|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarke 2016
4.6.2015 12:50:32   
Že 1x mami
Evo... se selimo v novo temo... Prvi pluski so tu...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarke 2016
4.6.2015 16:30:51   
pumpkin85
Prvi user posted image v življenju user posted image sva se z mojim dve leti matrala za user posted image in sva sedaj kar prestrašena, kako se bo stvar nadaljevala... Aja, prvi pregled imam šele 7. 7. in se mi zdi do tam cela večnost.... Še katera?


< Sporočilo je popravil pumpkin85 -- 4.6.2015 16:34:39 >

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarke 2016
5.6.2015 9:01:43   
tpmc
Pozdravljene.

Meni je slabo že cel mesec, sedaj pa mi zamuja že kakšne 4 dni. Sem pravkar naredila test in je pozitiven. Ampak sem itak vedela že prej, ker znaki so bili očitni. Otrok je načrtovan in zaželen. Hči, ki bo avgusta dopolnila 5 let bo presrečna ko zve novičko saj si zelo želi sestrice. Sva se pa trudila malenkost manj kot leto dni.
Želim vam vse lepo in mirno nosečnost vsem :)
Se tipkamo

_____________________________

19. avgust 2010 ob 12:01, ukc Maribor 2730g & 48cm - datum, ki je NAJU za vedno spremenil v NAS.

www.nakupite.me

(odgovor članu pumpkin85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarke 2016
5.6.2015 17:53:14   
Anonimen
Ojla
Evo mi pričakujemo tretjega. Jaz imam tudi pregled šele 8.7 in se mi zdi se cela večnost do tja.

(odgovor članu tpmc)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarke 2016
7.6.2015 12:50:37   
Emma1987
Se še jaz pridružim user posted image , prvi pregled imam 22.6 .
Čestitke vsem user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarke 2016
7.6.2015 14:25:18   
bubu_
Tudi jaz sem dočakala prvi user posted image :) prvi pregled imam 19.6. Zanima me če je ok če v službi že takoj povem?, Namreč opravljam bolj težko delo, večinoma cel čas dvigujem od 8 - 19kg, in me je malo strah da ne bi bilo kaj narobe :) drugače pa vsem čestitke user posted image :)

(odgovor članu Emma1987)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februarke 2016
7.6.2015 21:50:52   
blairy
pozdravljene,

čestitke vsem! tudi midva pričakujeva. zeželjen/a, prvič, v prvo. tako da sem še rahlo v šoku. dve črtici sta bile prejšnji vikend, pregled pa imam 17.6. sem se zmenila za tak hiter datum, ker imam astmo in sem malo bolj zaskrbljena, čeprav razen blagih krčev zaenkrat vse ok.user posted image pa pojedla bi vso zelenjavo ter sadje v hiši :)

(odgovor članu bubu_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februarke 2016
8.6.2015 13:19:57   
Že 1x mami
Zdravo.

Jaz imam prvi pregled 14.7. Sicer me je hotela naročiti že 7.7., pa smo takrat še na dopustu. Tudi mi imamo doma že eno 6 letnico, ki seveda še nič ne ve, da bo velika sestrica (bi takoj izvedela cela žlahta in vsi ki jih poznamo in tudi tisti, ki jih ne user posted image ).

Jaz sem v službi kar povedala, ker smo mali kolektiv in vem, da je potrebno malo prej planirati. Tako in tako pa se že prej povedala, da bomo meli drugega otroka ko bo šla tamala v šolo - so že pričakovali. Sedaj v drugo sem veliko manj evforična kot prvič, vse bl v izi jemljem... Se mi zdi, da še nisva čisto dojela, da nama je v prvo uspelo. Prvič sva se več kot eno leto trudila, sedaj sva si pa rekla da če bo pač bo... in je user posted image .

Upam, da nas bo čimveč.

Iz kterih koncev SLO pa ste?

