|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avgustovke 2016
20.5.2016 13:03:17   
*zvezdica zaspanka*
živjooo,

evo tudi jaz še tukaj in sem ravno nameravala pisati, kje se skrivamo, pa vidim, da ste me prehitele user posted image kar naenkrat ne dobivam več mailov o odgovorih ...

jaz sem pa ravno s pregleda, naredila mi je uz, malo premerila malega, vse ok, edino frajer se je usedel (pa je bil že na glavi!!!) in sedaj noro brca v mehur user posted image vstopam v 31. teden. in ja tudi meni ratuje trebuh "premajhen" user posted image počutim se okorno, ob naporih mi otrdeva, mali je res nenormalno aktiven, ampak važno, da je vse ok ... edino z zaprtostjo imam težave. karkoli pojem, sploh če ne kuham sama, pa cuker in oh, me napihne in zapre. ta teden se nalivam z donatom, kefirjem in lanenim semenom, pa kiviji in slivami ipd. po parih dneh ukrepanja je končno malo bolje in tudi 2kg napihnjenosti sta šli dol ... eh ... bo že a ne user posted image

ps: a je katera od vas v fb skupini, da me doda?

< Sporočilo je popravil *zvezdica zaspanka* -- 20.5.2016 13:06:21 >

(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: avgustovke 2016
20.5.2016 17:14:36   
BaarBiii
Suuper. Aja? Mal nagaja? hehe :) js mam enake probleme z zaprtostjo :) tak da je trenutno Donat moj najboljši prijatelj :)

Jaz nisem v skupini, se pa tudi priporočam, če bi me katera dodala - bi se lahko kdja za kak sprehod zmenle :)

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: avgustovke 2016
20.5.2016 17:14:54   
BaarBiii
Suuper. Aja? Mal nagaja? hehe :) js mam enake probleme z zaprtostjo :) tak da je trenutno Donat moj najboljši prijatelj :)

Jaz nisem v skupini, se pa tudi priporočam, če bi me katera dodala - bi se lahko kdja za kak sprehod zmenle :)

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: avgustovke 2016
23.5.2016 18:03:12   
brbr71
Pozdravljene user posted image , tudi jaz sem še tukaj. Tudi jaz sem začela 31 teden.
Imam pa probleme z nogami, oz. krčnimi žilami. Vsak večer me zelo bolijo noge, veliko noči ne spim zaradi tega. Po eni strani komaj čakam, da bo tega konec, saj se sploh ne spomnem več kdaj sem nazadnje prespala noč.
Ostalih težav nimam, z zaprtostjo začuda (saj imam celo življenje težave z zaprtostjo) niama težav. Moj recept vsako jutro na tešče 2-3 dcl donata in 2 kivija. Grem skoraj vsak dan, kar je dobro.
Naš mali škratek pa ne brca tako hudo, se pa tko čudno notri premika. No, saj brcnit zna tudi, samo več ali manj je to samo tako premikanje.
Jaz imam drug teden pregled in mi ga bo malo premerila. Kakor ga jaz občutim, mislim, da še vedno bolj prečno leži.

(odgovor članu BaarBiii)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: avgustovke 2016
24.5.2016 10:06:08   
izibizi
Živijo, jaz sem tudi še tukaj. Mi je kar malo žal, da kar malo zamira tole naše čvekanje.

Drugače sem OK, na zadnjem UZ mi je prestavila PDP za 4 dni in napovedala, da bo verjetno še kakšen teden prej (kot tudi prva). Smo pa zdaj končno videli, da res nima lulčka :) Imam pa tudi jaz težave z zatekanjem zadnje dneve, sploh če sem cel dan na nogah. Sicer imam urin OK, tudi pritisk je nizek, tako da je G rekla, pač malo več počivaj pa kakšno šumečko magnezija naj še dodam. Mi pa pada železo. Kljub tabletam, kljub prehrani.....me je kar prestrašila, saj imam baje že zalogo prenizko in se močno pozna na rdečih krvničkah. Ne vem več kaj še naj jem, da bi izboljšala.

