|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2016
11.5.2015 13:08:34   
**katka**
Živjo punce,

Še ena nova tukaj, včeraj zagledala user posted image . Še zdaj sem malo v šoku ker nama je ratalo v prvem krogu. Je pa to moja prva user posted image .

Drugače sem že takoj posumila da sem noseča ko so me pred 14. dnevi začele boleti prsi, ki me še nikoli niso. Prejšnji teden pa sem imela krče in bolečine kot pri menstruaciji, menstruacije pa od nikjer. Po mojem izračunu je pdp nekje okoli 15.1

Čestitke tudi ostalim user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januarke 2016
11.5.2015 13:15:57   
egleria
cestitke vsem ki ste prisle zravenuser posted image
katka ce so te pred 14 dnevi bolele prsi, si takrat imela ovulacijo. Torej se nisi bila prakticno noseckauser posted image

(odgovor članu **katka**)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januarke 2016
11.5.2015 15:23:25   
Strelka12
Pozdravljene vse še z moje strani, ter iskrene čestitke vsem... Nekaj časa se nisem oglasila, ker imam za sabo pester teden... Tudi jaz imam tiste standardne znake boleče prsi, špikanje v jajčnikih-krče, rjav izcedek-ob krčih, zaspana sem skos user posted image Stara pa sem 28 let. Prvi pregled sem že imela, ker sem bila ravno naročena na pregled, samo se je videl samo mehurček tak da imam naslednji teden še enega... user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Januarke 2016
11.5.2015 16:29:50   
**katka**
Egleria dvomim da je bla ovulacija (ali pač) , ker me še nikoli niso bolele pri ovulaciji user posted image Pa da bi me pol kr skoz bolele do zdaj. No sej možno je vse.
Upam da mi boste tiste ki ste že dale kakšno nosečnost skozi znale svetovati in odgovoriti na kakšno vprašanjeuser posted image

(odgovor članu Strelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januarke 2016
11.5.2015 16:31:32   
~pikapoka~
Punce jaz se od vas žal že poslavljam user posted image najine pikice ni več. Čez en teden imam kontrolo, če se je vse lepo ščistilo.
Vsem vam želim uspešno nosečnostuser posted image in uživajte v tem čarobnem času

(odgovor članu Strelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januarke 2016
11.5.2015 16:56:53   
egleria
Pikapoka objemuser posted image user posted image
Katka ni nujno da je vsak ciklus isti. Tokrat si bila bolj pozorna zato tako. Do zanositve pride priblizno v sredini ciklusa. Oziroma dva tedna pred pricakovano Muser posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januarke 2016
11.5.2015 20:50:18   
Zv3zdica
~pikapoka~ user posted image

Pozdravljene vse nove in seveda čestitke. user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januarke 2016
11.5.2015 21:36:54   
Dolgolasa
Pozdravljene bodoče/sedanje mamice!
Še ena nosečka med vami, prejšnji tedn na morju zagledala + :D Stara 27let, moja druga user posted image , doma pa nama vsak dan pestro zapolnjuje 11-mesečni sinek :D Prvi pregled mam šele junija, moj izračun PDP pa naj bi bil 2.1.2016, simptonov nobenih posebnih, edino apetit in lakota :)

(odgovor članu Zv3zdica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januarke 2016
11.5.2015 22:47:25   
Anonimnaa
Žal mi je pikapoka user posted image . Mamice ne moramo narediti nič, da bi to preprečile; vse kar lahko naredimo je to, da otročka, ki raste v nas, ljubimo... in ljubezen se zapiše v večnost. Vse dobro ti želim

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januarke 2016
12.5.2015 7:23:43   
Strelka12
~pikapoka~ hug... in vse dobro v prihodnosti....

(odgovor članu Anonimnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januarke 2016
12.5.2015 8:24:50   
~pikapoka~
Punce hvala vamuser posted image gremo novim borbam naproti, z dvignjeno glavo

(odgovor članu Strelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januarke 2016
15.5.2015 13:37:21   
kindersurprise
Za mano je prvi pregled pri ginekologu. Plodek ima sicer šele slabe 4 mm, ampak srček že bije user posted image user posted image .

Punce lep vikend vam želim, kljub dežju user posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januarke 2016
16.5.2015 11:51:03   
Zv3zdica
super kindersuprise. Tudi jaz že komaj čakam na prvi pregled naslednji teden. Danes smo zakorakali v 7t, počutje je odlično, v bistvu čist nenosečo, razen občutljivih prsi in malenskost več utrujenosti. Upam, da tako ostane user posted image

Lep vikend vsem user posted image .

(odgovor članu kindersurprise)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januarke 2016
17.5.2015 9:34:17   
**Pika**
Punce, še ena nova članica med vami!

Ta teden sem zagledala user posted image in sva oba zelo vesela, ker je to za naju prvič! user posted image

Po mojih izračunih naj bi bil datum poroda okoli 17. 18. 1. 2016 user posted image imam pa prvi pregled 26. 5. - sicer je samoplačniški, ker bi mi drugače pripadal šele v juniju ampak ... Glede na to, da je prvič, bi takoj rada izvedela, kako vse skupaj izgleda!

Nosečniških znakov ni pretiranih - malo bolečine v jajčnikih, mogoče malo slabosti, drugače pa zaenkrat vse vredu!

