|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avgustovke 2016
27.2.2016 15:17:19   
tetka5
tjasyca - jaz imam tudi svetle krastice na bradavicah in sem tudi konec 15. tedna. Res pa je, da se mi je to pojavilo kak teden nazaj user posted image Nekje sem prebrala, da se to lahko naredi že bolj zgodaj v nosečnosti (kao konec 3. meseca)

*zvezdica zaspanka* - tudi jaz imam vnet jezik in sploh nisem pomislila, da bi bil lahko razlog za to nosečnost user posted image

Punce, kaj pa slabosti, že kaj popuščajo? Meni je še ene dvakrat oz. trikrat na teden slabo, k sreči je mimo tisto obdobje vsakodnevnih slabosti user posted image

(odgovor članu nekl)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: avgustovke 2016
1.3.2016 10:38:10   
Izabela26
Živjo punce,
kako ste? (tiste, ki niste pobegnile na fb) user posted image
Moje celodnevne slabosti so minile, zvečer so pa še stalnica. Pridobila sem 1 dober kilogramček od začetka nosečnosti (sem v 16T). Kako ste pa kaj ve s kilogramčki? Jaz se sicer z njimi kar precej obremenjujem, ampak kaj ko mi tako paše vsak dan kaj sladkega user posted image

(odgovor članu tetka5)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: avgustovke 2016
2.3.2016 14:01:55   
nekl
Ojla! Evo js sm tut se tukaj 😊. Drgac pa pocutje je ze veliko bolse kot na zacetku in fino je k tut ze cutim otrocka tko da je fino da vem da je z njim vse ok 😊. Edino kar je me tko se zmeram boli vsake tok trebuh, pomoje k se use siri. Sem pa tut js zdej zacetek 17.tedna in sm tut pridelala 1kg. V prvi nosecnosti sm jih 20 😄 upam da se ne ponovi zgodba ki je se od prej ostal..uzivajte cavcav

(odgovor članu tetka5)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: avgustovke 2016
2.3.2016 16:10:12   
tjasyca
Jaz sem imela danes pregled v 16.tednu. Do zdaj sem se vse skupaj zredila slaba 2 kg in mi je ginekologinja rekla,da se nič kaj ne redim.In da če bo naprej tako kazalo,me bo dala preveriti na hormone ščitnice. Tudi jaz sem se že spraševala,zakaj se nič ne zredim. Ker jem kar precej. Ko nisem bila noseča,mi je šlo malo bolj gor (sicer nisem debela, imam 65kg).
Glede krast na dojkah je pa rekla,da se pač telo pripravlja na dojenje.

(odgovor članu nekl)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: avgustovke 2016
2.3.2016 17:22:55   
brbr71
Potem sem jaz rekorderka, sem pridelala 4 kg, sem pa v 19 tednu.
Ali še jeste folno kislino? Jaz jo še, vendar mi jo zmankuje in ne vem ali naj jo še naprej jem.

(odgovor članu tjasyca)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: avgustovke 2016
2.3.2016 18:05:08   
*zvezdica zaspanka*
brbr71, tudi jaz user posted image odvisno sicer, kdaj se stehtam, če zjutraj, potem imam 3kg+, zvečer pa še kakšno več. na začetku sem sicer 2kg izgubila zaradi viroze, no ampak sem v zadnjem mesecu in pol kar lepo nadoknadila. v prvi nosečnosti sem se zredila za 11kg, upam da bo tudi sedaj tam nekje. je pa moja g kar malo tečna s kg, če se zredim premalo, ni ok, če preveč, pa me krega, da sem pojedla preveč cukra in oh... zanjo je nekje 1kg/mesec, ampak dobro, ni to zdej norma za vse a ne? mi pa zadnje čase hrana fuuuul paše user posted image čeprav je pa tudi trebušček vsak dan večji, se mi zdi (pa ne of hrane user posted image ).
ne fk, po navodilu g, ne jem več, samo do nuhalne.

(odgovor članu brbr71)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: avgustovke 2016
2.3.2016 18:54:03   
nekl
Js se vedno jem elevit in ga bom kr do konca sem se odlocila. Glede kil pa ja tut prvic sem sla na zacetku zlo pocas pol zadnje mesce pa po 5kg jao 😁..upam da tokrat ne bo tako!

