|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2016
10.6.2015 15:26:56   
Jugaro
Hoj!

Danes sem se naročila. Prvi pregled bo 15. 7., bi bil že prej, a smo na dopustu.

Znakov še nimam, razen, da mi je na trenutke rahlo slabo ... Pa zvečer sem bolj lačna kot običajno.

V službi bom povedala, ko bo treba (ko se bo videlo) ali najkasneje po 12. tednu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarke 2016
10.6.2015 19:45:59   
tpmc
Bi bila vesela, če bi katera druga prevzela FB skupinico :)

Je katera iz Štajerskega konca? Jaz sem iz Mb. Izračunala pa sem si 5.feb, ampak imamo prezgodnje porode nekako v družini in tudi prvi otrok se je rodil 27 dni pred rokom.
Mi sedaj dva dni ni bilo slabo danes pa spet na polno :( ampak bruhat pa ne morem. Nimam pa apetita nič. Vse mi smrdi :( Sem v lekarni povprašala po kakšnih vitaminih pa mi je rekla, da mi ob vsem sezonskem sadju in zelenjavi ne bo prodajala kemija. Hecno, da to reče farmacevt (no saj ima prav), ampak kaj ko jaz nič ne spravim v usta :(

_____________________________

19. avgust 2010 ob 12:01, ukc Maribor 2730g & 48cm - datum, ki je NAJU za vedno spremenil v NAS.

www.nakupite.me

(odgovor članu Jugaro)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarke 2016
10.6.2015 21:13:15   
sakuL
Zivijo punce,in cestitke.
Dovolite,da se vam pridruzim. Super,veliko nas je.

Po dveh letih truda,nam je s pomocjo medicine le uspelo.
Izracunala sem si PDP 19.2.2016
Veselje je nepopisno,to bo najino prvo dete.

Imate kaj znakov,jaz sem malce napihnjena,obcasno spika.
Srecno vsem.


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarke 2016
11.6.2015 11:55:26   
zeemeermin
Jaz sem tudi predvsem popoldne napihnjena in imam izbočen trebuh, upam, da bom še nekaj časa lahko skrivala. Sicer pa občasno blage slabosti, pa opazim, da sem bolj utrujena, več bi spala. Tudi prvič sem fuuuuul spala -po 12ur na noč nekaj mesecav :) Zdaj je to nemogoče, če hočem še kaj časa posvetit hčerki...

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarke 2016
11.6.2015 14:44:24   
pumpkin85
Ojla,

no, pa sem danes končno le poklicala in se naročila na samoplačniški uz - ga imam čez en teden (18. 6.).user posted image Sicer pa- razen bolečin prsi in nonstop nekega špikanja v maternici, drugih znakov nimam. Nobene slabosti, tudi utrujena nisem nič bolj. Me pa full skrbijo tile krči, kar naprej imam v glavi vprašanje, kaj če ni to znak, da bo šlo kaj narobe. user posted image

Staršem sva sicer že povedala, ker je bila ravno taka situacija, ostalim pa še nekaj časa ne bova. V glavnem - meni se vsak dan takoooooo vleče, da bi najraje kar poletela na naslednji četrtek.

(odgovor članu zeemeermin)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarke 2016
11.6.2015 16:43:57   
tpmc
Drage moje... mene pa ne mine slabost. Traja skozi ves dan. Na trebuhu pa sploh ne morem več ležati. Napihjena sem ful, sicer zgleda bolj špehast trebuh ampak kolegica ki me ni videla 14 dni je včeraj takoj vprašala "a si noseča". Sedaj mi še krvavijo dlesni, peče me zobna pasta ki jo uporabljam že par let.
Prve nosečnosti pa do odhoda v porodnišnico skoraj nisem čutila :)

(odgovor članu pumpkin85)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarke 2016
11.6.2015 22:19:52   
sakuL
Tudi jaz imam mocno napet trebuh.
Obcasno me spika desno.
Dopoldne ne morem jesti... Ni pa nicesar kar bi mi smrdelo ali da nebi mogla jesti.
Slabosti obcasne,k minejo v roku ene ure...

Obcasno me ob vsem te spikanju in napihnjenosti ( k je ponavad proti veceru) je kar malo strah.
Je to normalno,ta napihnjenost?
Jaz bi za sebe lahko rekla da se mi trebuscek vidi,zaradi vse te napetosti...




