|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podjemna pogodba za 0 eur
4.6.2015 16:44:15   
ČebelicaMaja
Pozdravljene,

zanima me, če pravno vzdrži, če skleneš s podjetjem podjemno pogodbo za 0 eur (sicer sem zaposlena za NDČ za 8 ur,
na voluntersko pripravništvo se ne morem prijavit, ker presežem dovoljenih 120% zaposlitve).
Potrebujem pa 6 mesecev prakse, da grem lahko na strokovni izpit za vzgojo in izobraževanje.
Nek zavod mi je pripravljen pomagat, nočejo, niti ne morejo pa imet z mano stroškov...

Pri nas mi nobeden ne zna svetovat, ali pa se jim ne ljubi pogledat...

Hvala!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podjemna pogodba za 0 eur
7.6.2015 22:10:09   
liliana
Po moje se ne da......ker obligacijski zakonik opredeljuje podjemno pogodbo tako:

S podjemno pogodbo se podjemnik zavezuje opraviti določen posel, kot je izdelava ali popravilo kakšne stvari, kakšno telesno ali umsko delo ipd., naročnik pa zavezuje, da mu bo za to plačal.


In če je podjemna pogodba sklenjena za 0 EUR, ta del opredelitve ni izpolnjen......

In tudi, če bi šlo skozi (to moraš pa vprašati kakega pravnika, če je možno, ker lahko da obstaja kaka "luknja" in gre skozi.......jaz vseeno mislim, da ni....podjemna pogodba za 1 EUR bi verjetno šla skozi, za 0 EUR pa ne)........ni res, da stroškov s tabo ne bi imeli......ker pri podjemni pogodbi so tudi prispevki, ki so določeni v pavšalnem znesku........

Sicer pa vprašaj na zavodu, ki ti je pripravljen pomagati, kako lahko zadeva gre skozi s "podjemno pogodbo za 0 EUR".......itak bo ta zavod tudi odgovarjal za "pravilnost podjemne pogodbe".........


(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podjemna pogodba za 0 eur
8.6.2015 8:40:54   
respect
Za 0 ne ne more

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podjemna pogodba za 0 eur
11.6.2015 13:56:05   
ČebelicaMaja
liliana hvala... ali morda veš, kakšni pavšalni stroški nastanejo- naši mi v računovodstvu nič ne znajo ali nočejo pomagat v zvezi s tem,
ker to ni v interesu moje službe, jaz namreč za svoje trenutno delo ne potrebujem strokovnega izpita iz vzgoje in izobraževanja... mi je pa v povezani firmi ponudila direktorica pomoč,
ampak naj se prej pravno formalno pozanimam kako bi lahko šlo... moram povedat, da večinoma dobivam zelooo pestre odgovore user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podjemna pogodba za 0 eur
12.6.2015 6:29:36   
liliana
O....vidim, da po novem ni več pavšalnega prispevka za poškodbe pri delu, ampak je procentualno določen.........4 ali 5 EUR je bilo......

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podjemna pogodba za 0 eur
12.6.2015 10:01:27   
ČebelicaMaja
Hvala!!!

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?