(odgovor članu tetka5)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: avgustovke 2016
2.3.2016 20:06:56   
tjasyca
ja jaz ogromno jem in se ne zredim.zato ji ni všeč.samo ne vem zakaj je to tak problem lahko?bomo vidli naslednji mesec.
Folno jem femibion in jo bom do konca.Zdaj začnem z dvojko,ki ima še dodatno kapsulo ribjega olja.Nima kaj škodit malo dodatnih vitaminov.Naj bi bilo dobro jesti jo še 3mesece po porodu nekje

(odgovor članu nekl)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: avgustovke 2016
2.3.2016 21:54:24   
tetka5
Jaz sem pa do 13. oz. 14. tedna shujšala 3,5 kg, sedaj sem v 16. tednu in sem dobila cca1,5 kg, tako da sem še vedno na -2kg od začetka. Na začetku mi je bilo tako slabo, da mi skoraj nič ni pasalo jesti. Je rekla ginekologinja, da je OK, da pa mora it sedaj gor. Folno pa jemlem, sicer sedaj, ko mi ni več tako zelo slabo in lahko več jem, jo vzamem skoraj vsak dan. Se zgodi, da kdaj jo pozabim vzet, ampak to mislim, da ni problem. Punce, ste kdaj opazile, da vam je po Femibionu slabo? Ful bi rada sedaj s to nadaljevala. Namreč prej sem imela Femibion in mi je bilo po teh tabletih tako zelo slabo. Sem potem prešla na Tifol, ki mi je pa bolj ustrezal.

(odgovor članu tjasyca)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: avgustovke 2016
2.3.2016 22:09:43   
*zvezdica zaspanka*

IZVIRNO SPOROČILO: tetka5
Punce, ste kdaj opazile, da vam je po Femibionu slabo? Ful bi rada sedaj s to nadaljevala. Namreč prej sem imela Femibion in mi je bilo po teh tabletih tako zelo slabo. Sem potem prešla na Tifol, ki mi je pa bolj ustrezal.

ja, meni je bilo na začetku slabo in nelagodno. nisem sicer bruhala, ampak sem se pa počutila čisto zanič. sem si mislila pač nosečnost, pa mi je kolegica povedala, da njej je bilo slabo zaradi femibiona (drugi zaradi elevita). spremenila sem na navadno folno od lj. lekarn in čez noč so mi slabosti skoraj izgile. baje da je to zato, ker se naše telo prenasiči z vsemi dodatki, ki jih ne rabiš, če zdravo živiš... tudi ginekologi priporočajo "le" folno.

(odgovor članu tetka5)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: avgustovke 2016
3.3.2016 11:25:18   
brbr71
Jaz sem se do nuhalne zredila samo en kilogram, potem pa je kar odletelo gor. Ampak mi je vseeno, samo da pridemo do konca. V prvi nosečnosti sem se zredila za 18 kg, v drugi pa tudi tam nekje.
Od začetka nosečnosti se mi je sladka hrana obračala, sedaj pa lahko že vse jem. Počutje pa, kot da nebi bila noseča. Nimam nič sprememb, tudi pozna se mi ne veliko.

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: avgustovke 2016
3.3.2016 17:11:23   
nekl
Mala neli si imela pregled? In ste izvedeli a bo se ena user posted image al user posted image ? 😊 cavcav

(odgovor članu tetka5)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: avgustovke 2016
4.3.2016 10:33:32   
žabica95
ojlaa :) še ena avgustovka se vam pridružuje user posted image
Sicer imam PDP 31.avgusta, tako da bo šlo na tesno, če se dete odloči da bo še malo počakal na toplem user posted image
Sem pa trenutno noseča 14t1d, zaenkrat so kilogrami ostali tam kjer so bili pred nosečnostjo..je pa to moja prva nosečnost-nenačrtovana, zato pa je bilo toliko večje presenečenje in veselje ko sta se pokazali user posted image user posted image

(odgovor članu tetka5)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: avgustovke 2016
7.3.2016 17:52:45   
flay
Pozdravljene,nosecke!
Cestitke! user posted image
Jaz sem pa ravnokar postala mamica in imam kar nekaj nosecniskih oblacil odvec v omari 😕. So zelo lepo ohranjena st. 38-40, v vecini kupljena H&M in C&A v lanski sezoni.
Ce katero zanima naj pise na zs posljem slike. Prodam pa zelo ugodno.
Prodam tudi Angelsaund za poslusanje srcka, ki se slisi od 12 tedna naprej. Meni najljubsa napravica v nosecnosti ☺.
Vsem pa zelim lepo in mirno nosecnost...prehitr mine 😕

(odgovor članu žabica95)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: avgustovke 2016
8.3.2016 12:07:16   
*zvezdica zaspanka*
ei punce, a se še katera od vas čez dan napihne kot žaba? user posted image user posted image joj, mene čez dan napihne čez trebuh in boke in stegna in ne vem kje še vse ... verjele ali ne, med zjutraj in zvečer imam 2kg+ user posted image načeloma skrbim za primerno prehrano, včasih se pa tudi malo pregrešim, pijem mislim da dovolj ... ima katera kakšno idejo kako v boj? user posted image

(odgovor članu flay)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: avgustovke 2016
8.3.2016 14:12:41   
Izabela26
*zvezdica zaspanka* jaz mislim, da je to vse normalno ves. Jaz sem ravno s pregleda in sem tudi proti večeru vedno napihnjena, ne glede na to kaj pojem. Mogoče pij malo več donata. Prebavo imaš ok?

