - vsem, ki so usodo prijeli v svoje roke, češ, kako goljufajo državo in vse državljane.
Mar res?


Tudi Šrot je vzel usodo v svoje roke in poskrbel za lastno rit.......Janša prav tako.......ona šušmarska frizerka, ki ne izstavlja računov tudi, tista, ki jih pa, pa ni konkurenčna, ker je zaradi davkov in prispevkov predraga........


Če, po tvojem mnenju, država nikomur od nas ni ničesar dolžna, je ne rabimo, nam ne more v ničemur koristiti ne škodovati, kajti po tvojem mnenju itak ni nič odvisno od nje, ampak smo sami krojači svoje usode, zakaj, za božjo voljo, bi ji potem sploh morali kaj dati od svojega pošteno zasluženega denarja. Kaj smo ji dolžni?


Če hočeš imeti šolstvo in zdravstvo dostopno vsem, subvencije tega in onega, tri učiteljice v prvem razredu, da moramo plačevati davke in ne se znajti "po svoje"......

Odnost države in državljanov je daj - dam......

Torej, nehajmo jamratii, nehajmo čakati Gotota ali dogodek v mestu Gogi, nehajmo upati, nehajmo voliti ... vsak svojo usodo v roke in gremo ... kam?

In ne nazadnje, verjetno ne moreš trditi, da so imeli sužnji, tlačani, galjoti, čarovnice ipd. usodo v svojih rokah, ali pač, po tvojem mnenju user posted image


Usodo prijeti v svoje roke ne pomeni, da bom jaz zdaj šla k sosedu, ki zasluži 1000 več na mesec kot jaz, in mu odnesla z dnevne sobe televizor, ker se je meni pač pokvaril in on si novega lažje privošči kot jaz......

Usodo vzeti v svoje roke mogoče pomeni, da si poiščeš delo, pa čeprav greš pucat wcje, da nahraniš družino, ne pa da praviš, da se ti ne splača iti delat za 700 EUR, ker si preračunaš, da dokler je otrok v vrtcu, da si finančno 50 EUR na mesec na boljšem, če ti država daje podboro, večje subvencije, doklade, pa še delati ti ni treba......in to vlečeš pač 5 - 10 let, ali pa še več, odvisno od števila otrok.....potem pa si star 35 let in več, brez vseh izkušenj in "Prokleta država, ki mi ne da službe!"

Verjetno težko zanikaš, da sta bila njihova usoda in njihovo življenje prekleto odvisna od oblastnika/vladarja/zakonodajalca. Ali si upaš trditi, da so vsi ti ljudje bili povsem sami sebi odgovorni in niso imeli pravice jamrati, se pritoževati, se niso imeli pravice upirati, niso imeli pravice prekršiti zakona za preživetje?


Preveč živiš v "preteklosti".......danes nisi suženj in tlačan......danes si svobodna oseba, ki se svobodno odločaš......s tem, ko si svobodna oseba in ne suženj in tlača, si tudi odgovorna za svojo usodo.......

Ne jamram in nikogar ne krivim za svojo usodo. Imam pa pravico, da šimfam oblast. Ker to pravico so imeli celo moji starši v rajnki Jugi, najhujšem totalitarnem sistemu ever. Celo šalili so se lahko na račun politike in politikov, risali karikature, izdajali Pavliho. Kaj pa danes?
Nekaj človek reče čez oblast in že jamra user posted image
Opozori na napake, pa je že vsega kriv?


Imaš pravico.....imaš pravico, da šimfaš in da jamraš......prav tako pa imam jaz pravico, da sem "alergična" na jamranje.......

Drugače pa tvoji posti niso podobni Pavlihi......iz njih ne veje humor........user posted image

Imam pravico, da glasno povem, da je življenje državljanov v veliki meri, v večinski meri odvisno od oblastnikov - zakonodajalcev, kajti prav oni krojijo našo usodo z zakoni, davki, "etiko" in vzdušjem.
In imam pravico, da glasno povem celo kot bivši učitelj, in pri tem prav nič ne jamram, samo povem, da sem svojo plačo pošteno zaslužila, medtem ko jo marsikdo od unih, po katerega zakonih sem morala delati in prejemati plačo, 3-4-kratnika (učiteljske plače) svoje plače sploh ne zasluži. Ker niti v službo ne hodi.

Imam pravico to povedati. In pri tem ne jamram.


Saj ti nihče ne odreka pravice......jaz pa imam pravico do drugačnega mnenja kot ti.....