(odgovor članu blairy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarke 2016
8.6.2015 13:58:25   
Anonimen
Jaz imam tudi pregled šele 14.7., takrat bo že 10 tednov in par dni. Ampak se tolažim s tem, da bolje pozneje kot prehitro. user posted image
Prvič user posted image , sem pa iz Ljubljane. V službi imam pa namen povedat po prvem pregledu, zaradi dopustov. Tudi domači še ne vedo, bi rada malo počakala, da ne bo prej cela žlahta vedela user posted image . Sicer je pa počutje super, samo zaspana sem bolj in lulam vsako uro. Pa upam, da tako ostane.
user posted image

(odgovor članu Že 1x mami)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februarke 2016
8.6.2015 17:03:52   
pumpkin85
No, meni se pa zdi, da je do 7. 7. takooooo zelo dolgo, da bom jutri klicala v Kranj, kdaj bi se lahko naročila na samoplačniški ultrazvok. Ne vem, po mojem je malo tudi v tem, da sva se tolk časa trudila na user posted image in sem zaradi tega tako neučakana. Sicer sem bila pa že naročena na laparoskopijo zaradi neplodnosti, ampak pol kar ni in ni bilo user posted image . Tako da je 1. 6. test pokazal, da sem user posted image . user posted image čestitke tudi vsem ostalim user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februarke 2016
8.6.2015 17:15:36   
vitafit
Februarke živijo!!! user posted image

Srečna sem do lune in nazaj. Po dolgih 2 letih, posegih, terapijah, testih....USPELO!!! user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

Po mojih izračunih je PDP nekje med 11. in 13.2. Jutri se naročim na pregled.
Ker je toliko že za nama, sva najožji familiji že povedala! Prelepo in vsi presrečni! Zdej se bo samo treba zadržat, da čimdlje zdržim tiho še pri ostalih.

Počutje je super, ene občutke spodaj sem že par dni prej čutila. Bilo je drugače kot sicer pred M.

Kako se ostale počutite?

(odgovor članu pumpkin85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarke 2016
8.6.2015 17:24:31   
vitafit

IZVIRNO SPOROČILO: bubu_

Tudi jaz sem dočakala prvi user posted image :) prvi pregled imam 19.6. Zanima me če je ok če v službi že takoj povem?, Namreč opravljam bolj težko delo, večinoma cel čas dvigujem od 8 - 19kg, in me je malo strah da ne bi bilo kaj narobe :) drugače pa vsem čestitke user posted image :)


Čestitke! So ti pa kar hitro datum dali. Kar je fino.
Če bi jaz imela fizično delo, bi sigurno povedala. Ker sva se predolgo trudila in šla čez preveč stvari, da bi karkoli tvegala zaradi tega.
Odloči se glede na okoliščine in odnose v službi ter svoje filinge in počutje. Srečno! user posted image

(odgovor članu bubu_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarke 2016
8.6.2015 22:32:53   
bubu_
Najprej čestitke vsem user posted image danes sem v službi povedala in so dobro sprejeli, takoj sem tudi dobila lažje delovno mesto, skoraj ni dvigovanja kar me še tok bolj veseli user posted image me pa zanima če se je kateri pojavila driska. Pri meni traja že od včeraj,tudi napenjanje ne poneha in seveda vetrovi.. Ne upam pa nič kar se tiče zdravil vzeti,sem pa zasledila na internetu da je driska kar pogosti znak nosečnosti,zato me zaenkrat še ne skrbi toliko.

(odgovor članu vitafit)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Februarke 2016
9.6.2015 7:37:35   
tpmc
Pri meni se je vsaj slabost umirila ker je blo ze res nevzdrzno. Zakaj se rece jutranja slabost ce mi je slabo celi dan :)
Datuma pa se nimam, je rekla da me poklice nazaj. Bi pa se moja skoraj pet letnica zadnje case kar rada nosila po rokah, jaz pa je ne upam dvignit.
Sem pa iz Maribora, stara 28 let. Pa ve? :)

(odgovor članu bubu_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Februarke 2016
9.6.2015 10:24:23   
Jugaro
Pozdravljene!

Tudi sodim med vesele februarke 2016.
Sem pa v pričakovanju 4. otročka.

Datuma za prvi pregled še nimam, PDP ca. 18. 2.

vsem lepo in srečno N!