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: avgustovke 2016
8.3.2016 18:16:46   
brbr71
Tudi jaz sem zvečer napihnjena, ampak mislim da je to ok.
Sta me pa danes ponoči bolela oba boka, tako da sploh nisem mogla spat. Ali je možno, da grejo narazen da zato boli? Ko pa hodim po stopnicah v hiši pa imam bolečine kot musklfibr v bokih. Ne vem ali je to normalno?
V soboto imam morfologijo in bom vprašala zdravnico.
Kako čutite brcike? Meni se zdi to še vse tako nežno, da včasih ne vem ali je to prebava, ali brca. Če pa dam roko na trebuh pa itak neha.

(odgovor članu Izabela26)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: avgustovke 2016
9.3.2016 13:38:09   
*zvezdica zaspanka*
Mogoče pij malo več donata. Prebavo imaš ok?

ja, mislim, da imam kar v redu, tudi donat pijem občasno, ali pa kakšne namočene slive, sploh, ko se mi zdi, da je prebava bolj tako; zdaj sem začela pa še malo več jogurtov z žitaricami ipd. nvm, bomo videli. mislim, da je bil precej kriv vikend, ko nisem sama kuhala, pa je bila hrana bolj začinjena in mastna. te dni je malo bolje sedaj ...

Kako čutite brcike?

jaz sem pa prav presenečena, da jih že kar nekaj časa čutim precej močno! še posebej, kadar kaj "dobrega" pojem, pa seveda zvečer pred spanjem, ali pa kadar hčerka joka ... takrat prav razgraja po trebuhu in se precej dobro čuti, če dam roko na trebuh. čez dan pa bolj nežno.

(odgovor članu brbr71)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: avgustovke 2016
11.3.2016 11:03:22   
Izabela26
Jaz pa otročka še žal ne čutim. Jutri dopolnimo 17 tednov, ampak ker je to prvi user posted image je normalno, da še ne. Je tudi G rekla, da naj še ne bi čutila. Upam pa, da bo kmalu.
Mi je pa ob večerih še nenormalno slabo in velikokrat bruham - upam, da to kaj kmalu mine.
Kdaj (kateri teden) pa imate kaj datum za morfologijo?

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: avgustovke 2016
12.3.2016 7:51:19   
nekl
Zivijo! Jaz sem sedaj v 18.tednu in malcek postaja ze mocnejsi, tako da me ucasih ze kaksna rahla brcika preseneti tja v mehur 😊. Js ga cist spodi cutim kaj pa druge? Drugace pa je do morfologije kr se dolga..jo imam 11.4., ko bom polnih 22 tednov noseca. Uzivajte cavcav

(odgovor članu tetka5)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: avgustovke 2016
14.3.2016 9:46:53   
brbr71
Mi smo imeli morfologijo in je vse ok. Bomo pa baje dobili user posted image . Meni je itak vseeno kaj bo, saj imam že od prej parček. Samo da bo dete zdravo, pa da ga končno dočakamo. Je pa naš velikan velik 25cm in ima 300g.


(odgovor članu nekl)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: avgustovke 2016
14.3.2016 9:48:47   
Izabela26
Čestitke brb71 user posted image in tudi za user posted image :)
Tudi midva že nestrpno čakava na morfologijo in malo tudi, da izveva ali bo user posted image ali user posted image .
A ste že kaj kupovale za sončke? Jaz sem sicer rekla, da ne bom nič, ampak me je včeraj malo premamilo in sem ene par stvari kupila, ker so mi bile res všeč - v takih nevtralnih barvah.

(odgovor članu brbr71)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: avgustovke 2016
14.3.2016 10:40:39   
*zvezdica zaspanka*
čestitke brbr71 user posted image
jaz imam pa morfologijo drugi teden, tudi komaj čakam, da spet vidim malega. spol mi je sicer povedala že na nuhalni, ampak tokrat bo pa še bolj zihr ;) razmišljam pa, da jo bom verjetno danes poklicala in vprašala, če lahko pridem kakšen dan prej na pregled, ker sem med vikendom malo zakrvavela user posted image malega čutim, srček slišim, ampak vseeno me malo skrbi. sem klicala v porodnišnico, pa so rekli, da ni treba prit, razen če bi bilo kaj hujšega ... ah, bomo videli, nosečniške tegobe ...

(odgovor članu Izabela26)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: avgustovke 2016
14.3.2016 17:05:43   
nekl
A je se kaksna moznost se uclanit v fb skupino? Komu moram pisat? Hvala cavcav

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: avgustovke 2016
14.3.2016 17:19:38   
Izabela26
Piši barbi98.

(odgovor članu nekl)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?