Brcike so se od 1. maja spremenile. Prav za prvi maj mi je tako čudno plesala po trebuhu, zvečer sem imela samo na eni strani bulo in sem rekla mojemu, da se je ziher obrnila. In res :) tako sem bila vesela, ker prvo sem rodila medenično. Vem, da se mi lahko še obrne, ampak trenutno sem vesela :)

Upam, da ste ostale dobro, pa oglasite se kaj :)

(odgovor članu brbr71)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: avgustovke 2016
26.5.2016 13:56:40   
*zvezdica zaspanka*
tiste, ki bi se še rade pridružile v FB skupino, mi pišite na zs.

(odgovor članu izibizi)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: avgustovke 2016
3.6.2016 11:14:51   
RONA81
Zivjo vsem skupaj,

tudi jaz sem malo pozna glede na to, da imam datum poroda 19.8.2016. Spola ne veva.
Razen zatekanja nog in mravljincev v roki (ponoči se zaradi tega zbujam) je vse ok. Dete brca na polno user posted image .

Trenutno že odstevam zadnje dni do dopusta (koristila bom celega do začetka porodniške) user posted image
Zanima me ali gre katera še na morje? Mi gremo konec junija in vsakemu, ko rečem, da gremo na morje me čudno pogleda in reče si pa velik upaš. Gremo pa v Biograd na Moru.

Doma imava že punčko (2leti), ki jo poskušava kar najbolje pripraviti na novega člana družine.
Kar me najbolj skrbi je kako bo vse skupaj sprejela saj rabi veliko pozornosti in vsi se moramo z njo veliko ukvarjat.

Se kaj še tipkamo user posted image

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: avgustovke 2016
6.6.2016 13:09:30   
Izabela26
Živijo punce user posted image
Tudi pri nas že zelo rastemo in močno brcamo - tako močno, da se kar čudiva, kako lahko ima toliko moči, da tako močno brcne, ampak so te brcike nekaj neprecenljivega user posted image . A ve to kaj štejete oziroma kdaj naj bi se štetje brc začelo? Pri meni jih je že do 10.00 več kot 10, tako da za zdaj mislim, da ni potrebe.

Ste drugače že čisto opremljene za prihod novega člana/članice? Midva sva danes kooončno rezervirala voziček, tako da je kar eno breme manj.

Pobožajte trebuščke in pazite nase user posted image

(odgovor članu RONA81)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: avgustovke 2016
8.6.2016 13:12:44   
RONA81
Zivjo,

pri nas tudi veselo brca in se komaj kdaj umiri. No važno, da vemo, da je vse ok.
Pred odhodom na morje imam se pregled, če je vse ok in potem veselo pakiranje :D

Čez par dni, ko grem na dopust bom šla z prababico (za njeno veselje) po kakšen kompletek za odhod domov iz porodnisnice...
jopico ima že naštrikano (babi je bla pridna), nekaj pa imam še iz prve nosečnosti, ki je lahko za oba spola :D
Pa ti?

Ah glede vozicka pa ne bom izgubljala besed. Sem prejokala preveč, ker sem naročila voziček
pa so ga umaknili iz prodaje in mi namesto rdeče barve ponujali sivo, črno, roza, grdo zeleno in rjavo. To so mi povedal 3 tedne
pred rokom.
Na koncu sva šla z mozem v Avstrijo tm je on izbral vozicek in sva sla domov (jst objokana in
uzaljena - vozicka tut pogledat nism hotla). Kaj ces hormoni naredijo svoje :D
No teden pred porodom pa sem bila sama doma in gledam tist vozicek v dnevni (moz ga je zanalasc tm pustu) pa zacnem mal
probavat itd. na koncu mi je bil se bolj vsec kot prvi :D in se danes ga ne bi zamenjala :D