Me pa veseli, da nas je že toliko! user posted image

(odgovor članu Zv3zdica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januarke 2016
17.5.2015 12:03:19   
mala_roo
Pozdravljene user posted image

Čestitke vsem novim, pikapoka tebi pa želim čimprejšnji plusek!
Jaz imam prvi pregled 3.6, tako da bomo noseči že polnih 10 tednov. Kako se kaj počutite? Meni je grozno slabo, kakšen dan bolj, kakšen dan manj. Včeraj sem skoraj cel dan preležala in nisem mogla nič jesti. Mi smo že zalavfali angelsound, komaj čakam da najdemo srčkauser posted image pri prejšnji nosečnosti smo slišali srček pri polnih 7 tednih, tako da še dva dni manjka...

Lepo se imejte in lepo nedeljo


(odgovor članu **Pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januarke 2016
17.5.2015 12:38:53   
**katka**
Živjo punce,

Jaz se zadnje dni počutim super, krči in bolečine so se mi umiriluser posted image . O slabosti in utrujenosti še ni sledi tako da zaenkrat uživam nosečnost brez problemov user posted image
Na pregled sem se naročila, vendar ga imam šele v drugem tednu junija, se pravi da bom že v 9 tednu user posted image To se men zdi še tako daaaaleč user posted image
Lepo nedeljo vsem

(odgovor članu mala_roo)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januarke 2016
17.5.2015 23:52:59   
purple girl
Pozdravljene!

Čestitke vsem novopečenim nosečkam! user posted image Mi smo danes zagledali plusek, oba z mojim sva zelo presenečena, saj nosečnost ni bila planirana. Doma imava punčko, ki je danes dopolnila 1.leto.. tako da je bilo presenečenje še toliko večje. user posted image PDP po mojih izračunih naj bi bil 17.1. Res pa je, da je moja mestruacija še dokaj zmešana od 1. poroda, tako da se zato še bolj čudim, da se je prijelo. Poleg tega še vedno dojim, ker moja pikica še kar želi zizat, sploh zvečer za pocarkljat in zaspat, pa zjutraj za dobro jutro. user posted image

(odgovor članu **katka**)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januarke 2016
18.5.2015 21:09:01   
Zv3zdica
Pozdravljene nove user posted image .

Eno vprašanje: Tiste, ki ste že bile na pregledu... ali so bili vaši partnerji zraven? Midva sva se pogovarjala, da greva oba na nuhalno. Za prvi pregled, pa nevem. Niti ne poznam tako dobro moje ginekologinje...sem še v dilemi kaj naredituser posted image

(odgovor članu purple girl)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januarke 2016
18.5.2015 21:41:46   
egleria
Zvezdica najbols da poklices in vprasas. Je odvisno od vsakega G posebi. Pri nas na prvem pregledu ne pustijo partnerja zraven.

(odgovor članu Zv3zdica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januarke 2016
19.5.2015 9:24:22   
kindersurprise
Zv3zdica - na prvi pregled moj mož ni šel z mano (tudi v prvi nosečnosti ne). Sva šla pa prvič skupaj na nuhalno, zdaj bo verjetno isto. Na prvem pregledu imaš pregled z vaginalnim UZ, zato ginekologi običajno niso navdušeni nad partnerji user posted image .


(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januarke 2016
19.5.2015 11:39:48   
purple girl
Moj bo šel z mano na nuhalno pa morfo... to sm kr js določila user posted image
A bomo naredile na fb skupino pol kasneje ko gremo prve preglede čez?
Mene je naročila drug teden 28-ega. Kako ste pa ostale kej naročene?

(odgovor članu kindersurprise)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januarke 2016
19.5.2015 12:16:40   
EVELA
Pozdravljene,
tudi jaz sem zagledala plusek in po izračunih bi naj bil PDP 10.1.2016:) Sem v 7 tednu. Je to moja prva nosečnost in s partnerjem sva oba zelo navdušena, ker nama je zelo hitro uspelo. Za enkrat sva povedala le ožjemu krogu družine, ko pa bo mimo prvi pregled (3.6.), pa bova še ostalim. Upam, da bo vse vredu. Znaki so za enkrat omotica in rahle slabosti ter špikanje v jajčnikih. Tudi apetita za zdaj nimam najbolj...

(odgovor članu purple girl)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januarke 2016
19.5.2015 12:48:54   
Anonimen
Jaz tudi, jaz tudi :):):):) To je že moja tretja nosečnost, dve sta se nažalost končali s SS, vendar sem prepričana, da se bo tokrat dobro izpletlo. Koledarček na RR mi je izračunal PRP 15.1., noseča sem šele 3 tedne.

(odgovor članu EVELA)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januarke 2016
19.5.2015 12:52:17   
Anonimen
Pardon, 25.1.2016 :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januarke 2016
19.5.2015 17:44:13   
Zv3zdica
o super, vedno več se nas je user posted image . Jaz imam prvi pregled 26.5., pa sva se partnerjem odločila, da gre z mano na nuhalno in morfologijo. Sem malo brala po forumu in se jih večina tako odloča.
S fb skupino se strinjam zaradi lažjega klepetanja in boljšega pregleda, ampak se pridružim takrat, ko bova povedala domačim, v službi itd :) zaenkrat še novičko skrivava zase... povedala pa naj bi po nuhalni, če bova zdržala tako dolgo user posted image

Lep dan še naprejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?