In še za konec - zanimivo mi je, vedno mi je bilo, kako za boga svetega si daste vi (popolni in oh in sploh sposobni osebki) vedno toliko opraviti z luzerji user posted image Res, to mi nikoli ne bo jasno. A vas vaš popolni svet tako blazno dolgočasi al kaj? A imate premalo zaradi njih/nas? Bo vaše življenje bolj popolno brez njih/nas? Ne vem, res, tega ne razumem, kaj hočeš dopovedati svetu? Da je 7 mrd ljudi enako sposobnih (vsi imajo poslovno žilico, so tržno usmerjeni, z vizijo, se znajo mrežiti, poslovni, imajo v glavi projekt, so samozavestni, zgovorni, lepi, mladi in fit, vsi so garači, vsi poštenjaki), skratka kloni (neo)liberalistične ideje, kakšen mora biti sodoben človek, ki ne rabi države, oblasti, vodje, zna povsem sam poskrbeti zase in za svojo usodo, in ki .... celo (nikoli) ne jamra.


Ne, ni vseh 7 miliajrd ljudi enako sposobnih......zato pa imajo eni več, eni pa manj......zato pa eni boljše živijo kot drugi.......

E, draga liliana, Krasni novi svet še ni tu. Na tvojo žalost. Ali veselje - si vsaj na ta račun lahko dvigaš svoj ego, kajne?

Zdaj pa lahko ponavljaš svojo mantro v nedogled. Jaz na tej točki zaključujem tole pivovarsko debato user posted image


Krasnega novega sveta ne iščem jaz, ampak ga iščeš ti......

Ok.....pa zaključi.......preveč patetično opisuješ že vse skupaj.......

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Heineken
18.4.2015 8:58:37   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Če bi imela možnost it v časovni stroj z namenom naredit nekaj dobrega za Slovenijo, bi šla do Cankarja, takrat ko je pisal te preklete hlapce in ga prepričala, da naj jih ne napiše (če se ne bi dal, bi mu pa roko zlomla, da se ne bi nič spoznalo:D - mislim, da bi bil manjši osebni napad še vedno manjše zlo...).


No, na koncu je pa en ubogi Cankar vsega kriv, pa ni povedal nič drugega kot resnico. Ta pa boli včasih, ja.




Saj boli tebe......mene in Ronje ne.......user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Heineken
18.4.2015 9:05:32   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Če bi imela možnost it v časovni stroj z namenom naredit nekaj dobrega za Slovenijo, bi šla do Cankarja, takrat ko je pisal te preklete hlapce in ga prepričala, da naj jih ne napiše (če se ne bi dal, bi mu pa roko zlomla, da se ne bi nič spoznalo:D - mislim, da bi bil manjši osebni napad še vedno manjše zlo...).


No, na koncu je pa en ubogi Cankar vsega kriv, pa ni povedal nič drugega kot resnico. Ta pa boli včasih, ja.




Saj boli tebe......mene in Ronje ne.......user posted image



In še koga ne user posted image .

Mali človek bo vedno mali človek, ne glede na čas.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Heineken
18.4.2015 9:09:25   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Verjetno težko zanikaš, da sta bila njihova usoda in njihovo življenje prekleto odvisna od oblastnika/vladarja/zakonodajalca. Ali si upaš trditi, da so vsi ti ljudje bili povsem sami sebi odgovorni in niso imeli pravice jamrati, se pritoževati, se niso imeli pravice upirati, niso imeli pravice prekršiti zakona za preživetje?


Preveč živiš v "preteklosti".......danes nisi suženj in tlačan......danes si svobodna oseba, ki se svobodno odločaš......s tem, ko si svobodna oseba in ne suženj in tlača, si tudi odgovorna za svojo usodo.......



Niti danes nisi svoboden, ampak imaš vse možnosti, da greš tja, kjer misliš, da boš svoj osvobdo našel. V Islandijo, na Švedsko, Novo Zelandijo, Cookoove otoke. Ampak, prvovrstne države sprejemajo najraje prvovrstne ljudi...in ko je treba premakniti samo svojo guzico, se zna ugotoviti, da le ni tako de lux kot se nam zdi in da paše točno tja, kjer je. In če je boljša - se jo dvigne in ponese na mesto, kateremu pripada.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
18.4.2015 9:49:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Heineken
18.4.2015 10:17:06   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


u se z Liliano čisto strinjam, sam glede poti in cilja sva na čisto kontra strani, tak da se v kakšno globljo debato ne mislim spuščat user posted image .


Pa se daj, a ne. Ali se ni vredno niti z besedami (kaj šele z dejanji) boriti za tisto, kar je dobro prav?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   [Brisano sporočilo]
18.4.2015 10:28:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Heineken
18.4.2015 11:57:39   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Niti danes nisi svoboden, ampak imaš vse možnosti, da greš tja, kjer misliš, da boš svoj osvobdo našel. V Islandijo, na Švedsko, Novo Zelandijo, Cookoove otoke. Ampak, prvovrstne države sprejemajo najraje prvovrstne ljudi...in ko je treba premakniti samo svojo guzico, se zna ugotoviti, da le ni tako de lux kot se nam zdi in da paše točno tja, kjer je. In če je boljša - se jo dvigne in ponese na mesto, kateremu pripada.