(odgovor članu Izabela26)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: avgustovke 2016
9.6.2016 10:59:16   
Izabela26
O super - tudi midva si bova še privoščila malo morja "sama" user posted image
Sicer imam pa že ogromno stvari, ampak sem sedaj v starševski šoli ugotovila, da mi še ogromno vsega manjkauser posted image
Sploh ne vem, če bom kdaj imela čisto vse - groza.
Midva sva vzela pa od PP book cross modular in upam, da bova zadovoljna - glede na ceno morava biti user posted image

(odgovor članu RONA81)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: avgustovke 2016
9.6.2016 12:11:17   
BaarBiii
Živijo punce :)

Naša biba tut tuk veselo brca, da skor da ni miru :). Jutri mamo 3D/4D pregled, potem pa sred drugega tedna na morje mal uživat, julija pa v šolo za starše. Kaj pa si ugotovila, da ti manjka? :) ( da se pripravim kaj vse me čaka :P) hehe.

Lp,
Barbi

(odgovor članu Izabela26)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: avgustovke 2016
9.6.2016 12:18:46   
Izabela26
Uf, kaj mi NE manjka user posted image
Ubistvu kar se tiče cotk imam bolj kot ne vse - večina novo, nekaj od kolegice rabljeno.
Rabim pa še precej stvari za nego (banjico, glavnik, krtačo (če ima temenca), vsa ta mazila in kremce pa olja, vodni termometer ...) in za ležišče (vzmetnico, posteljnino, odejo ...)
ojoj, se mi zdi, da se ta seznam nikoli ne bo končal ali pa preveč kompliciram user posted image

V Tosamo morem še tudi enkrat po stvari, ki jih bomo potrebovale po porodu (vložki, mrežaste hlačke), nekaj sicer imam, ampak rabim malo večjo zalogo ;)

(odgovor članu BaarBiii)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: avgustovke 2016
9.6.2016 19:15:18   
BaarBiii
Hehe , u madona :D..no da te potolažim..js nimam NIČ :/ edino par oblekc. Ko pridem z dopusta pa na polno. Šolo za starše mam pa itq šele julija :)

(odgovor članu Izabela26)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: avgustovke 2016
10.6.2016 9:51:30   
Izabela26
Mi smo na šoli za starše dobili precej nekih kupončkov za popuste, tako da se ti izplača morda počakati do takrat in potem iti v akcijo, če ti seveda kaj pomeni, da prihraniš kakšen € user posted image

Jaz sem si za v Tosamo naredila kar en dolg seznam stvari zase (mrežaste hlačke, vložki Vir in to.to, lanolin ...) in za dete (vatice, čiščenje popka ipd.)

(odgovor članu BaarBiii)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: avgustovke 2016
10.6.2016 10:10:02   
RONA81
Jaz si bom kupila samo par stvari... ostalo bom kupovala po potrebi.
Prejšnjič sem kupila vsega preveč (mazila, olje itd.) in sem potem mogla vršt proč.

A ni Tosama ful draga? Pa saj vložke Vir lahko in to.to lahko dobiš tudi v DM pa še dodatne pike dobiš na kartico kar je fajn, ker potem lahko unovčiš popuste.
Pa dobis tudi razne popuste babybonus itd.


(odgovor članu Izabela26)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: avgustovke 2016
10.6.2016 10:12:06   
Izabela26
A res? Jaz sem malo gledala cene po spletu pa se mi ni zdelo tako drago, nekatere stvari celo par centov ceneje.
Hvala za info ;) Potem bom šla pa najprej v dm/muller pošnofat ;)
Kaj si pa dejansko rabila za nego, kar se tiče teh kremic, baje da manj je več in da se naj ne bi pretiravalo s temi olji ipd.