_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarke 2016
12.6.2015 8:35:01   
Anonimen
Kolikor sem jaz brala, je napihnjenost normalna, je povsod omenjena v 5. in 6. tednu. Meni samo ne paše jest, ko pa jem, pa jem normalno ali pa malo manj, slabo mi ni (še) nič. Razen utrujenosti nobenih znakov, edino neko vnetje imam in je malo moteče.
Kdaj se boste pa za NS naročile? Je treba se že zdaj ali se to naroča kasneje?
user posted image

(odgovor članu Jugaro)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarke 2016
12.6.2015 8:45:45   
Že 1x mami
Jaz se bom na NS naročila po prvem pregledu pri ginekologinji. Prej se mi ne zdi smiselno naročat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarke 2016
12.6.2015 8:48:38   
vitafit
Dobro jutro punce! user posted image user posted image

Evo, jutri bo 5. teden. Ahahaa!
Statistika današnje noči je, da sem šla 4x lulat user posted image Čist zjutraj sem pa kar še en test naredila, ki sem ga imela še na zalogi v predalu user posted image Tako lepo je videt dve močni črtici, potem ko sem dve leti samo belino gledala.
Z energijo sem kar fajn. Utrujenost sicer je. S prehrano dosti pazim in se mi je trebuh zmanjšal in pol kile manj imam.
Pijem Donat, smutije, jem zelenjavne juhice itd. Tko da ni veliko trde hrane, je prebava bolš in napihnjenost je manjša.
Všeč mi je, da se dobro držim, ne delam nobene panike in ne kompliciram, kot sem mislila da bom. Mislim,da še nisem čist dojela, čez dan skoz delam in itak čist pozabim. In imam kar malo slabo vest user posted image
S težka se zadržujem, da ne povem drugim. Res je treba še malo počakat. Je pa lažje, ker ve familija.
Jutri si bom privoščila šoping za dušo....mal širše modele vsega, ker sem zdej vse oprijeto nosila in trebuh pada čez rob hlač, če se hlače sploh dajo še zapet user posted image
O nuhalni se mi zdi prezgodaj. Bom šla pa verjetno v Dravlje k Pušenjaku.
Uživajte vikend! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarke 2016
12.6.2015 14:48:53   
sakuL
Punce, bi naredile kak seznamcek nas frebuark 2016?
Ma jaz se tudi kar dobro drzim,se mi zdi da bom morala kmalu zamenjati garderobo user posted image

Jaz grem najprej na prvi uz konec meseca,potem pa mi bojo verjetno povedali kdaj naj grem na nuhalno,ali kako?
To je samoplacnisko?
Koga oz kje priporocate jaz sem v tem popolnoma nova user posted image
Srecno se naprej.


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu vitafit)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarke 2016
12.6.2015 15:02:19   
Anonimen
Jaz sem se kar naročila na nuhalno, smo zračunalni, kdaj bo 12. teden, če bo pa plodek na prvem ultrazvoku kaj manjši/večji, se pa lahko prestavi. Naročila sem se pa v Dravlje, vem da je v Domžalah še dr. Strah, za druge kraje po Sloveniji pa žal ne vem.
user posted image

(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarke 2016
12.6.2015 15:14:29   
Že 1x mami
Jaz sem bila prvič pri dr. Strahovi in tudi sedaj se bom pri njej naročila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarke 2016
12.6.2015 18:36:13   
sakuL
Butasto ampk me zanima. Zakaj se moras na to narocit ze sedaj,ce smo v 5 tedenu? user posted image
So take vrste ali kako?

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarke 2016
12.6.2015 22:46:13   
tpmc
Jaz mislim da ni vrst. V prvi nosecnosti sem se jaz narocla 3t prej. Sem pa sla k Pelkicevi, Maribor. Jaz dokler nimam prvega pregleda ne klicem na ns.

Lahko nardimo seznamcek. Vsaka naj javi pdp (po pregledu bomo popravle ce bo treba), starost, katera nosecnost, koliko otrok doma in s katerega kraja prihaja.
Tako imajo v drugih temah user posted image

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarke 2016
12.6.2015 23:17:45   
la.le
Zivjo dekleta!!

Najprej vsem cestitke!! user posted image
No, nama je prvic user posted image pokazalo prejsnji petek, Dr. sem kar takoj klicala pa me je dala sele 10/07, po izracunih bo takrat 10 1/7.
PDP sem preracunala nekje na 03.feb. Pocutje je kar ... Malo prsi bolijo, obcasno spikanje, mal sem tecna (je pa to lahko zaradi vrocine), pa vsako (skoraj) jutro se zbujam neki pred 9 brez budilke ... Kar je zame kar malo cudno user posted image

Uzivajte dokler lahko, mislim, da nas cakajo kar pestri casi! user posted image

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarke 2016
13.6.2015 7:02:20   
Anonimen
Zaenkrat se vam pridružim kot anonimna, saj sem imela prvič grozno izkušnjo. Razkrijem se po prvem pregledu. Bom anonimnauser posted image . PDP okoli sredi februarja. Če bo po sreči bo to najin prvi otročiček.