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Februarke 2016
9.6.2015 11:25:01   
Že 1x mami
ja... vetrovi in prebava... tudi jaz imam podobne težavice...

(odgovor članu Jugaro)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarke 2016
9.6.2015 11:39:35   
Anonimen
Živjo vsem in čestitam user posted image

Kot kaže bom med februarkami, sama sem si izračunala, da bo konec januarja a je ginekologinja na pregledu rekla, da bo kasneje glede na velikost. Srček se je že videl user posted image Konec meseca na pregledu izvem vse bolj točno saj je bil ta pregled le tako, da se je potrdilo, ker sem v preteklosti že imela težave in SS. Tako, da bom do takrat raje še ostala anonimna za vsak slučaj, ker je še tako zgodaj vse skupaj.

Simptomov nimam prav nobenih, edini znak je bil izostanek menstruacije user posted image

(odgovor članu Že 1x mami)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarke 2016
9.6.2015 12:42:33   
liba
Še ena februarka, po mojih izračunih bo pdp tam 11.2. pričakujemo pa drugega otročka, prvi je bil januarja star dve leti. Po prvi nosečnost, ki se je končala s ss v 7. tednu in drugii s preeklampsijo in porodom v 32. tedenu upam da tokrat pridem do konca. Za prvi pregled še nisem poklicala (se vidi da je drugi otrok in sem manj neučakana).

Počutje pa, slabost tako kot je bilo že prvič in obupno boleče prsi (tudi poznano user posted image ) Lp vsem! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarke 2016
10.6.2015 8:05:45   
zeemeermin
Hej punce!
Evo še mene :D Neskončno srečna, dva dni nazaj zagledala plusek, smo ga čakali kakšno leto! Sicer imam pa doma že eno pikico, ravno staro dve leti.
Pregled imam 3.7., sicer pa se mi po malem začenjajo slabosti (prvič jih nisem imela tako zgodaj), pa spi se mi!!!!
Mislim, da bomo ena super družba, ane :D
lp

(odgovor članu liba)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarke 2016
10.6.2015 8:20:27   
Že 1x mami
Vidim, da nas bo kar nekaj... jejjjjj user posted image user posted image user posted image

Kakšna Savinjčanka tu?

(odgovor članu zeemeermin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarke 2016
10.6.2015 11:56:14   
tpmc
A bomo nardile kaksno fb skupino? :)

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarke 2016
10.6.2015 12:11:05   
Že 1x mami
jaaaa... boš ti tpmc?

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarke 2016
10.6.2015 12:42:59   
vitafit
Čestitke vsem nam Februarkam!!!user posted image user posted image

Punce, kdaj ste si izračunale PDP? Kdaj imate preglede? Kako se počutite? user posted image

Jaz sem danes spet OK, po včerajšnjem čudnem dnevu in glavobolu. Sem se naspala in bo. Popoldne bom šla pa tudi dremcat malo user posted image
user posted image

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarke 2016
10.6.2015 12:51:35   
Že 1x mami
PDP sem zaenkrat povzela kar po koledarčku tule na FB... glede na to, da imam točne M in je bila tudi vgnezditvema krvavitev točno po izračunu kdaj bi morala bit bi rekla, da bo kar držal PDP, 14.2.2016 :)
Bomo videli če bo tudi dejansko držalo to po prvem pregledu :)

Sicer pa se ne počutim še nič kaj nosečniško... razen tega, da so mi zize zrasle in napetega trebuha ni nekih znakcou. Sam trebuh imam pa res že zdaj malo ven napihnjen. Bolj kot ponavadi med M. Tudi prvič sem imela takoj trebuh, že na nuhalno sem šla v nosečniških hlačah. So me vsi spraševali že na začetku, če sm zihr, da ne bosta 2 user posted image user posted image Sumim da bom imela tudi v drugo velik trebuh. Kaj pa vem, očitno nosim spredaj :) :) :)

(odgovor članu vitafit)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Februarke 2016
10.6.2015 14:00:37   
Anonimen
Jaz imam PDP 7.2., pregled pa šele 14.7. Je pa uspelo v prvo user posted image
user posted image

(odgovor članu Že 1x mami)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?