(odgovor članu RONA81)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: avgustovke 2016
13.6.2016 13:32:30   
Izabela26
Punce, a ima še katera probleme s krvavečimi dlesni?
Jaz sem se danes zbudila in v slini, ki sem jo izpljunila (brez da bi si prej karkoli ščetkala), zasledila kri. Ko si pa ščetkam zobe, je pa seveda še hujeuser posted image
Sem začela takoj s paradontaxom, ki ga sicer sovražim in mi je za bruhat ogaben, ampak nimam kaj user posted image
Sem imela pa že prej ful občutljive dlesni, tako da so zdaj tile hormončki najbrž naredili še dodatno škodo :(

(odgovor članu Izabela26)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: avgustovke 2016
13.6.2016 16:44:48   
brbr71
Pozdravljene user posted image ,

danes sem imela kontrolo. Naš otroček je obrnjen z glavo navzdol, tehta cca 2350. Jaz nimam problemov z krvavitvami, imam samo z krčnimi žilami.
Sem pa zamudila šolo za starše v našem kraju, drug mesec jo pa ni. Boste vse šle v šolo?
Ne vem ali jo tako nujno rabim, sicer so moji otroci že odrasli. Dojenčka bomo že znali porihtat, morda samo ne vem kaj za od začetka rabiš,....

(odgovor članu Izabela26)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: avgustovke 2016
13.6.2016 18:59:36   
Izabela26
Uf, to zna biti pa tudi neprijetno user posted image
Jaz hodim ta mesec na šolo za starše, ker bo to prvi otrok, ampak iskreno - nismo izvedeli nič kaj tako pretresljivega, razen glede nege je dobro, da kaj slišiš, če je prvič. Če že imaš otroke, po moje ni tako pomembno, da hodiš, saj itak že imaš izkušnje.


(odgovor članu brbr71)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: avgustovke 2016
13.6.2016 20:02:27   
važin
Izabela26 jst imam tudi probleme z dlesnimi. Sem isto imela že prej probleme, zdej je pa za pop...
Drugače pa rastemo, brce so že rahlo neprijetne, ima okoli 1500g v 31 tednu.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil važin -- 13.6.2016 20:04:38 >

(odgovor članu Izabela26)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: avgustovke 2016
13.6.2016 20:25:21   
Izabela26
Uf, i feel you user posted image
Jaz tudi že prej, pa res redno hodim k zobarju in skrbim za ustno higieno (2-krat dnevno temeljito čistim), kamen sem čistila en mesec nazaj, ampak kaj ko še vedno krvavi. Kariesa pa nisem imela že gotovo več kot 10 let, tako da higiena ni problem.
Pa si to kaj omenila ginekologinji oz. ali je treba? Mene malo skrbi, da bi slabo vplivala na ploduser posted image

Drugače sva pa v istem tednu, tudi jaz sem v 31. user posted image . Še maloo in bomo cartali.

(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: avgustovke 2016
13.6.2016 21:08:05   
važin
Ja komi čakam user posted image user posted image user posted image
Mislim, da ni nevarno, pravijo, da so v nosečnosti zobje in dlesni bolj občutljivi in, da je to normalno.

(odgovor članu Izabela26)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: avgustovke 2016
13.6.2016 21:13:48   
Izabela26
No suuper. Vsaj nekaj, če je že drugače neprijetno.
A boste dobili fantka ali punčko? Že kaj veste? ;)

(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: avgustovke 2016
14.6.2016 8:45:21   
čmrlj12
Živjo punce user posted image

Sicer spadam med julijke, ampak me zanima če katera hodi v šolo za starše v ljubljansko porodnišnico in bi mi loh povedala kdaj je ta mesec predavanje o lajšanju porodnih bolečin.

Hvalaaa user posted image

(odgovor članu Izabela26)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: avgustovke 2016
14.6.2016 11:18:19   
važin
Pri nas bo presenečenje user posted image
Sem se od začetka težko zadržala, da nisem vprašala, zdej je pa sam še 2 meseca
pa bomo videl user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čmrlj12)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?