Znaki trenutno občasno špikanje, boleče prsi in pa občasne slabosti. Zbujam se kot bi imela budilko vsak dan ob 7. Zaspim pa tudi že med 9-10 zvečer.

Anonimnauser posted image

(odgovor članu la.le)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarke 2016
13.6.2015 7:38:46   
sakuL
No se bom prva pofockala
SakuL, 1. Otrok,pdp 19.2.2016, okolica Radovljice user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarke 2016
13.6.2015 9:24:12   
tpmc
tpmc, 2nosecnost, 1 otrok domauser posted image 28let, Maribor

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarke 2016
13.6.2015 9:28:44   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

Butasto ampk me zanima. Zakaj se moras na to narocit ze sedaj,ce smo v 5 tedenu? user posted image
So take vrste ali kako?


Jaz bom jutri že polnih 6 user posted image Ne vem, zakaj tako hitro, nisem vedela, koliko časa se čaka in kako je z dopusti, pa sem kar poklicala. Pa še prvi pregled imam pozno, bo že 10t 2d takrat.
Za seznam pa zaenkrat samo PDP - 7.2., 1. noseča, LJ. user posted image
user posted image

(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarke 2016
13.6.2015 22:13:03   
la.le
Za seznam:
la.le , PDP 03/02/16 , 1.noseca , okolica Gorice , stara pa sem 24.5 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarke 2016
15.6.2015 10:20:07   
Anonimen
Pozdravljene srecke nosecke, najprej vsem cestitke za pluske :)user posted image

Sama sem trenutno v 6 tednu druge nosecnosti (enkrat SS) in imam eno vprasanje... trenutno je moja ginekologinja odsotna do 26.6., zato me zanima, ali je bolje da pocakam da pride nazaj in se takrat narocim na prvi pregled, ali poklicem v ambulanto, ki jo nadomescajo?

se opravicujem za butasto vprasanje, vendar mi je vse tako se novo..... hvala za odgovore :)

(odgovor članu la.le)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarke 2016
15.6.2015 10:22:42   
vitafit
Punca, kako se kej držite? Kako počutje? Vam uspe srečo zadržati zase, ali ste že komu povedale? user posted image

Situacija pri meni ok, malo mi je čudno, ker se mi zdi, da prsi niso več tako polne kot so bile. Probam pozabit na paniko. user posted image
Nabavila sem si par novih širokih majčk. Do sedaj sem samo cisto oprijeto vse nosila. Pa hocem, da mi je bolj udobno in da se ne vidi napihnjenist. Še kaksne hlace moram it iskat user posted image
S FB skupino bi počakala vsaj do 1. pregleda, če že do nuhalne ne zdržim user posted image
Sicer pa občutim občasno dogajanje spodaj, na en tak poseben način, še nikoli tako user posted image Napihnjena sem tudi. Vse ostalo štima. No, sej je šele 5t 3d user posted image

Lepo se imejte! user posted image



(odgovor članu la.le)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarke 2016
15.6.2015 10:26:25   
vitafit

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene srecke nosecke, najprej vsem cestitke za pluske :)user posted image

Sama sem trenutno v 6 tednu druge nosecnosti (enkrat SS) in imam eno vprasanje... trenutno je moja ginekologinja odsotna do 26.6., zato me zanima, ali je bolje da pocakam da pride nazaj in se takrat narocim na prvi pregled, ali poklicem v ambulanto, ki jo nadomescajo?

se opravicujem za butasto vprasanje, vendar mi je vse tako se novo..... hvala za odgovore :)


Verjetno bi rada čim preje, ampak eni naročajo šele v 9-10 tednu. Če bi te takoj vzela, ko pride nazaj, pomoje ni panike. Vsekakor se odloči po svoji vesti in občutkih tako, da boš mirna. Ali pa za mnenje vprašaj v ambulanti, kjer jo nadomeščajo. Srečno in čestitam za plusek! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarke 2016
15.6.2015 10:44:33   
Anonimen
Hvala vitafit za odgovor ... sem kar poklicala v ambulanto, kjer so mi rekli da naj pocakam da pride nazaj :) drugace sem pa tudi sama napihnjena, pa cele dneve mi je slabo ....

ampak bo ze :))

lepo se imej*

(odgovor članu vitafit)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?