Saj, s svobodo sem mislila to, da se imaš možnost svobodono in samostojno odločati.....

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Heineken
18.4.2015 12:12:51   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


u se z Liliano čisto strinjam, sam glede poti in cilja sva na čisto kontra strani, tak da se v kakšno globljo debato ne mislim spuščat user posted image .


Pa se daj, a ne. Ali se ni vredno niti z besedami (kaj šele z dejanji) boriti za tisto, kar je dobro prav?


Saj se. Je pa treba izbirat svoje bitke, prepričanega nimam namen prepričevati, sva si vse argumente in proti argumente že tolikokrat napisali, da se že mal ponavljava user posted image Če vem, da ne bo haska, bom tisti čas raje namenila stvarem, kjer bo na koncu viden efekt :-). Je treba racionalno razporejat čas in si dati na grbo toliko, kot zmoreš. Si mi ti to ene 4 leta nazaj napisala v eni temi, pa se kar strinjam.


Saj ne gre samo za liliano.......user posted image berejo nas tudi ljudje, ki zgolj berejo in ne sodelujejo......ne gre se za preprečivanje mene......

In če se ti zdi udeležba na demonstracijah proti trgovskim sporazumom tako pomembna, jo komot predstaviš zakaj je tako.......poveš argumente za........ne zgolj, dvignite rit in ite na demontracijo proti trgovskemu sporazumu.......

Samo ne, ker na RR forumu izpadeš zatežen in tečen, če govoriš o čem drugem kot o modi in otrocih in če ne prirediš šova za kokice.......izgleda, da ste nekatere hlapce brale vsako leto znova in znova in se izredno vživele v njih........





< Sporočilo je popravil liliana -- 18.4.2015 12:13:26 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Heineken
18.4.2015 12:43:18   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


se z Liliano čisto strinjam, sam glede poti in cilja sva na čisto kontra strani, tak da se v kakšno globljo debato ne mislim spuščat user posted image . Bo pa čas pokazal, da ta izrazito individualističen svet grebatorstva in manipuliranja ne bo zdržal dolgo.


Tudi jaz se v veliko stvareh strinjam z liliano, kar sem tudi napisala. Popolnoma se strinjam tudi z vsem, kar si ti napisala, popolnoma, tudi glede poti in ciljev in tega, kaj nam bo pokazal čas.

Verjetno sem res popolni idealist, ki si želi nekega krasnega novega sveta, ampak taka pač sem. Za vsakega človeka, ki dela, si želim, da bi prejemal dostojno plačo, s katero bi komot plačal položnice in si sem ter tja privoščil kakšen bombonček. Mislim, da je to pravica vsakega delavca, tako tistega, ki čisti wc-je, kot tistega, ki je direktor. Logično mi je tudi, da ima direktor večjo plačo, ker je (naj bi bil) bolj izobražen in opravlja bolj odgovorno delo - no, v normalni državi nosi odgovornost, pri nas pač ne, kajne, zato res ne vem, čemu potem take plače user posted image
Skratka, nihče na tem svetu ne bi smel za svoje delo prejemati manj, kot znašajo povprečni življenjski stroški določene države, kaj šele za pest riža. Nihče!
Noben Slovenec ne bi smel prejemati manj kot 700 evrov plače, noben! Vse ostalo je zame neživljenjsko izkoriščanje, suženjstvo, tlačanstvo, hlapčevstvo (vstavi po izbiri). In za tem trdno stojim kot sem zdajle živa. POK.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Heineken
18.4.2015 12:54:12   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


u se z Liliano čisto strinjam, sam glede poti in cilja sva na čisto kontra strani, tak da se v kakšno globljo debato ne mislim spuščat user posted image .


Pa se daj, a ne. Ali se ni vredno niti z besedami (kaj šele z dejanji) boriti za tisto, kar je dobro prav?


Saj se. Je pa treba izbirat svoje bitke, prepričanega nimam namen prepričevati, sva si vse argumente in proti argumente že tolikokrat napisali, da se že mal ponavljava user posted image Če vem, da ne bo haska, bom tisti čas raje namenila stvarem, kjer bo na koncu viden efekt :-). Je treba racionalno razporejat čas in si dati na grbo toliko, kot zmoreš. Si mi ti to ene 4 leta nazaj napisala v eni temi, pa se kar strinjam.



Kaj zdaj, se ali se ti ne da user posted image . Odloči se že, če si sposobna sprejeti to odgovornost in prepričati neprepričane, in dokazati, da si sposobna.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Kuhanje
Siana

Pustite svoje otroke, da z vami kuhajo?

Da (96%)

Ne (4%)


Število vseh glasov: 70

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!